Opinie o Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. w Częstochowa

Estera Nowy wpis

Hej, nie szukano tu przypadkiem serwisanta? Partner będzie szukał pracy i oglądam okoliczne oferty. niby wyświetliło się, że ktoś był poszukiwany od spółki na takie stanowisko ale kliknąć się w to nie da. widzę jednak, że ktoś już podpytywał o to stanowisko. nie wiecie czasem jak się na nim teraz zarabia?

Ciąża Nowy wpis

Pracownica na umowie o prace w ciąży to będzie wydarzenie dla firmy!

Sknera

Chce żebym jeździła na inne punkty a za paliwo płaci grosze nie wspominając już o tym, ze samochód się niszczy

Monika Nowy wpis
@Sknera

A to dalej tak jest, że swoim jeździsz? Wiem, że kiedyś tak pisali ale to było z rok temu. czy jakieś inne zmiany za to w firmie zaszły od ostatnich opinii? i o co chodzi z tymi groszami, nie możesz brać faktury na paliwo pod rozliczenie?

Tak Nowy wpis
@Monika

Niby mogę, ale wyliczają co do grosza i ja więcej spale niż dostanę kasy

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Serwisant w firmie Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.? Jak oceniacie jego przebieg?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. kandydat na stanowisko PRZETWÓRCA RYB ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
Marcel

Miałem wątpliwą przyjemność poznać pana P jako klient i jako pracownik firmy niezwiązanej z działalnością pana P. Z tego co widzę to jeśli tylko wydaje mu się że może, to wszystkie wszystkich traktuje w sposób obrzydliwy. Naprawdę rzadko trafia się na takiego ch*ma, prostaka i bezczelnego g*oja. Trzymać się z daleka, niezależnie od sytuacji.

Jak wyglądają zarobki w firmie? Jak warunki pracy? Najlepiej aktualne informacje już z tego roku.

Zarobki

Kiedy w firmie będą podwyżki? Podwyżki z tamtego roku są teraz równe najniższej krajowej, nie wiem czy jest sens przedłużać umowę jak tak dalej pójdzie

Izabela
@Zarobki

Czekaj. W zeszłym roku dostałeś podwyżkę, ale teraz zarabiasz minimalną krajową 3.490 zł brutto? Nie wiem, czy dobrze rozumiem...

Rezerw

Firma mar sat est to proteza firmy, premia uznaniowa ? zapomnij, podwyszka ? nie ma szans bo jak to tłumaczą (jesteście w stanie sami sobie zarobić na premię) gzie się nie spojrzy to dramat, kordynatorzy śmieją się z jego podejścia do biznesu, pamiętam jak pan Ś. koordynator regionalny komentował jego super inwestcję w telewizor 4k do salonu w galerii handlowej, szkoda że punk arpolu jak i mar satu wypadają tak słabo na tle innych. Podejście do klienta pozostawię bez komentarza (oszukiwanie i mówienie klientowi nie prawdę co do końca umowy i najważniejszych kwestii) nakaz obdzwaniania bazy, nigd nie mieliśm szkoleń z tego a ten (usunięte przez administratora) krze nam obdzwaniać bazę i do tego porównani wyników z innym pracownikiem, gnojenie pracownika, obgadywanie i kłócenie pracowników między sobą to jest rola w której super się sprawdza. zamiast dbać o to żeby w firmie panowała atmosfera jeden za wszystkich wszyscy za jednego to nie lepiej ab szczuć wszystkich na siebie, mało tego ten baran nagrywa nas (potwierdzone info) dodatkowo płacz o pieniądze ale umówm się wszystkim nam jest ciężko szczególnie jak zarabiam 2200 w porywach 2400 ale nie to my jesteśmy pasorzytai w jego mniemaniu, nie daj bóg aby dowiedział się że masz dzieci i pobierasz świadczenie wiadomo jakie, jesteś w tedy w jego oczach 0, Jeżeli ktoś się odważy SIĘ napisać pozew przeci firmie mar sat- i arpol, poroszę tutaj napisać sgnature sprawy, chętnie się wbiore :) na raie wraca do pracy bo pan. (usunięte przez administratora) Patrz

Karol
@Rezerw

Pozew prawdopodobnie będzie chyba że Pan Puczka się opamięta z nagadywaniem na pracowników do innych pracowników bo my na szczęście mamy ze sobą kontakt a to ze się nie odzywamy to nie znaczy ze nie wiemy co wygaduje mimo ze punkty są od siebie trochę oddalone Pasorzyt (usunięte przez administratora) to jego ulubione słowa plus wymyślanie historii które nigdy niw miały miejsca

@Karol

A on sam zna te warunki odnośnie tego pozwu, które właśnie tu przedstawiasz?

Krzywy
@Rezerw

Masz racje, a żeby dostać jakakolwiek podwrzke trzeba wysłać wypowiedzenie i tak za każdym razem jakby nie mogl dać odrazu

Walcie się glupki

Zaufany
@Krzywy

Mariuszku nudzi CI się na tym wolnym i dlatego to piszesz.TY jedyny tak postępujesz

Iza
@Krzywy

A ktoś w ogóle próbował iść po podwyżkę? Bez wypowiedzenia oczywiście. Może jakbyście mieli dobre argumenty to by podwyższyli pensję?

Hahaha
@Iza

Zrób plan więcej zarobisz Dlatego wysyłamy wypowiedzenia i czekamy na propozycje

@Hahaha

Złóż wypowiedzenie i idź do domu .Szkoda czasu na CIebie u nas w firmie.

@Iza

Znakomite stwierdzenia jak masz argumenty i zasłużyłeś lub zasłużyłaś to rozmawiaj .wiem po sobie

@Hahaha

Właściciel firmy nie ugina się na takie chamskie zachowania.Na koniec lipca oraz na koniec sierpnia odchodzą osoby z punktów i nie było rozmow o podwyżkach dla nich .Była rozmowa z pozostałymi osobami tylko na temat zastępstw w grafikach .dodam że jeden wakat jest już obsadzony

Bb

Ugina się :) wystarczy ze raz odmówisz jechania na inny punkt a pada propozycja podwyżki nie zgadzajcie się odrazu

@Bb

Pracuje w tej firmie i wiem kto jeździ na inne punkty . Głupoty piszesz idź już spać bo po prostu idota jestes.

Mario

Nie

Podobno Wazelina
@Zaufany

Wszyscy tak robią inaczej nic nie dostaniesz nawet pod stołem Takie som fakty

Może odchodzą bo mają dość takiego szefa i nie pracowaliby już za żadne pieniądze u niego?

Wazelina

Tak Niech odda prowizje za umowy bo każe pisać na inne punkty a potem wielce problem z kasa

@Wazelina

Glupi jesteś i tyle w temacie nie masz odwagi się przyznać (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora) co wypisujesz, te brednie anonimowo

@Wazelina

Rozliczam prowizje i to pieniadze ewentualne za sprzedaż jest Tobie winien kolegą kolezanka z pracy.wiec wszelkie uwagi do nich kieruj.dodatkowo dodam że większość z was nie ma pojęcia jak to liczyć. Po prostu matematyka wasza jest na poziomie przedszkola natomiast paznokiiwtki i brwi gwiazdy

@Pracownik roku

Ja masz odwagę to czekam nateoj telefon. Myślę że go znasz a więc zadzwon czy odwagi ci brakło. Lepiej jednak się pod kogoś podszywac

Dokładnie i jeszcze z maja trzeba było się upominać

Ku naszej radości innych pracujących nie ma już ciebie w naszym zespole i nikt nie będzie musiał się prosić o swoje pieniądze

Dopiero od 1 września mnie nie będzie ale dziękuje za troskę Będzie szok jak dwoch pracowników odejdzie a zastępstwa nie ma

Bożena

i ostatecznie jak ten cały szok został rozwiązany? znaleźli kogoś i dalej działali bez zarzutu czy jak ta sytuacja ostatecznie wyszła?

Krzywy

Ciekawe kto nam odda pieniądze za napisane umowy mvno na inne punkty?! Jakoś pracownicy słabych punktów nie są skłonni do oddawania pieniądzy za napisane umowy bo musza zapłacić podatek za osoby które pisza na ich loginach do tego są bardzo oburzeni ze ktoś wogule wypisał na ich loginie cokolwiek Do tej pory nie doprosilem się o pieniądze za pomoc innym punktom

Szef
@Krzywy

I to jest prawda to nie właściciel jest komuś coś winien co pracownik że słabego punkty na którego było coś wypisywane nie chce oddać kasy .taka zwykła szm,,a .ja nie zbiednieje

Hehe
@Szef

I nie będziemy oddawać, a potem płacić po 3 tys podatków zarabiając najniższa krajowa Skoro chcą się podlizywać to niech to robią ale nie za nasze pieniądze Dobrze ze mamy teraz trochę spokoju z tnk i ott

@Hehe

Nikt nie pracuje za najniższa jeżeli ty za taką kwotę pracujesz jesteś słabiutka jednostka na wynagrodzenie skała się pensja premia z programumu motywajacego ora 2 rodzaje premi .Jeżeli wykonuje zakładane cele to moja pensja wynosi około 4-5 tys .Z przyjemnością wypisze kazda ilość tnk ora ott .szkoda ze tego produktu teraz nie ma. A TY JEZELI PRACUJESZ ZA NAJNIZSZA TO JESTEM ZWYKLY LEN I DARMOZJAD A WIEC SZYBKO OPUSC NASZE SZERGI .PR,E, TAKICH JAK TYLKO POZOSTALI TRACA .Koniec miesiąca tuż tuż więc złóż wypowedzenie .WSzystkich nasz uszczęśliwisz. Słabe jednostki są nam nie potrzebne .JA mam inne am icje niż Ty pracuje tutaj i za swoją pracę otrzymuje godne wynagrodzenie ponad 4 tys a czasami ponad 5 tys .więc zobacz ile ty zarabiasz i jeżeli umiesz myśleć to zobacz co wnosisz to tej firmy.jezeli masz najniższa to znaczy że jesteś(usunięte przez administratora)

Praca
@Hehe

Kamila ty się takimi rzeczami zajmujesz?Ciebie KAMA oto nie podejrzewałam

To może dowiemy się w końcu gdzie znikają premie uznaniowe te 300 lub 600 zł co miesiąc jak nikt ich nie dostaje? Każdemu było obiecane raz w miesiącu jeśli plan zostanie zrealizowany (jest zrealizowany) a pieniążków jak nie było tak nie ma? Abma Fatima było i nima oj zapomniałem znika na konto Cygana.. bo za coś musiał sobie tego merca kupić

Klaudio za co premie za aneksy i umowy które rzekomo podpisałaś z abonentem którego nigdy w pos nie było.REklamacji już kilkanaście jest na Ciebie .CZy koleżanko z OLkusza ktora nie umiałaś aktywować dekodera i firma przez CIEBIE straciła. Zabrze ZAwiercie KAtowcie CZestochowa premie dostało. A ZA Twoje 300 złotych lub 600 to szef miE sobie wycieraczki przednie kupić do samochodu a nie samochod .PRosze nauczyć koleżankę aktywować dekodery to porozmawiamy o premii

Obłędna dresiara

Nie polecam, na rozmowie jest obiecywane wiele a w rzeczywistości jedyne co się zgadza to adres punktu ;) zarobki mizerne za prace od poniedziałku do soboty

Roberto69

Czytam te opinie i widzę ze nie tylko ja muszę płacić za internet dla całej firmy Słabe podejście do pracownika Którego nazywa się pasożytem

Kumal

Proponuje unikać tej firmy jak ognia. O premii możecie zapomnieć. W punktach obsługi klienta zamontowane są kamery które rejestrują głos, szef cały dzień siedzi na kamerze i słucha o czym rozmawiają pracownicy.

Ktoś
@Kumal

Z tą kamerą to prawda. P. (usunięte przez administratora) jest chamski do każdego konsultanta. Potrafi go zwyzywać od (usunięte przez administratora) i idiotów, sprawiając sobie tym ogromna satysfakcję ze jego pracownik został zmieszany z błotem. Co do premii to na ile sobie zapracujesz to dostaniesz. Wypłata tez niczego sobie. Jednak polecałabym omijać szerokim łukiem tą firmę.

Mag
@Ktoś

Prawda wypłata niczego sobie jeżeli ktoś nie odprowadza podatku, w przypadku zwykłych śmiertelników jest to najniższa krajowa która napewno nie jest warta wyzwisk i poniżeń ze strony pracodawcy. Nie wspomnę już o wyliczaniu papieru i internetu. Za wykorzystanie limitu internetu pracownik musi zapłacić sam, za papier także.

Mag
@Ktoś

Ale musisz przyznać, że szef stara się ukryć dochody przed skarbówka wypisując na obcych loginach sprzęt, a następnie zgarniając premie ale wszystko do czasu…

Cosik
@Mag

Tez tego doświadczyłam. Ale premia nawet dla osoby poniżej 26 r.ż. tez jest opodatkowana, ale to nie zmienia faktu ze zabieranie premii jest normalne. Są miesiące gdzie premia ze sprzedaży szefa i pracownika jest wysoka bo szefuncio sprzedaje drugie tyle co pracownik, ale wiąże się to z tym ze nawet 3/4 premii jest zabierane. Tego nie powinno być. Ukrywanie przed skarbówka dochodów jest karalne. Co do wyliczania papieru to jest to śmieszne. Owszem jesy drogo na rynku ale oszczędzanie na papierze jest chore.. takie jest moje zdanie.

Ktoś
@Mag

Nawiazując jeszcze do wypłat, spotkałam się z wielokrotnym zapytaniem ze strony szefa na co wydaje pieniądze zarobione u niego. Nasuwa mi się jedno pytanie, po jaką cholerę mu ta wiedza? Co on jest skarbówka ze będzie zaglądać mi na konto i będzie kontrolował wydatki? To jest po prostu żałosne z jego strony.

@Kumal

Za co chcesz premie za siedzenie .PREMIA jest wypłacana przez CAnal plus na konto średnio za wykonanie planu 1.5 tys netto .za siedzenie i dłubanie w nosie otrzymujesz podstawę. Premia jest za wynik i jest zawsze wypłacana

Ktos

Owszem jest zawsze wypłacana i nie zabierana, jeśli P. Puczka nic na logikach pracowników nie sprzedaje. Niestety tak nie jest bo często zabierane jest 1/2 lub 3/4 tej premii. Plany planami ale sprzedaż jakakolwiek przez P. Puczkę na logikach pracowników z punktów byle by podatku nie było jest śmieszna. Każdy ma swój login to niech i on sprzedaje na swoim. Tez będzie mieć premie od sprzedaży. Ale nie kosztem pracownika. Bo tak czy inaczej nawet u osoby poniżej 26 roku życia premia tez jest opodatkowana. I co szef zabierze a pracownik zwraca podatek od całości a nie od tego co zostało zabrane. To jest żałosne, takie jest moje zdanie i każdy pracownik to potwierdzi.

@Ktos

Potwierdzam, zakończyłem współpracę po nowym roku i nie dostałem zwrotu podatku Jak zorientowałem się jaką sumę muszę zapłacić to włosy stanęły mi dęba…

Tak, słyszałam nawet o pracownikach którzy niby zarabiali 2-3 tys z premii Jestem ciekawa czy któryś z nich może to potwierdzić… w punktach nie ma ludzi żeby zarobić tak wysoka premie Kiedyś była tzw. Baza gdzie pewnie oszukiwali jak mogli, więc może wtedy dostali raz taka premie.

Nie tylko ty

Ktos wazny

Tez mi taki kit wciskał.. ciekawe skąd taka premia? Ale pytanie to jest retoryczne bo każdy wie ze on (usunięte przez administratora) i ciekawe kiedy się do jego (usunięte przez administratora) dobiorą, a za (usunięte przez administratora) finansowe jest od 6 do 8 lat.

@Kumal

W każdym Akladzie jest monitoring dla bezpieczenstwa

Ktos

Dla bezpieczeństwa? Ciekawe czyjego.. bo na pewno nie pracownika

To już oceni Urząd Ochrony Danych Osobowych

@Mag

A cocie dziwi jak wynosisz lub wynosiła papier do domu .PRZECIEŻ to jest zwykła kradzież a ty (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora).INnych też okradasz i masz pretensje

Kawa

Na którym punkcie była taka sytuacja? Bo napewno nie na moim

Ty

Wydrukowałam pare stron na studia a szef zrobił aferę jakbym conajmniej ukradła mu 1000 zł, a potem nie chciał wypłacić pieniędzy za prace… Musiałam siłą od niego wyciągać Bardzo dobrze ze odeszłam tak szybko

@Ty

I chwała ci za to. Jesteś naprawdę mądra osoba i tez tak zrobiłem. Nie ma co się z nim użerać. Miałem dość ciągłego wysłuchiwania jak to trzeba oszczędzać i jego wiecznych do wszystkich pretensji. Na każdym kroku o byle co awantura i wyzwiska. Dość

@Ty

A dostałaś zgodę na korzystanie z własności firmy do celów prywatnych .mądry szef że cię zrugal .nie stać cie na papier a na pazkokietki masz

To strasznie wrażliwa wrażliwy jestes

Ktos

Jezu a ty jesteś straszny twardziel którego nic nie rusza. Człowieku weź nie gwiazdorz bo drogi mlecznej braknie. Różowe okulary ci już mózg wyjarały. Myślisz ze wszyscy są tak twardzi ze nic ich nie rusza? Jesteś w ogromnym błędzie. Większość ludzi to bardzo wrażliwe osoby ale potrafią to tłumić, tylko częściej zdarza się tak ze te stłumione emocje mają inne ujście. Ty jak widać nie masz za grosz wrażliwości i empatii w sobie tak jak Puczka. Jesteście jak dwie krople wody. Jest jeszcze odpowiednia pora na zdjęcie tyć cholernych różowych okularów

Kamila
@Ty

Na szczęście teraz wystarczy wypisać 25 umów albo aneksów i dostaje się nowy papier My sobie zrobiliśmy tabelkę ile wypisaliśmy i jak jest 25 to piszemy maila ze nie ma papieru Sprytne nie?

Kac

Nigdy nie było takiej premii to są wymysły szefa

Ktos

I znów pomyliłeś osoby. Ja tu dawno człowieku nie pracuje. Czytaj ze zrozumieniem a nie udzielaj się od razu. Komentarz na który odpowiedziałeś tyczył się wypytywań szefa na co idzie wypłata którą nam co miesiąc przelewał a nie o jakiś (usunięte przez administratora) papier.

Adek
@Kamila

Też tak robimy mam już zapas 2 ryz :D

@Adek

My też zaraz pisze maila o 3 jeszcze zapas płynu do szyb i papieru W domu nie mam co z tym zrobić Może ktoś chce kupić?

Animek
@Adam

Nie potrzebujemy mamy dużo Wystarczy przecierać kurz raz na miesiąc a płyn kupować każdego miesiąca ewentualnie raz na 2 miesiące żeby nie wzbudzać podejrzeń

@Animek

no to jesteś brudas

moto

gdzie kupie części samochodowe w Arpol w Toruni ,czy adres adres jest zmiemiony

Moto
@moto

Czy w TORUNIU nadal dostępne są części samochodowe

Canal+

Sądząc po opiniach które w ostatnim czasie mnożą się jak mrówki, jestem święcie przekonany, ze sprawa w sądzie z powództwa pracowników wobec P. Puczki za nie przestrzeganie bhp, brak szkoleń, oszczerstwa wobec pracowników wszelakiego rodzaju, (usunięte przez administratora) finansowe których dopuścił się Puczka wobec swoich podwładnych czytaj pionków pracujących w punktach, zabieranie lub nie dawanie premii, zwracanie podatku przez pracownika a nie przez Puczke itp (bo można by wymieniać w nieskończoność) była dla tych zwykłych szarych ludzi wręcz wygrana. Warto ten temat poruszyć gdyż polecenia które on wydaje są robione na niekorzyść canal+. Takie jest moje zdanie.

@Canal+

Mam dowody na mobbing z jego strony chetnie zloze grupowy pozew

Spryciarz
@Anonim

My mamy coś więcej niż dowody na mobbing :)

Paulina Częstochowa

Pracowałam dla nich to BANDA OSZUSTÓW pensji nie wypłacają a szef Maciej potrafi wyzywać pracowników od np. debili czy kretynów. OSZUŚCI RADZĘ UWAŻAĆ!

Taterek 32
@Paulina Częstochowa

Witam. Szef to straszny być. Nie ma możliwości się z nim dogadać. Ciągle wymówki iniewłasciwe podejście do klienta. Mam z nim problem dogadania od 2 miesięcy. Zamontowano mi antenę ale nie odbiera programów. Teraz nie uznają reklamacji a ja ciągle muszę płacić za usługi

Iza
@Taterek 32

Widać, że ten pan jest nie tylko złym pracodawcą, ale i fachowcem... A jest możliwość odstąpienia od umowy chociaż?

@Taterek 32

Montuję anteny od lat 90 aktualnie dla POlsatu i CAnal plus wiem jedno że nikomu nie udziwlw gwarancji .Antena przestaje działać zazwyczaj że względu na minimalne przestawienie jej .U nas na POMORZU w lutym wiało ponad 100km na h i nie tylko przestawiało anteny ale zrywało dachy z domów.Wiec to jest wina montazysty???? Nie .nikt nie ma wpływu na anomalią pogodowe .U mnie jest taka zasada ze po wykonaniu pracy sprawdzam z klientem odbiór i jak działa to się rozliczam.GWarancje udzielam na materiały

@Iza

A co ty Iza wiesz o montazach

@Montazysta

Ale ona przecież nie wypowiedziała się w żadnym kontekście o montażach, to skąd to pytanie Twoje? ;) Podejrzewam, że jej facet na pewno wie coś tam, tak to raczej by się chyba nie interesowała. Ale jak już to możesz zrobić miły uczynek i opowiedzieć o nich coś więcej właśnie dla takich co się nie znają. ;p

@Bożena

Kółko różańcowe jest gdzie indziej

Hypepack
@Montazysta

O to głupie komentarze puczki nic nie wnoszące

Wieczny
@Hypepack

Głupie i bez sensu to są wpisy na tym portalu nic wnoszace

Kokos
@Paulina Częstochowa

Prawda To nie jest miejsce dla słabych jednostek to szkoła życia

Kamil

Prawda

@Kokos

Firma dość szybko eliminuje ze swoich struktur leni i obiboków

Jukw
@Paulina Częstochowa

Potwierdzam, pomimo iż wykonywałem swoją prace sumiennie nigdy nie dostałem pochwały, za każdym razem jakieś ,,ale”… Szef ceni pracowników którzy pracując zdalnie naciągali klientów nie mówiąc im całej prawdy na temat warunków umowy. Osoby które rzetelnie wykonywały swoją prace nigdy nie zostały w żaden sposób docenione. Należy także wspomnieć o zabieraniu premii pracownikom jakie wypłaca Canal +, z tych premii płacimy podatek (za szefa gdyż on zabiera pieniądze, a pracownik płaci) Zdecydowanie nie polecam…

@Jukw

To ile z tych premii tak ludziom zabierają na te całe podatki? Gdzieś jeszcze coś tu tną?

@Jukw

Przecież to ty oszukiwałaś klientów a nie szef .PAZERNOŚĆ na kasę wygrała z TOBĄ

Hhhh

Około 1500 zł miesięcznie

Ada

O jakiej sytuacji mówisz?

Magd

Tylko ze ja nigdy nie zarobiłam premii o której szef opowiadał A te dwie osoby może 3 w firmie co miesiąc podobno tyle miały… U mnie maks to było 500 zł za dobrze według mnie wykonana prace

Puczka wciąż przytacza obecnym pracownikom jak to niby zmieniałam adresy (a nie pracuje już trochę)zamieszkania żeby nie wpadło rere mimo ze sam mnie do tego namawiał, wiec nie wiem czy to taka moja pazerność

@Magd

A więc cienka byłaś lub jestes

Olkusz

Kasia sama to robiłaś aby otrzymać 100pr9cent premii.WArto bylo

Endru
@Taterek 32

U mnie montować antena w hotel i nie wykonać usługa Zabrał 1000 zł nie chcieć dać faktura

@Endru

Głupoty piszesz ostatni to w KRakowie fv wystawiona do dziś nie zaplacona

Endru

22 styczeń Myszków

Hehe

To nie Kasia to ja

Jukw

Wykonywałam polecenia szefa On tez ma za to większa premie

Spryciarz

Maciek nie skakaj bo chyba nie jesteś najsprytniejszy Zobaczysz we wrzesniu

Obserwator

Drodzy Państwo wystarczyło uciszyć jedna osobę, aby zamknąć dyskusje. Chyba wszyscy wiemy o kogo chodzi.

Co wchodzi w socjal Arpol Magdalena i (usunięte przez administratora) Puczka sp.j.?

Pracownik roku

Helikopter i ladowsko dla niego

Dominika
@Pracownik roku

Śmieszne ;-) A na serio. Co, nic by nie dawali?

@Dominika

Ogiera na noc .jesteś chętna DOminika

@Adam

Ogierem to ty nie jesteś. Takie załosne tekściki to tylko w stylu Maćka. Zajmij się może robotą albo oddaniem kasy ludziom którym ją wisisz a nie wypisywaniem tych dennych komentarzy. Bo niektórym to sporo siana wisisz.

Były Pracownik
@Anonimek

Witam, Jakim pracownikom wisi ? wiesz coś może ? o jakich kwotach rozmawiamy ? nie ukrwam nurtuje mnie jedna kwestia czy by nie wystosować do sądu pracy wniosek o ukaranie firmy mar-sat jak i arpol nie przestrzegania prawa pracy, brak szkoleń bhp i wiele wiele innych zaniechań względem prawa. Pracownicy byli jak i obecni boją się odezwać w obawie przed utratą pracy i pieniędzy które państwo p. zalega. Z własnego doświadczenia wiem że migają się od płacenia podatku od prowizji dlatego nalegają aby pracownic pisali umowy na swoich loginach, pracownik wpłaca państwu p. prowizję ( a ty pracowniku bujasz się na koniec roku pitem itp )

CIekaw
@Były Pracownik

Oooo coś sie zaczyna

@CIekaw

Sexparty piszę się

@Były Pracownik

A zalega z tych premii wewnętrznych bądź jak on to nazywa premii uznaniowej od sprzedaży za wykonanie 85% lub 100% planu. Kasę obiecał, poniektórym chyba tylko daje a osoba która zasuwa i plan robi sama (usunięte przez administratora) dostaje.

@Aniomek

Jak nazwa wskazuje jest to premia uznaniowa na którą też ma wpływ osiągany wynik sprzedażowy .

Bufon
@pracownik

Ocho pan M się odpalił, proszę nam powiedzieć kiedy zmierza się pan wytłumaczyć z nagrywania pracowników (głosu i wizerunku) wszyscy wiem że miało być bez głosu. A nagle ogląda sobie pan na żywo i słucha co robi pracownik i o czym rozmawia. Ja jako klient pozwała bym pana z artykułu rodo, nikt się mnie nie pyta jako klienta czy wyrażam zgodę na nagrywanie obrau i głosu w punkcie. Pora aby sąd się panem zajął,

@pracownik

Tyle ze ja miesiąc w miesiąc wykonywałem plan i (usunięte przez administratora) dostawałem od niego. Dawał tylko tym którzy mu w (usunięte przez administratora) włażą i się przymilają do niego..

Bufon
@Aniomek

Tak, zgadza się. jest taka GRÓPKA która leci na jego zawołanie jak mucha do (usunięte przez administratora)

@Bufon

Każdy wie o kogo chodzi. To są ci „zaufani” bądź „zasłużeni i oddani” pracownicy. Jestem nimi naprawdę zawiedziony ale i jestem pod wrażeniem ze oni jeszcze mogą tu pracowac. Pracują tu z przyzwyczajenia czy może z tego ze są wazeliniarzami? Bo bardziej obstawiam to drugie.

@Bufon

Zapewniam głos jest wyłączony ja jako zaufany pracownik sam to robiłem podczas ponownej zdalnej instalacji kamer

@Bufon

Jestem z tego faktu bardzo zadowolony ,ze p (usunięte przez administratora) może na mnie liczyć a ja na niego i zawsze stanę za nim.

@Aniomek

Pracujemy to jest nam dobrze !!!!!

@zaufany pracownik

Jest wam dobrze bo całujecie go po (usunięte przez administratora) z tego zaufania. Ale on was ma w (usunięte przez administratora) Na każdego nadaje takie oszczerstwa i bajki ze ja (usunięte przez administratora) Właz mu dalej w (usunięte przez administratora) ale to się skończy jak będziesz miał jakiekolwiek podkniecie. Już nie będzie Maciuś wspaniały tylko Maciuś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Ups zapomniałem już tak jest ale ty przez różowe okulary tego nie dostrzegasz. Jesteś tak zapatrzony w ten twoj „autorytet” zakichany ze nie dostrzegasz najmniejszych szczegółów jak potrafi cię (usunięte przez administratora) lub oczerniać za twoimi plecami. Widzisz go w samych superlatywach ale jesteś w ogromnym błędzie. Przejrzyj na oczy człowieku. To nie szef-skarb tylko szef-(usunięte przez administratora)

Dzięki za wskazówki

@zaufany pracownik

To spodziewaj się pozwu za naruszenie danych osobowych bo pewnie haki na ciebie zbiera. Nie zapłacz się później ze niby bez głosu a jednak jest i będzie inaczej. Już dostałem potwierdzenie od kilku osób ze są nagrywane całe dnie pracownika w punkcie na jego własny użytek. Nie zdziw się ze jednak ten „idealny” szef będzie Ch*jem, oj zapomniałem ze już nim jest :D

Wypłata taka sobie 2600 na rękę i reszta pod stołem Brak premii

@Tomek

Nie podszywaj się podemnie ja mam TOMEK na imię i pracuje u Pana MACIEJA kilka lat i doskonale wiem ile zarabiam a premie mam zawsze za znakomite wyniki sprzedazowe

Ano

Ile ci daje jeszcze w łapę za wypisywanie takich bzdur? Masz wyniki jak kit wciskasz klientom i ile ich masz bo w to nie uwierzę. I co premie masz 3tys jeszcze mi powiedz.. takiego łgarstwa jeszcze nie słyszałem.. Maciuś autorytetem jest twoim ze takie kity kazał ci wypisywać? Ocknij się człowieku. (usunięte przez administratora)

Masz pracownik

Dusza towarzystwa

Zastanówcie się po kilka razy czy chcecie tu pracowac bo to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Dusza towarzystwa

Pracuje kilka lat i jest zadowolony. Są uważam że szef jest zbyt łagodny dla nierobów

Bożena

Czemu tak sądzisz? Podasz jakieś przykłady sytuacji z tym związanych?

Dobre pytanie
@Bożena

P. Puczka jest tylko zadowolony z tego ze ma większe wpływy na konto, a nie z pracownika który może wielokrotnie okłamuje klienta. Ale Puczka tez nie jest święty. To największy (usunięte przez administratora) i łgarz w tej firmie. Ciekawi mnie dlaczego Warszawa jeszcze go nie zwolniła. Zarabia krocie a wylicza każdy pieniądz byle by mu w kieszeni więcej zostało. Niby szukanie oszczędności w papierze lub w zużyciu internetu jest ok bo inflacja itd ale oskarżanie każdego pracownika o marnowanie jego pieniędzy to kpina. Stwierdzenie ze z premii można wyciągnąć 2-3tys to jest żart, bo nie jest to możliwe nawet gdyby każdy sral klientami..

@Dobre pytanie

Dodajmy do tego straszenie sądem pracowników

Pracownik roku

A to jest u niego nagminne, ale ciekawe co on na tym zyska? Szantaż jest karalny, wiec niech się zastanowi dwa razy czy jest sens straszyć sądem pracownika. Każdy wie jaki on jest i on się tego nie wyprze ze jest zwykłym (usunięte przez administratora) Niech mu się w końcu do (usunięte przez administratora) Canal dobierze i zrobi z nim porządek bo idzie oszaleć z jim

@Dobre pytanie

Pracuje w pewnej częstochowskiej galerii i potwierdzam że premie średnio mam 1.5 tys są miesiące że ponad 2 .5 tys a są że tylko1 tys .MÓWIĘ osredniej ponad 1.5 tys .Podstawą plus premia mnie zadawała..CO do wyliczania kosztów to do pieniędzy oprócz ich zarabiania nalezy zadbać o oszczędności. Oszczędności w firmie to jego zysk .Nasuwa mi się jedno pytanie cY jak wychodzisz z mieszkania gasisz światło?? Mysle .że tak aby mniej płacić za prąd.Co do papieru potwierdzam pewne wewnętrzne ustalenia ale jak się dziwić skoro jeden pracownik na firmowym papierze napisał całą swoją pracę licencjacką. Ja jako pra ownik na takie zachowanie yez nie dałbym zgody .To jest jawne okradanie firmy .Co do premi są inne osoby które mają jeszcze więcej tj ponad 2 tys .ALE są też takie co otrzymują tylko po 200 złotych premia jest uzależniona od tylko i wyłącznie wyników sprzedażowych. Jak nie sprzedajesz to nie masz premii

Tak jest taka instytucja Jak sad pracy i co jesteś zdziwiony

MICHAL
@Pracownik roku

Po co szaleć zmień prace i masz spokój PRACY jest pod dostatkiem to po co narzekasza jak pracujesz tzn .że CI odpowiada.Albo jest dobrze a ty tylko musisz się publicznie wyplakac

Tak było pracownik w ZAbrzu

@Anonim

Sranie w banie, ciekawi mnie jedna rzecz, czy on ci zapłacił za wypisywanie takiego kitu żeby sobie reputacje podnieść, jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Już opinii sobie nie poprawi bo każdy już się na nim poznał. Każdy wie jaki jest. A premii ci nie zabiera? Bo jakoś nie wierze ze są osoby którym nie zabiera kasy z premii. Przemyśl dwa lub trzy razy co piszesz bo łgarstwem zalatuje jak cholera

@Anonimek

Nie nie zabiera toplan wykonuje sam z kolegą z punktu A co chciałeś premie brak jak ja lub szef zrob za CIEBIE. Dobry zart.JA przynajmniej mam odwagę podpisać się a TY jeszcze raz powiem pracuje w galerii jurajskiej i jest super.TYlko pr,ez takich jak ty na tym tracę po na prośbę szefa Piszę umowy na Twój punkt .INACZEJ bylibyście najsłabsi w Polsce. Nie wstyd ? Proponuję wziąść się za robotę a nie klikanie q telefon .JESZCZE raz powtórzę nigdy mi szef nie zabrał premi a nawet otrzymuje dodatkowa premie za wynik .Łącznie średnio mam 5 tys na miesiąc pracując co 2 dzień

Nie masz odwagi

@MICHAL

Dobrze ze ty wypłakiwać się nie musisz. Ja tu już nie pracuje. Opisuje fakty. Pracowałem z nim dostatecznie długo żeby mieć wyrobione zdanie ze jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Zwykle (usunięte przez administratora) Dla mnie jest nikim. Wielokrotnie mnie obrażał przez telefon nazywając mnie debilem i idiotom. Przekręcał sytuacje na swoją korzyść, gnojąc i mieszając z błotem przy tym pracownika. Jest zerem dla mnie. Koniec i kropka

Anonimek

Z czym odwagi? Pisze prawdę na jego temat a ty wycierasz sobie czyms innym gębę. Aż ci zaklaskam bo z wrażenia wyjsc nie mogę ze tak mu włazisz w (usunięte przez administratora) Przejrzyj na oczy człowieku nim będzie za późno.

Ghsnekwnw

Tak

Ktos

To widać kto zgarniał dodatkowa premie nawet jeśli plan był zrobiony na ponad 115% bez niczyjej pomocy. Mi tez się ta kasa należała ale jak widać wejście w (usunięte przez administratora) Puczce ważniejsze. Wazeliniarz jesteś i tyle. Jeszcze go w (usunięte przez administratora) pocałuj jak taki wielki z niego autorytet jest według ciebie. Trafił swój na swego. Jeden z drugim tacy sami. Zero honoru, byle by się nachapac cudzym kosztem. Byle by kasa była tylko dla was. Stfu na takich ludzi. Gardzę wami i brzydzę się was.

@Anonimek

Przejrzałem i wiem co robić ie kilka lat pracy o czymś świadczy .

@Ktos

Kacperku w niebieskich wlosach a miałeś udział produktów tv nie .więc planu ie zrobiles

Anonimek

Ty człowieku nie rozróżniasz ludzi ???? rozdwojenie jaźni masz czy co? ????

@Anonimek

Prawie wszczyscy co piszą na wszelkich forach internetowych to tworzenie i pajace

Anonimowy

Kolejne wyzwiska czyli już wiadomo kto pisał tem komentarz, Maciek we własnej osobie. To do ciebie bardzo podobne. I co boli cię to ze ktos się się odważył i prawdę napisał?

Witam, jestem zadowolony z pracy u p. Puczka. W dzisiejszych czasach każdy liczy swój pieniądz, nie dziwi mnie to. Dlatego na pewne rzeczy przymykam oko, nigdy nie ma problemu z pieniędzmi, zawsze jest tak jak w umowie "do końca miesiąca", jak potrzeba wolnego trzeba tylko dogadać z załogą.

@pracownik

Gdy czytam te słowa słyszę twój głos Madziu :)

Cieszę się niezmiernie

Tajemniczy

Maciek już poszedł spać?

@Tajemniczy

Myślę że nie z tego co wiem jest w Kanadzie a tam inna strefa czasowa

Zostaw merytoryczną opinię o Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.
1.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Aleja Pokoju 10
    42-207 Częstochowa
  • NIP: 5730207526 REGON: 150550454 KRS: 0000268843

Arpol Magdalena i Maciej Puczka sp.j.