Opinie o Hotel OLECKI w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel OLECKI. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel OLECKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel OLECKI w Oświęcim

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Hotel OLECKI? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 6 maja kilka ogłoszeń.

Anonim Nowy wpis

Nie polecam pracy w Hotelu Oleckim. (usunięte przez administratora) i smród, pani pisze że 2 zmiany a w sumie to sami nie wiedzą ile chcą zmian i dziewczyny robią tam na 3(zmiany) na recepcji. chaos w papierach i wiedza pracodawcy z dziedziny prawa pracy zerowa.

Jak wygląda sprawa grafiku w Hotel OLECKI. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jak jest z pakietem medycznym w Hotel OLECKI? Można dołączyć rodzinę?

Pati Nowy wpis

Witam, można zgłosić rodzinę do ubezpieczenia, jest również możliwość ubezpieczenia grupowego.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hotel OLECKI? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pokojowa w obiekcie hotelowym?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Dorota

Jakie trzeba posiadać wykształcenie aby móc liczyć na pracę w Hotel OLECKI? Koniecznie dajcie znać. Wiele osób jeszcze uczących się szuka pracy, w której może sobie dorobić np. na recepcji. Czy w tym miejscu jest taka możliwość?

zabawna 123
@Dorota

Witam, jeśli jesteś zainteresowana pracą w naszym obiekcie, zapraszamy do przesłania nam Cv. Rekrutacja do hotelu kończy się z dnem 1.03.2021. Odezwiemy się do wybranych kandydatów w celu rozmów kwalifikacyjnych oraz informacją jakie stanowisko możemy zaproponować. Zapraszamy Zawsze warto spróbować :)

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Hotel OLECKI?

zabawna 123

Witam, styl GLAMOUR :) sprecyzuj swoje pytanie :) Pozdrawiam

Ile jest zmian w Hotel OLECKI?

Judytta

To zależy na jakie stanowisko... Pokojowe na jedną zmianę, recepcja dwie zmiany.

Maria
@Judytta

A od której godziny zaczyna się zmiana 6? 7?

Judytta
@Maria

Od 7.

Marcelina

Bardzo dobry pracodawca, jeśli ktoś lubi taką pracę to polecam!!

Kamila

Wystarczy popatrzeć na forum i widać, że jest taka cisza bo ludziom odpowiada praca to nie mają takiej potrzeby.

Balbinka

Chciałam zapytać jak jest na stanowisku pokojowych jaka atmosfera ,czas pracy noi jakie wynagtodzenie zz godzine dziękuję za odp

Agata

@Zz a możesz powiedzieć co według Ciebie wchodzi w to "mocno okey"? Myślę, że mogą te aspekty o pracy w Hotelu OLECKIM zainteresować wiele osób, które na forum zaglądają.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Hotel OLECKI? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Zz

Pracodawca jak najbardziej okey. Nie ma na co narzekać. Jak na taka branże i (usunięte przez administratora) to jest mocno okey ;)

Agata

Jako, że dawno nikt się nie udzielał na forum Hotelu Olecki to chciałabym spytać czy warto iść tam do pracy? Na jakie warunki można liczyć? Czy ktoś aktualnie pracuje i chciałby opowiedzieć swoje doświadczenia związane z pracą? Wszystkie informacje na wątku będą interesujące.

Kelnerka
@Agata

Miła atmosfera,nowa właścicielka, umowy , pieniążki terminowo.

a na jakim stanoiwksu ona pracowala? pameitaj ze na każdym, może być inaczej i to akurat się tyczy zarówno zarobkow amtosferty jak i warunków zatrudnienia dlatego pytam a akurat w hotleu to dobrze by było się do pracy zalapac jakiejś ciekawej prawda?

Zniesmaczona

Marketing kuleje to fakt manager ciężka sprawa -zastapil chwilowo starego i jest jeszcze gorzej brak profesjonalizmu i niedojrzały,falszywe znajomości ,odgadywanie niestety nie wypada na tym stołku ,więcej pracy mniej obijania było by lepiej i efektownie dla firmy lepiej przejść do konkurencji .

mloda

Witam. Nie jest juz to firma Hotel Olecki mimo iż nazwa pozostala ta sama

Olecko

Proponuje blokade Hotelu Olecko w celu powstrzymania przystapienia do przetargu

xxx

Na temat rzekomego "lepszego" traktowania już było wspominane powyżej, a warunki umów nie zależą od managera :)

Realista

Kompetentny manager nigdy nie pozwoli na stronniczość a tym bardziej sam nie buntuje pracowników . Osoby które nie są w jego kręgu przyjaciół (a mało kto by chciał) mają inne zdanie od "zadowolonej" ( a może zadowolonego?:). Niestety brak mu profesjonalizmu za to może być pisarzem bajek. Powodzenia wszystkim kandydatom

rozbawiony

Gdzie tam jest zgrana załoga? Jeden do drugiego sie uśmiecha a za plecami pięknie opowiadacie na swoich kolegów z pracy. Żenada jakaś. Brak komentarza na temat osób kierujących. Zakłamanie, zadufanie w sobie, pozerstwo,arogancja,bezczelność. Wszystko i na temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel OLECKI - Oświęcim

Hotel OLECKI
3.9/5 Na podstawie 38 ocen.

Hotel OLECKI