Opinie o ARTIS**** Hotel Zamość w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ARTIS**** Hotel Zamość. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ARTIS**** Hotel Zamość o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARTIS**** Hotel Zamość w Zamość

baner wywiady
Bożena Nowy wpis

Opinii od samych pracowników widzę że od dłuższego czasu nie było a chciałam się zainteresować pracą w hotelu i znalazłam ogłoszenie sprzed paru miesięcy na recepcję. Parę lat temu pisali o sporych rotacjach ale czy ta osoba która wtedy się znalazła pracuje do dziś? Widzę w opisie że przysługuje tutaj jakaś premia za wyniki i ciekawa Jestem o jakie konkretnie może chodzić. jakie wyniki robi się na recepcji? podałby ktoś aktualne widełki?

Sati Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Byłem klientem od 9 lat. Zawsze od tyłu lat karnet open, kilka razy zorganizowane grupy, imprezy prywatne i służbowe itd. , itd. Przez te lata współpraca układała się bardzo dobrze i miło, a i przez te lata nazbierała się niezła kwota, którą u Was zostawiliśmy. Od jakiegoś czasu poziom obsługi klienta znacząco się obniżył, a już to co mnie ostatnio spotkało zakrawa o film Barei, a nie o 4 gwiazdkowy hotel. Już od jakiegoś czasu dało się słyszeć głosy niezadowolenia znajomych klientów z powodu atmosfery, która panuje w spa. Widać to również po liczbie klientów. Jakiś czas temu mając aktywny karnet miesięczny, zakupiłem karnet dla córki, która jak od razu zaznaczyłem, może chodzić na basen raz w tygodniu. Otrzymałem informację ze strony pracownika, przedstawiciela hotelu, że pomimo, iż generalnie karnet ma miesiąc ważności to w tym przypadku nie będzie wpisywania data ważności, a córka wykorzysta karnet w dłuższym terminie i pod tym warunkiem go kupiłem - zawarłem umowę cywilno - prawną. Niestety córka nie mogła chodzić była jeden raz, więc po skończeniu własnego karnetu, przepisałem go na siebie i podczas drugiej wizyty przy wyjściu otrzymałem pocięty karnet z adnotacją nieunieważniającą i informacją o anulowaniu (został on pocięty i animowany bez mojej obecności). Udałem się zatem do menadżerki i oprócz kupy bzdur i porównań do wymyślonych z sufitu zasad notabene nie będących zgodnych z prawem konsumenckim ani dobrymi obyczajami, otrzymałem informacje o zwolnieniu pracownika, który wystawił karnet, tylko co to ma do rzeczy ? Umowa to umowa i została zawarta, a jedna ze stron się z niej nie wywiązała. Poczułem się jak (usunięte przez administratora) który chce coś wyłudzić ("korzystaliście z karnetów po pół roku" - to też usłyszałem no cóż nie przechodziłem z Panią na Ty ale cóż kultura to nie jest mocna strona hotelu) - lojalny wieloletni klient, zawsze płacący i korzystający ze spa 4 razy w tygodniu przez 9 lat, czuje się jak (usunięte przez administratora) Pani manager zaproponowała wypisanie nowego karnetu, jednak nie chodzi tu bynajmniej o te marne 5 pozostałych wejść, lecz o zasadę. Mogę odczucia pod nowymi rządami w spa nie są bynajmniej odosobnione - kilkunastu znajomych, którzy mieli karnety grupowe, również poczuło się oburzonych i nie chcą mieć nic wspólnego z hotelem.. Gratuluję zarządowi tak doskonale wypracowanej strategii i dalszych sukcesów w odstraszaniu stałych klientów. I jeszcze jedno - jeśli kupujemy 40 karnetów na 25 wejść na którym nie ma terminu ważności, to naprawdę nie widzę problemu żeby ktoś wykorzystał go w dłuższym okresie czasu, tym bardziej, że takie były zasady. I proponuję odświeżyć starą zasadę - klient nasz Pan, a nie potencjalny (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w ARTIS**** Hotel Zamość możliwa jest praca na podstawie B2B?

Edyta

@BYŁY PRACOWNIK, czyli, jak dobrze rozumiem komentarze, które pisałeś na temat pracy w firmie ARTIS**** Hotel Zamość były niezgodne z prawdą, ponieważ oddziaływały na Ciebie inne osoby, abyś napisał komentarze niezgodne z prawdą? W takim razie proszę, abyś rzetelnie i uczciwie przedstawił swoje zdanie na temat pracy w tej firmie? Podziel się z nami swoimi prawdziwymi doświadczeniami z tego miejsca pracy.

Xyz Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@Edyta

Edyta? Czy czasem nie związana jesteś rodzinie z Artisem? Twoja opinia na pewno ooo będzie obiektywna????

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ARTIS**** Hotel Zamość? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konstruktor
Zamość
PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz
(68 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Zamość
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Asystentka / Sekretarka - Concierge online
Zamość
Recruit Europe Ltd.
(74 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w ARTIS**** Hotel Zamość. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rzetelna
@Administrator

Aktualnie większość pracowników pracuje na minimalnej stawce wynagrodzenia. Chyba że jesteś kimś z rodziny bądź znajomym.

BYŁY PRACOWNIK

OŚWIADCZENIE! W związku z zaistniałym konfliktem pomiędzy mną a właścicielami hotelu Artis, oświadczam, że wpisy których dokonałem, mianowicie (WIESZ KTO z dn.24.04.2017 oraz RWR z dn.02.07.2017 i z dn.09.09.2017)były wpisami daleko odbiegającymi od prawdy i zbyt obrażliwymi. Spowodowane one były pewnymi nieporozumieniami a także manipulacją osób trzecich. Dlatego z przykrością oraz całym szacunkiem chce przeprosić właścicieli hotelu Artis oraz zapewnić, że z mojej strony nie będę więcej narażał nikogo na znieważenie. Mam nadzieję, że moje oświadczenie zakończy ten konflikt, który trwa od ponad roku. Z poważaniem Marzec Tomasz

Edyta

@Adam, na forum nie powinno się opisywać bezpośrednio osób, które są zatrudnione w firmie ARTIS**** Hotel Zamość. Tym bardziej, że z tego, co napisałeś to druga działalność tej osoby nie ma nic wspólnego z firmą, której dotyczy wątek główny forum, dlatego w tym miejscu skupmy się na opiniach na temat ARTIS**** Hotel Zamość. Ktoś z Was miał okazję pracować w firmie ARTIS**** Hotel Zamość? Jeżeli są tutaj takie osoby to zapraszam do wyrażania opinii o tym miejscu pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adam

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę oferują na początek?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adam

Witam, nie mam nic co do obiektu,ale do jednego pracownika o imieniu Maciej.Nie wiem kim on tam jest i czym się zajmuje,ale drugim jego zajęciem jest handel kamieniem elewacyjnym,i z tej strony chciałbym go opisać.Czlowiek nie kompetentny,nie odbiera i trudny kontakt telefoniczny,na portalu ogłoszeniowym wystawia towar,który nie jest w tej cenie co u niego na miejscu( dwa razy drożej,w ogłoszeniu podaje cenę za metr a w rzeczywistości oferuje za tę cenę 0.5 metra.Oszust i naciągacz w jednym.Nie polecam kontaktu z tym człowiekiem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Cezary

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Pracowity człowiek ma tu dobrze i tyle w temacie.

Justyna

Przeważnie jak komuś nie jest po drodze z praca to na forum wylewa swoje pretensje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zdegustowana
@Justyna

zazwyczaj pisząc anoonimowe opinie nikt nie ma potrzeby wymyślać niestworzonych rzeczy, tylko opisuje się faktyczny stan rzeczy. Ja osobiście pracuję już ponad rok czasu w innym miejscu , nie mam potrzeby nikogo oczerniać. Ludzie nie są debilami jak się wydaje Państu K , wystarczy zobaczyć że cyklicznie co 3 msc wystawiane są oferty pracy na recepcji w hotelu. Także wszystko w tym temacie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Łukasz
@zdegustowana

I to jest właśnie sedno wszystkiego - anonimową opinie... skoro jest ktoś taki zdegustowany praca w Artisie to niech napisze wprost i podpisze się pod swoją "prawdą" :-)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta

@Zdegustowana ja nawet nie jestem, ani też nigdy nie byłam pracownikiem ARTIS**** Hotel Zamość. Jestem moderatorem forum, a dopytuję o szczegóły, bo był ich tu brak. @Andrzej chętnie odpowiadał na pytania, za co dziękuję. Twoja opinia jeżeli będzę oparta w konkrety, będzie dla mnie i dla innych forumowiczów równie ważna. Każdy ma prawo do własnej opinii.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Andrzej

Ups, kilka literówek tam mi się wdarło. :) p.s Chorobliwa zazdrość Polaków nie zna granic. :) To mój ostatni post na tej stronie, nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje z kimś, kto pod wpływem emocji nie potrafi złożyć porządnego zdania i stawia dziesiątki niepotrzebnych znaków interpunkcyjnych. Mniej emocji, więcej pokory. :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Andrzej

Twierdzicie, że cała scena jest wyreżyserowana? Zapraszam przy najbliższej możliwej okazji do Hotelu, chętnie poznam Was osobiście, a Wy przekonacie się po czyjej stronie prawda leży. :) Pozdrawiam Gorąco, nieugięty, podszywający się pod pracownika osoba z Zarządu. :D Śmiech na sali. :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
RWR

To znowu JA! Ponieważ ci śmieszni właściciele potraktowali mnie jak ....... to w moich opiniach będę nieugięta i powiem jeszcze raz! Ten cały Andrzej i Edyta to zwykła farsa tych wieśniaków! Ludzie pracują tam na czarno,najniższa krajowa to standard( w hotelu 4*),organizacja kompletne zero,basen często zasrany a ludzie tak się podniecają i przy okazji zachłystują się tymi gównami,woda nie zmieniana od lat, to jest zwykłe dno! Chcecie dowodów że oni sami piszą recenzje na swój temat to zobaczcie w opiniach z 22.06.2017 AreKon85 jak to synio wychwala taty hotel(taki przystojniak?!)!!!Czyli Arkadiusz Kończyński urodzony 1985r. No to jest parodia tych ludzi. Tak jak już mówiłam wcześniej te dzieciaki nigdy ciężko nie pracowały a chcą rządzić ludżmi tylko że im słoma cały czas z butów wystaje!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zdegustowana

Brawo Wy świetnie wyreżyserowana scena. Same ochy i achy a wiem bo pracowałam w tym miejscu jak to wygląda. , ,the Oscar will go to ......Andrzeju i Edyto you know what I mean :) Pozdrawiam wszystkich prawdziwiee szukajcych pracy a co do rotacji to warto zobaczyć z jaka częstotliwością pojawwiają się ogłoszenia o pracę i nie chodzi tutaj o zwiększenie etatów pracowniczych a zastąpienie starego składu nowym.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Andrzej

Proszę bardzo, Edyta! Polecam się. :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta

Znowu dziękuje @Andrzej :) głównie pytałam w imieniu innych osób poszukujących pracy, brakowało tutaj rzetelnych informacji stąd moje dopytywanie. Pozostaje zatem czekać na aktualne oferty pracy, albo tak jak napisałeś na osobistą wizytę w ARTIS**** Hotel Zamość.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta

Dzięki za obiektywną opinię @Andrzej, takich potrzebuje to forum! Mógłbyś odnieść się jeszcze do kwestii godzin i zarobków? Wiele osób krytykowało te kwestie, jak one wyglądają wg Ciebie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Andrzej
@Edyta

Hej Edyta! :) Jeśli chodzi o kwestie zarobków - wszystko tak naprawdę zależy od Twojego zaangażowania i podejścia do Gościa. Jeśli potrzebujesz dużej ilości godzin - taka zostaje Ci przyznana, tym samym Twoja wypłata będzie większa, jeżeli przykładowo jesteś osoba uczącą się - bez problemu liczba godzin zostanie dostosowana do Twoich potrzeb(oczywiście również nie przesadzając ;)). Nie będę w tym momencie rzucać cyferkami, bo jak wiadomo nie wypada - dostaniesz ofertę, przyjdź na rozmowę, wszystkiego dowiesz się bardziej szczegółowo, mimo wszystko jak na woj. Lubelskie zarobki są naprawdę w porządku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Andrzej

Hej. Widze, że sporo tu niedomówień, płaczu o pieniążki, rodzine w zarządzie etc. Jestem pracownikiem hotelu, mimo wszystko moja opinia będzie w pełni obiektywna. Pierwsze 3 dni szkolenia - bezpłatne, owszem, ale co z tego? Zarząd inwestuje w Ciebie pieniadze, oddaje Ci wotum zaufania, gości w swoje "ręcę" - zresztą pracowałem w nie jednej firmie w której szkolenia równiez były bezpłatne, z tym, że trwały nawet po 2 tygodnie. Relacje Zarząd Pracownik są na świetnym poziomie przez co chętnie wracam do pracy każdego dnia, nie wiem skąd te Wasze opinie o rotacji, o szefostwie - jeśli jesteś fair i w porządku - tak samo będziesz traktowany. Żadnej pracy "na czarno" nie ma - otrzymujesz umowe kilka dni po rozpoczęciu pracy, pieniążki za przepracowany okres dostajesz od ręki a umowe podpisujesz nie z dniem podpisania a z dniem rozpoczęcia pracy - po prostu kilka dni wstecz. Szczerze? Jeśli lubisz kontakt z ludźmi wszelakiej maści, czy narodowości - naprawdę warto spróbować! :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o ARTIS**** Hotel Zamość - Zamość

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

ARTIS**** Hotel Zamość
3.2/5 Na podstawie 41 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
ARTIS**** Hotel Zamość
Przejdź do nowych opinii