ARTIS**** Hotel Zamość

Zamość

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 38 ocen.

Opinie o ARTIS**** Hotel Zamość

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTIS**** Hotel Zamość

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@Zdegustowana ja nawet nie jestem, ani też nigdy nie byłam pracownikiem ARTIS**** Hotel Zamość. Jestem moderatorem forum, a dopytuję o szczegóły, bo był ich tu brak. @Andrzej chętnie odpowiadał na pytania, za co dziękuję. Twoja opinia jeżeli będzę oparta w konkrety, będzie dla mnie i dla innych forumowiczów równie ważna. Każdy ma prawo do własnej opinii.

Andrzej

Ups, kilka literówek tam mi się wdarło. :) p.s Chorobliwa zazdrość Polaków nie zna granic. :) To mój ostatni post na tej stronie, nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje z kimś, kto pod wpływem emocji nie potrafi złożyć porządnego zdania i stawia dziesiątki niepotrzebnych znaków interpunkcyjnych. Mniej emocji, więcej pokory. :)

Andrzej

Twierdzicie, że cała scena jest wyreżyserowana? Zapraszam przy najbliższej możliwej okazji do Hotelu, chętnie poznam Was osobiście, a Wy przekonacie się po czyjej stronie prawda leży. :) Pozdrawiam Gorąco, nieugięty, podszywający się pod pracownika osoba z Zarządu. :D Śmiech na sali. :)

RWR

To znowu JA! Ponieważ ci śmieszni właściciele potraktowali mnie jak ....... to w moich opiniach będę nieugięta i powiem jeszcze raz! Ten cały Andrzej i Edyta to zwykła farsa tych wieśniaków! Ludzie pracują tam na czarno,najniższa krajowa to standard( w hotelu 4*),organizacja kompletne zero,basen często zasrany a ludzie tak się podniecają i przy okazji zachłystują się tymi gównami,woda nie zmieniana od lat, to jest zwykłe dno! Chcecie dowodów że oni sami piszą recenzje na swój temat to zobaczcie w opiniach z 22.06.2017 AreKon85 jak to synio wychwala taty hotel(taki przystojniak?!)!!!Czyli Arkadiusz Kończyński urodzony 1985r. No to jest parodia tych ludzi. Tak jak już mówiłam wcześniej te dzieciaki nigdy ciężko nie pracowały a chcą rządzić ludżmi tylko że im słoma cały czas z butów wystaje!

Zdegustowana

Brawo Wy świetnie wyreżyserowana scena. Same ochy i achy a wiem bo pracowałam w tym miejscu jak to wygląda. , ,the Oscar will go to ......Andrzeju i Edyto you know what I mean :) Pozdrawiam wszystkich prawdziwiee szukajcych pracy a co do rotacji to warto zobaczyć z jaka częstotliwością pojawwiają się ogłoszenia o pracę i nie chodzi tutaj o zwiększenie etatów pracowniczych a zastąpienie starego składu nowym.

Andrzej

Proszę bardzo, Edyta! Polecam się. :)

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Znowu dziękuje @Andrzej :) głównie pytałam w imieniu innych osób poszukujących pracy, brakowało tutaj rzetelnych informacji stąd moje dopytywanie. Pozostaje zatem czekać na aktualne oferty pracy, albo tak jak napisałeś na osobistą wizytę w ARTIS**** Hotel Zamość.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Dzięki za obiektywną opinię @Andrzej, takich potrzebuje to forum! Mógłbyś odnieść się jeszcze do kwestii godzin i zarobków? Wiele osób krytykowało te kwestie, jak one wyglądają wg Ciebie?

Andrzej
@Edyta 14.08.2017, 09:50
Dzięki za obiektywną opinię @Andrzej, takich potrzebuje to forum! Mógłbyś odnieść się jeszcze do kwestii godzin i zarobków? Wie...

Hej Edyta! :) Jeśli chodzi o kwestie zarobków - wszystko tak naprawdę zależy od Twojego zaangażowania i podejścia do Gościa. Jeśli potrzebujesz dużej ilości godzin - taka zostaje Ci przyznana, tym samym Twoja wypłata będzie większa, jeżeli przykładowo jesteś osoba uczącą się - bez problemu liczba godzin zostanie dostosowana do Twoich potrzeb(oczywiście również nie przesadzając ;)). Nie będę w tym momencie rzucać cyferkami, bo jak wiadomo nie wypada - dostaniesz ofertę, przyjdź na rozmowę, wszystkiego dowiesz się bardziej szczegółowo, mimo wszystko jak na woj. Lubelskie zarobki są naprawdę w porządku.

Andrzej

Hej. Widze, że sporo tu niedomówień, płaczu o pieniążki, rodzine w zarządzie etc. Jestem pracownikiem hotelu, mimo wszystko moja opinia będzie w pełni obiektywna. Pierwsze 3 dni szkolenia - bezpłatne, owszem, ale co z tego? Zarząd inwestuje w Ciebie pieniadze, oddaje Ci wotum zaufania, gości w swoje "ręcę" - zresztą pracowałem w nie jednej firmie w której szkolenia równiez były bezpłatne, z tym, że trwały nawet po 2 tygodnie. Relacje Zarząd Pracownik są na świetnym poziomie przez co chętnie wracam do pracy każdego dnia, nie wiem skąd te Wasze opinie o rotacji, o szefostwie - jeśli jesteś fair i w porządku - tak samo będziesz traktowany. Żadnej pracy "na czarno" nie ma - otrzymujesz umowe kilka dni po rozpoczęciu pracy, pieniążki za przepracowany okres dostajesz od ręki a umowe podpisujesz nie z dniem podpisania a z dniem rozpoczęcia pracy - po prostu kilka dni wstecz. Szczerze? Jeśli lubisz kontakt z ludźmi wszelakiej maści, czy narodowości - naprawdę warto spróbować! :)

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@RWR forum to miejsce gdzie powinno się wymieniać informacje na konkretne tematy dotyczące miejsca pracy, inni ludzie poszukują tutaj takich właśnie rzeczy. Opinie na temat charakterów innych osób nie mają tutaj żadnego uzasadnienia.

RWR

Coś nie wyszło w mojej opinii dlatego powtórzę jeszcze raz. Miałam się nie wypowiadać na temat tego miejsca ale widzę że w końcu ktoś rusza ten temat. Pracowałam tu jakiś czas i mogę stanowczo powiedzieć że całe szefostwo i ta rodzinka to zwykłe buractwo i nieroby. Świnie paść i krowy a nie za hotele 4 **** się brać. I jeszcze ci donosiciele jak ten starszy pan z baraku czy ta małolata z restauracji... manager ...proszę śmiech na sali!!!

WIESZ KTO

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ ŻE PRACUJĄ TU BARDZO MILI FAJNI LUDZIE KTÓRYCH POZDRAWIAM!!!

WIESZ KTO

CHCĘ DODAĆ MOJĄ SZCZERĄ OPINIĘ NA TEMAT HOTELU ARTIS! PRACOWAŁEM TU NIEWIELE OK.6 MIESIĘCY A PRZED UMOWĄ OK.2 MIESIĘCY NA "CZARNO" ZANIM PODPISAŁEM UMOWĘ NA 2 LATA A ZWIĄZANE TO BYŁO Z TYM ŻE HOTEL OTRZYMUJE DOTACJĘ Z P.U.PRACY (STARY MYK PRZEDSIĘBIORSTW W TYM MIEŚCIE I NIE TYLKO). Z CHWILĄ KIEDY MNIE ZWALNIANO USŁYSZAŁEM ŻE ZWIĄZANE JEST TO Z KOSZTAMI FIRMY! TO JA SIĘ PYTAM: JEŻELI PRACOWAŁEM TAM 6 MIESIĘCY A KOSZT PRACODAWCY TO 2000 ZŁ. (PRZY NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ) MIESIĘCZNIE A DOTACJA TO OK.20000 ZŁ. (NAWET WIĘCEJ) TO JAKI TO JEST KOSZT!!! MOŻNA BY SZERZEJ ROZMAWIAĆ NA TEN TEMAT TO PO PROSTU KULAWE PRAWO PRACY PONIEWAŻ W MOJEJ OPINII JEŻELI KTOŚ NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z UMOWY/KONTRAKTU TO POWINIEN PONIEŚĆ KONSEKWENCJE SWEJ DECYZJI ALE NIE W TYM KRAJU!!!OSOBIŚCIE NA TEMAT PRACODAWCÓW NIE BĘDĘ SIĘ WYPOWIADAĆ PONIEWAŻ TO JEST ICH BIZNES I POZWALAJĄ SOBIĘ NA TO NA CO IM PAŃSTWO POZWALA (TEMATY PRAWNO USTAWODAWCZE). ZAZNACZĘ JEDNAK ŻE JAKO URODZONY W ZAMOŚCIU OBYWATEL TEGO MIASTA NIGDY WCZEŚNIEJ NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM BRAKIEM ORGANIZACJI PRACY! ODNIOSĘ SIĘ JESZCZE DO NIEWIEDZY PANI/PANA "HA" Z DNIA 19.02.2017. PO PIERWSZE: NA CZARNO NIKOGO SIĘ NIE ZATRUDNIA POPRZEZ UMOWĘ!PO DRUGIE:PRACUJĄC TU 6 MIESIĘCY ZWOLNIŁO SIĘ WIELE OSÓB KTÓRE PRACOWAŁY KILKA LAT (DLACZEGO TERAZ NIE WIEM)MOŻNA BY ZAPYTAĆ TE OSOBY JEŚLI TUTAJ JEST WSZYSTKO "CACY". SĄ TEŻ OSOBY KTÓRE RZECZYWIŚCIE PRACUJĄ I DO TEJ PORY OD POCZĄTKU! ALE DLACZEGO SKORO JEST TU TAK ŻLE! OSTATNIO WYSZEDŁ NA YOU TUBIE TAKI FILM - "UCHO PREZESA". ZOSTAWIAM TO DO INDYWIDUALNEGO ROZWAŻENIA! NO I PO TRZECIE: JEŻELI MÓWIMY TU O ROZWOJU OSOBISTYM TO KARIERY TUTAJ NIKT NIE ZROBI CO NAJWYŻEJ WYŻEJ WYMIENIENI I WSZELKIEGO RODZAJU PRZYDUPASY!!! NIE POLECAM PRACY W TYM MIEJSCU ALE DECYZJA NALEŻY DO KAŻDEGO OSOBIŚCIE!!! POZDROWIENIA SZCZEGÓLNIE DLA HA!

Silną baba
@WIESZ KTO 24.04.2017, 23:10
CHCĘ DODAĆ MOJĄ SZCZERĄ OPINIĘ NA TEMAT HOTELU ARTIS! PRACOWAŁEM TU NIEWIELE OK.6 MIESIĘCY A PRZED UMOWĄ OK.2 MIESIĘCY NA &quot...

Widzę, że pracowaliśmy w tym samym czasie. Doprawdy było mi przykro patrzeć jak wspaniali kelnerzy znikają z dnia na dzień. Ja co prawda nie chciałam rezygnować z pracy w artisie, niestety to ze mnie zrezygnowano z dnia na dzień mimo starań i mojej sumiennosci. To przykre i boli tym bardziej, że swoją pracę uwielbiałam i dawałam z siebie zawsze 200%.

zawiedziony

Jezeli chcesz pracowac na czarno za marne grosze to idealny pracodawce. Rotacja na restauracji, kuchni i recepcji jest straszna. Atmosfera koszmarna. Szefostwo powinno zadbac o pracownikow. Zamosc to male miasto i wkrotce zabraknie im rak do pracy. Wiekszosc pracownikow rezygnuje po ok 2 miesiacach

HA
@zawiedziony 16.02.2017, 02:07
Jezeli chcesz pracowac na czarno za marne grosze to idealny pracodawce. Rotacja na restauracji, kuchni i recepcji jest straszna...

Szanowny Panie / Pani zawiedziona , nikt nie jest zatrudniony na " czarno " :) wszystkie umowy są umowami o pracę/ zlecenie co do rotacji to rzecz naturalna i nie ma Pan / Pani kompletnie wiedzy o tym :) większość osób które u Nas pracuje są z nami latami a nie miesiącami nie rozumiem tej złośliwości z Pana / Pani strony wynagrodzenie dla chcącego nic trudnego systemy prowizyjne i motywacyjne funkcjonują wystarczy chcieć ale widać ze Panu / Pani wykonywanie podstawowych obowiązków stwarzało problem wiec skoro nie potrafił się Pan/ Pani odnaleźć takie też odczucia mogły być do atmosfery :) praca w gastronomi nie jest dla każdego o ile pracował Pan / Pani u nas ponieważ mam wątpliwość :) odczucia indywidualne ! Powodzenia w dalszym rozwoju osobistym ! pozdrowienia HA.

nick
@HA 19.02.2017, 08:38
Szanowny Panie / Pani zawiedziona , nikt nie jest zatrudniony na " czarno " :) wszystkie umowy są umowami o pracę/ z...

Ha Ha Ha !!!

Alina
użytkownik zarejestrowany

@olllllllliii akurat ja jestem kelnerką, więc to praca dla mnie. A powiesz mi jakie tu są stawki, ile godzin się wyrabia, jaka umowa? Nie wiem, czy zmieniać pracę...

tomasz
użytkownik zarejestrowany

na pewno właściciel ma jeszcze inne obowiązki oprócz tego żeby cały dzień siedziec i odpisywac na wasze komentarze. Dajcie znac jeszcze jak to wszystko wygląda, bo nie wiem czy iśc do tego holetu czy nie, wiem, że tak praca jest specyficzna, ale też z drugiej strony wydje mi się, że warto, bo dobra kasa z tego jest, no nie?

lilka
użytkownik zarejestrowany

dlaczego prawdomówny uważasz że te opinie są pisane przez włascicieli? myslisz ze nie ma osob zadowolonych z pracy w hotelu? wazne to dla mnie bo dzis wyslalam cv i teraz czekam na odp.zwrotną- napisze mi ktoś co zrobić, a czego nie robić podczas spotkania kwalifikacyjnego? Jak dobrze się zaprezentować żeby nie popełnić faux pau? poza tym o zarobkach może ktos jeszcze wspomnieć??

prawdomówny

a kto? pewnie że właściciele. przecież nie mają i tak nic ciekawszego do roboty, więc siedzą bezczynnie na stołkach i piszą jaki to ich hotel wspaniały. wszystkie pozytywne opinie pisze córka prezesa albo jego synek, bo kto normalny, który przepracował tam kilka dni może w pozytywny sposób odnieść się do tego miejsca. szczególnie kiedy zobaczy wypłatę po miesiącu pracy.

jhhd

Przecież to forum o zarobkach, pracy w hotelu itp. Po co piszecie jak minął wam pobyt. Takie komentarze pisz na stronie hotelu, a nie tutaj. No chyba że takie opinie sam właściciel pisze żeby zatuszować trochę negatywne komentarze.

uwaga
użytkownik zarejestrowany

wyjazd do artisa był dobrym pomysłem na długi weekend. Choć ten ciągle trwa to jestem zadowolony

sernik
użytkownik zarejestrowany

opinie klientów też mogą Ci co nieco podpowiedzieć. Skoro chwalą sobie obsługę artisa to znaczy, że trzeba znać się na swojej robocie

gość

Właściciele muszą na czymś oszczędzić żeby więcej w kieszeni zostało, trzeba przecież napchać te tłuste brzuchy.

były pracownik

Mogę potwierdzić niektóre opinie. Hotel ma naprawdę ogromne obłożenie, mnóstwo gości,pracy jest masa. Wymagają obsługi gościa na najwyższym poziomie szkoda tylko że płacą najniższą krajową. O podwyżce możesz tylko i wyłącznie porozmawiać bo na rozmowach i obietnicach się kończy.nie macie się co łudzić oni wszystkich mają gdzieś, dla właścicieli jesteś tylko robolem za śmieszne 1000 zl

Wojtyła

Pierwsze wrazenie ok!!Każdy ma różne charakter i inaczej postrzega dane sytuacje.? Lepiej dostosowac sie do ich wymogów a wtedy nic na ciebie nie beda mieć , z czystej pozycji mozna dyskutowac na temat podwyzek i innych standardów polepszajacych nasza sytuacje !!

Anonimous

Jeżeli chodzi o pracę w tym hotelu, to jest czysty zysk, ale dla właścicieli. Nieterminowe wypłaty wynagrodzenia. Obiecanki o umowie lub jej przedłużeniu. Wyzysk pracownika. Nie polecam pracy tam. Każdy wymaga czegoś innego i ma być zrobione na "przedwczoraj"... Nie polecam tam pracować, atmosfera nie jest miła...

były pracownik

A jak myślisz? Najniższą krajową dostaniesz. Nie ma się łudzić. Co do wymagań to tak jak wszędzie kupa roboty i opier... w nagrodę. Smutne ale prawdziwe. Ładnie to wszystko wygląda tylko z zewnątrz. Ja rozstałam się z hotelem i wcale nie żałuję.

realny

Jak myślisz dlaczego zostały usunięte negatywne opinie? Gdyby było tak jak piszesz to nikt by z tej firmy nie odszedł, nikogo by nie zwolniono. Niedługo 5-lecie firmy a ile jest osób które pracują od początku? Nie pisz takich głupot napisz proszę prawdę o Artisie i pracy w nim albo zapytaj pracowników( obecnych lub byłych) bo na pewno tam nie pracujesz.

aga

popieram to co napisane! jestem tu od niedawna,nie zauwazylam tu jakis nieprawidlowosci,pracodawca dba o pracownikow,rozdaje bony,kazde swieto jest tu premiowane ( z opwiesci pracownikow ktorzy sa tu dluzej niz ja).rzeczywiscie ,jesli ktos sie tu nie nadaje to odpada,normalka,a potem wygodniej pisac negatywy niz wziac sie do roboty! sama do niedawna prowadzilam firme i co nie co wiem o pracownikach leniach,ktorzy tylko narzekaja a nic nie robia.wg mnie jest tu ok,czasem wiadomo ochrzan zebrac trzeba ale to jak wszedzie.jest wysoka kultura,jak komus nie pasuje niech idzie pracowac do KORONY ,na przeciwko.Nie zauwazylam tu nerwowki,a idac do pracy mysle co bede dzis robic,rozkladam plan dnia,a nie denerwuje sie ze mnie oper.....lą.Jest tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ista wspolpraca personelu,kazdy jest puzzlem w tej skladance:) A ze czasem prezesi maja pretensje? nie dziwcie sie im,wlozyli kupe kasy zeby to hulało,a podstawa biznesu jest udany personel i o to oni walcza.Nikomu sie tu nie podlizuje jak niektorzy tu osądzą.Poprostu znam życie.Pozdrawiam.napisalam nieco chaotycznie,potokiem myśli ale szczerze.

amax

coś w tych opiniach jest jeśli tyle negatywów !! nikt by nie pisał bez sensu braliśmy z dziewczyną pod uwagę wesele po przeczytaniu dziękuje wszystkim ale sam sprawdze..

wizytator

miałem przyjemność organizować bankiet w hotelu. jestem zadowolony. wszystko dopracowane idealnie. mili ludzie. nikt nie robił problemów gdy chciałem coś zmienić lub wypadło coś niespodziewanego. polecam.

olllllllliii
@lalala 11.05.2016, 10:23
Jestem osoba bez doświadczenia i dostałam umowe-zlecenie. Minusem było tylko ( 4h na próbe ktore nie były płatne )...

Oferty są moze nie na internecia ale wystarczy udac sie osobiscie i zapytać a z pewnoscia jesli interesuje Cie kelnerke, pomoc kuchenna jestes juz przyjeta o innych stanowischa mi nie wiadomoco jestem pewna ze zostawienie cv w recepcji nie bylo by zła opcja.

olllllllliii
@lalala 11.05.2016, 10:23
Jestem osoba bez doświadczenia i dostałam umowe-zlecenie. Minusem było tylko ( 4h na próbe ktore nie były płatne )...

Oferty są moze nie na internecia ale wystarczy udac sie osobiscie i zapytać a z pewnoscia jesli interesuje Cie kelnerke, pomoc kuchenna jestes juz przyjeta o innych stanowischa mi nie wiadomoco jestem pewna ze zostawienie cv w recepcji nie bylo by zła opcja.

były pracownik

to chyba jakieś nieporozumienie? jak młodzi, niedoświadczeni ludzie mogą pracować w 4****? a kierownik jest taki super? super, że sam o sobie napisał opinię;)

wizytator

Bardzo dobry hotel. wysoki standard, bogaty wybór atrakcji.NAJWAŻNIEJSZE- miła i sympatyczna załoga, na której można polegać. dodatkowym plusem jest to, że dają szansę młodym osobom bez doświadczenia, dając możliwość nauki i zebrania ważnego doświadczenia. Warto wspomnieć o Kierowniku restauracji, który jest najlepszym managerem w okolicy. Dobra kuchnia. Potrawy b.dobre, w dużych ilościach, ze świeżych produktów. polecam Hotel wszystkim.

Pracownik

Nie wiem czemu ludzie piszecie takie glupoty... Pracuje tam juz 3 lata i nie zgodze sie z waszymi opiniami, najnizsza krajowa ? Haha chyba tam nie byles tylko kolega kolegi ktory ma kolegei Tobie o tym mowil, kasa zawsze w terminie co we wczesniejszyej pracy graniczylo z cudem, mila atmosfera, duza elastycznosc pracodawcy nigdy nie robili mi problemu czy to z wolnym dniem czy z inna sprawa. Co najwazniejsze wyposazenie jest na mega poziomie widac ze wlasciciele chca jak najbardziej ulatwic prace. ( co dla was znaczy ze sobie kupja cos nowego i dostawiaja ) tylko swiadczy ze tam nawet nie byliscie !! Co do jedzenia Ty profesjonalista i gdzie teraz jestes ? Znowu w angli robisz na zmywaku ?, denerwujecie mnie z tymi tekstami ! widocznie za slabi byliscie zeby sie utrzymac w takim miejscu pozdro dla kumatych ! Polecam hotel i pracodawce !! warto samemu sprawdzic wtedy bedziecie wiedzieli jak jest.

Zostaw opinię o ARTIS**** Hotel Zamość - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTIS**** Hotel Zamość