Opinie o Global System Lech Jonak w Sitaniec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Global System Lech Jonak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Global System Lech Jonak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global System Lech Jonak w Sitaniec

abcd Nowy wpis

Polecam, jasno okreslone warunki pracy, płaca na czas.. ;)

Zatroskany obywatel

Niestety zgadzam się z przedmówcami. Nepotyzm, arogancja, buta i przestrzeganie prawa pracy tylko na piśmie. Oczywiście ludzie z kręgu zaufania pana lecha (specjalnie z małej litery) napiszą odwołanie do jakiejkolwiek nieprzychylnej opinii usprawiedliwiając wygórowane oczekiwania i śmieszne zarobki, które stawia i oferuje pracodawca. Nie pozdrawiam i odradzam komukolwiek pracowania u tego pana.

Emilia Nowy wpis
@Zatroskany obywatel

A to jakich zarobków oczekiwałbyś, że uznane mogłyby być za wygórowane?

Paweł Nowy wpis
@Zatroskany obywatel

Dokładnie to czego doświadczyłem plus dużo więcej. Tragedia szczególnie w karczmie i Orange…. O małolacie kierowniczce nie wspomnę

Emilia Nowy wpis
@Paweł

A może jednak coś wspomnisz, bo w sumie nie wiadomo o co chodzi? I czemu od razu od małolat ją nazywasz tak właściwie?

andzia

Polecam pracodawce pracowałam kilka miesięcy, ogólnie okej, praca w określonym czasie, nadgodziny płatne, nie zalegał z płatnościami, atmosfera w pracy okej

Paulina
@andzia

Fajnie, że jesteś zadowolona :) A co do atmosfery w pracy to dobrze oceniasz relację z pracodawcą czy chodzi o innych pracowników? Wszyscy się dobrze dogadywali?

Emilia

Z dawnych opinii wynika, że podobno w firmie była tragedia i nie szanowali ludzi. Podobno wobec zarobków zakres obowiązków był ogromny i po prostu się nie opłacało robić. Czy dalej praca tutaj jest niewarta świeczki według was? Może troszkę ulepszyli zarządzanie i jest mniej roboty? Lub wynagrodzenia podskoczyły, żeby wysiłek się opłacał? Ktoś coś wie?

Aplikowałeś do firmy Global System Lech Jonak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Pema.n

Ogolnie nie mogę złego słowa powiedzieć, szef jest wymagający ale i uczciwy-placi i nie (usunięte przez administratora)

Emilia
@Pema.n

I nie...? Bo akurat cenzura została dana a ciekawa jestem co tam było. Ale koniec końców podobało Ci się, a widzę, że jesteś byłym pracownikiem. Czemu się zwolniłeś?

Aneta

Faktycznie firma nie szanuje pracowników ? Ktoś miał taki problem?

Abc

Odradzam, dziwie sie jak to jeszcze funkcjonuje. Nie polecam. Machloje TRAGEDIA ZERO SZACUNKU

odradzam tego miejsca - idźcie gdzie indziej

tam to się chyba już nigdy nic nie zmieni... nepotyzm ponad wszystko - nie polecam

derby52

Witam, to by tłumaczyło dlaczego ta dziewczynka jest taka zuchwała. Nie rozumiem jak można zatrudnić tak bezczelną osobę jaką jest niejaka angelika jonak - niemczuk? Przecież to woła o pomstę do nieba... Pracowników oraz osoby, które mają złe doświadczenia z tą firmą proszę o kontakt pod adresem: orange@uk.pl

ziutek

Widze że jest przyjecie na produkcje w Brzeznej. Czy tu jest ta sama firma co piszecie? BO Jednak po obecnych opiniach sie zastanawiam. Może napiszecie wiecej, jak wygląda praca? po ile sie pracuje ? i w jakich stawkach oscyluje wypłata?

Śmieszek Leszek

Podobnie jak "były pracownik" nie polecam pracy u tego pracodawcy. Pomijając zarobki bo w każdej pracy dostaniecie najniższe wynagrodzenie to zakres obowiązków jest ogromny. Warunki pracy a dokładnie atmosfera pracy jaka tam panuje na linii kierownik-reszta pracowników jest tragiczna. Kierownik jako córka szefa w wieku 21 lat to raczej nie zbyt mądre posunięcie ze strony właściciela. Ale wiek nie robi tutaj największego problemu a po prostu brak doświadczenia. Kierownik wyładowuje na pracownikach swoje nerwy utrzymując bardzo nerwową atmosferę. Kierownik porównywalny jest do służb Gestapo z czasów drugiej wojny. Właściciel na każdym kroku straszy albo karami finansowymi lub wpisem do akt ( w zależności od umowy). Ciągły stres i presja szefostwa i kierownictwa na wynik. Opinii o pracodawcy dowiedzieć możecie się także podczas obsługi klientów. Wielu ma zastrzeżenia co do osoby Pana Jonaka...

yhy
@Śmieszek Leszek

Chyba praca na wynik jest wszędzie a to ze orange ma wysokie oczekiwania to chyba nie wina pracodawcy

Nie polecam nikomu pracy u tego pracodawcy. Prawo pracy funkcjonuje tylko, gdy to pasuje pracodawcy. Wypłaty śmieszne jak na oczekiwania i warunki pracy. Brak profesjonalizmu! Ciągłe straszenie karami i kompletne niedocenianie pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Global System Lech Jonak - Sitaniec

• Jak się pracuje w Global System Lech Jonak?

Zobacz opinie na temat firmy Global System Lech Jonak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global System Lech Jonak?

Global System Lech Jonak