GLOBAL SYSTEM LECH JONAK

Zamość

Opinie o GLOBAL SYSTEM LECH JONAK

odradzam tego miejsca - idźcie gdzie indziej

tam to się chyba już nigdy nic nie zmieni... nepotyzm ponad wszystko - nie polecam

derby52

Witam, to by tłumaczyło dlaczego ta dziewczynka jest taka zuchwała. Nie rozumiem jak można zatrudnić tak bezczelną osobę jaką jest niejaka angelika jonak - niemczuk? Przecież to woła o pomstę do nieba... Pracowników oraz osoby, które mają złe doświadczenia z tą firmą proszę o kontakt pod adresem: orange@uk.pl

ziutek

Widze że jest przyjecie na produkcje w Brzeznej. Czy tu jest ta sama firma co piszecie? BO Jednak po obecnych opiniach sie zastanawiam. Może napiszecie wiecej, jak wygląda praca? po ile sie pracuje ? i w jakich stawkach oscyluje wypłata?

Śmieszek Leszek

Podobnie jak "były pracownik" nie polecam pracy u tego pracodawcy. Pomijając zarobki bo w każdej pracy dostaniecie najniższe wynagrodzenie to zakres obowiązków jest ogromny. Warunki pracy a dokładnie atmosfera pracy jaka tam panuje na linii kierownik-reszta pracowników jest tragiczna. Kierownik jako córka szefa w wieku 21 lat to raczej nie zbyt mądre posunięcie ze strony właściciela. Ale wiek nie robi tutaj największego problemu a po prostu brak doświadczenia. Kierownik wyładowuje na pracownikach swoje nerwy utrzymując bardzo nerwową atmosferę. Kierownik porównywalny jest do służb Gestapo z czasów drugiej wojny. Właściciel na każdym kroku straszy albo karami finansowymi lub wpisem do akt ( w zależności od umowy). Ciągły stres i presja szefostwa i kierownictwa na wynik. Opinii o pracodawcy dowiedzieć możecie się także podczas obsługi klientów. Wielu ma zastrzeżenia co do osoby Pana Jonaka...

yhy
@Śmieszek Leszek 23.02.2016 20:21

Chyba praca na wynik jest wszędzie a to ze orange ma wysokie oczekiwania to chyba nie wina pracodawcy

Nie polecam nikomu pracy u tego pracodawcy. Prawo pracy funkcjonuje tylko, gdy to pasuje pracodawcy. Wypłaty śmieszne jak na oczekiwania i warunki pracy. Brak profesjonalizmu! Ciągłe straszenie karami i kompletne niedocenianie pracowników.

Zostaw opinię o GLOBAL SYSTEM LECH JONAK - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBAL SYSTEM LECH JONAK