Hotel Dębowy

Bielawa

Opinie o Hotel Dębowy

anonymous

a w nagrode za cierzka prace nie ma premi, tylko bon do spa hahah

recepcjonistka

Nie polecam, aplikowałam na stanowisko recepcjonistki, wystarczy podstawowa znajomość języka angielskiego, zamiast umowy o pracę proponują najpierw umowę zlecenie, biorąc kilku kandydatów za małe pieniądze.

hohi

Pracowałem tam i widziałem co się dzieje. Odradzam wszystkim, kierownicy zachowują się jakby byli Panami świata. Zarobki to najniższa krajowa w ogóle nie adekwatne do wykonywanej pracy. Zrób to zrób tamto, nie można sobie zrobić nawet 5 minut przerwy . Odradzam !!!

Mateusz
@hohi 03.08.2016 20:55

Na jakim poziomie wymagana jest znajomość języków obcych przy aplikowaniu na stanowiska typu kelner, recepcjonista?

renia26

...

Zostaw opinię o Hotel Dębowy - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Dębowy