Opinie o Parker Hannifin w Siechnice

Parker Hannifin Manufacturing Poland, to światowy lider w technologii napędów i sterowań, dostarczający zaawansowane technicznie rozwiązania dla rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych. Poszukuje do zakładu produkcyjnego w Siechnicach ambitnego oraz chcącego poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenie

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parker Hannifin w Siechnice

Kiwi

Wybrano na lidera montażu osobę która nie szanuje ludzi, która wprowadza rygor, pracujący tam ludzie myślą tylko o zwolnieniu się. Pracując przy tej kobiecie brak chęci rozwoju, brak zaangażowania od strony pracowników. Osoba która została liderem poniża swoich pracowników. Nie wiem czym kierowano się wybierając tą osobę, ale pokazało to,że zakład schodzi na psy. Cofa mnie na myśl wiedząc ,że muszę pracować w tak toksycznym miejscu. Czas pomyśleć o złożeniu wypowiedzenia ... Czas pożegnać ten zakład który nie myśli o ludziach. Odszedł lider który nie szanuje ludzi, nie jedna łza przez tą osobę poleciała, teraz wybrano jeszcze gorsza osobę. Ta firma to jakaś porażka. ŻEGNAM i nie pozdrawiam. Czas poszukać lepszego miejsca . A tak stawiali na relacje... I mydlenie oczu jakimiś spotkaniami HPT. Jak ktoś nie chce niszczyć sobie zdrowia to nie polecam tu pracować. Nie pozdrawiam - rozżalony pracownik ( jeszcze ) montażu !

Jeronimo

Hahahaha jak zawsze wszyscy winni, ale idąc łącznikiem ja jako pracownik produkcyjny słyszę jak dwie panie wszystkich wyzywają (ale tylko jak są razem, bo osobno siedzą cicho- brak jaj ???? ), nawet ja nie majac z nimi nic wspólnego słyszałem wiele razy jak się dra. Bo ten to nierób, tamten len, syn na produkcji jako jedyny (usunięte przez administratora) logistyce jak psom rzucaja detal do odniesienia, z resztą widać jaki mają brak szacunku nawet w stosunku do siebie. I to jest właśnie te wprowadzanie złej atmosfery w zespole. Żałosne

Chętna Aga

Słyszałam że rekrutują do tego zakładu pracowników na dział montażu oraz kontroli jakości przez firmę pośrednicząca. Czy może ktoś mi powiedzieć o atmosferze na tych działach i poziomie trudności pracy?

Petarda
@Mirek

niestety boją się cokolwiek zrobić bo prawdopodobnie zostaliby wywaleni i tyle, a liderzy nietykalni

Ona11

Witam czy jest tu może jakaś pani która mogłaby napisać jak się pracuje w firmie Czy jest akord premię itd

Arek
@Byla

Liderki pilnują żeby trzymać tempo? A jak ktoś nie wytrzymuje tak intensywnej pracy to co wtedy? Do zwolnienia? Miałaś przerwę żeby złapać oddech i coś zjeść? Mam na myśli taką płatną.

Zbigniew Nowy wpis

Czemu kandydat na Młodszego Mechanika ma wykazywać się dużą odpornością na stres? Fajnie, że firma ostrzega, tym niemniej brakuje odniesienia, czy chodzi o tempo pracy, czy atmosferę.

Karun17

Czesc. Chcialbym sie przyjac do firmy jako logistyk? Jak wyglada praca, jaka jest amosfera w zespole? Czy ludzie sa ok, czy tak jak w wiekszosci tego typu hal.

Xxxx
@Karun17

W logistyce prawie noc nie robia. Pol dnia siedza takze maja super robote. Ale kobieta nie polecam, strasznie ciezka praca dla pan

Lena
@Xxxx

Skoro tak super to czemu odradzasz paniom? Nie ukrywam, że trochę mnie to zaniepokoiło, a chciałam aplikować. Czy ten 'luz' w ciągu dnia, o którym piszesz, przekłada się na niższą kasę czy zarobki też są dobre w tym dziale?

Petarda Nowy wpis
@Xxxx

Jak ja pracowałam to zależało od pracownika, niektórzy serio ciężko pracowali na logistyce, a inni się obijali, ploteczki, fajeczki i te sprawy

Ołowiany żołnierzyk
@Chętna Aga

Przez AQS firma pośrednicząca. Na kontroli jakości siedzisz na swoich 4 literach i przebierasz sztuki albo kręcisz. Na montażu zakładasz uszczelki na detale i pakujesz w kartonowe pudełka i system wylicza Ci normę.

Tęczowy Wojtek
@Chętna Aga

Jak rekrutują? Przecież ostatnio odwołali dziewczyn z Aquesu bo pracy nie ma. Kryzys idzie, coraz mniej pracy na produkcji, montażu... Może do biur rekrutują tam wszak więcej stołków niż na montażu

@Tęczowy Wojtek

Praca w biurze przez aqs również jest możliwa?

M
@Tęczowy Wojtek

Rekrutują na chwilę a potem zaraz odwołują bo nie ma roboty i taka to praca przez aqsa

Ap
@Chętna Aga

Nie polecam nikomu Parkera chyba że się liderzy po zmieniali w co to wątpię pani Małgorzata Ś powinna już dawno przejść na emeryturę w końcu bo ta kobieta bardzo dużo ludziom krwi napsuła to jest taki typ człowieka jak ona kogoś nie zaakceptuje Ani nie polubi ta kobieta bardzo lubi się znęcać nad slabszymi ludźmi dlatego takie jest moje zdanie i Parkera nie polecam

Petarda
@Ap

Sama prawda, oprócz niej jest jeszcze jedna taka która chyba przyjemność czerpie z poniżania swoich podwładnych. Firma sama w sobie mi się podobała, ale liderzy są niestety niekompetentni, a jak wyczują że jesteś słabszy to jadą po tobie ile wlezie. Mimo dobrych chęci po prostu z niektórymi nie da się dogadać jeśli się już na ciebie uprą. No i jeszcze są tacy donosiciele, którzy(usunięte przez administratora) wiedzą ale ich zdanie się przecież najbardziej liczy, co z tego że sami nie zajmują się pracą tylko kontrolowaniem innych i ploteczkami. Pozdrawiam serdecznie całą załogę Parkera. <3

Mirek
@Petarda

Przełożeni tolerują to że liderzy źle traktują podwładnych? Nikt się oficjalnie nie skarży? Podasz przykłady takich zachowań? To poganianie do roboty czy jak lider kogoś nie lubi to może zabrać premie?

Petarda Nowy wpis
@Mirek

adwokat diabła Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

A kto w ogóle został tą liderką na montażu ??? Pracowałem w tej firmie prawie 20 lat i nic mnie już nie zdziwi. Książkę mógłbym spokojnie napisać. W 2020 roku zrobili w sierpniu rekrutację wewnętrzną na lidera bo Zbyszka L odsunęli od Liderowania i został najlepszy pracownik Kamila G ale dziwne jest sytuacja że w sierpniu nabór a Krzysztof CH już u nich w pokoiku przesiadywał w czerwcu ha ha ha Już dyrekcja z góry wiedziała kto będzie. Pewnie to samo było z gwiazdą Panią Ustawiacz której przy egzaminie pomagał Heniu B. Dzięki Bogu że już tam nie pracuje, straciłem 20 lat na maszynach które nie mają żadnej przyszłości i żaden pracownik nie ma tam przyszłości który nie będzie tańczył tak jak oni chcą czyli krótko mówiąc wchodzić (usunięte przez administratora) bez mydła. Szkoda mi tylko tych ustawiaczy którzy tam zostali i wyżej już nie podskoczą ani kariery nie zrobią a wiedzę mają duża ale nie są doceniani.

Pracownik Produkcji

Kontakt bardzo dobry. Na rozmowie konkretnie omówili stanowisko pracy. Jakie są dalsze możliwości, zaproponowali 2300 zł na produkcji. Znalazłem lepsze wynagrodzenie. Wada praca trzy zmianowa i brak awansu.

Ostatnie miejsce pracy. Czy pracę można podjąć od razu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Melon

Na montażu nowa pani lider zaczyna pokazywać swój charakterek. Do tej pory mocno się pilnowała, ale już zaczyna wychodzić ze coś jej nie pasuje. Zaczyna krzyczeć na ludzi i mieć o wszystko pretensje. Sielanka się skończyła. Tacy ludzie się nie zmieniają, kto wierzył w jej zmianę to jest mocno naiwny. Na montażu panuje strach i lepiej się nie odzywać bo tylko zrówna kogoś z Ziemią i tyle. Zmienili jednego kata na drugiego. Co za cyrk. A my jak te małpy musimy skakać.

Ktoś

Heja! Jest oferta na ustawiacza cnc. Zastanawiam się czy na tym stanowisku jest możliwość wyrobienia nadgodzin i w jaki sposób. Czy jest to opcja zostania dłużej w pracy czy raczej praca w weekendy?

Kiwi

Cytryna
@Kiwi

Z tego co widzę to w tym zakładzie lubią takich ludzi co nic innego nie potrafią robić tylko drygowac i wprowadzać (usunięte przez administratora)…. Bo same od siebie nie mają nic do zaoferowania ale powtarzają ciągle że panuje dobra atmosfera no właśnie widać że już nie jedna płakała nie tylko przez liderów ale i innych i co z tego jak się zgłasza jak wszystko jest zamiatane pod dywan tylko patrzeć jak się posypią wypowiedzenia

Montaz
@Kiwi

To fakt. Na montazach 2 i 3 najgorsza robota w calym zakladzie i podkreslam ze pracuja a raczej zajezdzaja sie tam kobiety i liczy sie tylko ilosc a zeby zrobic norme to mozna sie zajechac a wszystko oczywiscie za glodowa pensje i malo tego liderki to jakas porazka,zero szacunku do pracownic. Po co tyle stanowisk na montazu,lider,kordynator... a monterki musza robic za dwie

Jagoda

Jesteś z montażu czy z produkcji bo już nie rozumem. Ale dalej to nie wyjaśnia dlaczego dalej tam pracujesz, skoro pieniądze małe i traktowanie pracownika słabe? Miej szacunek do siebie jeśli tak jest źle

Jeronimo

Mikolaj Kopernik

Oj slyszalam jak potrafi krzyczec na Panie z montazu. No coz tak to jest jak sie ma malo pracy to sie wyzywa na tych co tyraja... swoja droga ze tego nikt nie rozlicza ze one siedza tylko przy kompie na telefonach

Młotkowy

Trzeba było wybrać kogoś z poza montażu. Nie znającego koligacji rodzinno towarzyskich. A tak baby tylko będą się szarpać

Iwo

Ludzie ile w Was jest nienawiści, co niektórzy nic się nie zmienili.Ciesze się że nie jestem już pracownikiem tego zakładu wśród tylu hien . Najpierw zajrzyjcie w swoje wnętrze, później oceniajcie kogoś . Sami siebie wykańczanie . Ja na pewno nie chciałbym być liderem takich ludzi co piszą takie głupoty i cieszę się że nie pracuje już z niektórymi zakutymi łbami.

Pytająca

No wiesz jak to jest hihi wykształcenie się uzupełni w trakcie Specjaliści ciągle się uczący założonymi rękoma Ale firma stawia na sukces i ścieżki kariery

Klika

Duży nacisk ma Pani Kamilla… wtedy nie liczy się nic. Wykształcenie, doświadczenie itp. schodzą na dalszy plan. Może Pani S.K. jako nowy dyrektor miałaby nowe spojrzenie na pracownika. Szkoda tylko, że nie bierze udziału w kulisach tego cyrku ????

Musztarda

Nowe oświetlenie halo produkcyjnej i blokujące się bułki w automacie.

Ile jest zmian w Parker Hannifin?

Cześć, dowiedziałem się, że oferują opcję pracy hybrydowej jako Accounting Assistant. A wie ktoś może, czy po jakimś czasie można przejść sobie w pełni na opcję home office? To by mi pasowało najbardziej.

W Parkerze jest tylko jeden dzień pracy zdalnej w tygodniu i najprawdopodobniej w tym roku w ogóle zabiorą możliwość HO. Więc nie.

Czemu mieliby zabrać? Pracownicy nie są tego dnia efektywni bo pracują z domu? Do tej pory można było sobie wybrać dowolny dzień w tygodniu na homme office czy było to narzucone odgórnie?

Hej, z tego co widzę to jeszcze przez 15 dni szukają mechatronika i myślę nad aplikacją. Wymagają komunikatywnego angielskiego, bo mają dokumentację serwisową w języku angielskim, czy na rozmowie ten poziom angielskiego jest sprawdzany? Nic nie wspomnieli o wynagrodzeniu, jakie oferują, a tutaj widzę, że piszecie, że średnie zarobki, może ktoś by się wypowiedział jakie widełki płacowe mają? Nie rozumiem za bardzo też tego co oferują czyli "stanowisko adekwatne do doświadczenia", czyli jeśli na rozmowie stwierdzą, że mam spore doświadczenie, to są w stanie zaoferować mi wyższe stanowisko?

Mrowka

Składaj papiery, kierownictwo tempe w(usunięte przez administratora), dla nich się liczy sztuka A jak dobrze się sprzedasz na rozmowie to dostaniesz dobra stawkę. N

@Mrowka

Jakieś rady, jak dobrze sprzedać się na rozmowie? :P Jakiegoś tematu warto unikać? Co dla ciebie znaczy dobra stawka? Tak trochę poważniej, to mimo dobrej kasy są tu jakie plusy jeszcze?Bo jak z kierownictwem ma być coś nie tak, to chyba nie do końca byłbym przekonany do złożenia cv. Czy raczej nie ma to większego wpływu na pracę?

Lila

Jak aktualnie wygląda praca na montażach? Czy coś się zmieniło, czy nadal jest jedna wielka gonitwa, o której pisaliście? Poprawiło się coś, jeśli chodzi o stawkę godzinową? I czy premia jakaś większa niż 300 zł za 3 miesiące? Pytam o te szczegóły, by myślałam nad pracą na tym stanowisku i nie wiem czy warto się w to pakować :)

Ona11

Maszynka
@Ona11

Na montazach nie masz akord, masz ustalona normę ktora jest wysoka i caly czas zwiekszaja musisz ja wykonać. Zapiepszasz szybciej niż maszyna do szycia żeby ja zrobic czasem zdazysz poleciec do toalety , musisz sie tlumaczyc dlaczego sie nie wyrobilo normy Masz stawke godzinowa. Placa nieadekwantna do pracy

Zdziwiona
@Ona11

Na montazach pracujesz w pośpiechu. Nie masz czasu sprawdzać czy jest dobrze czy źle zrobione bo gonkisz za norma bo to jest najwazniejsze i to jest straszne. Głupie czasy masz naliczone że z jezorem na wierzchu próbujesz zrobić normę, zapomnij że pójdziesz do toalety bo tego później nie nadrobisz . To wyglada jak praca na akord, tylko że stawkę masz godzinowa, jeżeli nawet więcej zrobisz to tyle samo dostaniesz. I tak jest.

@Zdziwiona

To po co tak zapier.... Zrub mniej ale dobrze. I tak ci nic nie zrobią. Kierownik pomarudzi i tak cie nie zwolni bo nie ma komu robić a ty musisz zarobić na siebie i tych nierobów z biur. Pozdrawiam dziewczyny z montażu

Zdziwiona

Kilka próbowało zrobic mniej to lider zaczal się czepiać i zaraz bylo porównanie bo np. Baska Jozia Klara robia więcej. Tylko ze one jak (usunięte przez administratora) robia aby ilosc niewazne czý jest dobrze ,nawet do ubikacji nie pojda bo maja cewniki a picie po co pic maja przeciez kroplowki A później stekają bo ręce kregoslup i cała reszta. Sa inteligentne kobiety i sa inteligentne kobiety.

@Ona11

Tam sie nie pracuje tylko (usunięte przez administratora) na montazu, zero szacunku liderki do pracownic. Akord niby nie ma ale jest tempo pracy takie ze szok zeby wyrobic norme,premia tez zacna,za 3 miesiace 300zl,normalnie smiech na hali. Dobrzy pracownicy nie sa doceniani

@1234

Premia jest kwartalna? Jak taki zasów i trzeba szybko robić to premia powinna być co miesiąc. Nic więcej niż te 3 stówy nie dadzą nawet jak się ma wyniki?

Byla
@1234

Poczułam na własnej skórze tempo pracy. I stwierdzam że oni ludzi chcą wykończyć aby byli wrakami. Normy wylicza komputer a czy my jestesmy maszynami i w takim samym tempie sapiepszamy przez 8 godz. Biegaj przez 8 godz w tym samym tempie A liderzy nie znają się na rodzaju pracy w trudnościach przy montażu jakby tak popracowali to by szybko zrozumieli i zmienili.

Arek
@Byla

Na jakie benefity można liczyć w Parker Hannifin?

nierób z biura

główkę czosnku i cytrynę

Gabriela
@nierób z biura

A to do jakiegoś firmowego rytuału czy po co? ;p A z tych takich już na serio?

Grzegorz

Tu chyba chodziło Ci o to, aby nikt nie brał zwolnień hehe. Tak przynajmniej zabrzmiało ;) No dobra dają luxmed i multisporta a jakieś dodatki do pensji są? Nie wiem coś ala premia, nagroda, bon? Tak sobie śledzę tę firmę, bo może w przyszłości zdarzy się tak, że będę aplikował, dlatego też chcę wiedzieć, co dają. Napiszesz?

Jaki jest styl zarządzania w Parker Hannifin?

AntyBarsik

Pracowałem w firmie prawie 2,5 roku. Mogło być gorzej, ale wiadomo, że mogło być znacznie lepiej. Miałem szczęście, bo generalnie pracowałem w dobrych, zdrowych zespołach. Mimo braku dopłat za szkolenia nowych pracowników, doświadczeni pracownicy pomagali i uczyli. Ale mówimy o pracodawcę. Firma bardziej przejmuje o ilości sztuk na zmianę, wydatkami na produkt niż na zatrzymaniu doświadczonych specjalistów(nie mówię o sobie). Bezsilność(albo nawet impotencja) dyrekcji w tej sytuacji jest bardzo widoczna. Ponieważ młodzi ludzie (i nie tylko) nie przywiązują dużej wagi do jakości produktu i nie uważa na stan maszyn. Przy takich stawkach firma szybko straci stałych klientów. Na tej podstawie uważam ten zakład tylko za dobry start do zdobycia doświadczenia, nie więcej. Ale jasne jest, że jeśli dobrze liżesz, zrobisz karierę nawet w publicznej toalecie. Plusy: - dojazd z Wrocławia i Olawy; - zimą ciepło od automatów;-) - pyszne tanie obiady w stołówce(Pani, dziewczyny, jeśli czytacie - podajcie przepis na pulpety i leczo) Minusy: - niekonkurencyjne stawki godzinowe dla pracownikow stałych(u tymczasowych zależy); - warunki - mgła olejowa, hałas, latom piekło na hale od ciepłych automatów(brak klimy - zamiast tego wydawana limoniada pary razy w tygodniu, lol;) - brak adekwatnych podwyżek; - nieefektywne procesy w firmie(brak spólpracy między działami produkcji i planowania). W żadnem razie nie narzekam, zwolniłem się z pracy przez okoliczności.

Czy w Parker Hannifin zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Normalny

Pewnie że zaszły, coraz większe normy. I więcej reklamacji

Xxxx
@Normalny

Normy takie ze az sie w glowie kreci a jak sie dostanie wyplate to az sie plakac chce bo caly miesiac robisz z jezykiem na wierzchu

Nickkk

Jakieś zwolnienia w parkerze?

Xzyz
@Nickkk

Jakie zwolnienia? Przyjmują przez firmy pośredniczące.

Zostaw merytoryczną opinię o Parker Hannifin - Siechnice

• Jak się pracuje w Parker Hannifin?

Zobacz opinie na temat firmy Parker Hannifin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Parker Hannifin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Parker Hannifin?

Kandydaci do pracy w Parker Hannifin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Parker Hannifin