Opinie o Radio Park Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Radio Park Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Radio Park Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Park Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Olek Nowy wpis

Jaka wy tam macie w ogóle atmosferę u siebie? już lata temu ktoś pytał ale to przemilczeli a nie chce żeby jakoś grobowo było a myślałem czy by do nich sobie nie zagadać. Polecacie?

De Nowy wpis

(usunięte przez administratora)się chce od tej muzyki, zwłaszcza polskiej, w koło to samo przez cały dzień,czasami to aż wyłączam radio bo się nie da tego słuchać. I jeszcze jedno, czuć że radio to Koalicja Obywatelska.

De Nowy wpis

(usunięte przez administratora)się che od tej polskiej muzyki,w koło to samo po kilka razy aż wyłączam radio czasami bo nie da się tego słuchać. I jeszcze jedno Radio PO.

Amy Nowy wpis

Super że ktoś tu pisał że jak był na praktykach to był fajny zespół. A macie świeże informacje czy nadal ludzie są ok? Jest tak że ludzie są pomocni i nie ma królestwa plotek? Kurcze pytam bo miałam już taką robotę i chcę tego uniknąć.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Radio Park Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Krojczy - Laminiarz (bez doświadczenia)
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
logo firmy Asystent Kierownika Projektu
Katowice
Egis Poland Sp z o. o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
mike544

To radio powinno dostać nagrodę najgorszej stacji na świecie. Powinni karać za muzykę, którą puszczają i przynoszą wstyd lokalnej społeczności. Kędzierzyn-Koźle - miasto możliwości - Radio Park i telewizja "Dla Ciebie" gdzie emitują obraz wyprodukowany Nokią 3310 z dołączanym aparatem. Czasem chciałbym się urodzić w Somalii - przynajmniej nie byłbym świadomy.

x

Najlepsze radio :D

Kim

Niedawno odbyłem praktyki - polecam, bez wazeliny, zawsze coś można poprawić, ale spędziłem czas z miłymi i kompetentnymi ludźmi, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą. Fajny zespół, nowa technologia i pozytywna energia.

@Kim

Brzmi spoko a czego konkretnie się na nich nauczyłeś? I ile trwały?

Agata

W te wakacje muszę odbyć praktyki na kierunku dziennikarstwa i komunikacji społęcznej, ktoś wie czy przyjmują praktykantów/stażystów? :) Może jakis pracownik wypowie się o atmosferze i ogolnie pracy?

Alex

Radio lokalne na bardzo przeciętnym poziomie. Dawniej byli nawet znośnym radiem, od kilku lat jest coraz gorzej. Jeszcze rano i do południa od biedy da się tego słuchać, wieczorem jest całkowicie niestrawne głównie przez żenujący poziom muzyki i niektórych pozdrowień oraz wejść prowadzących. Pełno tandetnego i obciachowego disco polo oraz jakiejś rypanki. Wieczorem i w weekendy próżno szukać rocka, bluesa, evergreenów sprzed lat. Do tego w nocy katują disco polo do granic obłędu zamiast zagrać jakieś spokojniejsze ładne nagrania. W weekendy to już porażka na całego. Pełno disco polo i rąbanki. Kiedyś były audycje autorskie z różną, mniej komercyjną muzyką. Obecnie nie zostało z tego nic, w zamian mnóstwo disco polo. Nie polecam, w okolicy są inne o wiele bardziej ciekawsze, ambitniejsze i mniej obciachowe radiostacje.

Toma

Wspaniała stacja, zawsze słuchałem w trasie będąc przejazdem na opolszczyźnie, teraz słucham przez aplikację - jest bomba, w końcu mogę was słuchać wszędzie ! Grajcie tak dalej!

@Toma

Apka płatna jest? Trzeba jakieś konto zakładać?

Toma
@Zofia

Pobrałem ze sklepu, jest za darmo i działa zajeb****szczo!

@Toma

Sztos, widzę że podjarany jesteś.xd A podaj nazwę to obczaję

na temat

Bardzo wysoka skuteczność reklamy - polecam od serca serio, szczerze.

zippon

BARDZO DOBRA STACJA! Nie chcesz, nie słuchaj! Nie ma przymusu....

@zippon

pełna zgoda - mi idealnie pasuje

Zofia

Ale słuchasz ich sobie codziennie? Jaki jest Twój ulubiony hit, który teraz puszczają? I którego spikera najbardziej lubisz?

Największe (usunięte przez administratora) w Polsce, w żadnym radiu nie ma tak beznadziejnej muzyki jak tu, disco polo cały czas... 24 na dobę.. radio dla wiejskiego grania ????

@Gość

100% racji nie da sie tego sluchac juz, tyle jest nowych fajnych nutek a radio park magluje wiecznie te same starocie jednym slowem dno...

Agnieszka
@Job

Nie ma opcji by jakoś zgłosić im swoje sugestie? Byłoby fajnie jakby raz w tygodniu puszczali coś innego :D

Bo ma racje

@Gość

Jakie Dico Polo o czym ty mówisz? Normalna muzyka leci, Tobie się chyba z jakąś telewizornią pomyliło

Zofia

Co rozumiesz poprzez "normalną muzykę"? Wiesz tamten komentarz napisali ponad pół roku temu, może wtedy akurat katowali to wiejskie granie?

Kędzierzynianin

Wiejskie granie bez jakości

Job

Dlaczego wszystkie negatywne wpisy sa na bieżąco usuwane? A co do radia park to powino zmienic nazwe na "radio reklama i starocie"

@Job

Skąd pomysł, że negatywne opinię są usuwane? Wpis może być usunięty wyłacznie, jeśli jest niezgodny z regulaminem. Może powiesz jaka jest Twoja opinia o pracy w tym miejscu?

bum bum
@Job

Bo to jest radio skierowane do wiejskiej remizowej elity i zgodzę się z tobą, że komentarze są usuwane (sam tego doświadczyłem). Wiadomości z każdej wioski nawet jak sołtys przysłowiowo strzeli bączka to już piszą a jak coś się dzieje pod ich pseudo radiowymi oknami to cisza. Bank pracy i dział reklamy to porażka, więcej zapytań otrzymuje z olx niż płacić 500 zł za reklamę gdzie nikt nie dzwoni.

X
@bum bum

Usunięto bo widocznie naruszały regulamin podobnie jak ten wpis. Tak dla przypomnienia, bo zapewne Pan wie, tu zamieszcza się opinie o pracodawcach a nie swoje subiektywne odczucia o skuteczności radia jako medium. W przyszłości sugeruję też nie obrażać i nie wylewać swoich frustracji, to że Pana ogłoszenie nie przyniosło oczekiwanego rezultatu może nie jest winą niskiej słuchalności czy też "remizowego odbiorcy", a po prostu Pana oferta była słaba, tak słaba jak Pana poprzedni wpis. Szanujmy się. Życzę wszystkiego dobrego.

@bum bum

@ja

Zawsze zastanawiało mnie, jakimi kryteriami kierują się osoby prowadzące rekrutację do radia? Trafiłem do wątku dotyczącego Radio Park i chcę dzięki Wam kwestię tę ustalić. Trzeba mieć dobrą dykcję i odpowiedni głos, aby móc w ogóle w takim charakterze pracować? Proszę o informację.

Witek

@IKS czy chcą koniecznie wykształcenie kierunkowe czy może same umiejętności wystarczą tu do podjęcia pracy jako spiker?

Ilona

@IKS Zdarzają się nadgodziny?

IKS

Super atmosfera w zespole, kilka pomocnych szkoleń, obiektywnie bardzo polecam!

@IKS

Jesteś zadowolony ze swojej pracy i podałeś kilka plusów, nie wspomniałeś natomiast nic na temat wysokości wynagrodzenia. Możesz mi powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w Radio PARK FM? Szukam informacji na ten temat, mam nadzieję że mi pomożesz.

IKS
@Franciszek

Zarobki powyżej standardowych w branży, no i zawsze na czas....co nie jest takie oczywiste mając na uwadze moje inne doświadczenia z lokalnymi rozgłośniami.

Milena

Chciałabym odbyć praktyki związane ze studiami. Czy to radio daje taką możliwość?

Patrycja

@Andrzej a jak atmosfera w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Park Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Radio Park Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radio Park Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radio Park Sp. z o.o.?

Radio Park Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Piastowska 1
    47-200 Kędzierzyn-Koźle