Opinie o Radio Park Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Radio Park Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Radio Park Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Park Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Job

Dlaczego wszystkie negatywne wpisy sa na bieżąco usuwane? A co do radia park to powino zmienic nazwe na "radio reklama i starocie"

Gość Nowy wpis

Największe (usunięte przez administratora) w Polsce, w żadnym radiu nie ma tak beznadziejnej muzyki jak tu, disco polo cały czas... 24 na dobę.. radio dla wiejskiego grania ????

Job Nowy wpis
@Gość

100% racji nie da sie tego sluchac juz, tyle jest nowych fajnych nutek a radio park magluje wiecznie te same starocie jednym slowem dno...

Kędzierzynianin Nowy wpis

Wiejskie granie bez jakości

Job

Franciszek
@Job

Skąd pomysł, że negatywne opinię są usuwane? Wpis może być usunięty wyłacznie, jeśli jest niezgodny z regulaminem. Może powiesz jaka jest Twoja opinia o pracy w tym miejscu?

bum bum
@Job

Bo to jest radio skierowane do wiejskiej remizowej elity i zgodzę się z tobą, że komentarze są usuwane (sam tego doświadczyłem). Wiadomości z każdej wioski nawet jak sołtys przysłowiowo strzeli bączka to już piszą a jak coś się dzieje pod ich pseudo radiowymi oknami to cisza. Bank pracy i dział reklamy to porażka, więcej zapytań otrzymuje z olx niż płacić 500 zł za reklamę gdzie nikt nie dzwoni.

X
@bum bum

Usunięto bo widocznie naruszały regulamin podobnie jak ten wpis. Tak dla przypomnienia, bo zapewne Pan wie, tu zamieszcza się opinie o pracodawcach a nie swoje subiektywne odczucia o skuteczności radia jako medium. W przyszłości sugeruję też nie obrażać i nie wylewać swoich frustracji, to że Pana ogłoszenie nie przyniosło oczekiwanego rezultatu może nie jest winą niskiej słuchalności czy też "remizowego odbiorcy", a po prostu Pana oferta była słaba, tak słaba jak Pana poprzedni wpis. Szanujmy się. Życzę wszystkiego dobrego.

ja
@bum bum

Franciszek Nowy wpis
@ja

Zawsze zastanawiało mnie, jakimi kryteriami kierują się osoby prowadzące rekrutację do radia? Trafiłem do wątku dotyczącego Radio Park i chcę dzięki Wam kwestię tę ustalić. Trzeba mieć dobrą dykcję i odpowiedni głos, aby móc w ogóle w takim charakterze pracować? Proszę o informację.

Witek

@IKS czy chcą koniecznie wykształcenie kierunkowe czy może same umiejętności wystarczą tu do podjęcia pracy jako spiker?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ilona

@IKS Zdarzają się nadgodziny?

IKS

Super atmosfera w zespole, kilka pomocnych szkoleń, obiektywnie bardzo polecam!

Franciszek
@IKS

Jesteś zadowolony ze swojej pracy i podałeś kilka plusów, nie wspomniałeś natomiast nic na temat wysokości wynagrodzenia. Możesz mi powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w Radio PARK FM? Szukam informacji na ten temat, mam nadzieję że mi pomożesz.

IKS
@Franciszek

Zarobki powyżej standardowych w branży, no i zawsze na czas....co nie jest takie oczywiste mając na uwadze moje inne doświadczenia z lokalnymi rozgłośniami.

Milena

Chciałabym odbyć praktyki związane ze studiami. Czy to radio daje taką możliwość?

Patrycja

@Andrzej a jak atmosfera w firmie?

Andrzej

Nie polecam nic ciekawego. No ale każdy ma swoje zdanie nie komentuje bo niema czego.

Konrad

Może zamiast pisać na forum to porozmawiamy w firmie i coś dobrego z tego może wyjść.

Maria
@Konrad

Konrad, pracujesz w Radio PARK FM z Kędzierzyna - Koźlego? Na temat zmian na lepsze zawsze dobrze jest rozmawiać w firmie - masz rację, jednak tu zachęcam Cie do napisania na temat tego, czy do firmy poszukiwane są nowe osoby? A może można przyjść tam na praktyki?

jason

Rewelacyjna muza tak trzymać !!!

zippon

BARDZO DOBRA STACJA! Nie chcesz, nie słuchaj! Nie ma przymusu....

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Park Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Radio Park Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Piastowska 1