Beauty Secret Studio Fryzjerskie Anna Gwizdoń

Bielsko-biała

Opinie o Beauty Secret Studio Fryzjerskie Anna Gwizdoń

Klient

Nie polecam salonu fryzjerskiego!

Xxx

Ja również nie polecam,bardzo niemiła właścicielka.Kazdemu moze cos nie wyjść,ale przyznaje sie do błędu,składając u niej reklamacje to klijent według właścicielki powinien przeprosić.Do profesjonalizmu to tej pani daleko.Klijent jest nikim dla tej pani.Zero ambicji....wielka porażka...

xyz

To dziwne, ktos musi byc bardzo zazdrosny ze sie powodzi, bo akurat w tym salonie jest pełen profesjonalizm, którego inne salony mogłyby się uczyć polecam!

gość

Poziom obsługi żenujący. Jeden ręcznik ląduje na kilku głowach a o sterylności można zapomnieć. Kosmetyki z najniższej półki.Stanowczo odradzam wizytę w tym salonie. Byłam zapisana na nałożenie farby, ale już czekając i obserwując pracę w salonie - zrezygnowałam z usługi. Salon jest teraz w Bielsku na ul. Wyzwolenia

Zostaw opinię o Beauty Secret Studio Fryzjerskie Anna Gwizdoń - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beauty Secret Studio Fryzjerskie Anna Gwizdoń