EuroMedica Sp. z o.o. Centrum medyczne Bielsko-Biała 1

Bielsko-biała

Opinie o EuroMedica Sp. z o.o. Centrum medyczne Bielsko-Biała 1

Płk.Bońko

Oszuści i tyle.Sprawa idzie do Sądu.Odradzam współpracy z tą firmą.

szczera

Omijać szerokim łukiem!! Niewypłacalni, już dawno wszystkie kontrole powinni ich wziąć za ****.

Szymon

Proszę o udzielenie dodatkowych informacji nt tego pracodawcy. Warto? Z opini, które udało mi się wyczytać i usłyszeć od osób bezpośrednio związanych z euromedicą to stanowczo odradzają, więc mam mieszane uczucia. Zarząd przychodni ma fatalną opinię i zadziwiło mnie to, że tak dużo osób myśli podobnie...

były pracownik

Euromedica?- ludzie, jeśli interesuje Was praca charytatywna to trafiliście w dziesiątkę! Na regularnie wypłacane wynagrodzenie raczej nie liczcie - jak pan prokurent (nie mylić z bliżej nieznaną osobą prezesa!) ma dobry humor to może i wciśnie magiczny guzik \"enter\" w swoim laptopie i rzuci Wam jakiś ochłap z ustalonej na umowie kwoty! A wtedy spróbuj się upomnieć o należną Ci resztę! - właściwie nie ma do kogo złożyć skargi, bo nikt nic nie wie, a sam prokuret jest nieosiągalny. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie!

Zostaw opinię o EuroMedica Sp. z o.o. Centrum medyczne Bielsko-Biała 1 - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroMedica Sp. z o.o. Centrum medyczne Bielsko-Biała 1