FRT SWEDEN AB oddział w Polsce

Bielsko-Biała

Opinie o FRT SWEDEN AB oddział w Polsce

cezary
użytkownik zarejestrowany

Troche zaniepokoiły mnie te powyższe komentarze. Proszę powiedzcie mi czy teraz wypłaty sa tu na czas. @czu;ers, brak narzekań jeszcze o niczym nie świadczy, bo jest i brak dobrych opinii.

technolog

Rzadko wystawiam komuś taką opinię i tym bardziej jest mi przykro , ale tym razem absolutnie sie zgadzam. Nie wiem jak on moze sie ludziom na oczy pokazywać po tych szopkach które odstawił. A jak ktoś nie wierzy niech poprostu spróbuje współpracy

FRT
@technolog 12.12.2011, 00:05

Aby tak pisac najpierw trzeba byc technologiem alby moc pisac jako technolog.

Darek Górski

Nie polecam tej firmy. Nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec kontrahentów.[usunięte przez admina] Dariusz Górski

oszukany

Własciciel tej firmy [usunięte przez admina] mnie na duze pieniądze

FRT
@oszukany 09.08.2009, 19:51
Własciciel tej firmy [usunięte przez admina] mnie na duze pieniądze

Szkoda ze nikt nie pisze z nazwiska tylko jakis oszukany :) ! Aby byc oszukanym trzeba pracowac na pieniadze. Niestety jak sie nie pracuje tylko samochodami firmowymi jedzi i je rozbija neimozna miec zaplaty chyba. Poponuje zamiast wypisywac gluoty zaczac pracowac a wtedy nikt Ciebie nie oszuka biedaku .

Zostaw opinię o FRT SWEDEN AB oddział w Polsce - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRT SWEDEN AB oddział w Polsce