Centrum Usług Ochrony Pracy i Środowiska mgr Anna Górkiewicz

Lublin

Opinie o Centrum Usług Ochrony Pracy i Środowiska mgr Anna Górkiewicz

szymon

nie polecam współpracy z tą firmą biorą kase a potem brak kontaktu i konkretów oszuści

SZEF
@szymon 23.10.2015 10:00

Firma nie bierze od żadnego klienta zaliczki przed wykonaniem usług tylko dopiero po (nikt nie zapłaci za coś co nie jest zrobione i dostarczone). Także post jest nieprawdziwy.

ktoś

nie polecam pracy tam [usunięte przez moderatora] hamstwo obłuda. kasa kasa kasa to się liczy nie pracownicy ludzie tam siedzą chwilę jak znajdą coś innego uciekają.

ktoś2
@ktoś 22.10.2011 08:07

Nie wiem czy ten "ktoś" tam pracował w ogóle. Średni staż pracy ludzi pracujących w tej firmie to kilka lat. Nikt nie ucieka od razu chyba że sam chce lub ma lepszą ofertę. Zawsze można też negocjować podwyżkę lub premię zanim się podziękuje. A ludzie są jacy są. Nie rozumiem tego wpisu.

Zostaw opinię o Centrum Usług Ochrony Pracy i Środowiska mgr Anna Górkiewicz - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Usług Ochrony Pracy i Środowiska mgr Anna Górkiewicz