Enterpol

Lublin

Opinie o Enterpol

milka

rodzina jak nic bo, kto normalny by ją tam trzymał?!

melka

Tak to fakt ta kobieta to pomyłka a nie kierownik czy,tam dyrektor,zero wiedzy i komunikacji!

jaro

hehe...no tak pani dyrektor to chyba jakas rodzina...byłem z reklamacją i jej błędny wzrok i wiedza o prawach klienta mnie wkur...ale i rozbawiła:)dltego polecam by ja olewać i walić od razu do włascicieli wtedy przynajmniej człowiek nie musi się denerowoować...

ona

to teraz tam dopiero dają ciała odkąd jest pani dyrektor...nie ma pojęcia o niczym...naprawdę to kpina ze taka osoba jak Pani M. pełni taką funkcję.ale tam nie zatrudnia się fachowców ale najtańszych dostępnych ludzi na rynku ,których nikt innych nie chce jak tej niby pani dyrektor no i rodzinę włascicieli firmy...:)

xxx

trudno coś powiedzieć o firmie gdzie 90% pracowników to rodzina i znajomi właścicieli. Kiepsko płacą to pierwsza sprawa i do tego mają tam dyrektra operacyjnego czy jakoś tak. Koleś nie nadaje się na to stanowisko ,obraża ludzi , kłamie i oszukuje

dobry chlopak

Żerują na pracownikach, nie chcą podpisać umów o pracę. Zaniżają kasę na umowach o pracę. Oszukują pracowników obiecując umowy, aż w końcu zwalniają gdy nadarza się okazja zatrudnić stażystów, a przed firmą stoją 3 nowe samochody szefów. NIE POLECAM.

Zostaw opinię o Enterpol - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enterpol