VACANSOLEIL Sp. Z o.o

Lublin

Opinie o VACANSOLEIL Sp. Z o.o

biko

miki, to racja Vacansoleil to bardzo profesjonalna firma. Niedawno widziałem jak szukali specjalisty ds. obsługi klienta, ale wymagali bardzo dobrej znajomości angielskiego. Tak, to wymagania standardowe, dobrze było miec 2 lata doswiadczenia na podobnym stanowisku.

głowna siedziba firmy miesci sie w holandi w polsce jest tylko przedstawicielstwo firma jest bardzo profesjonalna jest zadowolony z pracy w tej firmie w zaleznosci na jaki kemping sie trafi warunki mieszkalne sa rózne odbardzo dobrych wrecz luksusowych do przecietnych jezeli ktos szuka pracy powiazanej z podruzowaniem po europie polecam

Zostaw opinię o VACANSOLEIL Sp. Z o.o - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VACANSOLEIL Sp. Z o.o