Biuro Obrotu Nieruchomościami Lichman Krystyna Poradnictwo Majątkowe

Łódź

Opinie o Biuro Obrotu Nieruchomościami Lichman Krystyna Poradnictwo Majątkowe

aleksandra

Biuro godne polecenia!pracują w nim profesjonaliści.Pan PRZEMYSŁAW OTRĘBSKI pracownik firmy angażuje się w wykonywaną pracę, służy swoją pomocą i doświadczeniem w tej dziecinie.

Edyta L

Witam Pani Marto, Uprzejmie wyjaśniam, że nie należy wydawać opinii o biurze, z którym nie podpisała Pani nigdy umowy. Maksymalna prowizja wynosi 3,5% i podlega negocjacji. Jeżeli pomyliła Pani biura to proszę o sprostowanie swojej wypowiedzi. Z poważaniem Edyta LT

Marta Strzelińska

Jedno z najgorszych biur w Łodzi, mają chyba najwyższe prowizje dochodzące do 7% a mają problem żeby zapromować np na gratce, niestety wciągnęłam się i teraz jak pamiętam córka właścicieli jak zapytałam co zrobi żeby sprzedać moja nieruchomość to to że wstawi ogłoszenia na internet , gdy zadzwoniłam do nich to pytają sięczy mamy podpisaną umowę, zastanawiam się czy gdybyśmy podpisali umowę na 10% to czy wtedy by ruszyli swoje tyłki. Nie polecam nikomu nikomu tego biura a mieszkania sprzedałam sama chociaż mieszkam w Warszawie

Zostaw opinię o Biuro Obrotu Nieruchomościami Lichman Krystyna Poradnictwo Majątkowe - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Obrotu Nieruchomościami Lichman Krystyna Poradnictwo Majątkowe