Opinie o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AMBRA Sp.z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMBRA Sp.z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Zocha

Gratuluję cierpliwości wszystkim normalnym co tam jeszcze robią. Tam się przecież nie da wytrzymać z ta bandą plotkarek i konfidentów ????‍♀️

Rozbawiona

Nie wiem czy jesteście tego świadomi czy też nie, ale atmosferę w pracy tworzymy my sami i to od nas zależy jaka ona będzie. Nie znam takiej osoby która nigdy nie plotkowała bądź obgadywała bo niestety to leży w ludzkiej naturze. Nie musimy się wszyscy lubieć bo ile ludzi tyle różnych charakterów ale wypadałoby się choć trochę wzajemnie szanować.

Były kierowca

Moim zdaniem to pan Dyrektor powinien zająć się panią kierownik logistyki to jest dopiero dramat ciągle pretensje o wszystko człowiek chciałby z nią porozmawiać o problemach kierowców to nie da człowiekowi dojść do słowa wszystko wie najlepiej nie da sobie nic powiedzieć a jeśli zdarzy się że uda się dojść do słowa to zmienia temat i zbywa człowieka to jest osoba która ma pojęcie o logistyce tylko w teorii bo w praktyce totalnie zero

Hej, szukam pracy jako Analityk w Pszczynie i widziałem ofertę od spółki z kiedyś, w której było napisane, że od 3 lat doświadczenia przyjmowali na dział. Czy to dalej aktualne? Mam dopiero 2 ale w branży FMCG, sprawdzam czy jest sens się dalej interesować

Zocha Nowy wpis

Agata Nowy wpis

Stwierdzacie przy tym, że atmosfera może być podczas pracy największym problemem? A co z samą jej specyfiką? Pod tym względem można na spokojnie pracować? jak taki przykładowy dzień w robocie może teraz wyglądać?

Rozbawiona Nowy wpis

Wiecie może, czy w AMBRA Sp.z.o.o. szukają chętnych na staż?

Nikt

Daj sobie spokój i poszukaj porządnej firmy bo tam Cię niczego nie nauczą. Edytka czy Adam zleci Ci najgorszą robotę i będziesz robił za (usunięte przez administratora)

Olga
@Nikt

A jest w firmie ktoś kompetentny, kto ma inne , lepsze podejście i czegoś nauczy? Jak wyglądają tu takie staże?

@Olga

Jest parę osób, którym się chce i coś Cię nauczą ale napewno nie są to damulki z magazynu z pierwszej zmiany, które są tak fałszywe jak i miłe gdy Cię widzą. Za to kierowcy stają na głowie aby coś pokazać nowym tak samo jak osoby z biur na elwo i przy magazynie.

@Nikt

Dobre, gwiazdy żeby tylko się nie przepracowały, i ta Aga plotkara numer jeden, wszystko musi wiedzieć, niech się roboty chwyci. A Marzena to tylko w budzie siedzi...

Xd
@Nikt

Adam to już powinien dawno wylecieć , karma wraca.

Lola
@Nikt

Damulki z pierwszej zmiany to jakaś porażka, co jedna to mądrzejsza , teraz nie ma tyle roboty, to niech sprzątają

@Xd

Póki co to wylecialas ty, więc ogon pod siebie i buzia na klodke

Xd

Patrz na siebie, kto ci powiedział że wyleciałam?

@Lola

Ha ha ha dobre one i sprzątanie. Lepiej siedzieć na (usunięte przez administratora) i tylko innych obgadywać. Naprawdę cała ta atmosfera na magazynie i wszędzie indziej jest tak sztuczna, że odechciewa się tam pracować.

@Pracownica

Dziwi mnie to, że nikt wyżej nigdy nie reagował i w dalszym ciągu płacą im za to, że siedzą. Jak przychodziła wydawka rano bo były opóźnienia to już były zmęczone. Także wymiana zespołu bardzo by pomogła!

Czas na zmianę
@Nikt

One były nieszczęśliwe jak nieraz zostawała wydawka na poniedzialek rano i trzeba było przyjść na 4 lub 5. Żeby tylko się nie przemeczyły. Niech na nockę idą, jestem za wymianą zespołu. Trójca święta, Marzena to też się bardzo nudzi, kombinatorki.

@Czas na zmianę

Samo bycie z wymianą zespołu raczej nic nie da? A jest tu w ogóle z kim ewentualnie gadać w takich kwestiach jeśli coś wam nie odpowiada? Do kogo iść z problemem?

Kierowca

Nie polecam za te pieniądze praca ciężka i wyczerpująca wynagrodzenie nieadekwatne za powierzone obowiązki

Cyrk
@Kierowca

Tak jest. Już tyle osób się zwolniło.

Barbara
@Cyrk

Tyle czyli ile? Firma szuka kogoś nowego za te zwolnione osoby? Może zamiast odchodzić warto było pogadać o podwyżce po prostu, jest taka możliwość?

@Barbara

Pogadać o podwyżce? Oni szukają każdego sposobu aby jeszcze coś zabrać a nie dać. Tak w ogóle podwyżki są u nas w kwietniu i o tym ani Koteczek ani Adam nie decydują. Przychodzi to odgórnie i tyle w temacie. Najlepiej jest po prostu poszukać czegoś sensownego za normalne pieniądze. Aczkolwiek z drugiej strony patrząc za nic nie robienie się nie płaci więc może i ta pensja dla dziewczyn z pierwszych zmian jest adekwatna?

@Cyrk

A dziwić się? Nic innego nie pozostaje tylko iść w świat i szukać czegoś dobrze płatnego.

Ha
@Nikt

Dokładnie, plotkary i nieroby na pierwszej zmianie. Dobrze napisane . Mają dobrą stawkę za nic nie robienie.

Yes
@Ha

Niech na kamerach sprawdzą jak ciężko pracują panie z wydawki na 1 zmn. Utrzymywać takie nieroby, śmiechu warte.

Aga

Kto to ten " Koteczek"?

Dobre

Ona tam jeszcze pracuje, następni się zwolnią.

Firma AMBRA Sp.z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Avengers

Pracowałam tam kilka tygodni. Szczerze? Najgorsza praca w życiu. Zmiany wieczorno-nocne to jakaś porażka. Ciężkie wydawki, bez przerwy na nogach, pchanie wózka i kompletowanie zamówień. Jeśli ktoś chce chce zrzucić parę kilogramów to polecam.

@Avengers

Popieram, dobrze zrobiłaś , na nocy to jest z.......l Za to Panie z 1 zmiany się nudzą, za mało obowiązków, szczególnie M.S., przychodzi na 4 pościemnia 2 godziny , a potem tylko romansuje. Sanatorium tylko na 1 zmn.

@Avengers

Dobrze zrobiłaś, brawo Ty. Chcesz odpocząć to tylko na 1 zmianie , tam to mają za mało obowiązków. Szczególnie M.Sł. ta to umie kombinować przyjdzie na 4 , dwie godziny pościemnia a potem tylko romansuje.

Zirytowany
@Pracownica

Kto chce odpocząć w pracy to dobrze że się zwolnił. Matka AMBRA nie potrzebuje nieroba. Do pracy idzie się jak sama nazwa wskazuje pracować a nie odpoczywać, konwersacja na poziomie aneby.

@Zirytowany

A na rano odpoczywają w pracy, za mało obowiązków.

bodziolo

Firma nie godna polecenia kierowca jest odpowiedzialny za wszystko załadunek ,rozładunek ,pieniądze,auta są przeładowane kierowca jest nikim musi być szczupły wysoki silny i (usunięte przez administratora) wszystkie zęby musi się podobać Edytce i Sarze przemiał jest okropny

Były
@bodziolo

Że jeszcze nie zwolnili tej Edyty, tyle fajnych kierowców się przez nią zwolniło, przyjmują takich (usunięte przez administratora), wyżej (usunięte przez administratora)niż (usunięte przez administratora)ma.

@Były

Może ich punkt widzenia jest na niekorzyść kierowców inny? Ciekawe jak oni się na to zapatrują tak właściwe

Pracownik byly
@Były

Ta piękna gwiazda kierowniczka Edyta jeszcze pracuje? Nie dało jej to do zrozumienia że kierowcy zwalniają się przez nią z firmy. Skąd ona się urwała?

Zirytowany
@bodziolo

Nie ma Sary w Ambrze, nikt taki nie pracuje. Kierowca nie jest odpowiedzialny za wszystko musi dojechać od punktu A do punktu B czasem pobiera gotówkę koniec obowiazków. Ja tam Edytę lubię ma swoje zdanie, zwraca uwagę tylko wtedy kiedy musi, takie zadanie ma kierownik, a kto tego nie rozumie to ja nie mam pytań. Mi też czasem zwraca uwagę, no ale jak coś źle zrobiłem to kurcze normalka, w końcu od tego ona jest żeby pokazać gdzie jest błąd żeby więcej tego nie popełnić.A jak ktoś pisze ze kierowca musi być jak miss to chyba musi założyć okulary, ja tam pierwszej piękności nie jestem ????????????.

Styku

Witam mam pytanie do kierowców mianowicie czy auta są wyposażone w systemy śledzenia GPS??? I na jakiej podstawie są pisane nadgodziny?? . Pozdrawiam

Brawo dla tych co się zwolnili z tej firmy. Powodzenia.

Barbara

Zwolnili się z uwagi na poruszane tutaj niskie zarobki, czy o coś innego chodzi?

@Barbara

Małe zarobki przede wszystkim! Chcesz odpocząć to tylko 1 zmianie, Gwiazdy się tam wcale nie napracują, śmiechy, ploty , itd . Może by tak wymianę zrobić , niezastąpiona Pani M.Sł. z koleżankami porobiła by sobie nocki .

Uczciwa

Oczywiście, narzekać to każdy potrafi ale jak szukali pracownika na pierwszą zmianę to już chętnych nie było. Trzeba się było nauczyć trzech stanowisk a to już nie było takie fajne. W lamentowaniu i biciu piany idzie zdecydowanie łatwiej.

@Uczciwa

Co to za filozofia się nauczyć, jak Marzena się nauczyła to nie jest to trudne:)

@Pracownica

Tak samo koleżanka, Kruszyna z pierwszej zmiany A.Z., ta to już się w ogóle nie przemęcza, kawa, ploty bo wszystko musi wiedzieć . Praca jak marzenie, może nic innego nie umie robić:)

Agata

Ale co to da jak i tak na ich miejsce znowu pewnie przyjdzie ktoś nowy?

W końcu można odetchnąć z ulgą

bodzio

Daremna kierowniczka logistyki Edytka wybiera pracowników na wygląd a nie co reprezentują mądrzejsza od wszystkich a nie zna się na niczym.Rotacja kierowców jest tylko przez nią jak w Ambrze tak i w WIGMARZE .

Były
@bodzio

Już tyle kierowców się przez nią zwolniło, niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu. Dlaczego jej nie zwolnią? Piękna to ona nie jest:)

Olo
@bodzio

Brawo pani Edyta to tylko podlizuje się Mirkowi a sama nic nie umie tylko donosi ciekawe że na przeladowane auta nic nie powie taka pani kierownik

Lolo
@Olo

Skąd ta Pani kierowniczka się urwała ? Wchodzi bez mydła, wazelina jedna . Tyle fajnych kierowców się przez nią zwolniło co pracowali przez tyle lat! Masakra .

Ooo
@Lolo

Pracawola w Pszczynie z butlani gazowymi tam się jej pozbyli i są szczęśliwi

Rocky
@bodzio

Dokładnie ! Na rozmowie obiecuje nie wiadomo co a przy pierwszej wypłacie wychodzi prawda na jaw. Jawne (usunięte przez administratora) i mydlenie oczu jak to pięknie jest w tej firmie. Szkoda tło ze nie pokrywa się to z rzeczywistością !

@Rocky

A jaka dokładnie ta różnica wychodzi między tym co mówili a co dali?

@Agata

Powiedzmy że żadna.

Kierowca
@bodzio

Wszyscy uciekają od niej , za chwilę będzie sama towar rozwozić! Daremna jest, dlaczego firma ją tam jeszcze trzyma. Stare czasy już nie wrócą, będzie jeszcze większy (usunięte przez administratora)

Agata

Czyli, że on nieprawdę pisze czy jak? Wszystko się zgadza?

W Ambrze coraz gorzej. Fajne czasy były jak Biały pracował jako kierowca. Były jaja fest :-). Ten to się nie pi....ł. Co myślał to mówił. Szefową trzymał krótko a i klientki umiał sobie kupić na sklepach ????.

Kierowca byly

Teraz ma święty spokój że w Ambra nie robi jako kierowca. Teraz przynajmniej zarobki ma większe. Pamiętam że to był najlepszy kierowca kierowniczki Edyty.

Co się dzieje w tej firmie że się zwalniają starzy pracownicy i nie tylko? Małe zarobki, atmosfera? Niektóre osoby mają zarobki 2900, 3000 na rękę, tyle to ma robol na dzień dobry w innej pracy. Masakra, lepiej już nie będzie.

Pracownica 1

Zamiast kasy w postaci premii to dali jakieś śmieszne zegarki za 10 lat pracy, szkoda pisać.

D
@Pracownica 1

Akurat zegarki bardzo fajne, ale zarobki zwłaszcza dla facetów to jakaś TRAGEDIA!

@D

I dlatego się zwalniają, przez małe zarobki.

On
@Pracownica 1

Nie takie śmieszne bo za 3600 zł bardzo łandne :)

@On

To chyba na wydawce pracujesz

On

Chodzili mi że za zegarek 3600 kosztował więc nie tak zły ten prezent, zarobki są mniejsze.

@On

Lepsza by była kasa zamiast tego śmiesznego zegarka. Zarobki jak na faceta marne. W nowym roku si będą zwalniać.

Uczciwy
@Pracownica 1

Skoro zegarek za 3tys jest śmieszny to nie pytam ile Twój kosztuje.

Czy firma AMBRA Sp.z.o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

As

Tu to nawet na dobre słowo nie masz co liczyć

Firma nie chce dać zarobić pracownikom, chyba że przyjdziesz w niedzielę :) Od dawna nie było podwyżek, ludzie się zwalniają. To jest cyrk .

Czy ta firma jest taka biedna że nie chce dać ludziom zarobić? W jakim zakładzie chłop zarobi 3000 na rękę? Tylko w Ambra, porażka. Będą się zwalniać , oj będą.

Dlaczego pracownicy nie noszą maseczek ? Już tyle osób ma covida.

W Ambra (usunięte przez administratora) szaleje, dlaczego nie noszą maseczek?

Dlaczego w Ambra nie nosi się maseczek?

Pewna

Chcesz to sobie załóż...

@Pewna

Nie bądź taka mądra, bo i tak będziecie nosić. I już nie będziesz miała wyjścia.

Pewna

Ojej,a z kad taka teza. Przecież nikt nie zabroni ubrać maseczki. Załóż sobie,kask też załóż i świeć przykładem.

Dlaczego się zwalniają starzy pracownicy ? Tak jest źle w tej firmie ? Pewnie przez te niskie zarobki . Pewnie więcej osób szuka coś innego. Powodzenia.

Pracownica

Kto? Kobieta czy mężczyzna?

Biuro

Dzień dobry, czy zostanę tutaj jakąś osobę pracującą umysłowo? Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowiskach biurowych. Czy jest czas na spokojną pracę w skupieniu czy jest taki natłok obowiązków że nie ma czasu "na kawę"? Nie płatne nadgodziny wymagane i twarde deathliny czy raczej podejście "jutro też jest dzień"? Jak z atmosferą, koleżanka, można się pośmiać czy raczej formalnie? Prosiłbym o opinię z doprecyzowaniem chociaż na działy. Z góry dziękuję.

Biuro 1.
@Biuro

Wysikać nie ma się kiedy, a co dopiero kawę zrobić. W każdym dziale w biurach przy MAGAZYNIE okrojona kadra do minimum. Atmosfera przyjazna, wiadomo ze czasem są nieporozumienia, ale w większości szybko i profesjonalnie rozwiązywane. Nie ma czasu na kłótnie trzeba działać. Wszyscy są na ,,Ty"

Biuro
@Biuro 1.

Znajdź sobie coś spokojnego, szkoda twoich nerwów.

@Biuro

Tak w pełni potwierdzam poszukaj czegoś innego tutaj mega ciężko

@Biuro

COVID i praca zdalna niestety nie pomagają w relacjach ale ludzi są życzliwi, otwarci i zawsze pomogą. Większość osób poranek zaczyna od kawy na kuchnie, więc spoko. Przed COVID obiady w kuchni też były i było super! Mniej czytaj "pomocne rady" na tym forum i zapraszamy do nas!

To chyba jeden albo jedna z tych co nic nie robią a zarobią , więcej jest takich . Atmosfera masakra, więc szkoda twojego cennego zdrowia na tą firmę. Bo lepiej już nie będzie.

Była pracownica

Pomocne rady jak to nazwałaś to sama prawda. Bród smród i ubóstwo tak w skrócie można opisać tą firmę. (usunięte przez administratora) lizanie(usunięte przez administratora)przełożonym, fałsz, obłuda to jest to z czym spotkać się można w tej pseudo firmie. Dobrą kasę mają tylko Ci, którzy właśnie podpier....innych i skaczą jak pieski na dwóch łapach wokół swoich przełożonych. Dramat po prostu. Kto ma szacunek do samego siebie nie pójdzie pracować do tego (usunięte przez administratora)

@Była pracownica

Prawda, prawda, prawda. Szacun dla Ciebie. Kierownicy mają też swoich wybrańców , te to wiedzą jak ściemniać między lokacjami.

@Była pracownica

Dramat to jest na 1 zmianie, Panie odpoczywają, kawusia , proszę im dołożyć obowiązków lub wymianę zrobić , niech się trochę poruszają na nocce. Chcesz odpocząć to tylko w sanatorium na 1 zmianie. Marzena to już teraz nie będzie miała pleców .

Aneta
@Była pracownica

Myślę że trochę przesadzasz. W każdej firmie raczej szanse na awans i lepsze traktowanie moją osoby, które dobrze się dogadują z innymi, także z kierownictwem. Po co mają płacić lepiej i awansować osoby, które są w konflikcie wiecznym.

@Aneta

Myślę że nawet nie wiesz o co chodzi. Tyle lat na tej samej stawce to jest nieporozumienie. Ludzie się zwalniają i będą dalej zwalniać. Kto tam będzie robił? Chyba Ci tylko z 1 zmn zostaną.Bo gdzie się będą mieć tak dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o AMBRA Sp.z.o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w AMBRA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMBRA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMBRA Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMBRA Sp.z.o.o.
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Hutnicza 7
    43-502 Czechowice-Dziedzice