Opinie o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

AMBRA Sp.z.o.o.
3 59 453 5 1
Nazwa działu: Magazyn

Dziwna jest ta firma, samowolka i tyle. Zarobki masakra.

@...

To pracuj szybciej,to nie jest nic takiego,a jak przyspieszysz to zobaczysz różnicę na wypłacie.Prawda,niektóre widać że im nie zależy.Chodzą w doklejanych pazurach,rzęsach,a to fryzurka co dzień to inna.Taka to nie zarobi,ale są dziewczyny które fajnie wydają,i fajnie zarobią.

@Pewna

Pewnie jedną z tych sztucznych są S.Sz. ,Weronka P. Itd... I po co takie przyjmują , na pokaz?

3 tyś zrobicie?

I Nowy wpis

Tak

Pracownica Nowy wpis
@I

To chyba zasuwasz , cały czas na nogach, i co msc masz tyle?

Ania Nowy wpis
@Pracownica

Ha ha ale 100 na godz będziesz musiała biegać ????????????????????????

Ania Nowy wpis

Żal (usunięte przez administratora) ściska !!!!! Zazdrośnica

????

Arczi

Jeśli w firmie zwalniają się ludzie, którzy pracowali tam 10 - 20 lat to wiedz, że coś złego się dzieje. I nie mówię tutaj o dziale magazynu czy kierowcach ale mówię o ludziach, którzy tą firmę rozwijają (sprzedaż, analityka, marketing, przedstawiciele, kierownicy działów, itd...). Poniżej podaję tego przyczyny: 1. Zła atmosfera - atmosfera w firmie to tragedia. Wieczne pretensje pewnych osób o dosłownie wszystko. 2. Brak pochwał - jeśli codziennie robisz coś dobrze to nikt Cię nie pochwali. Najmniejszy nawet błąd (często nie z twojej winy) powoduje zrypę taką, że całą firma wie, że coś zawaliłeś. 3. Nierówne traktowanie - co z tego, że się napracujesz, skoro śmietankę będzie spijał największy leń w firmie, bo utrzymuje z szefem dobre relacje również na stopie prywatnej. 4. Wynagrodzenie - ludzie pracują za takie same pensje jak kilka lat temu a na pytanie o podwyżkę usłyszysz, że nie ma na to pieniędzy. Oczywiście jeśli przychodzi nowy pracownik zupełnie zielony od razu zarabia więcej niż ty i oczywiście ma już obiecają podwyżkę po roku czy pół. 5. Obiecanki-cacanki - obiecanki o podwyżce pensji za rok są na porządku dziennym przy czym co chwilę dochodzą nowe obowiązki za które nikt Ci nie płaci (masz to zrobić i tyle). Oczywiście po roku dowiadujesz się, że podwyżki nie będzie lub wręcz szef w ogóle niczego Ci nie obiecywał (i mówi Ci to w żywe oczy wiedząc, że obiecał). 6. Praca po godzinach - za którą nikt Ci grosza nie zapłaci. Notoryczne telefony po godzinach pracy od szefostwa lub przełożonych są tutaj na porządku dziennym i nikt tutaj nie widzi niczego złego. Jesteś na urlopie lub L4 - dzwonią przez cały dzień. 7. Stary sprzęt - gdyby ktoś zobaczył sprzęt na jakim pracujemy to płakałby ze śmiechu. Komputery, laptopy, komórki nie nadające się już praktycznie do niczego. Sprzęt mający 8-10 lat. Komórki, które trzeba notorycznie ładować bo bateria pada po godzinie pracy. Laptopy, na których uruchomienie dowolnego programu czekamy wieki. 8. Pazerność - pazerność zarządu na każdym kroku ale oczywiście, na wyjazdy szefostwa na zagraniczne wycieczki pieniążki bez problemu się znajdują. Oczywiście największe oszczędności robi się tutaj na ludziach. 9. Brak stabilności - masz umowę na czas określony i po zakończeniu tej umowy następnego dnia dowiadujesz się: "Po co przyszedłeś do pracy - przecież już tutaj nie pracujesz" - milusio. 10. Plotkarstwo/donosicielstwo - jest tutaj na porządku dziennym tym bardziej, że kierownictwo bardzo chętnie słucha tych ploteczek i donosów. Jeśli przeczytałeś/przeczytałaś to wszystko i nadal chcesz aplikować do tej firmy to gratuluję odwagi. Ja Ci to odradzam, bo szkoda twojego cennego życia na tak beznadziejną firmę. Praca tam wymaga naprawdę silnych nerwów bo gwarantuję Ci, że jeśli jesteś słaby, to leczenie u psychologa masz gwarantowane.

Tak28Nie1
@Arczi

Brawo za odwagę. Ale tak jest naprawdę.

Tak20Nie
?!
@Arczi

Szacunek za odwagę, kierownicy którzy są za wszystko odpowiedzialni zarabiają śmieszne pieniądze , na wydawce Panie mają więcej. Ta firma to zejdzie na psy.

Tak18Nie
Pracownica wydająca
@?!

Z tymi kierownikami to prawda, kiedyś jeden zostawił remua, miałam więcej od niego na wypłacie haha. Jak ma być dobrze jak kierownictwo ma to gdzieś, i się wcale im nie dziwie, jak to się mówi jaka płaca taka praca.

Tak9Nie5
Ładowacz
@Pracownica wydająca

Ostatnio słyszałem jak kierownicy zmiany w trójkę rozmawiali że zaczynają wysyłać CV po firmach, bo za te pieniądze robić nie będą. Więc z tymi wypłatami u nich coś musi być nie halo. Zaraz nie będzie miał kto robić.

Tak13Nie
?!
@Ładowacz

Zwykły robol tyle zarabia co kierownicy w Ambra, w innym zakładzie na stanowisku kierownika zarabiają większe pieniądze, jest to stanowisko odpowiedzialne za wszystko. Tylko w Ambra tego nie ma, coś czuje że zaczną się wypowiedzenia sypać.

Tak14Nie
@Pracownica wydająca

Mama nie nauczyła, że to nie ładnie grzebać w cudzych rzeczach?

Brawo brawo !!!!!!!!! Cała prawda

Tak10Nie
Jprdl
@Arczi

Brawo , w końcu ktoś się odważył i napisał całą pwdę jak jest. Szczególnie punkt nr 3 . Brawo!!!

Byly
Nazwa działu: IT
@Arczi

Uuuuu...! Arczi bardzo rzeczowo i konkretnie! Powiem tak i apeluje!! Romku!,Romeczku wróć i posprzątaj ten bajzelek a ja i inni też chętnie wrócą. I będziemy żyli długo i szczęśliwie.Pozdro!

@Ładowacz

Marzenka z 1 zmn wszystkich zastąpi, przecież ona jest podobno niezastąpiona.

Tak13Nie15
@Arczi

Jesteś wielki, brawo! Najlepszy cytat /Ja Ci to odradzam, bo szkoda twojego cennego życia na tak beznadziejną firmę. Praca tam wymaga naprawdę silnych nerwów bo gwarantuję Ci, że jeśli jesteś słaby, to leczenie u psychologa masz gwarantowane /

@Pracownica

Ona? Przechodzi całe 8h niby coś tam robi, i wielce Pani zmęczona.

Tak5Nie3
@Pracownica

A Tobie to się nie nudzi pisanie komentarzy i odpisywanie samej sobie? Ktoś mógłby pomyśleć, że nie jesteś do konca normalna

@Sisi

Sama sobie bym nie odpisywała, to napisała pewnie jakaś inna pracownica.A może ty jesteś nienormalna?

Nic z tego
@Arczi

Masz rację, zarobki w tej firmie są ustawione kto się ma dobrze to ma, a reszta niech rypie za grosze. Pozwalniaja im się osoby które pracują z 20 lat to się im oczy otworzą . Żeby pracować ponad 20 lat i zarobić na stanowisku kierownika mniej niż mają wydające to jest śmiech na sali. Przyjdźie nowy i ma tyle samo co ty na wypłacie. Masakra.

Tak7Nie1
@Arczi

Brawo, jeden się odważył prawdę napisać. Z tymi podwyżkami to jakaś masakra , przez tyle lat nic nie było, ludzie się zaczną zwalniać. W innych zakładach mają podwyżki co roku plus premie roczne, a tu zero. I długo penie nic nie będzie. A niby taka dobra sprzedaż jest.

Nocka
Nazwa działu: Magazyn

Zapraszamy Marzenkę z 1 zmiany niech sobie trochę nocki popracuję , anie tylko na rano, nieźle to sobie załatwiła, taka niby niewinna .Niech też popracuje w akordzie.

Tak3Nie11
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Picker

Pracowałam w firmie i powiem że praca nie jest zła ale niektóre osoby. Zaczynając od pierwszej zmiany kiedy byłam na 2 tyg. jedna z dziewczyn ma dość niewyparzona buzke A przy tym ładnie mówiąc jest osobą bardzo nieszczerą. Nie ta co mnie szkolila ta blondynka tylko taka czerwoną rudą czy coś.

Tak5Nie12
Maciej
@Picker

Prócz niedogodności związanych z relacjami personalnymi inne warunki pracy Ci odpowiadały? Piszesz, że byłaś szkolona. Ciekawi mnie, czy wszyscy pracownicy przechodzą takie przeszkolenie, czy tylko osoby bez doświadczenia.

@Picker

Marzenka powinna przejść na nocki, a nie tylko 1 zmiany, kuriera to każda to umie robić. Przechodzi 8 h i po robocie.

Tak3Nie11
I
@Maciej

Wszyscy mają przeszklenie przychodząc do pracy.

???
@Picker

Która to ta czerwono ruda? Pamiętasz imię? Iza?

Tak1Nie10
@???

leczcie się zakopleksione ropuszki...

Tak11Nie
Wiola
@Pracownica

Skoro jesteś taka odważna to może powiedz jej prosto w twarz co Ci leży na serduszku. Bo pisać to każda potrafi. Macie jakiś problem psychiczny nie jesteście dowartosciowane czy o co chodzi. Jest tak A nie inaczej i w końcu się z tym.musicie pogodzić.

Tak4Nie
Nazwa działu: Magazyn

Praca masakra !!!!! Co jedna to większa plotkara !!!!!!!!!!!

Tak5Nie8
@Ania

A ja tam nie narzekam, praca bywa ciężka, ale pieniądze są ok. Z ludźmi też już coraz lepiej, najgorsze plotkary poodchodzily, nawet ostatnio te najbardziej pokrzywdzone dali gdzieś indziej. Także mi się tam pracuje całkiem dobrze, A jak nie muszę tych dwóch pań oglądać to już wgl

Tak9Nie2
@Jola

Największe plotkara pracują i lubią rządzić nawet kierownikami, i tak jest cały czas.

Tak2Nie4

Które 2 panie plotkary ?

No Ty i ta druga....

Czyli ty. Ha

@Jola

Zarobki sa ok dla pracownikow ustawionych tzn.co mają lekkie wzki.a kierownicy wiedzą komu dać zarobić,większość jest co rypie ciężary,I niestety ciężkimi wz Kami nie da się nadrobić pozycji.Jak zgłasza się ten problem kierownikom "z góry "to nic z tym nie robią,potem wszystko wygląda tak że jest parę osób co nawet pod 4 tyś na wypłatę mają i każdy wie o kogo chodzi A są osoby dobrze wydające co normy ostatnio spadły i na wypłatę ledwo 2.6tys.to jest niesprawiedliwe. Zróbcie coś z tym.

Tak2Nie6
@Wydająca

Nie ma czegoś takiego, żeby kierownik rozdawał wz-ki jak się mu podoba. Dostajesz linie i robisz. Nie ma, że kierownik daje komuś wybrane. Czego tu nie rozumiesz? Raz masz cięższe ,a raz lżejsze i nadrabiasz. Może nie potrafisz i tyle. Plotkujecie i przekręcacie i stąd te głupoty. Nie zapominajmy o tym ile piszecie z zazdrości. Ogarnijcie się. Jak się chce to się zarobi, jak nie to się pisze np na tej stronce.

@Zadowolona

Dokładnie dostajesz linie i robisz pokolei pobierając wz. Jeśli ci zależy to robisz w szybkim tempie i zarobisz dobrze, a jeśli ci nie zależy to się obijasz .To jest twój wybór.Nie wiem kto wiecznie wypisuje takie bzdury że kierownictwo ma upatrzone osoby na fajne linie.NIE MA TAKIEJ OPCJI,KAZDA MOŻE TRAFIĆ NA FAJNĄ LUB BEZNADZIEJNĄ LINIE,NA CIĘŻKĄ LUB LEKKĄ WZ.

lola
@Wydająca

Radziłabym się zastanowić co ty wypisujesz, bo czasy anonimowości w internecie już się skończyły, a twoje brednie, oszczerstwa i oczernianie niewinnych ludzi podchodzi pod paragraf.... w końcu ktoś zgłosi sprawę na policję, bo trochę się z tej zawiści juz zagalopowałas

lola
@Wydająca

Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Lepiej przeproś póki masz jeszcze czas..

Wera
@Pewna

Dobrze tu zaznaczylas linie ciężkie i lekkie,Tylko szkoda że te lekkie dostają stale te same osoby...I każdy wie kto te lekkie robi...

@lola

Ale tu nie ma oszczerstwa,Tylko prawda.no ale jeśli tak uważasz to przepraszam tych co urazilam

@Wera

Brawo, ale tak jest, wszyscy kierownicy tak robią, że mają swoje wybrane osoby do lekkich wz? Czy tylko jeden? Jak równo to równo traktować wszystkich.

Tak3Nie1
@Wera

Te stare pracownice to masakra, rządzą całym magazynem, nawet kierownikami.

I
@Lola

Przepraszam bardzo ale od niecałego roku czasu kierownicy zmiany nie przydzielają kart drogowych tylko ich pomocnicy( kamizelka a tym bardziej napis na niej owszem może mylić). Kart drogowe są przydzielane do grup, nie ma wybierania wz. Sprawdzanie wszystkich wz i wybieranie zajęłoby takiej osobie cały dzień, osobą nadająca linie a tym bardziej Kierownik zmiany nie mają na to czasu. Śmiech na sali co tu się opowiada.

Nazwa działu: Magazyn

A. Z . to ona wszystko musi wiedzieć co? gdzie? kto? z kim? najmądrzejsza na magazynie, jej to lepiej nic nie mówić...

Nazwa działu: Magazyn

A gdzie się ulatniają ? Co będą robić?

Nazwa działu: Magazyn

Tak byc nie może ze jedne zarabiają lekko ponad 4 tys , żeby mialy większy zarobek od kierowników to jest coś nie halo.? Są takie wazeliny co się umieją ustawić i żeby się nie przemęczać. Szkoda twego zdrowia psychicznego żeby się wkurzać na ten dziwny zakład. Lepiej się zwolnij bo lepiej to tam już nie będzie. Tak to właśnie wszystko wyglada.

@Ada

Nikt Was nie trzyma, zwolnijcie się. Podejrzewam ,że.atmosfera będzie lepsza i skończy się wypisywanie tutaj głupot. Narzekacie, a pracujecie . Nawet jakby kierownik był twoim najlepszym przyjacielem nic tu to nie da do wyplaty. Oni tak sobie lini nie wybierają. Co wam będę tłumaczyć bo Wy i tak swoje.

ponad 4 tys zarabiają?? hahaha, chyba z 500+ na 3 dzieci

Ha ha 4 tys chyba coś brałaś ..... żal żal

@Zadowolona

Napisała co wiedziała, nikt by tego nie pisał jakby tak nie było. Proste.

@Pracownica

Oczywiście wiesz lepiej. Taka mądra, a chowa się pod pseudonimem w necie. Szacun

@Zadowolona

Bez komentarza, Sama robisz to samo.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jaka jest umowa w firmie AMBRA Sp.z.o.o.? Wiecie czy jako Operator zatrudniają na zlecenie?

Wiki

A jakby kto pytał każda z dziewczyn z 1 zmiany pracowała na nockach i wiedzą jak.jwst więc dajcie sobie już siana mówiąc kolokwialnie....

@Wiki

To mogą wrócić spowrotem na nocki, szczególnie Pani M która się zabardzo nie przepracuje na 1 zmn. Zapraszamy niech porobię cały czas. Co pazurki sobie połamie?

Tak9Nie2
@Wiki

Panią A. G. też zapraszamy na nocki.

@Wiki

Mało tego że robi tylko 1zmn, to niby coś tam robi, przespaceruje 8 godz i dziękuję.

Pracownica

Do Pań z 1 zm.robie już jakiś czas i muszę przyznać że na nocnych zmianach nie trafiłam na żadne żmije,wręcz przeciwnie panie są w porządku i mam nadzieję że będzie mi się fajnie pracować. A byłam przerażona Waszymi opiniami jak miałam przejść na zmiany.

@Pracownica

To sobie pracuj, zobaczymy jak długo. Firma coś okropnego, dlatego ludzie się zwalniają. No polecam.

Firma super, polecam.

@Pracownica

Pani M z 1 zmn jest nie do ruszenia, a porobiłaby sobie nocki. Zapraszamy.

Tak7Nie3
@Lara

Nie dla wszystkich jest super, chodzi o zarobki.

@Pracownica

To zapraszamy Panie z 1 zmiany na nocki zobaczymy jak się będzie im pracować. Teraz zamiana. Ha.

Tak3Nie3
Aneta
@Pracownica

Z tego co napisałaś wynika, że w AMBRA Sp.z.o.o. praca odbywa się na trzy zmiany. A po ile godzin dziennie pracujecie, zdarzają się nadgodziny? Interesują mnie szczegóły tej pracy.

Ola
@Aneta

Nie polecam, praca tylko w godzinach nocnych , 8h na nogach, czasami 9h . Poszukaj sobie coś innego.

Zmiany wieczorno-nocne
@Aneta

Tam są przeważnie nocki, najwcześniejsza zmiana to 17.00, panie podpisując umowę są o tym poinformowane. Jak ja podpisywałam umowę to wyraźnie mówili zmiany wieczorno-nocne. Nie rozumie osób które wypisują te bzdury, jakie to pokrzywdzone że nie mają dziennych zmian. No nie mają i nie będą mieć bo tak ustalone było przy rozmowie kwalifikacyjnej. O co im chodzi nie wie nikt.

Ola
@Zmiany wieczorno-nocne

Więc nie polecam, bo nie wyrobisz od 8 do 9 h na nogach . Pracowałam i się zwolniłam. Teraz mam pracę spokojną i siedzącą i zarabiam tyle samo.

@Ola

Ja polecam, z całego serducha :) System jest nowy pon , wt i śr. 9h czwartek 7h piątek 6h. Czyli szybszy weekend jak dla mnie super. Spoko opcja dla młodych, jeżeli w piątek masz 17 w domu jesteś o 23.00 jeszcze na dyskotekę można się wybrac, bądź na domòwkę.

Zmiany wieczorno-nocne
@Ola

Ja również polecam. W tygodniu wychodzi że pracujesz tyle samo co w systemie 8h. Czyli 9,9,9,7,6. Dla mnie również zaletą jest to że w piątunio mam szybszy weekend.

@Zmiany wieczorno-nocne

No Amerykę odkryłaś, to sobie pracuj, powodzenia. Zobaczymy jak długo.

Nowa.
Nazwa działu: Magazyn

Ciężka praca jak na kobietę, 8 godz biegasz po magazynie w akordzie, nóg nie czujesz po całej zmianie. Niektóre wz są ciężkie. Jestem nowa ,ale już mi się nie podoba, nawet stare pracownicy mówią że nie jest lekko. Masakra.

Tak6Nie14
@Nowa.

Zgadzam się (usunięte przez administratora) !!!!!!!!

Tak1Nie12
@Nowa.

A mi się pracuje super, czasem jest faktycznie ciężko, ale zarabiam dobrze więc nie narzekam

Tak11Nie5

Dobrze ????????????????????hahah!!!!!!!!!!!

Tak3Nie10
@Była

Jak na kobietę nawet bardzo dobrze :) ale skąd Ty możesz wiedzieć skoro Twój Nick wskazuje na to, że już tu nie pracujesz, tylko z zawiści siejesz fermenr

Tak11Nie1

Do czasu...

@Sisi

Co Ci z tych pieniędzy, zdrowia nie kupisz . Rób więcej bo jeszcze masz mało.

Tak1Nie8
@Nowa

O moje zdrowie to ty się nie obawiaj :) jestem zdrowa i dobrze zarabiam bo nie jestem nierobem jak niektóre panie

Tak10Nie1
Byla

Żal żal dobre zarobki ha ha za nocki i tonaż 200kg

@Byla

A skąd Ty możesz wiedzieć ile ona zarabia? Daj se już spokój, dość fermentu sialas jak tu pracowała, a teraz się będzie mscic bo myślała, że jest niezastąpiona a jak przyszło co do czego to wszyscy cie mieli gdzieś

Tak8Nie1
@Lili

Chyba Ciebie mieli gdzieś, wielce pani niezastąpiona, największa pyskata w Ambrze.(usunięte przez administratora)

TakNie6
@Pracownica

Nie jesteś zbyt bystra, już ci się Nicki mylą :) haha żenada. Nie pracujesz już tutaj a dalej ferment śmiejesz, jakbyś pracowała to byś wiedziała, że biletów już dawno nie było, wystarcza mi dobra wypłata którą dostaje :)

@Sisi

Napewno jesteś chodzącą Sisi po magazynie, co ja to nie jestem , a co niektórzy śmieją się z Ciebie i mają cię dość. Ha.

Tak1Nie6
@Lili

To chyba tylko Ty nie narzekasz na wyplate, znam dziewczyny które się od Was zwolnily, Pracuja na produkcji i maja więcej na wyplacie. Są bardzo zadowolone spokojną pracą 8 h i dziękuję.

Tak3Nie6
@Sisi

Dokładnie,ja też jestem tego zdania.

@Pola

Jestem tego zdania ze w ambrze jest ok.

Nazwa działu: Magazyn

Zamierzam pracować w tej firmie, jak to wygląda czy na serio j3st tak źle jak co po niektóre osoby się wypowiadają?

@Nowa

Nie polecam, masakra, zależy czy jesteś kobietą czy mężczyzna?

Tak1Nie14
@Nowa

Będziesz rypać nocki, nie wyrobisz, uwierz mi . Przyjmują bo kobiety się zwalniają. Znajdź sobie spokojną pracę , nie polecam.

Tak1Nie15
Nie
@Nowa

Czytałaś komentarze. Nopotrzebnie by ich nikt nie pisał.

xyz
@Nowa

jest tez dużo pozytywnych komentarzy, a dziewczyny z którymi tam pracuję chwalą sobie. Jest ciężko, ale można fajnie zarobić. Skończcie w końcu siać ferment! Pozwalniały się największe mąciwody, nie mają już jak jątrzyć między regałami, to teraz farmazony anonimowo w internecie wypisują.

Tak13Nie
@Nie

Szkoda, że większość z tych komentarzy nie ma nic wspólnego z rzeczywistością... Przyjdź i sprawdź, pierwsza umowa na okres próbny, a potem zobaczysz. Czasami jest ciężko, ale można się przyzwyczaić, i pieniądz spoko. Skoro tak jest źle to ciekawe czemu tyle dziewczyn chce pracować nadgodziny? A z tymi nadgodzinyami to juz wgl wypłate mam super jak na kobiete. Tylko te nocki... ale i do tego idzie przywyknac

Tak12Nie4
@jola

Bo nie mają wyjścia , to muszą pracować nadgodziny i po 9 godz. Całe 8 godzin na nogach, biegasz po magazynie jak szalona a potem będziesz wykończona. Zastanów się lepiej 2 razy.

@Lola

No i ten wpis pokazuje, że Twoja obecność na tym forum jest nastawiona tylko na jątrzenie. Nie mają wyjścia?! Nadgodziny są dobrowolne i nikt nikogo do niech nie przymusza. Dziewczyny same z siebie zapisują się na niedziele, mnie też nikt nigdy nie zmuszał a ty zwyczajnie kłamiesz, co tyko pokazuje twój poziom jako człowieka. Kłam sobie dalej, a ja znowu pójdę w nd. do pracy zarabiać pieniążki

Tak14Nie1
Nowicjusz
@Nowa

Hej. Nie jest w tej pracy tak strasznie jak na tym forum. Pracujesz w swoim tempie. Jak chcesz zarobić no to się musisz sprężyć... i tyle! Wszelkie nadgodziny i niedziele,potwierdzam, są DOBROWOLNE :)

Tak12Nie1
Aga
@Nowicjusz

Niedzielę są każde robocze? Słyszałam że kierownicy poganiają bo się mało robi?

@Aga

Chcesz zarobić to się sama poganiasz, a jak Ci nie zależy to stoisz i plotkujesz między regalami jak niektóre panie i potem narzekają, że mają mało...

Tak12Nie
@Nowa

Pracuje już 3 lata, jest ok,na forum nie patrz bo tu takie głupoty piszą że szok.Wiekszosc założę się że nawet nie pracowała u nas a piszą takie głupoty bo gdzieś coś na mieście słyszeli. Pracę polecam,czasami jest ciężko ale wszystko do przeżycia

Nowicjusz
@Aga

Niedziele,nie wszystkie,a te które są robocze to tylko dla chętnych. Zawsze są chętni. Mnie jeszcze nikt nie poganiał,a orłem nie jestem ;)

@jola

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, zamierzam sprawdzić jak na prawdę jest w końcu po to jest okres próbny:D

@Nowa

będziesz żałować, nie idź tam. A ile masz lat?

@Pracownik

Jakie to ma znaczenie dla ciebie? Brawo dla niej, a Ty idź interesuj się czymś innym, a nie wypisywaniem głupot. Mnie się dobrze pracuje i świetnie zarabiam.

@Zadowolona

Nie ma to dla mnie zadnego zaczenia, poprostu, lubie jatrzyc i siac ferment. Tak se pisze te farmazony bo jestem stara, smutna, brzydka i wszyscy sa zli i przeciwko mnie

???
@Pracownik

Wszyscy zdrowi? Akord już chyba przygrzał na główkę.

Tak2Nie4
Tak myślałem
@Pracownik

Przytoczyć tu za-istnie trzeba definicje głupoty ,,Niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych." Opis ten, pięknie opisuje Pani kłamliwe wypociny myślowe.

@jola

To ile zarabiasz z tymi nadgodzinami? 3500 masz?

@jola

Bo dziewczyny nie mają wyjścia i muszą robić nadgodziny...

Tak1Nie4
@Pracownica

Skończ łżec jak pies, niedzielę są całkowicie dobrowolne i zawsze jest więcej chętnych niż miejsc

@Lili

Chyba ty, pewnie chodzisz w każdą, zamiast dać innym też zarobić.

@Pracownica

Aaa czyli tu jest problem, już nie zmuszają do nadgodzin tylko się mscisz bo jesteś słaba i Cię nie biorą

Xd
@Lili

Haha, dokładnie najpierw pisze że nie maja wyjścia i muszą chodzić w nd a potem że chodzisz w każdą I nie pozwolisz innym... co za fladra oszkliwa

Tak3Nie1
@Lili

A Ty masz wiecznie mało kasy, a właśnie że chodzę w nd. Ha !

@Lola

Ale Ty pierdzielisz. Ja na przykład nie muszę pracować ale chcę i w ambrze super się mi pracuje.dobrze zarobie i nie narzekam.jak komuś przeszkadza trochę ruchu to zawsze będzie narzekać

Nazwa działu: Magazyn

Nowe Ukrainki to jakaś masakra, zamiast pracować to plotkują między regałami, myśli że wszyscy na nią polecą szczególnie jedna wielka dama Olya.

Tak3Nie4
@Pracownica

Masz rację, zamiast pracować to robi sobie selfie na magazynie.

Tak3Nie4

Super praca polecam.

Była pracownica
@Nowa

A ja nie polecam, pracowałam to wiem. Najlepsi się zwolnili. Brawo Wy.

Tak3Nie7
@Była pracownica

Najlepsi się zwolnili? Chyba najlepsi w sianiu fermentu i ploteczek między regalami... Ty pracowałeś, a ja pracuje i jestem bardzo zadowolona

Tak8Nie1
@Lara

To chyba tylko Ty jesteś zadowolona, z tego co wiem.

@Pracownica

Widocznie mało wiesz, albo nie chcesz wiedzieć... dużo dziewczyn jest teraz zadowolonych, chetnie przychodza w nd do prscy jesli jest taka mozliwosc, a na magqzynie atmosfera jakby lepsza po kilku zwolnieniach tych "najlepszych"... psy szczekają, a karawana jedzie dalej

@Nowa

chyba super dla niektórych , bo zamiast pracować to romansują. A kierownicy tego nie widzą?

Tak1Nie5
@Była pracownica

Kiedy pracowałaś ? Dziwi mnie to że nie masz najnowszych informacji o firmie a się wypowiadasz. Nie znam Cię ale wydajesz mi się osobą niepoważną i mało wiarygodną. Hymm widocznie dużo się pozmieniało od tego czasu, zwolniłaś się i od razu lepiej , przypadek ? nie sądzę :)

Tak7Nie1
@Lara

Bez komentarza, piszesz głupoty.

Tak1Nie5
@Nowa

Ooo , jakaś Ty mądra. Pewnie jedna z tych najbardziej pyskatych w firmie.

Nazwa działu: Magazyn

Pracodawca beznadziejny, nie polecam, rotacja pracowników. Kto sobie załatwił to ma się ma dobrze . Kolesiostwo, układy, tak to wygląda.

@...

Polecam, bardzo fajna firma. Ludzie leczą swoje porażki życiowe na tym forum.

Tak7Nie3
@Lara

Pewnie masz dobrą posadę.

TakNie3
@...

Tak, dobrze mi się pracuje na wydawce

Xyz

Do zmian wieczorowych idzie się przyzwyczaić , wcale nie są takie zle. Zarobki są dobre. Trzeba przyjść I zobaczyć jak to wszystko wygląda

@Xyz

Do (usunięte przez administratora) , Panie i tak się zwalniają.

xd
@Ana

panie sie zwalniaja, przychodza nowe... jak w kazdej normalnej firmie

@xd

I tak dalej, znowu zwolnią się następne, przyjdą nowe popracuje miesiąc , dwa ,pół roku i tak się zwolnią. I tak wkoło.

Gabi
Nazwa działu: Magazyn

Dlaczego są przyjmowane młode do pracy , a nie panie po czterdziestce? Taki kie już są za stare? Młoda jest wiecznie zmęczona albo zaraz odda zaświadczenie że jest w ciąży.

Nazwa działu: Magazyn

Na magazynie co niektóre Panie / nie będę wymieniać inicjały \ zamiast pracować to romansują. Chyba pomyliły Ambra z domem pub. Masakra.

TakNie6
XYZ
@Ala

Tylko chwila jeden gest Może zniszczyć prawie wszystko Tak już było i tak jest Że z głupoty szczęście prysło. Mała rzecz i jedno słowo Często w popiół byt obraca Ty chcesz podnieść się na nowo Głupi nawyk znów powraca. To nie wieczność lecz sekundy Łatwo upaść trudno wstać Mówią że masz okres trudny Lecz czy zawsze trzeba łgać . Człowiek ma za mało życia Trzeba szybko się obudzić Stawić czoła wyjść z ukrycia I zwyczajnie kochać ludzi .

Tak11Nie
Lala
@Ala

Haha,co niektóre dziewczyny?Nie tylko,a ściągający ... ?jak nie ma jednej do romansowania to jest druga....ta blond i ta blond,co za różnica ????????????????

Elo

Witam jak tam zarobki kierowca busa

Nela
Nazwa działu: Magazyn

Niektóre Panie chodzą po magazynie ubrane jak rewia mody , gdzie odzież robocza ? BHP?

@Nela

Dziś kierownik na 2 zmianie zrobił z tym porządek, brawo Ty :)

Cwaniaki niech oni chodzą po 9 godzin w tych buciorach to pogadamy

TakNie7
@Pewna

To się zwolnij jak Ci się nie podoba .

Janusz
@Ala

Pracodawca wymaga od pracowników zatrudnionych na magazynie, aby ubrani byli w ubrania robocze? Skoro regulamin pracy tego zakładu jasno to stwierdza, to zastanawia mnie, co w przypadku, gdy pracownik nie stosuje się do tego zapisu? Nakładane są kary finansowe? Odpowiedzcie, proszę, jak to wygląda.

Nazwa działu: Magazyn

Może porozmawiajmy o kimś innym jest tyle fajnych barwnych osób. Ciągle Pani M to już nudne. Np. Pani A. z 1zm cały dzień przespaceruje coś tam niby robi. Pani M K to chyba pomyliła Ambre z pewnym domem p. Jedni naduzywaja pewnych rzeczy niby wszystko dla ludzi ale z umiarem. Tak by można bez końca ... Hahaha

Tak8Nie9
@...

Dajcie spokój już Panią z 1 zm.zastanówmy się lepiej dlaczego ludzie musza pracowac te 9 ki pon,wt,i śr a przyjdzie taka dama nowa do pracy i ona sobie robi po 8 caly tydzien.bo ona jest zmęczona po 9 H.a my nie,bo my leżymy. Bądźmy równo traktowane A nie indywidualnie, albo każda po 9h albo po 8H cały tydzień, co za wyjątki.

Tak7Nie2
@Nika

Hahaha,chyba wiadomo o kogo chodzi,no ale jak się wielce na koleżankę obraziła to nie ma z kim jeździć i kombinuje. A z tego co wiem to kierująca (Nie będę używać imion),nic nie ma przeciwko żeby z nią jeździła, no ale dama....obrażona na cały świat ????????????????????????

Tak4Nie2
@Nika

Ty masz dobrze pod kopułą (usunięte przez administratora) jak już piszesz komentarze i sobie na nie odpisujesz, to chociaż Nick zmień...

@Nika

Ta dama nowa to A T, czy S S? Przyjmują młode , porobi trochę i zajdźie w ciąże jak większość.

@Wi

Dobre,tylko to nie ja odpisałam na ten komentarz, wygląda na to że ktoś użył mojego nicka. Durna nie jestem, żeby sama sobie odpowiadać .

Nick

Mam prośbę nie przyjmujcie do firmy osoby o nazwisku Maryla Cios bo bendzie wam wyrażać w internecie jest to ostrzeżenie i prawda.

@Nick

Jak tak można, co wy ludziami straszycie? . ...

Xd
@Nick

Ta i przypadkiem (usunięte przez administratora) też nie przyjmijcie, miewa bombowe pomysły...

Uwolniona

ludźmi...????

Pracownica

Harówa i tyle, dlaczego kierownicy nie mogę jednakowo traktować Panie? Tylko mają wyjątki?

Tak5Nie9
M.
Nazwa działu: Magazyn

To jest portal o pracodawcy czy żale pracowników. Wstyd Takie rzeczy. Ogarnijcie się ludzie

Tak4Nie
Nazwa działu: IT
@M.

Czytając to forum, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że w tej firmie pracuje najgorszy ściek ludzki...

Tak16Nie1
jolo

dobre, cos w tym jest

@Wi

Najgorszy ściek człowieka to chyba Ty,nie trawie jak w ten sposób się ludzi ocenia

TakNie3
@Nika

A ja nie trawię jak się anonimowo obraża ludzi. I dla mnie w ten sposób właśnie zachowuje się najgorszy ściek ludzki, czyli ty.

Karola

Mam nadzieję że ta niedziela będzie wolna , ileż można?

@Karola

Kolejna co sieje zamęt. Możesz zmienić pracę, nikt Cię nie zmusza do pracy w tej firmie , tak jak do przychodzenia w niedzielę na nadgodziny. Niedziela jest dla chętnych, ile można to z Wami wałkować ?!

Tak5Nie1
Omg
Nazwa działu: Magazyn

Dajcie spokój już z tymi niedzielami , pracownicy chcą odpocząć .Każdy chce mieć czas dla rodziny . Nie dziwię się że ludzie się zwalniają.

Tak6Nie8
@Omg

A powiedz no mnie, ty amebo umysłowa, czy ktoś kogoś do przechodzenia w te nd zmusza? Proponuję żebyś zrobiła coś dla rodziny i w tą nd przyszła do pracy, niech sobie trochę odpocznę, bo trochę im współczuję.

Tak12Nie4
XYZ
@Omg

Daj spokój z sianiem takich farmazonów, jeżeli jest niedziela to są zapisy, kto nie chce to po prostu nie wpisuje się na listę. Wiem że zakład przyjmuje czasem osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, ale jak czegoś nie rozumiesz wystarczy się kogoś zapytać, a nie na forum bzdury pisać.

Tak12Nie2
Lala
@Jola

Ty to napewno przyjdziesz, jak zwykle. Moje współczucie.

Tak2Nie8
@Lala

Pewnie, ze przyjde. Z checia i usmiechem na twarzy, a tobie smutny czlowieczku zostanie sianie anonimowo fermentu w internecie

Tak10Nie3
Mądra

Vice Versa ...

Tak3Nie6
Szok
Nazwa działu: Magazyn

Kto mądry to już dawno się zwolnił z tej firmy. Nie polecam tego pracodawcy. Ciekawe jak to długo jeszcze będzie istnieć?

Tak4Nie2
@Szok

Ludzie będą się zwalniać a inni będą za nich ciężko harować w niedzielę. Ale faktycznie firma spada na psy

Tak5Nie3
@Szok

Firma niby tak dobra, to dlaczego nie płacą tzw. Wczsów pod gruszą?

Jeron jeden
Nazwa działu: Magazyn

Jo to lubia tam pracować. Pracuja od czasów Romka... Fakt, wiela się zmieniło, ale ni ma źle. Jo to zawsze godoł, że tam je dobrze Kaj nas ni ma!

Tak5Nie1
Ala

Mam pytanie, dlaczego Pani Marzenka S. robi tylko 1 zmiany?

Tak21Nie5

Bòl bo boli :)
@Ala

Bo nikt inny nie umie zastąpić panią z kuriera w razie potrzeby tylko ona, oraz pomaga innym np: ogarnia takie działy jak: inwentaryzacja, projekt pòłka itp: Po prostu ona jest niezastapiona. Bardzo mnie ciekawi, czy pani potrafi chociaż jedną pozycję wymieniona powyżej ?

Tak21Nie7

@Bòl bo boli :)

Nic nie boli...

@Bòl bo boli :)

Ale awansik szybko dostała. Najpierw tylko pierwsze zmiany ,teraz też taka wielce nie zastąpiona.Starym pracownikom nie potrafią nic zaproponować .

Tak30Nie2

@Pewna

Dokładnie tak jest . Ciekawe jak sobie to załatwiła , może na imprezie była...?

Tak12Nie3

ulubienica przełożonych