Opinie o Diamond Katarzyna Gębala w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diamond Katarzyna Gębala. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Diamond Katarzyna Gębala na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamond Katarzyna Gębala w Bielsko-Biała

Agata

Fatalny poziom usług, brak wiedzy i kompetencji w podstawowych zabiegach.

Bety

Nie rozumiem skąd w ludziach tyle goryczy i złości jak komuś dobrze coś wychodzi. Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi, z atmosfery i zabiegów. Na pewno skorzystam kolejny raz.

Małgorzata Nowy wpis

A możesz to szerzej chociaż wyjaśnić? Nie mam pojęcia z czego wynikają takie słowa, że salon nie jest godzin aby do niego wejść ale właśnie patrzę po Białej za praktyką. Początkuje kosmetyczki są przyjmowane?

Duża rotacja? i dlatego sugerujecie, że nie ma sensu kogokolwiek tu szkolić? Ktoś jeszcze dopisał taką frazę, że na wszystko brakuje pieniędzy. Czyli na co i czemu tak jest? firma tak jak ktoś zauważył działa od lat

Barbara Nowy wpis

Jakie szkolenia ? Żadnych szkoleń tutaj nie ma, a właścicielka nie ma pojęcia o swoim zawodzie, nastawiona wyłącznie na zysk w zamian nie oferująca żadnej jakości

@Barbara

Szkoleń nie ma, czyli nie ma co liczyć tutaj na rozwój, tak? A co jeśli pracownik sam zaproponuje chęć wzięcia udziału w jakimś szkoleniu? Jest szansa w takim przypadku na dofinansowanie/wsparcie finansowe ze strony właścicielki?

Antośka

Czy do dziś są prowadzone jakieś szkolenia? chyba, że już wcześniej jednak były? Tak czytam te komentarze i zastanawiam się z czego wynikają? Działalność trwa od 2008 roku a ktoś tu pisał o personelu bez wiedzy, to możliwe by taki był przy tym stażu?

Sylwia
@Antośka

Jakie szkolenia, właścicielka sama mało co potrafi i kto niby miałby szkolić i za co ;-) , jak na wszystko brakuje pieniędzy.

@Antośka

Przecież jest duża rotacja pracowników, co przyjdę to jest ktoś inny, ot cała tajemnica.

Mania

Jak tak czytam te opinie to zastanawia mnie ostatnia rozbieżność, która miedzy nimi się znalazła. Z czego wynika? ile Pań obecnie pracuje na obsłudze? Chciałam znaleźć ofertę pracy, bo tak wstępnie się rozglądam ale niczego w googlach mi nie odszukało. Nie ma rotacji?

Magda

Dokładnie , te opinie pewnie piszą z rodziny tej całej właścicielki, fatalny zakład nastawiony tanim kosztem na zarobek, lepsze środki kupicie na Allegro.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Diamond Katarzyna Gębala, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Agata

Fatalny poziom usług, brak wiedzy i kompetencji w podstawowych zabiegach.

Bety

Beata

Brak kompetencji , personel bez wiedzy i doświadczenia , szefowa nastawiona wyłącznie na zysk nie oferując w zamian żadnej jakości.

Mariola

Niski poziom usług i brak kompetencji do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej - zawiodłam się bardzo. Tytuł magistra u właścicielki niezbyt adekwatny do branży w której obecnie pracuje, więc co się dziwić.

@Mariola

Witam, tytuł tytułem ja tu teraz za praktyką się oglądam. Jest Pani w stanie szerzej opisać te usługi? Jaki konkretnie jest powód tego całego zawodu? Co mogło pójść nie tak i w jaki sposób zareagowano na złożenie jakiejś skargi?

Sonia

Koszmarna jakość , brak kompetencji na każdym kroku.

Beata

Najgorsze miejsce w jakim byłam, pracownicy chyba dopiero się uczą na klientach.

Agnieszka Bestwina

Jakość usług słaba, cała Bestwina śmieje się z tego pożal się Boże "Instytutu" . Nazwa szumna nie adekwatna do rzeczywistości.

Barbara
@Agnieszka Bestwina

Potwierdzam , nazwa wzięta z sufitu, a fachowość mizerna

Słaba jakość usług nie polecam

@Monika

Kurcze czyli jednak? A tu co konkretnie za słabe oceniasz? :/

Anna Bestwina

Aktualny adres Instytut Urody Diamond ul. Krakowska 176 , Bestwina

@Anna Bestwina

Adres może i aktualny , ale nie polecam ,za to MARIDERM jak najbardziej na TAK, byłam w obydwu miejscach

Dorota

Tylko firma "MARIDERM" jeśli chodzi o kosmetykę

Sylwia

Kiedyś tam robili całkiem ładne paznokcie, ale to było kiedyś

@Sylwia

Tak jeśli chodzi o paznokcie to zgadzam się , szczególnie jedna pani była bardzo dobra i dokładna.

Barbara

Fakt ta nazwa "Instytut" sugeruje ,że mamy do czynienia z jakąś placówką naukową (co najmniej) , a powiedzmy sobie szczerze jakość usług pozostawia wiele do życzenia, ja polecam firmę Mariderm na ul.Witosa bardzo profesjonalnie ,a właścicielka miła i ciepła osoba.

Asia

Project Skin to dobry salon w Bestwinie , też słyszałam, że ten Diamond to nie cieszy się dobrą opinią wśród mieszkańców

Aga

Pod namową właścicielki dałam się namówić na zabieg - efekt koszmarny, nie polecam , brak kompetencji do wykonywania takich zabiegów, za to konkurencję (na ul.Witosa) mogę polecić z czystym sumieniem.

@Aga

Wpis od konkurencji? ;p A o jakim zabiegu mowa i kiedy go tu miałaś?

@Danuta

@Danuta "A o jakim zabiegu mowa i kiedy go tu miałaś ?" , dziwne odzywasz sie jakbyś pisała z tego miejsca co był robiony ten zabieg ... ;-) Też jestem jeszcze klientką (ale chyba już niedługo ) tego niby Instytutu Urody, hmmm ta nazwa to chyba przynajmniej lekkie nadużycie ;-) Załoga szybko sie zmienia co nie najlepiej świadczy o tym miejscu.

@Agnieszka

Serio tak to zabrzmiało?Xd Czyli też nie byłaś zbytnio zadowolona z efektu? Ale co tak naprawdę się stało, że masz takie zdanie?

@Danuta

Przyjdź zrób jakikolwiek zabieg to sama się przekonasz i ocenisz , a potem idź do konkurencji i porównaj ;-)

Już tam nigdy nie przyjdę , chora atmosfera - wiocha , właścicielka zwraca uwagę swojemu pracownikowi przy kliencie . Brak profesjonalizmu Żenada

nowa klientka

niby szumna nazwa "Instytut Urody" , a nie wykonują podstawowych usług, chciałam zrobić paznokcie żelowe (to chyba niewygórowane oczekiwanie... ? ;-)) pani oznajmiła przez telefon ,że nie wykonują takich usług , w "Instytucie Urody" nie wykonuje się paznokci żelowych - to chyba jakiś żart , bo na stronie internetowej widnieje zapis "przedłużanie paznokci żelowych – krótkie/średnie/długie" wynika z tego że strona internetowa jest nieaktualna. Jest też usługa "ściągnięcie różnych rodzajów paznokci" to chyba jakieś tortury ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond Katarzyna Gębala - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Diamond Katarzyna Gębala?

Zobacz opinie na temat firmy Diamond Katarzyna Gębala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diamond Katarzyna Gębala?

Diamond Katarzyna Gębala
1.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Czysta 6 lok. 52
    43-300 Bielsko-Biała