Opinie o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AMBRA Sp.z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMBRA Sp.z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Jo

Jeśli chodzi o facetów to firma jest tragiczna tylko wydawka i pozycje się liczo. Nie jesteś kobieta pracującą w akordzie to nie zarobisz a i tak ciezkie rseczy im musieliśmy robic. Żenada, nie polecom.

JA
@Jo

Masz rację, na wydawce zarobki są super, nawet do 4 koła . Pomyśl sobie masz tysiaka mniej. Żenada.

Jak dla mnie to śmiech na sali. Nie było na święta słodyczy dla dzieci, nie było imprezy filmowej, pikniku, nie było dofinansowań do koloni. To ja się pytam gdzie są te pieniądze, dali bon pomiędzy 430 a 200 zł, czy coś koło tego. Czyli za te imprezy i dofinansowania co co roku były a w tym nie, dostaliśmy pare skarpetek jeszcze miałem z dziurką od razu do wywalenia, ba świeczkę dostałem chyba żebym se zapalił jak mi prąd odetną , i smycz mi dali na serio smycz hahaha, co niektórzy dostali kubek. Czyli śmiech na sali i wstyd, wstyd, wstyd. Przynajmniej mam torbę na zakupy, bo co najśmieszniejsze ta torba była 20 razy większa niż zawartość.

Jola

No trochę kiepski ten socjal mamy

@Jola

W innych zakładach mają bogaty social, nie to co u nas. Tam zawsze było biednie.

Olo

A na co liczyłeś z roku na rok coraz gorzej więc kto może niech ucieka z tej Firmy bo za rok nie będzie nic

Ana
@Olo

Masz rację, większość się zwalnia, i to pracownicy z kilkuletnim stażem. No szkoda, ale wcale się im nie dziwię, nic tylko pogratulować. Brawo Wy.

Lara
@Ana

Większość się zwalnia? Straszne głupoty gadasz, zwalniają to ostatnio firma bo roboty nie ma i chyba trochę strach cie oblecial nie? Chyba czas w końcu wrócić do nas na nocki z tej drugiej zmiany bo masz za dużo czasu w nocy i porem takie rzeczy wypisujesz

@Olo

Popieram w 100 %. Kto ma możliwość niech szuka coś innego , już i tak im zamówienia spadły.

Faded

Widzę ze z tego typu stron korzystają tylko osoby o niskim IQ hahah oraz takie które swoje życie uważają za nudne dlatego Głównie interesują się plotkami i obrażaniem innym. Przykro się to czyta bo tu pisze opinia o pracodawcy a nie o pracownikach. No ale czego można oczekiwać po tak niskiej samoocenie co poniektórych Pań. I naprawdę proponuje zająć się pracą i samym sobą. A kij zawsze ma dwa końce

Ana
@Faded

Nie bądź taki mądry, niech traktują ludzi jednakowo a nie po znajomości, lub romansach. A w ogóle po co to czytasz.

@Faded

Może potrzebują psychologa w firmie, każdemu byś doradził. Możesz się wykazać.

Pracownica

Ciekawe jak Marzena jest zmęczona po tej niedzieli w pracy? Przecież ona się nie może przemęczać.

wydawka
@Pracownica

Żal mi Cię! Masz tak bardzo ubogie życie osobiste, że musisz się wyżywać na tym forum? Pracujesz w godzinach wieczornych bo taką podpisałaś umowę! Twoje wpisy świadczą tylko o Tobie. Wstyd! Zwolnij się, nie będziesz miała problemu z osobami z 1 zmiany.

wydawka

Ten portal służy do wpisywania opinii o PRACODAWCY, nie zapomniałaś się przypadkiem, "prawdomówna" pracownico?

LolO

Beznadziejna , myśli że wszyscy na nią polecą, gwiazda chodząca z 1 zmn. . Pracuje tak żeby się tylko nie przemęczyć. .Ma znajomości to jej nie ruszą . Więcej na L4 niż w pracy. Ciekawe kiedy następnego poderwie.

Ha
@LolO

Popieram, z kolegą z pracy to Ona długo nie będzie . To dzięki niemu robi 1 zmn.

Lol

Niezła chyba w kombinowaniu i jak się ustawić. Nie wiem po co takie osoby trzymają.

Firma AMBRA Sp.z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie AMBRA Sp.z.o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Praktycznie słabo platne nieopłacalne

On

Bardzo proszę o informację Ile zarabiają kierowcy na rękę, bez nadgodzin?

Magazyn
@On

Kierowcy chyba tu nie wchodzą :D

2600 zł tylko nie za 168 godzin a dużo więcej

Dlaczego kierowcy się zwalniają z Ambra? Jest aż tak źle?

@Nowy

Jest tam pewna Pani co za dużo rządzi , temu się zwalniają , ha.

@Nowy

Tak kolego na każdym kroku zabierają kasę godziny nad liczbowe nie wypłacane (usunięte przez administratora) do tego ciężko je wybrać pracuje za darmo

Omg

Dlaczego pracownicy się zwalniają z firmy? Jeden za drugim dają wypowiedzenia . W sumie wcale się im nie dziwię , zarobki masakra jak na chłopa , nie wszyscy oczywiście są wyjątki. .

Tt
@Omg

A kto się zwolnił z chłopów z magazynu, bo od jakiegoś roku nikt się nie zwolnił ?

@Tt

Nie pisało że z magazynu, ogólnie.

Miałem tę wątpliwą przyjemność, uczestniczyć w rekrutacji na stanowisko handlowca. Rekrutował Pan Marek - "kierownik przedstawicieli", od kilkunastu lat w firmie, wcześniej kierowca ciężarówki. Pan Marek zadał dwa pytania. Pierwsze; czy mam doświadczenie w branży chemiczno - kosmetycznej. Odpowiedziałem: czy czytał Pan moje cv ? Drugie: czy wiem, co to jest projekt półka ? Odpowiedziałem: skąd mam znać wewnętrzne procedury firmy Ambra ? Nie, nie pracowałem wcześniej w branży chemiczno - kosmetycznej. Pan Marek był ewidentnie nieprzygotowany do rozmowy. Mówił mi, że na urlopie pracuje jako kierowca autobusu i wozi ludzi do Norwegii. Nie liczyłem na pracę po tej nieprofesjonalnej rekrutacji i nie żałuję. Znalazłem nową pracę za godziwe pieniądze. Pracownikom podległym Panu Markowi - szczerze współczuję.

Z
@ja

Ty to musisz mieć nudne życie pisząc takie pierdoły, tym bardziej że nawet nie pracujesz w tej firmie, bo miałaś/eś, za niskie kompetencje :)

@Z

Wcale nie pisze pierdoły, tak jest w tej firmie. Tam to jest tyle ludzi do rządzenia, co jeden to mądrzejszy. A zarobki masakra. Chyba że pójdziesz na wydawkę to może Cię docenią. Nie polecam, i tak ludzie się zwalniają ci mądrzejsi.

Wtf
@Z

Kierownicy mieli dostać podwyżkę i co? Może któryś mądry się zwolni? Gdzie indziej zarobi wiele więcej na tym stanowisku . Już nawet kierowcy się zwalniają .

@Wtf

Dostali podwyżkę pracy, etat fakturzystki na nocnych zmianach.

@On

Nic tylko im współczuć. Robisz swoją pracę za marne pieniądze. Może Marzena z 1 zmn trochę popracuję nocki .

Wow
@ja

Tak to tam wygląda, napisałeś prawdę jak jest. Brawo.

omg
@On

Przyjdzie nowa to zarobi więcej od kierownika zmiany, ta firma to jakaś porażka. Jak tu się nie wkurzać, człowiek za wszystko odpowiedzialny i za takie gorsze pracuje .

Nika
@omg

Za grosze?Jestem jakoś bardzo zadowolona z wypłaty. Bez niedziel i nadgodzin. Nie wiem kto tu takie (usunięte przez administratora) wypisuje,może te co zamiast robić to dalej jadą na telefonach.

!..

Co jej tak bronisz? Tak większość myśli sobie swoje. Nie ma wyjścia to przychodzi na 4, przecież gwiazda się nie może przemęczyć.

???

Która to co się tak rządzi jak kierownik? Może inicjały? Tylko pierwszy litera imienia.

Ha
@!..

Nie ma wyjścia to musi wstać na 4, chyba że chce nocki robić.

@!..

Ma tam takie plecy że jej nie ruszą. Coś za coś.

@Pracownica

Kombinatorka z niej jest niezła !

@Pracownica

Przecież Panie 1 zmn to tylko kawę piją , chyba mają za mało obowiązków . Niech trochę nocki popracują to zobaczą co to jest praca. No cóż nie wszyscy mają znajomość .

Konik

Jakbyś nie zauważyła to kawę piją rano przed praca i na przerwie. Proponuje zająć się pracą a nie pisaniem takich bzdur.

Kucyk
@Konik

Sama się w końcu zajmij pracą. Bo do plotkowania to ty jesteś pierwsza. Na nockach byś się tak nie nudziła , może byś się w końcu więcej poruszała.

Ada

Nowe długo nie porobią, też zmądrzeją i odejdą. I dalej będą szukać wołów roboczych.

Pracownica

Dlaczego co niektórzy nie chodzą w maseczkach? Pracujemy w pomieszczeniu zamkniętym .

Ciekawe czy będziesz taki mądry jak się zarazisz.

@Pracownica

Na magazynie wszyscy chodzą, do wyboru jest jeszcze przyłbica :)

@On

W maseczkach chodzą jak chcą, jedna nosi drugą nie, Czemu tego nikt nie pilnuje?

Ten
@Pracownica

Osoby są pilnowane, nie zawsze idzie wszystkich zauważyć, proszę zgłosić taką osobę do kierownictwa. Ja zgłosiłam i widziałam jak kierownik rozmawiał z jedną panią. Ona już przestrzega zasad.

Pracownica

Mamy nadzieję że niedzieli nie będzie, każda chce spędzić czas z rodziną. Ale są takie co wiecznie mają mało.

???

Co to za dziwna firma, żeby pracować w niedzielę, tam to kierownicy maja takie małe zarobki i muszą się dorabiać w niedzielę. Masakra jakaś. Wcale się nie dziwię że się zwalniają z tej firmy. Napewno sobie polepszą. Powodzenia.

@???

Baby na wydawce zarabiają więcej niż kierownik zmiany, który jest za wszystko odpowiedzialny. Ta firma to jakaś porażka.

Ona
@???

Kto chce to idzie, kto nie chce to zostaje w domu, już dawno nie było niedzieli pracujacej. Co do kierowników zm. to niechcący słyszałam ich rozmowe- byli źli bo obiecali im podwyżki a jako jedyni nie dostali w tym roku, ironicznie mówili że mają podwyżkę ale pracy bo fakturowanie im dołożyli- czyli cały etat. Premie też im w Czerwcu obiecali za jakieś wprowadzenie , czegoś i też ich okłamali, gadali że już nie wieżą na słowo swojemu przełożonemu- no i wcale im się nie dziwię, jak wyprawiają z nimi takie cyrki. Więcej nie słyszałam bo byłam na przeciwnej alejce.

@Ona

Ja na ich miejscu w niedziele bym nie przyszła . Niech se robią Ci co dostali podwyżki. Może w końcu któryś mądry się zwolni? Poczekamy. Biedni teraz muszą się dorabiać w niedzielę. Xd

Ona

Nie wiem po co to dogryzanie? Kierownicy zawsze chodzili w niedzielę nawet jak mieli więcej pieniędzy niż panie wydające które zarabiają teraz w tej firmie najwięcej ze wszystkich działów. Nikt z Ładowaczy się nie zgłosił to idą oni. Nie wiem co Ciebie tak boli ?

@Ona

Przynajmniej Ładowacze są mądrzy i mają gdzieś niedzielę, a zarobki takie jakie oni mają to ma zwykły robol w zakładzie. Sami wiedzą jak jest.

@Ona

Czasami dobrze coś podsłyczeć, a jeden z nich to już wszystko roznosi.

Pani wydająca ma więcej za niedzielę niż kierownik zmn. Nic dodać nic ująć... Tylko płakać.

Ciekawy

Witam. Czy w ambrze mozna pracowac na umowe zlecenie

Jo
@Ciekawy

Chłopie, znajdź lepiej co innego. Do Ambry idą tylko ci co nie mają żadnych ambicji zawodowych.

Ciekawy
@Jo

Dzieki za rade. Ale mi chodzi o odpowiedz na moje pytanie czy mozna tam na zlecenie robic

Rada
@Ciekawy

Jak na chłopów zarobki małe, nie polecam, nawet się tam nie wybieraj, bo i tak cię nikt nie doceni.

Claudia
@Ciekawy

Też mnie ciekawi czy zlecenie wchodzi w gre?

@Claudia

Nie

Taki tam człowieczek????

Skoro któraś z osób się chce nauczyć czegoś nowego to niech to zgłosi przełożonym. Osoby które chcą się uczyć pewnie będą mile widziane. A po co gadać pierdoły jedna na drugą jak w przedszkolu pierwsze trzeba się wykazać a później można opowiadać. Pozdrawiam

@Taki tam człowieczek????

Nie pamiętam żeby Marzena się w czymś wykazała, cały czas tylko 1 zmn, odkąd pracuje. Wiecznie jej coś nie pasowało.

pytacz

co się zaczyna?

Zaczyna się i długo wytrzymalyscie dziewczęta.

Mig

Co no owego u Was w firmie słychać? Nikt nic nie piszę?

@Mig

Hej.a nic nowego,pracujemy pełną parą,wszystko jest w porządku. Epidemia nas nie dopadła,nic tylko się cieszyć że mamy pracę. Pozdrawiam

Codziennie kierownicy zmiany, cały magazyn ma sprawdzaną temperaturę.

Pewna

Przecież wiesz po co pytasz

Wyd
@Pewna

Jeżeli chodzi o temperaturę powietrza wewnątrz magazynu, to nie wiem jaka jest dokładnie, ale jest w nim zwyczajnie ZIMNO. Tam specjalnie pracownikami się nikt nie przejmuje. Przykre w obecnej sytuacji, bo osoby decyzyjne siedzą w ciepłych biurach lub pracują sobie zdalnie z domu.

@Pewna

No i co z tego że pytam, nie wiem bo jestem na macierzyńskim. A ty już z głupimi tekstami. Żal mi Cię.

@Wyd

Co się martwisz, pójdziecie na L4. Ci wyżej pójdą na magazyn.

Może nie będzie teraz niedzieli. Zróbcie teraz wolną.

@Wyd

Na magazynie jest termometr, nie musisz dziękować za informacje.

@Wyd

Przed nakazem dawania płynów dezynfekcji dostaliśmy i dalej dostajemy przed nakazem państwa renkawiczki dawali i dają, mydła + dezynfekcja w ubikacjach, jadalniach jest, temperaturę chociaż nie było trzeba sprawdzaja. Kierowcy mają zakaz wchodzenia na hale i inne zaostrzenia. Teraz kombinują coś ze zmianami żeby było nas mniej na hali i mam nadzieję że to wypali, pobieranie wz. przestawili żeby dziewczyny nie stały koło siebie. Starają się zapewnić w jakimś sensie w tych nienormalnych czasach w miarę możliwości warunki dla naszego bezpieczenstwa. Więc zamiast narzekać może podpowiedz im jak masz jeszcze jakieś pomysły co mają zrobić dodatkowo. Bo mi się wydaje że chcą dobrze, a każda rada by się przydała w tym trudnym okresie . Lepiej by było gdybyś się wypowiedziała czego jeszcze oczekujesz, może ktoś to czyta i weźmie sobie to do serca.

niedzielę zrobić wolną, też jest dużo osób na rano.

Przecież nie musisz przyjść w niedzielę, ona jest dla chętnych, czego nie rozumiesz ?

A może te osoby po całym tygodniu chciałaby mieć niedzielę wolną? Wiadomo jaka jest sytuacja /zostań w domu /.

Lola

Ty to nie jesteś zbyt bystra chyba. Kto chce ten ma wolna niedzielę kto chce ten przychodzi, ile razy jeszcze ktoś to musi napisać żeby to do ciebie dotarło.

@Lola

Czekałam na Ciebie, aż napiszesz.

Praca

Mam nadzieję że niedzieli już nie będzie pracującej, sytuacja jest poważna z koronawirusem. Zostańmy w domu!!!

@Praca

Kto chce zostanie w domu, kto chce przyjdzie do pracy. Tobie raczej nic do tego.

@Lili

Nie bądź taka mądra, bo nie tacy madrzy byli i siedli. Większość by chciała mieć wolny weekend.

@Pracownica

Kto chce mieć wolny weekend ten ma. Niedziela jest dobrowolna, dla chętnych, których nigdy nie brakuje.

@Lili

Pewnie ty już jesteś pierwsza na liście zapisana. No nie wiem czy Panie są aż tak bardzo chętne, a co mają zrobić?

@Pracownica

Oczywiście, że przyjdę. Jest okazja to chce dorobić, nie wiadomo co będzie jutro. A ty skończ siać ferment, jak to co mają zrobić? Nie chcą to nie przychodzą, proste. Nikt nikogo nie zmusza.

@Lili

A Ty zawsze pierwsza musisz odpisywać, poczekamy co inni myślą. W pracy pewnie też Cię wszędzie pełno. Sama nawet nie wieś, co będzie za godzinę... Żal Mi Cię .

Praca

Myśl sobie co chcesz, i tak nie będzie tej niedzieli. Dziewczyny mają już dość. A jakby była pewnie tylko Ty przyjedziesz i zrobisz za wszystkie.

@Praca

Ja akurat chce mieć niedziele, idzie dobrze zarobić. Nie wiem po co to zaś ktoś rusza, nikt nikogo do tych niedziel nie zmusza, nie chcesz nie idziesz, każdy powinien patrzyć na siebie.

Lola

Nie wiadomo co będzie jutro.

Xd
@Lola

Jutro będzie sobota

@Xd

Jakaś Ty mądra, normalnie jestem w szoku że jutro sobota! Chodzi o sytuację jaką jest na całym świecie. Ale widzę że Ciebie to cieszy. Ciesz się dalej.

...

A ja mam dość niedzieli, wystarczy że pracuję ciężko 5 dni, i w niedzielę już nie przychodzę.

@...

No i nikt Cię nie zmusza, więc nie wiem po co sapiesz. Kierownik się pyta mówisz nie i jest ok, nie przychodzisz, jeżeli chcesz to przychodzisz. Jest tyle chętnych że nawet nie wszyscy się załapali.

...

Nikt Cię nie pytał o odpowiedź, więc nie wiem czemu jej udzielasz.

@...

Dobrze że Cię nie było, poradziliśmy sobie bez Twojej pomocy :) Dla Twojego nieszczęścia było nas całkiem sporo :D Swoją drogą Ciebie nikt nie prosił o pisanie farmazonów a piszesz, więc ja mogę odpowiadać na Twoje perfidne kłamstwa i jad z ... :D Nawet atmosfera była jakaś lepsza, hymm może dla tego że Cię nie było hehe.

...

Nie byłabym taka pewna że mnie nie było, ale się nakręcasz.

@...

Piszesz że nie idziesz, bo masz dosyć pracy w tygodniu, namawiasz ludzi żeby nie przychodzili, straszysz ich. A teraz piszesz że byłaś ? Albo masz rozdwojenie jaźni, albo nierówno pod sufitem :) Chyba że bałaś się że miejsca dla Ciebie nie będzie w niedzielę bo tyle chętnych było i chciałaś namówić ludzi żeby zrezygnowali hehe.

Wydająca
@Pracownica

Hmmm, w temacie to jest tak, nie powinni zapisywać ludzi co mało wydają, bo co z takiego pracownika jak robota i tak zostaje. A zapłacić i tak muszą, takie dziwne podejście do tego bo niedzielę robi się po to żeby zrobić to co jest do zrobienia, a nie że robota zostaje jeszcze kierownictwo wydaje wzki..... Jakieś źle myślenia...

Pracownica2
@Wydająca

Tam to chyba nikt mądrze nie myśli.

Xd
@Wydająca

A kogo zapisali kto mało wydaje?

Zostaw merytoryczną opinię o AMBRA Sp.z.o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w AMBRA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMBRA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMBRA Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMBRA Sp.z.o.o.
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Hutnicza 7
    43-502 Czechowice-Dziedzice