Opinie o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AMBRA Sp.z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMBRA Sp.z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Pracownica

Dlaczego Panie z 1 zmn szczególnie Marzenka nie popracują sobie trochę nocek? Może by zrobić wymianę? Kto za?

Pewna
@Pracownica

To się zamień lub znajdź sibie inną pracę.Zatrudniając się wiedziałaś że są nocne zmiany.

@Pewna

Chętnie się zamienię.

Szkoda Gadać
@Pracownica

Znowu temat 1 zmiany. Jak tak zaciekle szukasz odpowiedzi to myślę, że Twój przełożony udzieli Ci jej i zapewne obszernej. Przy okazji dowiemy sie kto taki nieszczęśliwy. Przyjmowałaś się do pracy na godziny wieczorno-nocne? To teraz przestań narzekać.

Nowa.

Chciałabym się dowiedzieć ile się wychodzi za niedzielę, chodzi o wydające .

Nina

Czy firma obecnie szuka pracowników na magazyn?

@Nina

Słyszałam że firma poszukuje pań do wydawania towaru, pracuje i polecam. Jak na kobietę to idzie dobrze zarobic.

@Nina

Nie, z tego co słyszałam to nie ma przyjęć do pracy.

@Wydająca

Zobaczymy jak długo tam będziesz pracować, 8h biegasz po magazynie, niektóre Wz są ciężkie. Powodzenia.

Nina
@???

Dzieki. Tak czy siak wysłałam cv przez stronę ambry, liczę że się do mnie odezwą.

@Nina

Super . Powodzenia i nie zwracaj uwagi na niektóre wpisy bo dużo mija się z prawdą. Trzymam kciuki

Tak myślałem
@Nina

Jeżeli chodzi o zarobki miesięczne nas kobiet to się opłaca, również życzę powodzenia.

@Zadowolona

Również jestem zadowolona z zarobków, i dokładnie nie ma co patrzeć na wpisy na forum, bo tu tylko (usunięte przez administratora) wypisują. Polecam pracę.

@Zadowolona

To chyba jesteś jedną z niewielu co pracę poleca. Zarobisz 3 tyś?

Wtf

Firma to jakaś porażka, pierwsze daja Ci urlop, potem każą do pracy przyjść, bo parę osób się nie wyrabia. A inni siedzą w domu. Omijać szerokim łukiem, wypłaty masakra. Chyba że pójdziesz na wydawkę i będziesz zasuwać to zarobisz ponad 3 tyś. Będziesz miał więcej na wypłacie niż twój przełożony który zarabia grosze. (usunięte przez administratora)

@Wtf

Półtora tygodnia wcześniej była umowa że 27 oraz 30 bedzie dla nocnej zmiany na telefon, też pracuje na nockach więc wyraźnie było powiedziane, i byłam na to gotowa. Nikt nie obiecywał że będzie wolne w tych dniach. Co do lekarza to lepiej nie rezygnuj :)

@Wtf

A wizytę u psychologa to masz zagwarantowana z jakiego powodu?

@Zmiany wieczorno-nocne

Umowę to ja mam o pracę, a nie o urlop, a urlop mi się należy jak psu buda,w piątek jak była inwentaryzacja wypisałam urlop do końca roku i po sprawie, niech pracują te co wiecznie maja tzw. gumowe urlopy albo wiecznie jakieś l4 w ciągu roku.

@Zadowolona

Kartę urlopową to sobie możesz wypisać, ale musi ja podpisać i zaakceptować pracodawca. A jeśli chodzi o urlop to są dwie możliwości: 20 albo 26 dni więc przeważnie każdy ma tyle samo, a gumowe to możesz mieć dywaniki do cinquecento kupione w Tesco.

@Jola

To może takie dywaniki do srajtka ty masz i od razu chody wyżej u kierowników.... Bo takich osób też nie brakuje...

@Zadowolona

Brawo ty! Dobrze jej odpisałaś . Te co mają chody u kierowników to wazeliny i donosiciele , wiecznie narzekają. Ale jest jeden kierownik co sobie nie da w kaszę dmuchać.

Firma AMBRA Sp.z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Izabela

Hej, ciekawi mnie, jak wygląda rozwój zawodowy? AMBRA daje możliwość rozwijania swoich kompetencji sprzedażowych posyłając na szkolenia?

Mam pytanie, ile zarabiają kierowcy w Ambra? Jaka stawka?

Arczi

Jeśli w firmie zwalniają się ludzie, którzy pracowali tam 10 - 20 lat to wiedz, że coś złego się dzieje. I nie mówię tutaj o dziale magazynu czy kierowcach ale mówię o ludziach, którzy tą firmę rozwijają (sprzedaż, analityka, marketing, przedstawiciele, kierownicy działów, itd...). Poniżej podaję tego przyczyny: 1. Zła atmosfera - atmosfera w firmie to tragedia. Wieczne pretensje pewnych osób o dosłownie wszystko. 2. Brak pochwał - jeśli codziennie robisz coś dobrze to nikt Cię nie pochwali. Najmniejszy nawet błąd (często nie z twojej winy) powoduje zrypę taką, że całą firma wie, że coś zawaliłeś. 3. Nierówne traktowanie - co z tego, że się napracujesz, skoro śmietankę będzie spijał największy leń w firmie, bo utrzymuje z szefem dobre relacje również na stopie prywatnej. 4. Wynagrodzenie - ludzie pracują za takie same pensje jak kilka lat temu a na pytanie o podwyżkę usłyszysz, że nie ma na to pieniędzy. Oczywiście jeśli przychodzi nowy pracownik zupełnie zielony od razu zarabia więcej niż ty i oczywiście ma już obiecają podwyżkę po roku czy pół. 5. Obiecanki-cacanki - obiecanki o podwyżce pensji za rok są na porządku dziennym przy czym co chwilę dochodzą nowe obowiązki za które nikt Ci nie płaci (masz to zrobić i tyle). Oczywiście po roku dowiadujesz się, że podwyżki nie będzie lub wręcz szef w ogóle niczego Ci nie obiecywał (i mówi Ci to w żywe oczy wiedząc, że obiecał). 6. Praca po godzinach - za którą nikt Ci grosza nie zapłaci. Notoryczne telefony po godzinach pracy od szefostwa lub przełożonych są tutaj na porządku dziennym i nikt tutaj nie widzi niczego złego. Jesteś na urlopie lub L4 - dzwonią przez cały dzień. 7. Stary sprzęt - gdyby ktoś zobaczył sprzęt na jakim pracujemy to płakałby ze śmiechu. Komputery, laptopy, komórki nie nadające się już praktycznie do niczego. Sprzęt mający 8-10 lat. Komórki, które trzeba notorycznie ładować bo bateria pada po godzinie pracy. Laptopy, na których uruchomienie dowolnego programu czekamy wieki. 8. Pazerność - pazerność zarządu na każdym kroku ale oczywiście, na wyjazdy szefostwa na zagraniczne wycieczki pieniążki bez problemu się znajdują. Oczywiście największe oszczędności robi się tutaj na ludziach. 9. Brak stabilności - masz umowę na czas określony i po zakończeniu tej umowy następnego dnia dowiadujesz się: "Po co przyszedłeś do pracy - przecież już tutaj nie pracujesz" - milusio. 10. Plotkarstwo/donosicielstwo - jest tutaj na porządku dziennym tym bardziej, że kierownictwo bardzo chętnie słucha tych ploteczek i donosów. Jeśli przeczytałeś/przeczytałaś to wszystko i nadal chcesz aplikować do tej firmy to gratuluję odwagi. Ja Ci to odradzam, bo szkoda twojego cennego życia na tak beznadziejną firmę. Praca tam wymaga naprawdę silnych nerwów bo gwarantuję Ci, że jeśli jesteś słaby, to leczenie u psychologa masz gwarantowane.

@Arczi

Brawo za odwagę. Ale tak jest naprawdę.

?!
@Arczi

Szacunek za odwagę, kierownicy którzy są za wszystko odpowiedzialni zarabiają śmieszne pieniądze , na wydawce Panie mają więcej. Ta firma to zejdzie na psy.

Pracownica wydająca
@?!

Z tymi kierownikami to prawda, kiedyś jeden zostawił remua, miałam więcej od niego na wypłacie haha. Jak ma być dobrze jak kierownictwo ma to gdzieś, i się wcale im nie dziwie, jak to się mówi jaka płaca taka praca.

Ładowacz
@Pracownica wydająca

Ostatnio słyszałem jak kierownicy zmiany w trójkę rozmawiali że zaczynają wysyłać CV po firmach, bo za te pieniądze robić nie będą. Więc z tymi wypłatami u nich coś musi być nie halo. Zaraz nie będzie miał kto robić.

?!
@Ładowacz

Zwykły robol tyle zarabia co kierownicy w Ambra, w innym zakładzie na stanowisku kierownika zarabiają większe pieniądze, jest to stanowisko odpowiedzialne za wszystko. Tylko w Ambra tego nie ma, coś czuje że zaczną się wypowiedzenia sypać.

@Pracownica wydająca

Mama nie nauczyła, że to nie ładnie grzebać w cudzych rzeczach?

Brawo brawo !!!!!!!!! Cała prawda

Jprdl
@Arczi

Brawo , w końcu ktoś się odważył i napisał całą pwdę jak jest. Szczególnie punkt nr 3 . Brawo!!!

Byly
@Arczi

Uuuuu...! Arczi bardzo rzeczowo i konkretnie! Powiem tak i apeluje!! Romku!,Romeczku wróć i posprzątaj ten bajzelek a ja i inni też chętnie wrócą. I będziemy żyli długo i szczęśliwie.Pozdro!

@Ładowacz

Marzenka z 1 zmn wszystkich zastąpi, przecież ona jest podobno niezastąpiona.

@Arczi

Jesteś wielki, brawo! Najlepszy cytat /Ja Ci to odradzam, bo szkoda twojego cennego życia na tak beznadziejną firmę. Praca tam wymaga naprawdę silnych nerwów bo gwarantuję Ci, że jeśli jesteś słaby, to leczenie u psychologa masz gwarantowane /

@Pracownica

Ona? Przechodzi całe 8h niby coś tam robi, i wielce Pani zmęczona.

@Pracownica

A Tobie to się nie nudzi pisanie komentarzy i odpisywanie samej sobie? Ktoś mógłby pomyśleć, że nie jesteś do konca normalna

@Sisi

Sama sobie bym nie odpisywała, to napisała pewnie jakaś inna pracownica.A może ty jesteś nienormalna?

Nic z tego
@Arczi

Masz rację, zarobki w tej firmie są ustawione kto się ma dobrze to ma, a reszta niech rypie za grosze. Pozwalniaja im się osoby które pracują z 20 lat to się im oczy otworzą . Żeby pracować ponad 20 lat i zarobić na stanowisku kierownika mniej niż mają wydające to jest śmiech na sali. Przyjdźie nowy i ma tyle samo co ty na wypłacie. Masakra.

@Arczi

Brawo, jeden się odważył prawdę napisać. Z tymi podwyżkami to jakaś masakra , przez tyle lat nic nie było, ludzie się zaczną zwalniać. W innych zakładach mają podwyżki co roku plus premie roczne, a tu zero. I długo penie nic nie będzie. A niby taka dobra sprzedaż jest.

Nocka

Zapraszamy Marzenkę z 1 zmiany niech sobie trochę nocki popracuję , anie tylko na rano, nieźle to sobie załatwiła, taka niby niewinna .Niech też popracuje w akordzie.

Picker

Pracowałam w firmie i powiem że praca nie jest zła ale niektóre osoby. Zaczynając od pierwszej zmiany kiedy byłam na 2 tyg. jedna z dziewczyn ma dość niewyparzona buzke A przy tym ładnie mówiąc jest osobą bardzo nieszczerą. Nie ta co mnie szkolila ta blondynka tylko taka czerwoną rudą czy coś.

Maciej
@Picker

Prócz niedogodności związanych z relacjami personalnymi inne warunki pracy Ci odpowiadały? Piszesz, że byłaś szkolona. Ciekawi mnie, czy wszyscy pracownicy przechodzą takie przeszkolenie, czy tylko osoby bez doświadczenia.

@Picker

Marzenka powinna przejść na nocki, a nie tylko 1 zmiany, kuriera to każda to umie robić. Przechodzi 8 h i po robocie.

I
@Maciej

Wszyscy mają przeszklenie przychodząc do pracy.

@Picker

Która to ta czerwono ruda? Pamiętasz imię? Iza?

@???

leczcie się zakopleksione ropuszki...

Wiola
@Pracownica

Skoro jesteś taka odważna to może powiedz jej prosto w twarz co Ci leży na serduszku. Bo pisać to każda potrafi. Macie jakiś problem psychiczny nie jesteście dowartosciowane czy o co chodzi. Jest tak A nie inaczej i w końcu się z tym.musicie pogodzić.

Praca masakra !!!!! Co jedna to większa plotkara !!!!!!!!!!!

@Ania

A ja tam nie narzekam, praca bywa ciężka, ale pieniądze są ok. Z ludźmi też już coraz lepiej, najgorsze plotkary poodchodzily, nawet ostatnio te najbardziej pokrzywdzone dali gdzieś indziej. Także mi się tam pracuje całkiem dobrze, A jak nie muszę tych dwóch pań oglądać to już wgl

@Jola

Największe plotkara pracują i lubią rządzić nawet kierownikami, i tak jest cały czas.

Które 2 panie plotkary ?

Wi

No Ty i ta druga....

@Wi

Czyli ty. Ha

@Jola

Zarobki sa ok dla pracownikow ustawionych tzn.co mają lekkie wzki.a kierownicy wiedzą komu dać zarobić,większość jest co rypie ciężary,I niestety ciężkimi wz Kami nie da się nadrobić pozycji.Jak zgłasza się ten problem kierownikom "z góry "to nic z tym nie robią,potem wszystko wygląda tak że jest parę osób co nawet pod 4 tyś na wypłatę mają i każdy wie o kogo chodzi A są osoby dobrze wydające co normy ostatnio spadły i na wypłatę ledwo 2.6tys.to jest niesprawiedliwe. Zróbcie coś z tym.

@Wydająca

Nie ma czegoś takiego, żeby kierownik rozdawał wz-ki jak się mu podoba. Dostajesz linie i robisz. Nie ma, że kierownik daje komuś wybrane. Czego tu nie rozumiesz? Raz masz cięższe ,a raz lżejsze i nadrabiasz. Może nie potrafisz i tyle. Plotkujecie i przekręcacie i stąd te głupoty. Nie zapominajmy o tym ile piszecie z zazdrości. Ogarnijcie się. Jak się chce to się zarobi, jak nie to się pisze np na tej stronce.

Pewna
@Zadowolona

Dokładnie dostajesz linie i robisz pokolei pobierając wz. Jeśli ci zależy to robisz w szybkim tempie i zarobisz dobrze, a jeśli ci nie zależy to się obijasz .To jest twój wybór.Nie wiem kto wiecznie wypisuje takie bzdury że kierownictwo ma upatrzone osoby na fajne linie.NIE MA TAKIEJ OPCJI,KAZDA MOŻE TRAFIĆ NA FAJNĄ LUB BEZNADZIEJNĄ LINIE,NA CIĘŻKĄ LUB LEKKĄ WZ.

lola
@Wydająca

Radziłabym się zastanowić co ty wypisujesz, bo czasy anonimowości w internecie już się skończyły, a twoje brednie, oszczerstwa i oczernianie niewinnych ludzi podchodzi pod paragraf.... w końcu ktoś zgłosi sprawę na policję, bo trochę się z tej zawiści juz zagalopowałas

lola
@Wydająca

Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Lepiej przeproś póki masz jeszcze czas..

Wera
@Pewna

Dobrze tu zaznaczylas linie ciężkie i lekkie,Tylko szkoda że te lekkie dostają stale te same osoby...I każdy wie kto te lekkie robi...

@lola

Ale tu nie ma oszczerstwa,Tylko prawda.no ale jeśli tak uważasz to przepraszam tych co urazilam

@Wera

Brawo, ale tak jest, wszyscy kierownicy tak robią, że mają swoje wybrane osoby do lekkich wz? Czy tylko jeden? Jak równo to równo traktować wszystkich.

@Wera

Te stare pracownice to masakra, rządzą całym magazynem, nawet kierownikami.

I
@Lola

Przepraszam bardzo ale od niecałego roku czasu kierownicy zmiany nie przydzielają kart drogowych tylko ich pomocnicy( kamizelka a tym bardziej napis na niej owszem może mylić). Kart drogowe są przydzielane do grup, nie ma wybierania wz. Sprawdzanie wszystkich wz i wybieranie zajęłoby takiej osobie cały dzień, osobą nadająca linie a tym bardziej Kierownik zmiany nie mają na to czasu. Śmiech na sali co tu się opowiada.

Pracownica

A. Z . to ona wszystko musi wiedzieć co? gdzie? kto? z kim? najmądrzejsza na magazynie, jej to lepiej nic nie mówić...

Pracownica

A gdzie się ulatniają ? Co będą robić?

Ada

Tak byc nie może ze jedne zarabiają lekko ponad 4 tys , żeby mialy większy zarobek od kierowników to jest coś nie halo.? Są takie wazeliny co się umieją ustawić i żeby się nie przemęczać. Szkoda twego zdrowia psychicznego żeby się wkurzać na ten dziwny zakład. Lepiej się zwolnij bo lepiej to tam już nie będzie. Tak to właśnie wszystko wyglada.

@Ada

Nikt Was nie trzyma, zwolnijcie się. Podejrzewam ,że.atmosfera będzie lepsza i skończy się wypisywanie tutaj głupot. Narzekacie, a pracujecie . Nawet jakby kierownik był twoim najlepszym przyjacielem nic tu to nie da do wyplaty. Oni tak sobie lini nie wybierają. Co wam będę tłumaczyć bo Wy i tak swoje.

ponad 4 tys zarabiają?? hahaha, chyba z 500+ na 3 dzieci

Ha ha 4 tys chyba coś brałaś ..... żal żal

@Zadowolona

Napisała co wiedziała, nikt by tego nie pisał jakby tak nie było. Proste.

@Pracownica

Oczywiście wiesz lepiej. Taka mądra, a chowa się pod pseudonimem w necie. Szacun

@Zadowolona

Bez komentarza, Sama robisz to samo.

Wiki

A jakby kto pytał każda z dziewczyn z 1 zmiany pracowała na nockach i wiedzą jak.jwst więc dajcie sobie już siana mówiąc kolokwialnie....

@Wiki

To mogą wrócić spowrotem na nocki, szczególnie Pani M która się zabardzo nie przepracuje na 1 zmn. Zapraszamy niech porobię cały czas. Co pazurki sobie połamie?

@Wiki

Panią A. G. też zapraszamy na nocki.

@Wiki

Mało tego że robi tylko 1zmn, to niby coś tam robi, przespaceruje 8 godz i dziękuję.

Pracownica

Do Pań z 1 zm.robie już jakiś czas i muszę przyznać że na nocnych zmianach nie trafiłam na żadne żmije,wręcz przeciwnie panie są w porządku i mam nadzieję że będzie mi się fajnie pracować. A byłam przerażona Waszymi opiniami jak miałam przejść na zmiany.

@Pracownica

To sobie pracuj, zobaczymy jak długo. Firma coś okropnego, dlatego ludzie się zwalniają. No polecam.

Firma super, polecam.

@Pracownica

Pani M z 1 zmn jest nie do ruszenia, a porobiłaby sobie nocki. Zapraszamy.

@Lara

Nie dla wszystkich jest super, chodzi o zarobki.

@Pracownica

To zapraszamy Panie z 1 zmiany na nocki zobaczymy jak się będzie im pracować. Teraz zamiana. Ha.

Aneta
@Pracownica

Z tego co napisałaś wynika, że w AMBRA Sp.z.o.o. praca odbywa się na trzy zmiany. A po ile godzin dziennie pracujecie, zdarzają się nadgodziny? Interesują mnie szczegóły tej pracy.

Ola
@Aneta

Nie polecam, praca tylko w godzinach nocnych , 8h na nogach, czasami 9h . Poszukaj sobie coś innego.

@Aneta

Tam są przeważnie nocki, najwcześniejsza zmiana to 17.00, panie podpisując umowę są o tym poinformowane. Jak ja podpisywałam umowę to wyraźnie mówili zmiany wieczorno-nocne. Nie rozumie osób które wypisują te bzdury, jakie to pokrzywdzone że nie mają dziennych zmian. No nie mają i nie będą mieć bo tak ustalone było przy rozmowie kwalifikacyjnej. O co im chodzi nie wie nikt.

Ola
@Zmiany wieczorno-nocne

Więc nie polecam, bo nie wyrobisz od 8 do 9 h na nogach . Pracowałam i się zwolniłam. Teraz mam pracę spokojną i siedzącą i zarabiam tyle samo.

@Ola

Ja polecam, z całego serducha :) System jest nowy pon , wt i śr. 9h czwartek 7h piątek 6h. Czyli szybszy weekend jak dla mnie super. Spoko opcja dla młodych, jeżeli w piątek masz 17 w domu jesteś o 23.00 jeszcze na dyskotekę można się wybrac, bądź na domòwkę.

@Ola

Ja również polecam. W tygodniu wychodzi że pracujesz tyle samo co w systemie 8h. Czyli 9,9,9,7,6. Dla mnie również zaletą jest to że w piątunio mam szybszy weekend.

@Zmiany wieczorno-nocne

No Amerykę odkryłaś, to sobie pracuj, powodzenia. Zobaczymy jak długo.

Nowa.

Ciężka praca jak na kobietę, 8 godz biegasz po magazynie w akordzie, nóg nie czujesz po całej zmianie. Niektóre wz są ciężkie. Jestem nowa ,ale już mi się nie podoba, nawet stare pracownicy mówią że nie jest lekko. Masakra.

@Nowa.

Zgadzam się (usunięte przez administratora) !!!!!!!!

@Nowa.

A mi się pracuje super, czasem jest faktycznie ciężko, ale zarabiam dobrze więc nie narzekam

Dobrze ????????????????????hahah!!!!!!!!!!!

@Była

Jak na kobietę nawet bardzo dobrze :) ale skąd Ty możesz wiedzieć skoro Twój Nick wskazuje na to, że już tu nie pracujesz, tylko z zawiści siejesz fermenr

Do czasu...

@Sisi

Co Ci z tych pieniędzy, zdrowia nie kupisz . Rób więcej bo jeszcze masz mało.

@Nowa

O moje zdrowie to ty się nie obawiaj :) jestem zdrowa i dobrze zarabiam bo nie jestem nierobem jak niektóre panie

Byla

Żal żal dobre zarobki ha ha za nocki i tonaż 200kg

@Byla

A skąd Ty możesz wiedzieć ile ona zarabia? Daj se już spokój, dość fermentu sialas jak tu pracowała, a teraz się będzie mscic bo myślała, że jest niezastąpiona a jak przyszło co do czego to wszyscy cie mieli gdzieś

@Lili

Chyba Ciebie mieli gdzieś, wielce pani niezastąpiona, największa pyskata w Ambrze.(usunięte przez administratora)

@Pracownica

Nie jesteś zbyt bystra, już ci się Nicki mylą :) haha żenada. Nie pracujesz już tutaj a dalej ferment śmiejesz, jakbyś pracowała to byś wiedziała, że biletów już dawno nie było, wystarcza mi dobra wypłata którą dostaje :)

@Sisi

Napewno jesteś chodzącą Sisi po magazynie, co ja to nie jestem , a co niektórzy śmieją się z Ciebie i mają cię dość. Ha.

@Lili

To chyba tylko Ty nie narzekasz na wyplate, znam dziewczyny które się od Was zwolnily, Pracuja na produkcji i maja więcej na wyplacie. Są bardzo zadowolone spokojną pracą 8 h i dziękuję.

@Sisi

Dokładnie,ja też jestem tego zdania.

@Pola

Jestem tego zdania ze w ambrze jest ok.

Nowa

Zamierzam pracować w tej firmie, jak to wygląda czy na serio j3st tak źle jak co po niektóre osoby się wypowiadają?

@Nowa

Nie polecam, masakra, zależy czy jesteś kobietą czy mężczyzna?

@Nowa

Będziesz rypać nocki, nie wyrobisz, uwierz mi . Przyjmują bo kobiety się zwalniają. Znajdź sobie spokojną pracę , nie polecam.

Nie
@Nowa

Czytałaś komentarze. Nopotrzebnie by ich nikt nie pisał.

xyz
@Nowa

jest tez dużo pozytywnych komentarzy, a dziewczyny z którymi tam pracuję chwalą sobie. Jest ciężko, ale można fajnie zarobić. Skończcie w końcu siać ferment! Pozwalniały się największe mąciwody, nie mają już jak jątrzyć między regałami, to teraz farmazony anonimowo w internecie wypisują.

@Nie

Szkoda, że większość z tych komentarzy nie ma nic wspólnego z rzeczywistością... Przyjdź i sprawdź, pierwsza umowa na okres próbny, a potem zobaczysz. Czasami jest ciężko, ale można się przyzwyczaić, i pieniądz spoko. Skoro tak jest źle to ciekawe czemu tyle dziewczyn chce pracować nadgodziny? A z tymi nadgodzinyami to juz wgl wypłate mam super jak na kobiete. Tylko te nocki... ale i do tego idzie przywyknac

@jola

Bo nie mają wyjścia , to muszą pracować nadgodziny i po 9 godz. Całe 8 godzin na nogach, biegasz po magazynie jak szalona a potem będziesz wykończona. Zastanów się lepiej 2 razy.

@Lola

No i ten wpis pokazuje, że Twoja obecność na tym forum jest nastawiona tylko na jątrzenie. Nie mają wyjścia?! Nadgodziny są dobrowolne i nikt nikogo do niech nie przymusza. Dziewczyny same z siebie zapisują się na niedziele, mnie też nikt nigdy nie zmuszał a ty zwyczajnie kłamiesz, co tyko pokazuje twój poziom jako człowieka. Kłam sobie dalej, a ja znowu pójdę w nd. do pracy zarabiać pieniążki

Nowicjusz
@Nowa

Hej. Nie jest w tej pracy tak strasznie jak na tym forum. Pracujesz w swoim tempie. Jak chcesz zarobić no to się musisz sprężyć... i tyle! Wszelkie nadgodziny i niedziele,potwierdzam, są DOBROWOLNE :)

Aga
@Nowicjusz

Niedzielę są każde robocze? Słyszałam że kierownicy poganiają bo się mało robi?

@Aga

Chcesz zarobić to się sama poganiasz, a jak Ci nie zależy to stoisz i plotkujesz między regalami jak niektóre panie i potem narzekają, że mają mało...

@Nowa

Pracuje już 3 lata, jest ok,na forum nie patrz bo tu takie głupoty piszą że szok.Wiekszosc założę się że nawet nie pracowała u nas a piszą takie głupoty bo gdzieś coś na mieście słyszeli. Pracę polecam,czasami jest ciężko ale wszystko do przeżycia

Nowicjusz
@Aga

Niedziele,nie wszystkie,a te które są robocze to tylko dla chętnych. Zawsze są chętni. Mnie jeszcze nikt nie poganiał,a orłem nie jestem ;)

@jola

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, zamierzam sprawdzić jak na prawdę jest w końcu po to jest okres próbny:D

@Nowa

będziesz żałować, nie idź tam. A ile masz lat?

Zadowolona

Jakie to ma znaczenie dla ciebie? Brawo dla niej, a Ty idź interesuj się czymś innym, a nie wypisywaniem głupot. Mnie się dobrze pracuje i świetnie zarabiam.

@Zadowolona

Nie ma to dla mnie zadnego zaczenia, poprostu, lubie jatrzyc i siac ferment. Tak se pisze te farmazony bo jestem stara, smutna, brzydka i wszyscy sa zli i przeciwko mnie

???

Wszyscy zdrowi? Akord już chyba przygrzał na główkę.

Tak myślałem

Przytoczyć tu za-istnie trzeba definicje głupoty ,,Niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych." Opis ten, pięknie opisuje Pani kłamliwe wypociny myślowe.

@jola

To ile zarabiasz z tymi nadgodzinami? 3500 masz?

@jola

Bo dziewczyny nie mają wyjścia i muszą robić nadgodziny...

@Pracownica

Skończ łżec jak pies, niedzielę są całkowicie dobrowolne i zawsze jest więcej chętnych niż miejsc

@Lili

Chyba ty, pewnie chodzisz w każdą, zamiast dać innym też zarobić.

@Pracownica

Aaa czyli tu jest problem, już nie zmuszają do nadgodzin tylko się mscisz bo jesteś słaba i Cię nie biorą

Xd
@Lili

Haha, dokładnie najpierw pisze że nie maja wyjścia i muszą chodzić w nd a potem że chodzisz w każdą I nie pozwolisz innym... co za fladra oszkliwa

@Lili

A Ty masz wiecznie mało kasy, a właśnie że chodzę w nd. Ha !

@Lola

Ale Ty pierdzielisz. Ja na przykład nie muszę pracować ale chcę i w ambrze super się mi pracuje.dobrze zarobie i nie narzekam.jak komuś przeszkadza trochę ruchu to zawsze będzie narzekać

Pracownica

Nowe Ukrainki to jakaś masakra, zamiast pracować to plotkują między regałami, myśli że wszyscy na nią polecą szczególnie jedna wielka dama Olya.

@Pracownica

Masz rację, zamiast pracować to robi sobie selfie na magazynie.

Super praca polecam.

Była pracownica
@Nowa

A ja nie polecam, pracowałam to wiem. Najlepsi się zwolnili. Brawo Wy.

@Była pracownica

Najlepsi się zwolnili? Chyba najlepsi w sianiu fermentu i ploteczek między regalami... Ty pracowałeś, a ja pracuje i jestem bardzo zadowolona

@Lara

To chyba tylko Ty jesteś zadowolona, z tego co wiem.

@Pracownica

Widocznie mało wiesz, albo nie chcesz wiedzieć... dużo dziewczyn jest teraz zadowolonych, chetnie przychodza w nd do prscy jesli jest taka mozliwosc, a na magqzynie atmosfera jakby lepsza po kilku zwolnieniach tych "najlepszych"... psy szczekają, a karawana jedzie dalej

@Nowa

chyba super dla niektórych , bo zamiast pracować to romansują. A kierownicy tego nie widzą?

@Była pracownica

Kiedy pracowałaś ? Dziwi mnie to że nie masz najnowszych informacji o firmie a się wypowiadasz. Nie znam Cię ale wydajesz mi się osobą niepoważną i mało wiarygodną. Hymm widocznie dużo się pozmieniało od tego czasu, zwolniłaś się i od razu lepiej , przypadek ? nie sądzę :)

@Lara

Bez komentarza, piszesz głupoty.

Ala
@Nowa

Ooo , jakaś Ty mądra. Pewnie jedna z tych najbardziej pyskatych w firmie.

...

Pracodawca beznadziejny, nie polecam, rotacja pracowników. Kto sobie załatwił to ma się ma dobrze . Kolesiostwo, układy, tak to wygląda.

@...

Polecam, bardzo fajna firma. Ludzie leczą swoje porażki życiowe na tym forum.

@Lara

Pewnie masz dobrą posadę.

@...

Tak, dobrze mi się pracuje na wydawce

Xyz

Do zmian wieczorowych idzie się przyzwyczaić , wcale nie są takie zle. Zarobki są dobre. Trzeba przyjść I zobaczyć jak to wszystko wygląda

@Xyz

Do (usunięte przez administratora) , Panie i tak się zwalniają.

xd
@Ana

panie sie zwalniaja, przychodza nowe... jak w kazdej normalnej firmie

@xd

I tak dalej, znowu zwolnią się następne, przyjdą nowe popracuje miesiąc , dwa ,pół roku i tak się zwolnią. I tak wkoło.

Zostaw merytoryczną opinię o AMBRA Sp.z.o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w AMBRA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMBRA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMBRA Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMBRA Sp.z.o.o.
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Hutnicza 7
    43-502 Czechowice-Dziedzice