Opinie o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AMBRA Sp.z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMBRA Sp.z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Gabi

Dlaczego są przyjmowane młode do pracy , a nie panie po czterdziestce? Taki kie już są za stare? Młoda jest wiecznie zmęczona albo zaraz odda zaświadczenie że jest w ciąży.

Ala

Na magazynie co niektóre Panie / nie będę wymieniać inicjały \ zamiast pracować to romansują. Chyba pomyliły Ambra z domem pub. Masakra.

@Ala

Tylko chwila jeden gest Może zniszczyć prawie wszystko Tak już było i tak jest Że z głupoty szczęście prysło. Mała rzecz i jedno słowo Często w popiół byt obraca Ty chcesz podnieść się na nowo Głupi nawyk znów powraca. To nie wieczność lecz sekundy Łatwo upaść trudno wstać Mówią że masz okres trudny Lecz czy zawsze trzeba łgać . Człowiek ma za mało życia Trzeba szybko się obudzić Stawić czoła wyjść z ukrycia I zwyczajnie kochać ludzi .

@Ala

Haha,co niektóre dziewczyny?Nie tylko,a ściągający ... ?jak nie ma jednej do romansowania to jest druga....ta blond i ta blond,co za różnica ????????????????

Elo

Witam jak tam zarobki kierowca busa

Nela

Niektóre Panie chodzą po magazynie ubrane jak rewia mody , gdzie odzież robocza ? BHP?

Wydająca
@Nela

Dziś kierownik na 2 zmianie zrobił z tym porządek, brawo Ty :)

@Wydająca

Cwaniaki niech oni chodzą po 9 godzin w tych buciorach to pogadamy

@Pewna

To się zwolnij jak Ci się nie podoba .

Janusz
@Ala

Pracodawca wymaga od pracowników zatrudnionych na magazynie, aby ubrani byli w ubrania robocze? Skoro regulamin pracy tego zakładu jasno to stwierdza, to zastanawia mnie, co w przypadku, gdy pracownik nie stosuje się do tego zapisu? Nakładane są kary finansowe? Odpowiedzcie, proszę, jak to wygląda.

Firma AMBRA Sp.z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
...

Może porozmawiajmy o kimś innym jest tyle fajnych barwnych osób. Ciągle Pani M to już nudne. Np. Pani A. z 1zm cały dzień przespaceruje coś tam niby robi. Pani M K to chyba pomyliła Ambre z pewnym domem p. Jedni naduzywaja pewnych rzeczy niby wszystko dla ludzi ale z umiarem. Tak by można bez końca ... Hahaha

@...

Dajcie spokój już Panią z 1 zm.zastanówmy się lepiej dlaczego ludzie musza pracowac te 9 ki pon,wt,i śr a przyjdzie taka dama nowa do pracy i ona sobie robi po 8 caly tydzien.bo ona jest zmęczona po 9 H.a my nie,bo my leżymy. Bądźmy równo traktowane A nie indywidualnie, albo każda po 9h albo po 8H cały tydzień, co za wyjątki.

@Nika

Hahaha,chyba wiadomo o kogo chodzi,no ale jak się wielce na koleżankę obraziła to nie ma z kim jeździć i kombinuje. A z tego co wiem to kierująca (Nie będę używać imion),nic nie ma przeciwko żeby z nią jeździła, no ale dama....obrażona na cały świat ????????????????????????

@Nika

Ty masz dobrze pod kopułą (usunięte przez administratora) jak już piszesz komentarze i sobie na nie odpisujesz, to chociaż Nick zmień...

@Nika

Ta dama nowa to A T, czy S S? Przyjmują młode , porobi trochę i zajdźie w ciąże jak większość.

@Wi

Dobre,tylko to nie ja odpisałam na ten komentarz, wygląda na to że ktoś użył mojego nicka. Durna nie jestem, żeby sama sobie odpowiadać .

Mam prośbę nie przyjmujcie do firmy osoby o nazwisku Maryla Cios bo bendzie wam wyrażać w internecie jest to ostrzeżenie i prawda.

Pewna

Jak tak można, co wy ludziami straszycie? . ...

Xd

Ta i przypadkiem (usunięte przez administratora) też nie przyjmijcie, miewa bombowe pomysły...

Uwolniona

ludźmi...????

Pracownica

Harówa i tyle, dlaczego kierownicy nie mogę jednakowo traktować Panie? Tylko mają wyjątki?

M.

To jest portal o pracodawcy czy żale pracowników. Wstyd Takie rzeczy. Ogarnijcie się ludzie

@M.

Czytając to forum, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że w tej firmie pracuje najgorszy ściek ludzki...

jolo

dobre, cos w tym jest

@Wi

Najgorszy ściek człowieka to chyba Ty,nie trawie jak w ten sposób się ludzi ocenia

@Nika

A ja nie trawię jak się anonimowo obraża ludzi. I dla mnie w ten sposób właśnie zachowuje się najgorszy ściek ludzki, czyli ty.

Karola

Mam nadzieję że ta niedziela będzie wolna , ileż można?

@Karola

Kolejna co sieje zamęt. Możesz zmienić pracę, nikt Cię nie zmusza do pracy w tej firmie , tak jak do przychodzenia w niedzielę na nadgodziny. Niedziela jest dla chętnych, ile można to z Wami wałkować ?!

Omg

Dajcie spokój już z tymi niedzielami , pracownicy chcą odpocząć .Każdy chce mieć czas dla rodziny . Nie dziwię się że ludzie się zwalniają.

@Omg

A powiedz no mnie, ty amebo umysłowa, czy ktoś kogoś do przechodzenia w te nd zmusza? Proponuję żebyś zrobiła coś dla rodziny i w tą nd przyszła do pracy, niech sobie trochę odpocznę, bo trochę im współczuję.

@Omg

Daj spokój z sianiem takich farmazonów, jeżeli jest niedziela to są zapisy, kto nie chce to po prostu nie wpisuje się na listę. Wiem że zakład przyjmuje czasem osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, ale jak czegoś nie rozumiesz wystarczy się kogoś zapytać, a nie na forum bzdury pisać.

@Jola

Ty to napewno przyjdziesz, jak zwykle. Moje współczucie.

@Lala

Pewnie, ze przyjde. Z checia i usmiechem na twarzy, a tobie smutny czlowieczku zostanie sianie anonimowo fermentu w internecie

Mądra

Vice Versa ...

Szok

Kto mądry to już dawno się zwolnił z tej firmy. Nie polecam tego pracodawcy. Ciekawe jak to długo jeszcze będzie istnieć?

@Szok

Ludzie będą się zwalniać a inni będą za nich ciężko harować w niedzielę. Ale faktycznie firma spada na psy

@Szok

Firma niby tak dobra, to dlaczego nie płacą tzw. Wczsów pod gruszą?

Jeron jeden

Jo to lubia tam pracować. Pracuja od czasów Romka... Fakt, wiela się zmieniło, ale ni ma źle. Jo to zawsze godoł, że tam je dobrze Kaj nas ni ma!

Ala

Mam pytanie, dlaczego Pani Marzenka S. robi tylko 1 zmiany?

@Ala

Bo nikt inny nie umie zastąpić panią z kuriera w razie potrzeby tylko ona, oraz pomaga innym np: ogarnia takie działy jak: inwentaryzacja, projekt pòłka itp: Po prostu ona jest niezastapiona. Bardzo mnie ciekawi, czy pani potrafi chociaż jedną pozycję wymieniona powyżej ?

Nic nie boli...

@Bòl bo boli :)

Ale awansik szybko dostała. Najpierw tylko pierwsze zmiany ,teraz też taka wielce nie zastąpiona.Starym pracownikom nie potrafią nic zaproponować .

@Pewna

Dokładnie tak jest . Ciekawe jak sobie to załatwiła , może na imprezie była...?

ulubienica przełożonych

Pewnie była

@Pewna

Awans, Ty znasz definicję awansu ? Ona pracuje po prostu ponad swoje obowiazki. Poza wydawaniem towaru czyli swojej pracy, ogarnia resztę.

@Bòl bo boli :)

W godzinach wieczornych też może sobie popracować i wydawać towar . Inni też pracują ponad swoje obowiązki .

Zorro
@Ala

Bez komentarza. Pewnie dlatego nie masz pierwszych zmian , bo za mądra jesteś :).

Pewny
@Pewna

Jak jest taka wielce niezastąpiona, to powinna jeszcze pracować w dziale przyjęć i załadunku. Po co tyle ludzi przyjmować .

Pewny
@Bòl bo boli :)

Po co to robi, żeby utrzymać się na 1 zmianie.

Am
@Ala

Czepia sie ktoś Marzenki, ona jest ok i h...j kogos obchodzi jak ona pracuje.A "Mała G....a" ustawia sobie sama zmiany 2,na 13 i nikt się tego nie czepia. Tej laski nikt nie trawi bo szarogęsi się jak kura na magazynie. Rządzi bardziej niż kierownicy takich osób to nikt do pionu nie ustawi A czepiacie się pań z 1 zm.

@Am

Haha ludzie tragedia, taki jad, przykre zła karma za to psioczenie kiedyś do was wróci.

Am
@Am

A jeżeli chodzi o ten wpis to sory dla osoby o której mowa ale taka jest prawda i to większość pracowników to samo myśli ale nikt nie ma odwagi to otwarcie powiedzieć, ale tak nie powinno być, panie z 1 zm są oczerniane a nic nikomu nie zrobiły.

Laraaaaa
@Am

Ale super, że to otwarcie powiedziałaś, anonimowo i pod przykrywką... naprawdę szacuneczek za odwagę... I to jest tylko Twoja prawda, bo ja do szkalowanej przez Ciebie Pani nic nie mam.

Jprdl

Żal. Pl

@Am

Ktora to jest "Mała G.... a"?

Ada
@Bòl bo boli :)

Zawsze się można nauczyć, co to za filozofia. Jak gwiazda (usunięte przez administratora) pojęła o co chodzi to musi to być naprawdę proste.

Kumata
@Bòl bo boli :)

Co za filozofia się nauczyć, jak Ona (usunięte przez administratora)zakumała o co chodzi to musi to być naprawdę proste. Żal. pl

Beza

Zarobki

Zarobki w Ambra to jakaś porażka, nie doceniają starych pracowników , przyjdzie nowy to ma tyle samo co stary pracownik. Nie którzy mają odpowiedzialną pracę i zarabiają grosze . Tam to chyba jedynie żeby zarobić to trzeba wydawać towar w akordzie. Układy i znajomości...

@Zarobki

Poproś przełożonych żeby przesunęli Cię na stanowisko wydającej. Nie narzekaj, chwyć żagle w swoje rece, zrób coś w tym kierunku. Narzekaniem jeszcze anonimowo nikt nigdy nic nie osiągną. Ja słyszałem że nie tylko dział wydających dobrze zarabia, wózkowi też mają przyzwoitą pensje, może podążaj w tym kierunku. Życzę powodzenia.

Kaja
@Zarobki

Zarobki nie są najgorsze chociaż za tak ciężką pracę powinni płacić więcej, przynajmniej ja nie narzekam na zarobek, bardziej wkurza mnie to jak traktują ostatnio ludzi, szczególnie jeden z kierowników.... Bezczelnie i arogancko, ludzie przy nim jak woły zapiepszaja...a i tak wszystkiego się czepia, niestety my nie odpowiadamy za brak ludzi w firmie, I te ciężkie wz ki, ale wybrane osoby mają lekutkie, M, S i donegal, jakaś sprawiedliwość powinna być...

Anaa
@Kaja

Który kierownik? A z tymi wybranymi osobami to prawda, pani M S nie może się przemęczyć bo sobie pazurki połamie.

A
@Zarobki

Kazdy z nas podpisywal umowe i zgadzal.sie na proponowana stawke wiec teraz nienarzekajcie

A
@Anaa

Po perwsze jest kilka pan o takich inicjałch wiec nie obrzjcie wszystkich. Jesli chodzi o pirwsza zmiane to sie grubo.mylicie zapraszam a zobaczycie jak jest lekko. A jesli chodzi o nocne.zmiany to sie nie wypowiadam gdyz w nocy nie pracuję

@Kaja

Napisz inicjały tego kierownika..., Teraz robi się jeszcze większy (usunięte przez administratora)

@Ala

Wam to się już całkiem w głowach (usunięte przez administratora)

@Anaa

M ,S To są likacje ofermy....

@Pewna

przecież wiem że to lokacje , Ale są takie gwiazdy co się nie mogą przemęczać. Szczególnie jedena pani z 1 zmiany. Trochę by sobie na nóżkach popracowała.

Detektyw

Krąg pań które psioczą na inne panie z dziennych zmian anonimowo w tym momencie zmniejszył się do 4. Dziękuję za ujawnienie, jeszcze trochę i wszystko będzie jasne. Uwzględniając że w niedzielę było tylko 6 pań, jedna jeździła na wózku, a z dziennych zmian były raptem 2 osoby.

Karola

Praca w Ambra jest od poniedziałku do piątku, to dlaczego pracuje się też w niedzielę za mało ludzi mają ?Mało tego człowiek cały tydzień rypie nocki i też by chciał mieć coś z życia . Niech sobie chodzą ci z góry.

@Karola

Niedziela jest dla osób chętnych, których jak widać nigdy nie brakuje. Pewnie dlatego zawsze tyle chętnych na te niedzielę, bo ciężko, źle, ble i wgl pewnie za te niedzielę nie płacą... oj niektórzy ludzie to nie są zbyt inteligentni..

lil
@Lili

Ale zrobiło się zdecydowanie lepiej na magazynie jak pewnych pan juz nie ma...

@Lili

Jest dużo pracy,a niedziela dla chętnych. Za niedzielę jest płacone i to w miarę fajnie.Nie wiem kto takie ploty puszcza że nie płacą. Też pracuje co jakiś czas w niedzielę i jakoś nigdy nie było problemu przy wypłacie.

Kolega

Mam pytanie, czy (usunięte przez administratora) dalej pracuje w Ambra?

@Kolega

Spanie nazwiskami to jest już grube nadużycie. Skoro ja znasz to może zwróć się z takim pytaniem do niej? Przyzwyczajony jestem, że administratorzy tej strony pozwalają tutaj na wolna Amerykanie, ale idzie to już za daleko

NNN

Bardzo proszę o informację jakie są godziny pracy w zależności od zmiany i czy pracuje się w dni świąteczne i weekendy?

Saba

To już Panie nie są chętne do pracy na magazynie że przyjmują teraz Panów? Wcale się nie dziwię.

Iza
@Saba

Tam to nawet Ukrainki pracują, bo nie ma chętnych do pracy żeby biegać po magazynie z motorkiem (usunięte przez administratora) za 2300 jest dużo spokojniejszej pracy .

@Iza

Jak szukasz "spokojniejszej" pracy, albo poprostu takiej gdzie się nic nie robi to za 2 300 znajdziesz coś na pewno. Ja do pracy przychodzę pracować i 2 300 nie dostaje tylko pomiędzy 2 800 / 2 900. I wcale nie latam z motorkiem.... ale jak ktos jest lebrem dofinansowywanym przez panstwo to napewno nie praca dla niego...

Iza

To powodzenia.

@Jola

Dziwne, ja też tam pracuję ale aż tyle nie mam na wypłacie ?

@Lola

Jakbyś tam pracowała to byś wiedziała, że wypłaty sa zroznicowane. Zależą np. od godzin nocnych i premii akordowej. Więc może tyle nie dostajesz bo nie wyrabiasz normy? Ja zawsze mam wysoki akord i z godzinami mocnymi dostaje tyle ile napisałam powyżej.

@Jola

Również pracuje w Ambrze i też zarabiam 2900 zl , a nawet czasami ponad 3000 zl . Im więcej zrobię tym większa wypłata.

@Zadowolona

To pewnie Ty (usunięte przez administratora). Ja już nie pracuje w Ambrze a zarabiam 3500.

@Zadowolona

Praca na akord, po 8 godzinach jesteś wykończona, a w dodatku godziny wieczorne nocne. Ciekawe jak długo dasz radę?

@Była

Pracuje już długo, daje radę i zamierzam dalej pracować . Akord mi nie przeszkadza i nie jest dla mnie problemem.

@Była

To gratuluję! Wyobraźnię widze masz dobrą to może bajki zacznij pisać

@Była

3500?chyba z 500+ na dwoje dzieci....

@Nika

Dzieci jeszcze nie mam. Zatkało.

Ale wyobraźnie tak

Chyba mówisz o sobie,

@Zadowolona

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda z pracą w godzinach wieczorno nocnych. W sensie czy to bardzo ciężka praca jak na kobietę? I w jakich godzinach dokładnie pracują? Czy jest ktoś kto zawsze będzie pod ręką w razie gdybym potrzebowała pomocy? Jakoś brygadzista czy ktoś? Czy da się zarobić ponad te 2200 i czy to jest zagwarantowane? Czy raczej nie ma szans? No i czy w soboty i niedziele również pracują? No i jak to wygląda z tymi pomyłkami czy faktycznie uwalaja z wypłaty? Bardzo was proszę o wszelkie informacje i rady!!! Dziękuję ????

@Byćmożenowa

Nie polecam, pracowałam i wiem jak jest, za błędy ściągają z wypłaty, po miesiącu będziesz miała dosyć pracy, będziesz wykończona nockami , praca akordzie. Nie warto dla takiej kasy .

@Ana

(usunięte przez administratora) prawda!! Ile za te błędy Ci wzięli? No słucham, konkrety... Skończcie siać ferment! Praca jest ciężka, ale do ogarnięcia i zarobki też w miarę ok. Ja pracuję już jakiś czas, na początku było ciężko, ale teraz jest naprawdę ok. Niestety jak widać na tym forum ludzie tragiczni i atmosfera słaba... pare wiecznie niezadowolonych flądr jątrzy i nic z tym nie zrobisz... Generalnie jeśli pasują Ci zmiany nocne to polecam, bo można naprawdę zarobić fajne pieniądze, oczywiście trzeba się narobić, ale coś za coś. Można też narzekać, plotkować między regałami i wtedy się mam mało... Ciekawe, że tak tutaj zle, a nawet pani co bardzo narzekała wróciła....

@Lala

Zgadzam się. Pracą bywa ciężka ale też daje radę. Zarobki super jak na kobietę. Każdy sobie pogada, pośmieje się ale są takie co za duzo gadają , najwięcej wymagają i zdziwione , że można ponad 3000 zl zarobić. Wiadomo nie tak na początku ale jak się człowiek stara cały czas to ma i bardzo dobra wypłatę .

@Lala

Ok bardzo wam dziękuję za odpowiedzi! Uznałam że jednak spróbuję! Może akurat dam radę! ???? W sumie jak nie spróbuję to się nie dowiem a zawsze przecież można się zwolnić! Z reszta do pracy idzie się robić a nie leżeć! ????,

Brawo Ty!

@Byćmożenowa

Zawsze można leżeć i narzekać, że się ma mało...

@Byćmożenowa

A ile masz lat? Jeśli wolno wiedzieć?

@Pracownica

@Lala

Czy to jest Pani (usunięte przez administratora)?

Ada
@Byćmożenowa

Pracujesz już? Jak Ci się podoba? Odpisz mi.

Bolesława
@Jola

A czy ktoś nad wami wszystkim z batem stoi i zmusza was do tej pracy ???? Nie podoba się to szukaj nowej lepszej pracy A nie zawracaj głowy

Pumpa

(usunięte przez administratora)dalej robi 1 zmn? Nic tym nie zrobili ?Może by tak sobie nocki popracowała, więcej Pań ma małe dziecko . Wielce Pani niezastąpiona ...

@Pumpa

(usunięte przez administratora)C jak już tu nie pracujesza, a dalej jesteś tak ciekawska jak kiedys to zawsze możesz zapytać kolezanek. Co brakuje ploteczk I mieszania między regalami?

Zostaw merytoryczną opinię o AMBRA Sp.z.o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w AMBRA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMBRA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMBRA Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMBRA Sp.z.o.o.
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Hutnicza 7
    43-502 Czechowice-Dziedzice