Opinie o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AMBRA Sp.z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMBRA Sp.z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Mig

Praca jest ciężka jak na kobietę, i w dodatku godziny nocne. Wiem, bo tam pracowałam . Nie polecam. Czy ta gotówka na nocnych zmianach za te pieniądze jest tego warta?!

@Mig

Ja jestem zadowolona z pieniędzy

handlowiec

Powinni wam - pracownicy- założyć forum, żebyscie mogli plotkowac, bo na facebooku ciezko utworzyć grupę i obgadywać we własnym gronie, bo już anonimowi nie będziecie???? Jestem spoza i szukałam opinii o firmie, a tutaj takie (usunięte przez administratora) Jak Wam nie wstyd takie ploty puszczać na forum ogólnopolskim???!!!! Nawet nie pytam o pracę tam (i nie chodzi o magazyn!!!) bo i tak nikt kompetentny mi nie odpisze. Do ADMINÓW - WSTYD, ŻE POZWALACIE NA TAKIE WPISY !!!

maja

Zastanówcie się tylko czy ta harówka na nocnych zmianach za te pieniądze jest tego warta?

Zadowolona
@maja

Są takie miesiące kiedy trzeba więcej pracować i ciężej ale harówka? Jak źle sobie rozkladasz pracę to się narobisz. Weekendy wolne i fajna kasa. Chcesz więcej zarobić to starasz się więcej wydawać. Nikt Cię nie zmusza do robienia największej normy, tak samo nikt nie zmusza do pracy tam.

Ada
@maja

Nie warta, ja pracuję tylko 1 zmn w innym zakładzie , praca spokojna ,wypłatę mam taką samą co u Was w akordzie . A w Ambra kto sobie załatwił ten się ma dobrze...

Yoyo

Widze ze w dalszym ciagu ta dziewczyna wam przeszkadza poszla na 1 zmiany i tyle w temacie. A jest jeszcze starsza Pani tez na rano i co to juz wam nie przeszkadza.

Nika
@Yoyo

Bo starym pracownicom wszystko się nalezy!!! Jestem nową, ale już stare pracownice dały mi się we znaki!!! Krzyczą, są roszczeniowe I wszystko wymuszają płaczem i lamentem jak to one nie są źle traktowane. Obgqduja wszystko I wszystkich, na nowych sie wyzywaja... sama bylam swiatkirm jak jedna ze "starych pracownic" zwraca się do kierownika, że ona tego nie będzie robić bo to jest ciężkie, niech to da nowej, jak one to mówią "młode niech rypia"... okropne są te baby...

Rypacz
@Nika

Tylko młode się rypie,starej już nie wyrypiesz :)

@Nika

Jakoś nigdy nie widziałam starych pracownic żeby płaczem coś wymuszaly...Mika to może sama o sobie opisujesz...

Nika
@Am

To ciekawe, bo 26 osób, które to lubią chyba widziały...

@Nika

Lajkują twoją głupotę wpisu,żenada...

Isata
@Am

Dokładnie też zalajkowałam z beki nawet nie ma tylu nowych pracowników, w ilości 26

Foka
@Isata

100% prawdy, każdy wie o kogo chodzi

Ah
@Isata

No i co z tego, każdy może znajdować nowy czy stary.

Firma AMBRA Sp.z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Mola

W związku z tym, że mój poprzedni wpis został usunięty już po raz trzeci, ponawiam pytanie do administratora. O czym właściwie jest ten portal? Ma przedstawiać opinie o pracodawcy, czy być narzędziem do anonimowych ataków, nie tylko na samego pracodawcę, ale jak widac takze ponizej na Bogu ducha winnych pracowników?? Portal powinien zmienic nazwe na żale.pl...to na co się tutaj pozwala jest przykre, ale niestety pokazuje poziom ludzi pracujących w tej firmie. Czytajcie szybko bo zaraz usuna, w przeciwieństwie do wpisów obrażających wszystko w koło..

@Mola

Brawo!

Am

Niestety tak to jest z portalami. Ale prawda w oczy kole. Większość pracowników jest ok,zawsze znajdzie się ktoś inny. Pracodawca i przełożeni ok.praca też ok.

Szkoda Gadać
@Am

Rzeczywiście bądź z siebie dumna , głosząc "swoja prawde" przez Internet pod śmiesznym Nickiem. Ciekawe czy w pracy też taka odważna , szczera i prawdziwa jesteś. Nie? Bo prawda jest zupełnie inna niż piszesz.

szukajacy pracy

Witam.AMBRA Pszczyna poszukuje pracownika fizycznego w godzinach nocnych. moze ktos napisze jakia stawke na godzine proponuja. Bede wdzieczny za info.

Ok

Najlepiej pracuje się na typowych nocach, dziewczyny z typowej nocki są tak zarąbiste że aż żałuję że nie dam rady tylko nocek pracować. Są tak fajnie zgrane że pracować wśród nich to aż robota lepiej idzie, uśmiechnięte, bezkonfliktowe i nie plotkują jak inne. Pozdrowienia dla nocki.

Oko

Nie obrażaj wszystkich starych pracownic bo w każdej pracy są jakieś elementy ale większość dziewczyn jest w porządku i zawsze pozytywnie nastawionych do nowych osób popracujesz dłużej to możesz się wypowiadać

Zmieniłam pracę

Niestety nie Basia,masę osób zwolniło się w przeciągu kilku lat...

Tola
@Zmieniłam pracę

Będą następne się zwalniać.

@Zmieniłam pracę

W przeciągu kilku lat? No to jak każdej większej firmie.

@Tola

Skąd przypuszczenia, że kolejne osoby zwolnią się z pracy w firmie AMBRA? Pogorszyły się warunki zatrudnienia, czy może inne czynniki wpływają na to, iż tak to właśnie przewidujesz? Jeżeli możesz, to uzasadnij swój wpis. Będę wdzięczny.

Larwa
@Janusz

Pogorszyło to sie chyba paru pania...

Ola

Zależy mi na pracy w nocy, chodzi o to żebym do godziny 4 była w domu ponieważ maz pracuje od 5. Czy istnieje możliwość dostosowania godzin pracy pod siebie?

Lola

Mam pytanie, czy przyjmują na 1/2 etatu? Czy praca jest ciężka i jakie zarobki?

@Lola

Z tego co się orientuję to od wprowadzenia równoważnego czasu pracy raczej pół etatu nie przyjmują. Ale zapytać zawsze można. Praca jest ciężka, szczególnie na początku - dużo chodzenia, ale można się przyzwyczaić. Z pieniędzy jestem zadowolona, bo ostatnio udaje mi sie utrzymac akord na wysokim poziomie.

K

Kiedy jest impreza firmowa na początku roku?

@K

Przewidywana jest impreza firmowa dla pracowników zatrudnionych w firmie AMBRA? Możesz napisać coś więcej na temat tego wydarzenia? Czy w poprzednich latach również organizowana była tego typu impreza, czy może jest to zupełnie nowe wydarzenie w strukturach firmy? Proszę o więcej szczegółów na ten temat.

Zmieniłam pracę

Popracujcie kilka lat ,to Wam się zdanie zmieni,oj zmieni ????

Na dużo lepszą ????

@Zmieniłam pracę

Widzę że administrator wstawia pytajniki,śmieszne jak wszystko w tej firmie

@Zmieniłam pracę

Tak Basiu, wiemy, że zmieniłaś pracę...

K

Dokładnie, masz rację.

A

Mi też się super pracuje :)

@A

Jak dla mnie to jest ciężka praca jak na kobietę.

Lala
@Lili

Jak dla mnie praca jest ok! Nocki są na początku męczące, ale można się do nich przyzwyczaić i z biegiem czasu dla mnie stały się nawet zaletą tej pracy.

Nana
@Lili

8 godz latasz po magazynie jak z motorkiem w (usunięte przez administratora) , praca w akordzie, W innych zakładach praca jest w większości siedząca , spokojniejsza.

@Nana

Na kasie też praca siedząca, tylko se pampersa załóż...

Danuta
@Nana

Chyba ty latasz. Jak jest się asertywnym i umie rozłożyć sobie prace, to na spokojnie z palcem w pupie ponad normę da się zrobić.

ana
@Danuta

Tu nawet nie chodzi o asertywność, minimum zaangażowania... ale jak sie jest lebrem to kazda praca bedzie niedobra...

Gos
@A

A wiecie może czy zatrudniają też na pół etatu? Albo 3/4?

A
@Gos

Wiem że 2 koleżanki pracują na pół etatu

pewna

To co się dzieje w tej firmie to jakaś porażka.Obiecane były bony,paczki a są osoby które mogły tylko popatrzeć na bony i paczki.Nie wiem jak tak można postępować z ludźmi.Ja osobiście dostałam co się należy,ale wkurza mnie to że reszta dobrej załogi nie dostała i sami nie wiedzą czy wogóle dostaną.

@pewna

A co tam dzieci pracują, którym trzeba przypominać o wszystkim? Nie wypełnili wniosków to nie dostali, A teraz pretensje.... ludzie to jest tragedia, "nam się nalezy", A od siebie nic...

Pewna
@Lili

Dziewczyny miały podpisane wnioski,nie pracują tam 1 rok.Eurocash ma problem z kadrową która się tym zajmuje i temu dziewczyny nic nie dostały

@Lili

To firma ma pilnować żeby wszyscy wypełnili i oddali wnioski.

Pewna
@Pracownica

Dokładnie jest to ich (usunięte przez administratora) obowiązkiem

@Pracownica

Tak firma ma myslec za ludzi, bo to ich przerasta. Gratuluję. Zresztą każdy ma buzię, więc się może zapytać, ale po co. Lepiej robić burzę o wszystko...

Opik

Firma jest w porządku. Fajnie się mi pracuje, choć czasem jestem zmęczona po 8 h to z chęcią tam wracam.

@Opik

Jak długo wytrzymiesz w tej firmie?

Ona

Jak się Wam pracuje w hurtowni AMBRA, słyszałam że praca jest ciężka i w akordzie . Szukam pracy i nie wiem czy aplikować.

@Ona

Mogłabyś przedstawić, dlaczego praca akurat w firmie AMBRA Cię zainteresowała? Siedziba firmy mieści się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji, czy może jesteś obecnie osobą bezrobotną, która poszukuje jakiegokolwiek zatrudnienia? Napisałaś również, że masz jakieś cząstkowe informacje na temat pracy w hurtowni tej firmy, czy możesz napisać, skąd pochodzi źródło tych wiadomości? Opisz proszę, jak to w Twoim przypadku wygląda.

Luzak

He he te wypowiedzi mnie śmieszą co do tych zarobków 2200-2500. Chyba wypowiadają się te osoby które nie mają życia prywatnego i siedzą w robicie po 12-14 godz. Z roku na rok jest coraz gorzej.szkoda że panie które to opisują nic nie piszą jaki tonasz dziennie się robi i jaką normę a co dopiero do warunków pracy w okresie zimowym co po 4 godz pracy człowiek kostnieje z zimna. Kobiety ciężko robią żeby zarobić to jeszcze nikt nie wspomniał o tym jak pracodawca ściąga z wypłaty za błędy tzn.że dasz za mało towaru lub się pomyslisz. Koszt jednego błędu 8zł a w dodatku jeszcze ściągają za nie porządek na lokacji. Więc pytam! czemu ktoś pisze takie bzduru i nikt nie napisze prawdy jak jest! A co do kierowników to każdy dobrze wie jak wchodzisz do dupy jest ok a jak jest się neutralnym i nie robisz dobrej miny do złej gry to jest się najgorszym.

@Luzak

dlaczego smiesza??jak sie czlowiek zepnie to i za 8 godz zarobi fajnie.nie musi siedziec 12 godz czy wiecej....i co sie tak czepia tych kierownikow???z czasomierzem i batem nad wydajacymi nie stoja.

Ambitna
@Luzak

Luzak, płaczesz jak dziecko!!! Przed podjęciem pracy o wszystkim zostałam poinformowana głównie mam tu na uwadze "błędy" ciężko aby pracodawca tolerował Twoje złe podejście do obowiązków, jest przelicznik ile błędów możesz zrobić przy danej ilości wydanych pozycji. Nie zarabiam jeszcze 2500 w Ambrze ale jestem na dobrej drodze :) przy normalnym czasie pracy. Ktoś tu jeszcze wspominał że za błędy na lokacjach czyli pozostawiony bałagan też karzą i bardzo dobrze bo podchodząc do "wydawki" od razu lokalizuję to co mam wydać a nie szukam w stercie śmieci!!! Dla osób które chcą zarobić, mieć jasne zasady pracy i maja chęci gorąco polecam tego pracodawcę.

Oj teraz już nie stoją ale chodzą za Tobą całe 8h...

Oj, chodzą, chodzą masz rację. Powodzenia z tym chodzeniem...

@Ambitna

Witam.Ambitna,właśnie szukam pracy,chciałam zapytać na czym polega ta praca?Mam 49 lat i nie wiem,czy sobie tam poradzę,czy warto aplikować?

@Ania

Jakie stanowisko pracy Cię interesuje? Na stronie internetowej firmy AMBRA znalazłem informacje, że obecnie firma poszukuje Pań do pracy na magazynie https://ambra-czechowice.pl/kariera. Czy tego typu praca odpowiadałaby Twoim preferencjom? Możesz napisać, dlaczego akurat to miejsce pracy Cię zainteresowało? Zechciej nam proszę rozwinąć tę myśl.

Witam.Pracownik fizyczny.

@Ania

Ania to już Cię przyjęli do pracy?

@Pracownica

Nie.Dopytuję,czy warto,czy dam radę?

@Ania

Jeżeli interesuje Cię praca fizyczna, to myślę, że wolne stanowiska dla Pań na magazynie będą spełniały Twoje oczekiwania, ponieważ w ogłoszeniu pracodawca zawarł informację, że potencjalny kandydat powinien mieć zdolności manualne oraz być gotowym do wydawania i przyjmowania towaru na magazyn. Czy będziesz aplikowała na to wolne stanowisko?

@Ania

Ania jak umiesz robić zakupy to w Ambrze sobie poradzisz. Wydajesz towar do wózka, a zamiast papierowej karteczki z zakupami masz skaner, na którym wszystko pisze: ile, jaki towar i kod paskowy, szczytujesz kod naciskając 1 przycisk i pakujesz towar, zamiast do reklamówki to do kartonika. Zawozisz towar pod jedną z 7 bram. No i tak przez 8 h.

@Ona

Nie napisałaś jak trzeba szybko się sprężyć , że praca jest w akordzie.

@Pracownica

Dokładnie jest akord, jak dla mnie bardzo łatwy do zrobienia.W 8h da się zrobić ponad normę, zależy od człowieka. Jak na kobietę to dobrze zrabiam.

@Ona

To chyba tylko Ty nie narzekasz na pracę w Ambra.

@Ana

Pracowałam, w 9 firmach. Sześć firm było gorszych od tej. Więc dla mnie jest 3 w moim rankingu firm . Są wady i są zalety :) Ale na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko jest jasne powiedziane, jak się przyjmowałam wiedziałam na co się piszę. Więc nie rozumie dlaczego ktoś narzeka na akord i nocne zmiany, jak było jasno powiedziane że jest taki a nie inny tryb pracy.

@Ana

Ja też nie narzekam na pracę w firmie Ambra!! Nie jest to najlżejsza praca, ale akord jest na spokojnie do wyrobienia. Nocki też mi pasują i z pieniędzy jestem zadowolona!! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!! Ale jak ktoś pracował w innych firmach i ma jakieś porównanie to wie, że w Ambrze nie mamy się wcale źle!!

Łał
@Laraaaaa

Wszyscy najlepsi już dawno się zwolnili. Brawo MY ... Jedno jest pewne,to nie jest praca dla ludzi którzy mają normalne rodziny!!!

@Łał

Wypraszam sobie!!! Ja mam rodzinę i to normalną, a z pracy w Ambrze jestem bardzo zadowolona!! Żałosne co ludzie robią z zawiści, kiedy coś nie pójdzie po ich myśli.... Będziesz ten sam komentarz wstawiać co miesiąc? Bo w październiku już to gdzieś czytałam....

@Łał

A najlepsi pracują i mają się dobrze!!! Nie schlebiaj sobie huraganowa, zaś taka super nie byłaś....

Ja mam normalna rodzinę :)
@Łał

Weź nie pierdo. weź się przytul.

Ja mam normalna rodzinę :)
@Łał

Łał Jak się zwolniłas już dawno, to skąd wiesz jak jest teraz? Wypowiadajac się o starych czasach jest bez sensu, bo nie wiesz jak jest teraz. Firma zmieniła się w przeciągu tych 8 miesięcy o 360 stopni.

!
@Ja mam normalna rodzinę :)

Czy ktoś pracuje ,z Woli na nocki?

Janusz
@Ja mam normalna rodzinę :)

Jakie dokładnie zmiany nastąpiły, jeżeli chodzi o warunki pracy w firmie AMBRA? Napisałeś, że poprzez dokonane zmiany firma zmieniła się o przysłowiowe 360 stopni. Możesz dokładnie przedstawić, jak obecnie wygląda to miejsce pracy? Będę wdzięczny za Twoją merytoryczną wypowiedź na ten temat.

Lola

Tutaj wszyscy piszemy anonimowo nawet ty kolego.A na brednie nie traciła bym mojego cennego czasu.Tym bardziej że można zapytać każdej koleżanki pracującej kilka lat ,czy tak nie jest.W kuluarach wszyscy się z ty zgadzają a jak przyjdzie impreza to udaje się pseudo przyjaciela żeby a nóż coś zyskać.

@Lola

Że zapytam co jest brednią?Że norma jest do zrobienia,że ciężka praca jak dla kobiety czy może że stresująca z powodu akordu,a może że są firmy gdzie są lepsze warunki???Akurat w jednej z takich firm pracuje , więc...Czekamy na odpowiedź co jest brednią.

@Lola

Po ile godzin pracują pracownicy zatrudnieni w firmie AMBRA? Zastanawia mnie również, jak wyglądają ewentualne przerwy od pracy w ciągu dnia? Jest szansa, aby spokojnie zjeść ciepły posiłek?

@Janusz

Kiedy jest firmowa impreza w Ambra?

Zostaw merytoryczną opinię o AMBRA Sp.z.o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w AMBRA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMBRA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMBRA Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMBRA Sp.z.o.o.
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Hutnicza 7
    43-502 Czechowice-Dziedzice