Opinie o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AMBRA Sp.z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMBRA Sp.z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Lola

Ja pracowałam prawie 8 lat, więc wiem o czym mówię.Owszem jest ciężko,wypłata powinna być większa ze względu chociażby na nocki.Praca stresująca z powodu akordu,ale owszem norma jest do zrobienia.Praca ciężka jak na kobietę i widac to na zdrowiu po paru latach.Kolezanki które pracują mogą coś o tym powiedzieć,przepuklina kręgosłupa,cieśnia,stawy...To są fakty.Nikt nie sieje fermentu,tylko wystawia swoją opinię o firmie,bo ta strona od tego jest.Czy nie?Za lepsze pieniądze można znaleźć pracę lżejszą,mniej stresującą.I to też fakt

Omg
@Lola

Brawo Ty, dobrze że koleżanka odważyła się napisać jak jest. W życiu ważne jest ,zdrowie i rodzina, a nie Ambrowskie wz-tki się liczą.

@Lola

Dokładnie, nikt nie sieje fermentu tylko pisze prawdę o tej firmie. Ta strona od tego jest. Zobaczymy jak długo nowe Panie wytrzymają ? I znowu będzie impreza, znowu się posypią awanse...

Jprdl
@Omg

Tam to nawet kierownik zarabia tyle co zwykły robol . Aż się płakać chcę. W innym zakładzie na tym stanowisku mają wiele wiele więcej.

@Lola

Czy zmiany nocne są jakoś dodatkowo płatne? Ciekawi mnie, jak ustalany jest grafik pracy w firmie AMBRA? Co ile dni wypada nocna zmiana dla zatrudnionego pracowniku? Napisz, proszę, jak to wygląda.

xD
@Omg

Odważyła się? Skoro dla ciebie pisanie anonimowo bredni to odwaga to pozdrawiam serdecznie, doprawdy szczyt odwagi....

mała
@Jprdl

Nawet mniej, ja słyszałam jak dwoje kierowników rozmawiało ze sobą, że szef ekipy ma więcej od nich, byli sfrustrowani :) , Najlepszy motyw że jeden zostawił na biurku swoje remu-a, ktoś podglądną i cała firma huczy jaka to bieda u kierowników. Haha wózkowi się śmieją że mają płace kierowniczą ;D .

Joanna

@Wydający, zarobki podawane w ogłoszeniu przez firmę AMBRA różnią się od tego, co jest w rzeczywistości? Możesz przedstawić, jak wyglądały one w Twoim przypadku? Ciekawi mnie również, jak wygląda atmosfera, która panuje w tym miejscu pracy? Napisz, proszę, jak to wygląda.

Wydająca
@Joanna

Tak, się już dużo osób zwolniło , i miały rację. Brawo Wy.

Ana
@Wydająca

Z tego co słyszałam to więcej osób pracujących w Ambra szuka nowej pracy. Kto się ma dobrze i dobry zarobek będzie się trzymał pracy.

ojciec prać
@Wydająca

Wszyscy najlepsi już dawno się zwolnili. Brawo MY ... Jedno jest pewne,to nie jest praca dla ludzi którzy mają normalne rodziny!!!

Lara
@ojciec prać

Najlepsi pracują i mają się dobrze. Sama nie mogę narzekać, jest ciężko, ale z wynagrodzenia jestem zadowolona. Jeśli chodzi o godziny, to - tak jak zresztą bystrzaki napisane jest w ogłoszeniu - są to zmiany wieczorno - nocne. Nie są to jednak sztywno przypisane godziny, bo jak potrzebuje to nikt nie robi mi problemu żebym przyszła sobie wcześniej czy później. Komuś coś nie wyszło i teraz sieje ferment.

Łał
@ojciec prać

Lara widocznie jest jedną z tych które robią ponad normę na akord. Dookoła jest dużo spokojniejszej pracy za te same pieniądze , a nie wyścig szczurów.

Ana
@Łał

Nie jest lebrem, do pracy przychodzi robić, a nie gadać to zarabia - proste. A, że niektóre panie lubią sobie postać między regalami i poplotkowac to ich problem.

Joanna

@Wydająca, możesz opisać, jak dokładnie wyglądały te różnice pomiędzy tym, co było przedstawione w ogłoszeniu o pracę, a tym, co faktycznie pracownik zastał, pracując w firmie AMBRA? @Lola, czy można porozumieć się z osobą, która układa grafik pracy, aby osoby, które źle znoszą nocne zmiany, mogły mieć ich, jak najmniej w ciągu miesiąca? @Ada, jak dużo znasz osób, które mają dłuższy staż pracy w firmie AMBRA? Dużo jest takich osób, czy raczej to niemożliwe w przypadku pracy w tej firmie?

@Joanna

W czasie kiedy ja pracowałam,nie było takiej możliwości,chyba że coś wypadło to wtedy zgadzano się żebym chodziła jakiś tydzień na 14.00 .Dziewczynom,jeśli nie pasowała godzina wczesniejsza np.14.00,która była w grafiku ale bardzo rzadko,zamieniały się między sobą,ale najczęściej tylko ze swoimi najlepszymi koleżankami.Wiec bez załatwienia sprawy wyżej,nie było szans.A najgorsze były telefony od brygadzistów ,że np.jest dużo pracy ,żeby przyjść wcześniej....Wiadomo każdej zależy żeby wcześniej zacząć,ale w taki sposób że wie się o tym chociaż dzień wczesniej,żeby sobie ogarnąć swoje sprawy,bo poza pracą ludzie mają swoje życie i obowiązki a nie tylko Ambrowskie wz-tki się liczą.

Ada
@Lola

Masz rację z tymi zmianami, jedne i te same chodzą na 6.00 lub 14.00 , reszta pań by też chciała . Chyba to jakieś wazelinki...

Kinia
@Lola

Masz rację, tak samo do Kierownika powinny pracownice mówić przez Panie kierowniku a nie na Ty. Potem są takie lizusy.

Kuku
@Joanna

Trochę poczekaj, zaraz się posypką komentarze...

Pracownica
@Ada

Na 6.00 chodzą te wybrańce, co się nie mogą przemęczać , bo sobie pazurki połamią. Chodzące gwiazdy , szczególnie Pani M. S . Wielkie nieporozumienie.

Zainteresowana
@Pracownica

Chyba komuś nie pykło w tej nowej, niby super pracy :)

XXX
@Ada

W ogłoszeniu o pracę wyraźnie jest napisane "praca w godzinach "nocno-wieczornych", więc każdy podejmując pracę wie na co się pisze.

P
@Lola

Ze tak zapytam zmuszal Cie ktos do przychodzenia wczesniej? Wystarczylo powiedziec ze nie dasz rady i po problemie.

???
@XXX

To dlaczego wybrańcy chodzą na 6.00, pili razem piwko na imprezie czy co?

Ola
@Zainteresowana

Ja wiem, czy ta praca jest taka super,? Tam to są wszyscy kierownikami. Nie polecam tego pracodawcy, jak nie masz znajomośći to nie ma awansu. (usunięte przez administratora)

@P

Nie,nie zmuszał,ale w normalnej pracy każdy chodzi na jedną godzinę w danym tygodniu i wszystko sobie zaplanuje a nie tylko w środę i czwartek zadzwonią bo potrzeba a jak człowiekowi zależało przyjść jeszcze w piątek,żeby mieć już prace za sobą to nie, w piątek na 17,19.MASAJRA JAKAŚ.TO JEST PRACA NA TELEFON

Lola

Ale pewnie faworyzują niektóre bo na palcach jednej ręki można policzyć osoby które tak wytrzymały kilka lat.

Joanna

@Lola, czy w trakcie Twojej pracy w firmie AMBRA nabyłeś wiedzę i umiejętności, które będą dla Ciebie pomocne w dalszej karierze zawodowej? Firma organizowała cykliczne szkolenia, które podnosiły kwalifikacje? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało z Twojego punktu widzenia. @Ana, skąd masz informacje o tym, że rzekomo pracownicy zatrudnieni w firmie AMBRA szukają nowych miejsc pracy? Wiesz może, czym jest to spowodowane?

@Joanna

Zgadzam się, do tego w ogłoszeniu piszą zarobki od 3000 do 4000 bzdura!!! Oszustw i tyle, tam potrzebują woły robocze, nawet ukrainki tam nie wyrabiają do tego praca teraz jest na 10 godz dziennie, nie polecam nikomu, idzie zwariować.

zgrywus

W ogłoszeniu jest napisana prawda 3000-4000brutto, a to że w szkole nie nauczyli Cię co to kwota brutto, a netto. to czujesz się wydymana.

Firma AMBRA Sp.z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Cześć,ile płacą za pozycję i czy tonaż oraz liczba złożonych zamówień wlicza się do wypłaty czy tylko same pozycje.I proszę szczerze odpowiedzieć jaka jest średnia wypłata na składaku.

Kika
@Zainteresowany

1800 zł na nowej hali dużo się nachodzisz a płaca marna! Można pracować ciężko ale za dobre wynagrodzenie tutaj tego nie ma. Każdy kto jest lizusem bedzie punktował u przełożonych. Zdażają się sytuację w których stosowany jest mobbing, presja wywierana przez przełożonych którzy nic nie robia poza pierdzieniem w krzesło! Socjal marny talony na swieta po 300 zł paczki dla dzieci tez marne dużo suszu z czego dzieci sie nie cieszyły. Myślą że zrobią piknik raz w roku rodzinny to ludzie beda pracowac. A i nie zapominajmy o imprezie integracyjnej raz w roku na poczatku, więc kto będzie dobrze sie tulil z przełożonym będzie miał lekki rok haha :D

@Kika

Cała prawda o tej firmie...

Dokładnie tak , cała prawda o tej firmie... Tylko przez imprezy są awanse, szybki numerek i te sprawy.

@Kika

Zgadzam się całkowicie!Niesprawiedliwe awanse ,tylko dlatego że pili razem piwko,nie liczy się staż pracy i doświadczenie.Mowie tu miedzy innymi o załadunku...Chodzenie ,straszenie że nie ma czegoś takiego jak urlop na żądanie itp.PIP powinien częściej tam zaglądać.

@Lola

PS.socjal tak kiepski że szok.W około jest 1000-1200 na święta i wczasy pod grusza,paczki na Wielkanoc i jubilatki np.5000 za 5 lat pracy,10000 za 10 lat...a w Ambrze 350 na świeta i suchary w paczce.

@Lola

PS ja jestem inna Lola niz ta która wcześniej się wypowiadała????

Godziny to 17-1, 18-2, 20-4, 22-6.Ale zawsze idzie się dogadać ja osobiście chodzę tydzień na 20 tydzień na 22.

Lola

20.00 czy 22.00 nocka i tyle...

Stefan

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

@Stefan

Ja nie robię po 12 tylko po 8 i mam 2300 do 2500.Zycie prywatne mam.nie narzekam.pozdrawiam

Beti

Dziwne że inne robią tak samo i nie mają tyle na wyplacie. A przełożonym się nie podlizuj.

Lola

Jeśli to Stefan, to zakładam wózek widłowy na którym sobie wygodnie siedzisz,a pobiegaj sobie tak 8 h i dźwigaj kilogramy ponad normy jakie kobiety mogą dźwigać to zobaczymy czy też będziesz zadowolony.Takie pieniądze można mieć na start w nowej firmie.A spokojna praca i BHP na najwyższym poziomie.

Lola

Praca ciężka,ale da się przyzwyczaic.Zaleta taka,ze szybko schudniesz bo zapewne takiego ruchu nikt nie ma na co dzień.Pracowalam ladnych kilka lat, więc wiem co mówię.Wystarczy sobie wypracować sposób i norma z palcem w ...Ale nocne zmiany dla mnie,nie na dłuższą metę...

Ada
@Lola

Masz rację , praca ciężka trzeba się szybko sprężyć . Ciągle Cię poganiają. Nocki na dłuższą metę do wykończenia. Kobiety trochę popracują i się zwalniają , przyjdą następne i tak w kółko...

Pracownica Ambry

Według mnie to najgorsza firma jaka w życiu da sie spotkać to jest praca na akord ludzie wiec Uwaga robią z ciebie dosłowne zero za każda zrobiona zle rzecz odciągają ci z wypłaty 8 zł także można zostać zerem jeszcze przed wypłata według mnie powinien sie tym zająć ktoś ponieważ akord to sie skończył pare lat temu w Polsce a tu jest niby umowa z której tak naprawdę nie ma nic szczerze mówiąc pracy jest dość w naszym kraju wiec lepiej omijać prace z której wraca sie wykończonym i iść pracować np na stanowisku siedzącym za większe pieniądze bo tutaj w każdym miesiącu coś na ciebie znajda na prosta logikę to jest dla nich najlepszy zysk nie prawda ? Polecam omijać ten badziew praca przy maszynach jest lepsza niż ten syf nawet

Nikoś
@Pracownica Ambry

Jak ktoś przychodzi do pracy żeby się obijać to zawsze będzie narzekał. Ja pracuję już kilka miesięcy i uważam że praca jest naprawdę OK. Zgrany zespół, zawsze można liczyć na pomoc i życzliwość.

Wydający
@Pracownica Ambry

Zgadzam się, do tego w ogłoszeniu piszą zarobki od 3000 do 4000 bzdura!!! Oszustw i tyle, tam potrzebują woły robocze, nawet ukrainki tam nie wyrabiają do tego praca teraz jest na 10 godz dziennie, nie polecam nikomu, to (usunięte przez administratora)!!!

Joanna

@Ala, słyszałaś o tym, że firma AMBRA zatrudnia również kobiety do prac magazynowych? Masz znajomych, którzy informowali, że masz szansę na zatrudnienie w tej firmie? Mam nadzieję, że któryś z byłych bądź obecnych pracowników firmy odpowie na Twoje pytania, które zadałaś w tym wątku.

Joanna

@Ala, rozważasz podjęcie zatrudnienia w firmie AMBRA? Dlaczego akurat to miejsce pracy zainteresowało Twoją osobę? Słyszałaś pochlebne opinie o tym miejscu pracy od znajomych? Czy może posiadasz inne informacje, które opisują w jakiś sposób to miejsce pracy i chciałabyś potwierdzić to na forum? Przedstaw, proszę, co wiesz o tej firmie.

@Joanna

Chcę się dowiedzieć jak się pracuje kobietą na magazynie? Czy szukać coś innego.

Ala

Jak się Wam pracuje w firmie AMBRA? Jakie są zarobki? Kierownictwo jakie jest?

Joanna

@Karola, długo pracujesz już w firmie AMBRA? Poza negatywnymi kwestiami, które przedstawiłaś o pracy w tej firmie, można napisać coś dobrego? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy pracownikami w tym zakładzie pracy? Przedstaw, proszę, szczegółowo ten aspekt pracy.

Karola

Według mnie to najgorsza firma jaka w życiu da sie spotkać to jest praca na akord ludzie wiec Uwaga robią z ciebie dosłowne zero za każda zrobiona zle rzecz odciągają ci z wypłaty 8 zł także można zostać zerem jeszcze przed wypłata według mnie powinien sie tym zająć ktoś ponieważ akord to sie skończył pare lat temu w Polsce a tu jest niby umowa z której tak naprawdę nie ma nic szczerze mówiąc pracy jest dość w naszym kraju wiec lepiej omijać prace z której wraca sie wykończonym i iść pracować np na stanowisku siedzącym za większe pieniądze bo tutaj w każdym miesiącu coś na ciebie znajda na prosta logikę to jest dla nich najlepszy zysk nie prawda ? Polecam omijać ten badziew praca przy maszynach jest lepsza. niż ten (usunięte przez administratora) nawet.

Joanna

@Piotr, firma AMBRA na swojej aktualnej stronie internetowej na bieżąco aktualizuje najnowsze oferty do pracy w swojej firmie https://ambra-czechowice.pl/kariera/#oferty-pracy Można wejść i zapoznać się z ogłoszeniami, które dodaje pracodawca. Ktoś z Was zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmie? Może wysyłaliście już swoje CV i oczekujecie na decyzję pracodawcy? Zachęcam do odpowiedzi.

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca, potrzebujecie ludzi?

Gabi

Joanna to prawdopodobnie moderator rozmów. Zadaje pytania, które są interesujące z punktu widzenia potencjalnego pracownika. Widać musi tak robić .

Joanna

@Karola, Aktualnie młodzi kandydaci poszukują określonej ścieżki kariery oraz równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Może to jest przyczyną? Czy zamierasz aplikować do firmy AMBRA? Na jakie stanowisko? Może warto po prostu zadzwonić do firmy i zapytać o te kwestie?

Karola

Dlaczego firma ciągle przyjmuje kobiety do pracy fizycznej? Zwalniają się ?

Joanna

@pracownik, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie będą tolerowane wpisy obraźliwie, forum nie jest miejscem na obrażanie innych osób. Rozmawiamy tutaj o warunkach pracy w firmie AMBRA. Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Jak wspominasz swoją rozmowę kwalifikacyjną? Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o AMBRA Sp.z.o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w AMBRA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMBRA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMBRA Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMBRA Sp.z.o.o.
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Hutnicza 7
    43-502 Czechowice-Dziedzice