Opinie o ABC na Kołach Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ABC na Kołach Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABC na Kołach Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC na Kołach Sp. z o.o. w Komorniki

Nie polecam - ciagle zwolnienienienia za nie wykonanie planu z 100 aut jest teraz 60. Wpowiedzenia z dnia na dzien. Brak pomocy - kazali chodzic po domach aby sprzedac towar.

@Marcin

Nie mogą zwolnić cie z dnia na dzień bo jest okres wypowiedzenia a za nie wykonanie planu nie jest podstawą do zwolnienia wedle umowy

XXXo

Ile mniej więcej na rękę miesięcznie można zarobić pracując w ABC na kołach ?

Pracowniczka abc na kolach
@XXXo

Minimalną stawkę 4000zł od tego trzeba odliczyć podatek i ZUS to powiedzmy 3,4tys i odliczamy jeszcze raz straty od tego bo to sam trzeba płacić i oni ci dorzucają rzeczy które nie da się sprzedać z krótkim terminem i tak ty musisz za to płacić to z wypłaty jakieś 2100 zostaję, oh i dodatkowo za wszystko można karę dostać od 10tys złotych to w abc na kolach trzeba dopłacić na ten interes. Oni tylko kłamią i próbują ciebie w długi wprowadzić. Nie polecam wogole.

Bogusia Nowy wpis

pracowałam około 1 roku i niestety z przyczyn zdrowotnych zrezygnowałam ale polecam. Fakt trzeba się najeździć i nagadać ale można spokojnie zarobić

Sabrina

W ofercie na stronie piszą, że dostaje się auto objęte ubezpieczeniem OC, AC i Assistance. Zastanawiam się co w przypadku dość negatywnego scenariusza, gdyby doszło do stłuczki / wypadku. Od razu dadzą jakieś zastępcze żeby można było dalej pracować czy jednak trzeba parę dni czekać aż się wszystko z dokumentami ogarnie? Każdy dzień to pieniądz

So Nowy wpis
@Sabrina

Szybko organuzują zastępcze auto.

Na jakie benefity można liczyć w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

Witam. a ta karta dotyczy też tych świąt, które teraz były? Ciekawi mnie ile konkretnie można być dzięki temu na +. Kiedyś w ogłoszeniu dla agenta było wspomniane też coś o integracjach. Na czyj koszt są organizowane i w jakiej formie?

So Nowy wpis

Są kary przedpłacone na święta.

Mania Nowy wpis

Cześć. zastanawiam się jak bardzo warunki pracy mogą być zmienne w czasie. w ogłoszeniu dla mobilnego sprzedawcy kiedyś podkreślono spełnianie standardów firmy. Od lat są one raczej niezmienne? Cenię sobie stabilizacje

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABC na Kołach Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent - Mobilny Sprzedawca.
Konrad

Pracowałem tam prawie dwa lata i dobrze wspominam. Chętnie bym wrócił ale już ktoś jeździ na moich trasach

adam

polecam ,nie jest źle pod warunkiem ,że lubisz ciężko robić

XXXo

Ile mniej więcej na rękę miesięcznie można zarobić pracując w ABC na kołach ?

Essss
@XXXo

To zależy jak dasz im się to mogą Cie załatwić że skończysz z długami. Często trzeba sie wyklócić upominac żeby jakoś wyjść na swoje żeby sie opłacało. Firma lubi zarabiać na czyimś nieszczęściu. Np jak coś się stanie z Twojej winy to tak Cie obciążą że wystarczy na pokrycie szkody i jeszcze drugie tyle dla nich zostaje.

neeo
@XXXo

nie można zarobić bo to nie praca tylko działalność, kary na każdym kroku, OMIJAĆ szerokim łukiem

neoo
@XXXo

to nie PRACA to pseudo działalność, więc dochodzą koszty ZUS, BIURO RACHUNKOWE, PODATKI VAT I DOCHODOWY, zero urlopów, dobrze POLICZ bo może 1000 zł na czysto zostać

Jaś
@XXXo

jak jesteś długo i masz najlepsze trasy to może coś zarobisz. Dla nowych tylko ochłapy, straty na towarze i ciągły stres i zaniżona wypłata. Uwaga na tzw. "Kolegów". Kradną.

Janusz
@XXXo

Niewiele. Za 12-14 godz. ciężkiej harówy tzw. pracy, po stratach towarowych, karach, nerwami z piekarnią, miesięcznych opłatach za ZUS, biuro rachunkowe i podatku zostaje Ci parę groszy, o które musisz jeszcze ostro walczyć. A z czego żyć ? Cała ta firma Eutocash - ABC na Kołach, to FAKE. 100 %.

Aleksandra
@neeo

Co dokładnie rozumiesz przez kary na każdym kroku? I że to nie praca, tylko działalność, bo nie do końca rozumiem, o jaką chodzi różnicę. Byłoby super, gdybyś wyjaśnił, co masz na myśli. Bardzo mnie interesuje twoja opinia o firmie.

30pln ????????

Były agent
@XXXo

Zależy jak dużo masz likwidacji torawu. Przez pierwsze 6 miesięcy mas zmniejszy ZUS a potem będzie 2x większy prawie. Więc to jest różna wypłata

Agent obecny
@XXXo

To zależy jak podejdzie się do poprowadzenia sklepu, oraz sezonowości. Osoba, która właściwie podejdzie do sprawy po opłaceniu ZUS i podatku na czysto zarobi w granicach 4,5 - 5,5tys zł. Latem więcej, a zimą delikatnie mniej. Na moje rejony, to naprawdę dobre i uczciwe zarobki. Wiele ostatnio w firmie się zmieniło, na lepsze. Podwyższyli też prowizję, tak więc kto chce, to zarobi.

Kamil
@neoo

Tak, to nie praca. To zajęcie na działalności. ZUS trzeba płacić fakt, ale wiem, że pracownik jest przyzwyczajony, że ktoś to zrobi za niego. Tu płacę za siebie, ale chyba każdy kto otwiera działalność powinien być tego świadom. Do zaksięgowania mam jedną fakturę, więc księgowego nie zatrudniam, na koniec roku tylko daję mu zarobić aby rozliczył mi pita. Podatki VAT? Ja jestem na ryczałcie, nie płacę VATu. Dochodowy też płacę. Mimo tego strasznego ZUSu i podatku, nic więcej mnie nie interesuje. Nie płacę na wynajem lokalu, nie kupuję towaru, paliwo mnie nie interesuje. Urlopy akurat w abc są i to jest niespotykane przy tego typu współpracy. Dostałem wszystko na tacy i dbam o to aby dobrze to wykorzystać. Zostanie 1000zł po odliczaniu wszystkiego? Mylisz się. Gdy zacząłem, to zacząłem to moje zarobki właśnie zwiększyły się o jakieś 1000zł w porównaniu do pracy na hali sprzedażowej, a teraz jest zdecydowanie lepiej. O wiele lepiej. Miałem dość pracy w firmie, gdzie nie było nadgodzin, oraz nie doceniało się pracownika za to że sumiennie przychodziło się do pracy i robiło swoje, no ale to już minęło. Niektórzy po prostu wolą mieć wszystkie socjale, L4, walić w H i mieć głęboki ból D, że za mało zarabiają a na zajęcie które jest oparte w oparciu o działalność psioczą, że nic nie zostanie. Jeśli będziesz miał wywalone, to faktycznie nic nie zostanie, ale jeśli się postarasz to spokojnie potroisz swoją minimalną krajową na rękę. I mówię tu o kwotach po opłaceniu tego strasznego zusu i podatku. Ze swojej strony powiem, że trzeba tylko chcieć i mieć trochę oleju w głowie i być uczciwym - ale u niektórych niestety z tym ciężko.

Anulka

Bzdura!

Anulka
@neoo

Nie wiem skąd masz tak niewłaściwe informacje. Pracuje dwa miesiące, poleciła mnie siostra która pracuje dwa lata. To co napisałeś mija się z rzeczywistością. Może to oni Ci odmówili współpracy i teraz się mścisz pisząc kłamstwa :(

Niki
@Agent obecny

Potwierdzam, choć w sezonie zarabiam więcej.

Ralf
@neoo

z biura rachunkowego nie trzeba korzystac, nie jesteśmy vatowcami tylko abc płaci vat, urlopy są i z 4 tysięcy zostaje ponad 3500. Dodatkowo prowizje. Skąd takie informacje???

5tyś

5tys

Adek
@XXXo

Po odliczeniu kosztów zostaje ok 5tys na rękę.

Blondi
@Adek

Po roku podwyższyło się o 1,5 tys? ktoś kiedyś pisał o 3,5 tys. generalnie jak w tym roku się jeździ, jak to oceniacie? warto się zaangażować czy jednak ta kwota nie jest adekwatna do nakładu pracy?

agent
@Blondi

Jest, Ja zarabiałem 5-6 na rękę, teraz zarabiam 6-7na rękę.

Pracowniczka abc na kolach

Kat

Pracuję od listopada i najbardziej mi sie podoba to że na każdym kroku jest wsparcie w każdej sytuacji. Pieniadze uczciwe moium zdaniem w przeciwienstwie do Dina

Sąsiad jest zadowolony? A gdyby na dzień dzisiejszy ten sąsiad mnie zarekomendował na mobilnego sprzedawcę, to ile tej dodatkowej kasy za polecenie by dostał? Tym można się na spokojnie podzielić?

sosiad

Sąsiad ma to abc. Zadowolony jest. A ja do niego ide jak cos zabraknie

Czy firma ABC na Kołach Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Lolo

Polecam, prowadzę taki sklep. Można fajnie zarobić i mieć dużą dowolność w sposobie jego prowadzenia.

Edyta
@Lolo

Witam. I jakieś ewentualne szkolenie może wystarczyć by móc dać sobie z tym radę? Ta wspomniana dowolność na czym polega? można prosić o jaśniejsze szczegóły?

Zuzia

A spoko się je prowadzi? Kiedyś obczajałam tę ofertę właśnie, tu widzę ocenę od klienta a co z mobilnymi sprzedawcami? Ile teraz wyciągacie? (ktoś pisał że chyba nawet 7 tys?) i czy jakieś zmiany się szykują od nowego roku?

Faktycznie, sprawdziłem i czytam, że agent mobilny ma B2B. Czyli co, nikt tutaj nie pracuje na umowie o pracę? A pracownicy biurowi, którzy obsługują agentów, to pewnie pracownicy centrali, czyli Grupy Eurocash i w związku z tym nie są pracownikami tutaj konkretnie?

Była Agentka

Niestety nasza współpraca się musiała zakończyć z moich przyczyn osobistych ale dobrze wspominam ten czas i pozdrawiam. Polecam.

@Była Agentka

Jak się układają relacje z agentami? Zastanawiam się czy po rozwiązaniu umowy i ponownym powrocie wraca się na poprzednie warunki czy raczej zaczyna się od nowa? I czy zna ktoś perspektywę odnośnie podwyżek w prowizjach? Kiedyś była o nich wzmianka, ciekawią mnie warunki od kolejnego sezonu

Spoko sklep

Spoko sklep. Dojeżdża na moje ROD i przywozi piwa zerówki.

Gabriela

Ktoś jednak z ramienia Eurocash zajmuje się osobami, które się zgłaszają na agentów. Jednak póki co jest zero ofert pracy. Może ktoś z mobilnych agentów napisze, jak mu się rozmawiało, jak wyglądało ewentualne szkolenie zanim zaczął jeździć po wsiach itp. Ja bym sobie wyrobiła opinię o tym, jak wygląda praca etatowa w "na kołach" Z góry dzięki za pomoc! :)

Mirosław
@Marcin

Plany są nierealne do zrobienia że zwalniają za to ludzi? Ktoś w się ogóle wyrabia? Pracujesz w bezpośredniej akwizycji ze musisz chodzić po domach?

Yoter
@Marcin

Marcin, możesz napisać konkretnie jakie plany sprzedażowe narzucali? I dlaczego było to nie do zrobienia??

Brayan
@Marcin

Głupoty piszesz kolego. Pracuje od 10 miesięcy i nie słyszałem o podobnej sytuacji, może coś przeskrobałeś i teraz się wstydzisz po prostu.

Zadowolona

Dziękuję przemiłej Pani z ABC z Łomży. Zawsze jest punktualnie i zawsze ma to czego potrzebuję :)

Michał W.

Dzisiaj mija mój 3 rok w abc na kołach, województwo lubelskie. Nie mam negatywnych uwag poza tym, że trzeba mieć działalność, ale dzieki temu realnie można wyciągnąć te 6000-6500.

Nowa
@Michał W.

Zus zapłacisz i podatek i zostanie najniższa krajowa

Michał W.
@Nowa

Wcale nie, zapoznaj się z warunkami współpracy z abc.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC na Kołach Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC na Kołach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 26 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABC na Kołach Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wiśniowa 11
    62-052 Komorniki