Opinie o ABC na Kołach Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ABC na Kołach Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABC na Kołach Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC na Kołach Sp. z o.o. w Komorniki

Anulka

Zaczęłam dwa miesiące temu. Miałam spore obawy, że obowiązki mnie przerosną ale się myliłam. Otrzymuje od firmy wsparcie kiedy tylko go potrzebuje. Wcześniej pracowałam w stacjonarnym sklepie. Tu można sporo więcej zarobić pracując krócej. Łatwo przejść rekrutację i szkolenie, miła Pani prowadzi je.

Nowa
@Anulka

Cześć Anulka możesz mi napisać jak to jest jeśli pracujesz na działalności i zarobisz 4tys. netto to pewnie płacisz z tysiąc złotych zus+podatek ? więc zostaje niewiele ,a właściwie tyle co byś pracowała w firmie na umowie po 8 godzin bez obowiązku zaopatrzenia mobilnego sklepu, rozliczeń itp . Czy warto tak się męczyć?

Ralf
@Nowa

Witam, nie chce mi sie dokladnie tu tłumaczyc ale masz jakieś blędne info. Zadzwoń do nich to ci wyjaśnią. Ja jezdzę 11 miesięcy i jest inaczej niż piszesz

Pięć gwiazdek za obsługę. Polecam!!!!!!!!

Maniutek

Pracuje w abc na kołach dość długo i jestem zadowolony

Nowa
@Maniutek

Możesz napisać coś więcej?

klienka

Dziękuję bardzo miłej Pani z Bełchatowa, która zawsze na czas dowozi mi pod dom produkty. Mam problemy z nogami i to dla mnie duże ułatwienie. Mam nadzieję, że Pani szef to przeczyta. Pozdrawiam.

Bełchatów
@klienka

Mam działkę pod Bełchatowem, super że to auto dociera pod mój domek. Latem gdy jest upał nie muszę jechać do biedonki i mam zakupy pod nosem. Pani faktycznie jest miła.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABC na Kołach Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent - Mobilny Sprzedawca.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
fajny sklep

Bardzo fajne sklepy. Korzystam i złego słowa i nich nie powiem.

Basek

Bardzo fajnie się tu pracuje, nie narzekam. Jestem sumienny w tym co robię, a efekt mojej pracy jest dobrze wynagradzany.

@Basek

A w jaki sposób jest wynagradzany? Dobra stawka, premia? Czy jakieś inne dodatki? :)

@Marta

Dają 4 tys podstawy plus prowizje jak więcej sprzedaż

Niki
@Anulka

Teraz jest jeszcze bonus na start 6tyś. + dodatek stażowy.

Mateusz

Jakie są plusy i minusy pracy?

dswy
@Mateusz

To tak, najpierw plusy: jak już zrobisz zatowarowanie samochodu i ruszysz w trasę, to praca staje się przyjemna. Jeździsz po wyznaczonych miejscowościach, stajesz co parę metrów, obsługujesz klientów, w większości są bardzo uprzejmi, sympatyczni, można z nimi porozmawiać i z uśmiechem jedziesz dalej. Puszczasz sobie radio, toczysz się furą pomału, możesz sobie zrobić nie jedną przerwę na papierosa, jakąś przekąskę i tak bez pośpiechu. Furę dają oni, za towar pozyskany z hurtowni nie płacisz, a ty docelowo na głowie masz tylko opłacenie ze swojej kasy ubezpieczenia do ZUSu (ok350zł na początku). A teraz minusy: Codziennie musisz kontrolować meile i odbierać każdy telefon od włodarzy, a jest ich nie raz naprawdę sporo, wszystkie wypełnione głupimi uwagami lub nowymi popieprzonymi pomysłami (nie możesz odmawiać bo kara). A no właśnie, kary za najmniejsze pierdoły i zaniedbania, nawet jeżeli coś wyszło totalnie nie z twojej winy. Jeżeli nie podpadniesz im na odległość, nie szkodzi. Lubią robić niespodzianki w postaci kontroli na twojej trasie (nigdy nie wiesz kiedy i w jakim dokładnie miejscu). Możesz wypucować auto na błysk, ale zobaczą kropkę po rozlanej Coli w kącie i już jesteś uwalony. Podnoszą ceny do przegięcia, jak nikt nic nie kupi, coś się przeterminuje, płacisz ty. Musisz jeździć minimum 7 godzin + do tego niepłacony czas zatowarowania z rana, a ciężko jest ogarnąć tą kwestię w mniej niż 2 godziny. Masz wyznaczoną trasę i wbudowany lokalizator GPS, wiedzą kiedy zboczyłeś z trasy, kiedy zgasł ci silnik i jak długo stałeś w jednym miejscu xD Masz po drodze miejscowość, gdzie od pół roku nikt nie wychodzi? Nie szkodzi, musisz się zatrzymać i koniec. Finalnie okazuje się, że z 4000 podstawy zabiorą ci 600 zł albo i więcej bo tyle kary ci wlepili. Zepsuje się samochód? Ok, ale i tak tracisz 200zł, chyba że tego samego dnia wyślą cię na warsztat, a ja musiałem się o to dopominać nawet tydzień i jeszcze dostałem ochrzan, że nic z tym nie zrobiłem (JPRDL...). Po całej robocie do której udałeś się o 6:00, wracasz czasami nawet po 18:00 i nie zauważysz kiedy musisz kłaść się spać. Jest tego dużo więcej ale to wszystko co mi od strzała przychodzi do głowy :) pozdrawiam PS Już wolę iść do tradycyjnej roboty i klepać nadgodziny. Nerwów niekiedy tyle samo, z kasą jakby nie patrzeć wychodzi na jedno, a w razie problemu nie skończysz na bruku bez pieniędzy.

neoo
@Mateusz

to działalnosć gosp, NIE PRACA

Rrr
@dswy

Ale i tak chyba ta najmniejsza krajowa wyjdzie ;d

@neoo

Fakt, ale to ma również swoje plusy i minusy.

@Rrr

Kto Ci to tak policzył??? :D

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy ABC na Kołach Sp. z o.o. w miejscowości Komorniki. Czekamy na nowinki od pracujących.

Yotub

Na (usunięte przez administratora) masz nowy filmik gościu zrobił wywiad i nagrał film zarobki itp kanał do roboty czy jakoś tak wpiszecie wam wyskoczy pozdro

@Yotub

Tak i film fajnie oddaje rzeczywistość pracy.

Agent

Witam. Od początku. Na rozmowie o pracę jest wszystko pozytywnie o firmie, później trzeba wszystkie badania zrobić na własny koszt, założyć działalność. Na szkoleniu dopiero się dowiadujemy (albo i nie) za co firma daje kary finansowe, obecnie prawie za wszystko. Nie sprzedasz papierosów do końca ważności akcyzy to każą ci zrobić likwidację nie raz nawet na kwotę zbliżona do tysiąca na własny koszt po czym te same papierosy musisz im zostawić w hurtowni Eurocash CC. Przekroczysz limit paliwa, odbijają od wypłaty, narzucają towar który musisz mieć Na stanie, nawet gdy on wcale się nie sprzedaje - wtedy musisz znowu to zlikwidować na własny koszt (odbijają od wypłaty). Robią promocje na produkty których klienci nie chcą kupować, zamiast na produkty znane którym ufają klienci to - tandeta która kosztuje - za dużo. Okres zimy to okres "martwy" w sprzedaży (firma dobrze o tym wie po 5 latach istnienia) ale i tak firma narzeka jak ktoś ich progu sprzedaży nie osiągnie (nie wiadomo skąd cel sprzedaży na każdy dzień). Nie każdy trafia na rejon gdzie zrobi obroty na poziomie 1500 netto w czasie 1 dnia pracy, inni mają 500 netto czy mniej. Odnośnie wynagrodzenia i faktur Wg umowy faktury mamy otrzymać do 10 dnia miesiąca (tylko 1 faktura za cały miesiąc pracy). Często zdarza się że fakturę dostajemy później. Wg umowy prowizje za prowadzenie sklepu mobilnego mamy otrzymać 14 dnia miesiąca, jednak to też często mija się z prawdą (mimo ich tekstów w ogłoszeniach o pracę: "-stabilne warunki pracy i zawsze terminowe płatności," ). Jeżeli 14 wypada w piątek to nie ma bata aby 14 otrzymać wynagrodzenie, firma robi przelewy tak że dopiero 17 lub 18 (pon/wt). Zamiast dotrzymać umowy i zrobić przelew np 13 abyśmy otrzymali w terminie. Robią szkolenia na które nie zapewniają transportu przez pół Polski trzeba na własny koszt jechać, bo są obowiązkowe szkolenia. Samo szkolenie przed rozpoczęciem pracy trwa 5 dni - tutaj akurat nocleg zapewniają i katering. Ale z przykładowo 10 os przechodzi je zaledwie połowa lub jeszcze mniej osób. Praca jest w pozytywnej atmosferze dopuki się szczegółów firma nie zaczyna czepiać. Kary są - często coraz więcej i często nie wiadomo za co.

Agent123
@Agent

Fajnie, że teraz chociaż na szkoleniu ci nocleg i katering załatwiają, wcześniej wszystko to było na własny koszt.

neeo
@Agent

to działalność , NIE PRACA, jakie wynagrodzenie? , zwykła manipulacja, Ludzie nie DAJCIE SIE NABIERAĆ, takie sklepiki bez żadnych franszyz jeżdzą

@Agent123

Potwierdzam. Żarcie spoko. Nocleg też.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

klaudiusz

Tak są organizowane takie spotkania

Ja wiem
@klaudiusz

Podają do wiadomość że są tylko że ich wcale nie ma. Może robią raz na 5 lat.

Bambaryła
@Ja wiem

Są i te spotkania są na bogato robione. Organizowane są co rok i byłem na niejednym, bo pracuje już bardzo długo. Ale wiadomo, że względu na Covid-19 od 2020 roku integracje są wstrzymane. Mam nadzieję, że jak świat wróci do normalności, to te fest integracje wrócą.

@Bambaryła

Integruj sie synku zanim cie zlicytuja ????????

Kamil

Koledzy którzy dłużej tu pracują, mówią, że imprezy przed covidem były. I to na poziomie. Czekam aż powrócą, aby się przekonać czy są takie zayebiste jak opowiadają :D

Kaper

Witam, jak jest z podatkiem vat w tej firmie? Odprowadza sie tylko od obrotu? Czy od tej podstawy 4tys tez? Ktos tam jezdzi? Moze cos wiecej powiedziec? W poniedzialek jade na szkolenie. Pozdr

Tiri
@Kaper

Osobiście współpracowałem z nimi i na szczęście długo ta współpraca nie trwała, odradzam każdemu zajedziecie się tam. jeździłem po 14h + hurtownia ale to i tak za mało dla nich i będą chcieli dać ci karę pod koniec ;) Gorąco NIE POLECAM

Zenon
@Kaper

To zależy, czy jesteś vatowcem? Ja jestem na ryczałcie i nie bawię się w VAT. Nie odprowadzasz vatu od obrotu, sprzedaż idzie na abc na kołach. To duże uproszczenie, że abc na kołach bierze na siebie całą odpowiedzialność jeżeli chodzi o sprawy rachunkowe związane z towarem.

@Zenon

Ja nie jestem vatowcem, nie mam vatu. Lepszy w tej sytuacji jest ryczałt.

Kamil

Zacząłem 2 lata temu i nadal działam. Nie zamierzam przestać. Dałem radę na początku, daję radę i teraz. Fajnie, że sieć się rozwija jest nas coraz więcej. Mamy fajną ekipę u nas na terenie. Jest git.

Msryska

Bardzo dobre sklepy. Jestem zadowolona, że mogę robić w nich zakupy.

Renault

U mnie na podkarpaciu chyba ciężko z wakatami, ale jak ktoś szuka roboty to polecam. Wcale nie jest tak że za wszystko karają tylko trzeba troche myśleć co sie robi podczas pracy. To jest odpowiedzialność ale nie jakaś filozofia

Xxxxxxxx

Robię zakupy, wielkie podziękowania, że auto przyjeżdża do mojej wsi. Do najbliższego sklepu mam 3 kilometry. Dziękuję Panu Bartkowi, że nigdy o nas nie zapomina!

Krzysiek Podkarpacie

Czołem. Fajne zajęcie. Bałem się działalności, ale więcej kasy można zarobić. Robię tu od 7 miesięcy i nie nażekam na razie. W razie problemów szybko pomagają ze wszystkim.

Zielu

Na początku miałem sporo obaw, ale nie jest źle. Nie jest to moja robota marzeń, ale lepiej się zarabia niż w zwykłym sklepie. Mogłyby być skrzynie automatyczne w autach.

Ryszard M.

jeżdżę pół roku. jest ok. narazie nie mam jeszcze prowizi. ale co raz lepiej i bedzie.

Rolnik 1972

Bardzo dzwine wpisy.... Pracuje od ponad 2 lat w województwie lubeskim i jestem zadowolony. Pracuje 7,5 - 8 godzin dziennie i zarabiam powyżej 5 tys na czysto. Robię swoje i się staram, a w zamian nikt się nie czepia.

Były agent

Witam, Mój wpis nie zacznie się jakoś wyjątkowo od reszty. Na początku jak u każdego tu obecnego byłego agenta mówią piękne rzeczy które zachęcają jeżeli nie wiesz jaka to jest robota. Ba ty nie wiesz co to jest za robota dopuki nie wejdziesz w bagno(ładnie mówiąc). Przez pierwszy okres 3/4 miesiące jest znośnie ale wymagają sporej ilości rzeczy na start. Ale po tym okresie już zaczynają się cyrki. Masz więcej towaru względem ludzi i obwiniają cię o to że to ty sprzedać nie umiesz towaru którego ludzie nie chcą a później idzie na twój koszt. Najlepsze jest to że im masz więcej towaru na busie tym łatwiej im manipulować nim Mianowicie mają dostęp do systemu i widzą ile masz towaru i jakiego. Więc dodają co jakiś czas przed synchronizacją byś się nie skapnął skąd go masz, bo pewnie na fakturze wziąłeś albo coś. To jest łatwe akurat i trzeba się zastanowić dwa razy i popytać nie jednej a kilku osób o tej pracy by się na rok i miesiąc wypowiedzenia nie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) jak za swojego czasu ja to zrobiłem. Niestety żałuję bo zarobki są praktycznie jak w sklepie (jeżeli masz słaby miesiąc i dużo strat). Dostałem nauczkę by nie iść od razu w takie coś i żeby uważać. Na razie przygody z handlem mi zbrzydły.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC na Kołach Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC na Kołach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 26 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABC na Kołach Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wiśniowa 11
    62-052 Komorniki