Opinie o Pastwisko Tomasz Danielak w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pastwisko Tomasz Danielak, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pastwisko Tomasz Danielak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pastwisko Tomasz Danielak w Poznań

Ryszard Nowy wpis

@Krejzolka A jak było z godzinami pracy? Jest elastycznie, jakie zmiany?

Krejzolka Nowy wpis
@Ryszard

wiesz to bylo juz jakis czas temu, zmiany bodajze 12tki, grafik do dogadania :) atmosfera byla super :)

Krejzolka Nowy wpis

Ja pracowałam parę lat temu, fajne czasy , wspominam z sentymentem to miejsce i ekipę pozdro ????

były pracownik

Radzę unikać. W ogłoszeniu napisane jest umowa o pracę, w rzeczywistości większość pracowników nie posiada jej WCALE. Zdarzają się dni w których pracuje się 14 godzin, a mimo to nie należy się żadna przerwa, nawet taka żeby w spokoju w 5 minut zjeść posiłek (no chyba że nie ma żadnych zamówień) .... o płatnej przerwie nie ma nawet co marzyć. Nadgodziny niedziele i święta płatne normalnie, zero dodatków, zero premii (rzecz jasna pomijając napiwki) Napiwki kierowcy - mają to co zostawi klient barmanki oraz kuchnia mają do podziału słoiczek z baru. Atmosfera - większość jest pozytywnie nastawiona (jest kilka wyjątków), idzie się pośmiać, porozmawiać a nawet wspólnie wyjść na piwo. Niestety szef nie potrafi się nawet przywitać.... także ten... Trzeba tutaj jeszcze dodać, że często w ramach oszczędności są ucinane godziny / dni pracy, także często się zdarza, że z obiecywanych 200 godzin w miesiącu, pracuje się ledwo 120 - co za tym idzie, jest częsta rotacja ludzi .. Z tych pozytywnych wiadomości - posiłek jest darmowy - Większość burgerów z menu. (Skrzydełka, wieprz i żebra za połowę ceny). - zniżka 50% na wszystko z menu dla Ciebie i osoby towarzyszącej - zniżka 50% do pizzerii Raptorius i restauracji (?) Szczaw i Mirabelki

Justyna

A Ty jesteś pracownikiem Pastwisko? Jeśli tak, to napisz, co Ty myślisz o pracy w tej firmie. Jesteś zadowolony z zarobków?

nicky
@Justyna

jestem. wole sie nie ujawniac :P mi tam praca pasuje , jesli chodzi o zarobki to pewnie mozesz sie czegos dowiedziec z ogloszen o prace

... NC...
@Justyna

Nicky to nick szefa lub pana W. Wiec Justynko odpusc sobie ta firme bo dostaniesz zlecenie albo bedziesz robic na czarno i bedziesz zapi... c jak czar...ch. Podsumowujac niewazne co zrobisz i tak na koncu bedzie zawsze twoja wina. Zreszta wystarczy przejrzec ogloszenia na portalach wciagla rotacja, nie poprostu ludzie nie chca pracowac na zasadzie 15 pln/h a na umowie najnizsza krajowa. (usunięte przez administratora) skarbowe delikatnie mowiac. Taka moja rada w tyl zwrot i do innej pracy.

... NC... Nowy wpis
@Justyna

Mam jeszcze kilka przystankow do pracy i zostalo wydedukowane ze kto z bylych lub obecnych pracownikow zapisuje sie aby dac ocene gwiazdek, otrzymywac powiadomienia o komentarzach i opiniach... Zenada i prostactwo kazdy kto uzywa czesci swojego mozgu odrazu sie zorientuje.

nicky

a ja jestem bardzo zadowolony. atmosfera, fajna na luznie, ludzie fajni ,mozna sie posmiac tak jak ktos pisal i zjesc dobre zarcie, mam wrazenie ze niektorzy przesadzaja albo pisza zlosliwie. pozdro

Kierowca Zaopatrzeniowiec Dostawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Cv wyslana po pewnym czasie tel. Zostalem zaproszony na rozmowe, wstawiam sie o umowionej godzinie. Wchodze do lokalu mowie ze jestem umowiony na rozmowe o prace. Po kilkunastu minutach wychodzi gosc kolo 30 moze mlodszy ani dzien dobry ani sie nie przedstawil tylko odrazu zadaje pytania. Proponuje stawke nizsza o zlotowke nizeli w ogloszeniu(na probe oczywiscie bez umowy). Jezeli sie mi spodoba i ja spodobam sie to dostane umowe zlecenie jako okres probny a potem pomyslimy. Jeszcze dowiedzialem sie od tego czlowieczka ze jestem kierowca a jak nie jade z jedzeniem do klienta to pracuje na kuchni za ta sama stawke(what)...

Pytania

Czy pracowalem juz w gastronomi jako kierowca, czy znam osiedla na piatkowie i winogradach oraz w strone suchego lasu. 0 pytania o prawo jazdy.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mateusz

Słyszałem ze szukają kierowcę, ile da się zarobić ?

Dziewczyny jaki styl panuje w Pastwisko Tomasz Danielak?

Haha
@Pytanie

Niestety ale to w 110% prawda co tutaj opisuja. Zakonczylam wspolprace w tej firmie w niedalekiej przeszlosci czysty wyzysk i nie tylko..

xD

Dziwna akcja z tą firmą. Szukają ludzi na stanowisku kierowca, ze stawką 13 zł za godzinę na rękę, na umowie o pracę. Na miejscu okazuje się, że na okresie próbnym dostaniesz 12 zł za godzinę i do tego na zleceniu. Niby jesteś kierowcą, ale masz pomagać też na kuchni. Niestety, ta "pomoc na kuchni" obejmuje ponad połowę twojej zmiany, która jest dwunastogodzinna. Grafik ustalany co tydzień, nie zaplanujesz sobie nic.

Andrzej Jurczyk
@xD

Nie miałem sposobności z tą firmą ale z tego co piszesz to raczej Ty miałeś problem,że w pracy trzeba pracować. Jeśli chcesz być kierowcą,kręcić kołkiem przy dyndających pluszowych kostkach w rytmie disco polo to złóż aplikacje do ubera. Z pewnością to sprosta Twoim oczekiwaniom. Będziesz sam sobie sterem i okrętem, ponieważ z doświadczenia wiem,że kierowcy w gastro pomagają a nie siedzą z założonymi nóżkami czekając na zlecenie

xD
@Andrzej Jurczyk

Oczywiście rozumiem pomoc na kuchni, ale nie sytuację, gdzie z 12-godzinnej zmiany na stanowisku kierowcy, ponad 9 godzin siedzisz na kuchni. Dla mnie to niepoważne.

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Pastwisko Tomasz Danielak w miejscowości Poznań, bo jeszcze nie ma żadnej opinii i nie wiadomo jak wygląda zatrudnienie u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Pastwisko Tomasz Danielak - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pastwisko Tomasz Danielak
5/5 Na podstawie 2 ocen.