Opinie o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AMBRA Sp.z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMBRA Sp.z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMBRA Sp.z.o.o. w Czechowice-Dziedzice

Pracownica

A ja mam takie inne pytanie, czy kierowcy co przyjeżdżają do firmy nad ranem, w jakiś sposób są kontrolowani podczas tej epidemi. Korzystają z jadalni, z WC, nikt ich nie kontroluje. My pracownice staramy się pracować i przeszczegamy procedur związanych z epidemią.????? Czy ktoś o tym pomyślał?

@Pracownica

No właśnie, ktoś tu w końcu z sensem pisze. Marzena jest w porządku, wykonuje swoją pracę, dajcie już spokój z Marzeną. Teraz mamy trochę inny problem, nie tylko my... Zadbajmy o siebie na wzajem, przychodźmy do pracy zdrowi, a co z tymi kierowcami???? Może ktoś zadba o to żeby i oni ni do zakładu nam nie przynieśli

@Pracownica

Tak sprawdzana jest im temperatura. Dodatkowo mają środki bakteriobójcze do rąk.

#
@Magazyn

Zmieńmy już temat z tą Marzeną , bo to już jest nudne , tak jak Ona. Są teraz inne ważniejsze sprawy.

Dzięki za info. To super

Ryszard

A czy kierowcy Ambry zostali wyposażeni w maseczki i rękawiczki? Jak w ogóle wyglądają warunki pracy w obecnych czasach pandemii?

Ela

Masz rację ta która ją oczernia na forum jest tak (usunięte przez administratora) że aż żal mi jej pewnie jest do niczego i jest do zastąpienia pierwszą lepszą osobą . Każdy mądry żeby pisać A może powinnaś jej prosto w twarz powiedzieć to co myślisz bądź odważna.

A.

Jesteście żałosne ???? cała ta firma także. No i grono osób wchodzących sobie w 4 litery...żal na to patrzeć.

Staruszek

Jeżeli komuś nie pasuje praca to niech się zwolni a nie opisuje pracę innych bo im zazdrości. Niech każdy się popatrzy na siebie i tyle bo do narzekania każdy a żeby się roboty chwycić to niema nikogo.

Omg
@Staruszek

Piszesz (usunięte przez administratora) nikt nikomu nie zazdrości pracy, tył ko piszą prawdę jak jest. Struga z siebie damę bo sobie załatwiła na 1 zmn. Wszędzie jej pełno , co ona to nie umie. Żadna filozofia, dziecko potrafi.

Staruszek
@Omg

To napisz co potrafisz pochwal się może kierownictwo to doceni.W gębie każdy może być mocny. Ale tak to jest trzeba być wredną suką żeby kogoś oczerniać publicznie.Miej odwagę i powiedz jej to prosto w oczy a nie użalaj się na stronie która nie do tego służy.

Omg
@Staruszek

Co jej tak bronisz? Szkoda wogóle pisać, i tak każdy sobie myśli swoje. Myśli że jest taka niezastąpiona we wszystkim .Więc nie odpisuj .

Firma AMBRA Sp.z.o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ala

Mam pytanie ,jak wychodzą wydające za niedzielę?

Pracownica

Co dostałyście na Dzień Kobiet? Firma się postarała? Może jutro dostaniecie? Niedziela pracująca.

@Pracownica

Następny (usunięte przez administratora) nie było ani jednej niedzieli pracującej w tym roku, jutro też nie ma, a szkoda, bo ludzie by sobie chętnie przyszli

@Jola

Daj spokój, każdy ma rodzinę, i powinien weekend spędzić z rodziną a nie w pracy. Dobrze że nie ma.

@Pracownica

A zmusił cie ktoś kiedyś , żebyś przyszła na niedzielę? Nie , ponieważ one są dla chętnych, a takich nie brakuje. Nie chcesz nie chodź, My chętnie pójdziemy.

@Pracownica

Dokładnie.Ja już skończyłam z niedzielami za ciężko żeby typać cały tydzień plus niedziela.

Pracownica2
@Szkoda Gadać

To sobie chodź i dorabiaj się. Powodzenia.

No wa

Jestem nowa, i już mi się nie podoba. Zero organizacji, baby ciągle o coś krzyczą . Dla mnie to jest dziwne że się jest z kierownikiem na ty. Trochę porobię do wypłaty i się zwalniam.

@No wa

Nowa tzn ile pracujesz? Bo ostatnie dwa/trzy miesiące jak nie dłużej nowych dziewczyn nie zatrudniono....

@No wa

No tak, na forum cicho więc trzeba zacząć jakiś temat żeby było o czym gadać na magazynie. Trollu, twoja podpucha ci nie wyszła.

@No wa

Moja droga do kierownika mówimy przez Ty ponieważ każdy z nich był kiedyś jednym z nas,pracował na magazynie.

Grażyna

Koleżanki się zwalniają jedna za drugą, i mają rację.

ojciec prać
@Grażyna

Jak szczury z tonącego statku... No cóż pozostaje tylko dopowiedzieć " Ryba psuję się od głowy " Ciekawe ile to będzie jeszcze istnieć??? Pozdrowienia dla Lary... najlepsi pracują i mają się dobrze - bez komentarza.

Lara
@ojciec prać

Ostatnimi czasy zwolniła się jedna osoba i to jest fakt. (usunięte przez administratora) tak walczyła i myślała, że (usunięte przez administratora)załatwi wszystko. Przeliczyła się i teraz z zawiści wypisuje bzdury. Cała prawda.

Grażyna
@ojciec prać

Napewno jedna? Jesteś pewna?

Laraaa
@Grażyna

Tak, jestem pewna. Sama z siebie zwolniła się w ostatnim czasie tylko jedna osoba. I dziwnym trafem od jej zwolnienia na tym forum zaczął się wysyp niepochlebnych komentarzy....

Janusz
@ojciec prać

Wiesz może, co jest powodem tego, że wymienione przez Ciebie osoby zdecydowały się na zwolnienie z firmy AMBRA? Znasz motywy, które sprawiły, że tak się stało? Przedstaw, proszę, co wiesz więcej na ten temat.

@ojciec prać

Najlepsi to się zwolnili i mają się dobrze. Pracują Ci co sobie dobre miejsca załatwili. Nie polecam, kwestia czasu aż się zaczną zwalniać.

Laraaaaa
@Lola

To się zwolnili czy dopiero zaczną? Bo się chyba platasz w zeznaniach...

@Lola

Aż się zaczną zwalniać następni. Lepiej.

Janusz
@Lola

Skąd u Ciebie przypuszczenia, że dojdzie jeszcze do jakichś zwolnień z pracy w firmie AMBRA? Rozmawiałaś może z pracownikami, którzy pozostali w firmie i stąd masz taką informację? Czy może jest to zupełnie inne źródło, z którego taka informacja wypłynęła? Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.

@Laraaa

Oj,nie...akurat zwolniłam się dwa lata wcześniej.

Przyjęta rok temu.
@Lola

Zwolniłaś się dwa lata temu i jeszcze piszesz na tym forum ? Ty to chyba życia nie masz. Skąd wiesz jak jest teraz firma ? Dwa lata temu firma jeszcze w Cz-Dz była. Po co siejesz ferment, teraz jest super jeżeli chodzi o wydawanie towaru przez dziewczyny,jak na kobietę bardzo dobre wysokie zarobki sięgające na renkę do 3200 zł.

@Przyjęta rok temu.

Co to jest "na renke"?? Analfabetyzm widzę się szerzy. Dla takich w wykształceniem zawodowym to może 3,200 na rękę to dużo.

Ulala

Tam to nawet nie trzeba mieć wykształcenia, nawet możesz być po szkole specjalnej .Ile takich osób pracuje w biurze, po znajomości, układy.

Lola

Sama piszesz z błędami, taka mądra.

@Lola

Nie widzisz różnicy w błędach ortograficznych a błędach spowodowanych szybkim pisaniem? Twoja sprawa.

Lola

O jaka uczona, przecież każdemu się może zdarzyć. Nie bądź taka do przodu .W pracy też jesteś taka mądra, nie wątpię i to za bardzo.

@Lola

Weź się stuknij w ten pusty łeb. Jeśli dla ciebie napisanie "na renkę" spowodowane jest szybkim pisaniem to proponuję cofnąć się do podstawówki, tam dzieci uczą się zasad ortografii. Żegnam.

Żal. pl

Już się nakręciłaś. Sama się stuknij w głowę, Tobie się nigdy nie zdarzyło źle napisać? A zapomniałam żeś taka uczona mgr. Inż. Żal mi Cię, i w Ambra pracujesz?!

Pracownica

Bez komentarza, lepiej pogadać o czymś bardziej ciekawym w firmie, nowy związek na magazynie.

Była

Nie polecam, pracowałam w tej firmie. Panie które mnie uczyły na 1zmn to takie zarozumiałe , niesympatyczne że odechciało mi się tam pracować . Szczególnie jedna ma buźkę bardzo niewyparzoną. Gwiazdy chodzące. Masakra.

@Była

Masz rację, dokładnie tak jest. Ta praca jest nie warta tych pieniędzy.

Wydająca

Wybierać to można bułki w sklepie. Nadaje linie przeważnie osoba pomagająca kierownikowi. Proszę pomyśleć logicznie kto miałby czas wybierać poszczególne wz, jak jest np 50 linii. Około na dzień 20 tysięcy pozycji, a ty myślisz że Tobie ktoś wybiera gorsze wz ??? Chyba 10 osób przy tym jednym biurku siedzi i szuka Ci samych ciężarów :D. Proszę najpierw pomyśleć a potem pisac.

Wydająca 2
@Wydająca

Które osoby pomagają kierownikowi nadawać linie?

Zmiana
@Wydająca

Buleczki to ty sobie może wybierasz. A prawda jest taka że są ciężkie linie i lekkie, nie chodzi wz, tylko całą linia.bo cała linia może mieć 2 tony a może mieć 50 kg. Kierownicy widzą w systemie ile która linia ma kg lub ton. (w poprzednim tygodniu byłam świadkiem jak jedna z pracownic starszych podeszla do biurka, linia się dana skończyła i tekst tylko proszę o cos fajnego, był przegląd lini że strony kierownika i teks do pracownicy, dam Wam to bo jest fajna linia) a ty tu mówisz że nie ma czasu wybierać lini. Tu chodzi o całe linie nie o wz.

@Zmiana

Kierownik, który przydziela wz-ki daje wg priorytetów, a nie wg tego kogo lubi. Stara się w miarę możliwości każdej ekipie dawać naprzemiennie. Wy oczywiście tego nie wiecie bo zaglądacie innym dziewczyną na wózki, czy czasami nie ma lżej od Ciebie. Zapewne ma bo jest mądra i dzieli sobie wz-ke na 2 wózki, tylko tego nie widzicie. Czasami przy biurku sobie żartują o lżejszych liniach np z donegalem czy coś ale ty już usłyszałaś, no ba byłaś świadkiem, że dał lżejszą bo nawet może sprawdziłas, że taka pewna jesteś?

@Zmiana

Mam pytanie ile dla Ciebie kg to jest ciężka wz ? Kolejna sprawa to piorytety, linia się kończy a administratoży którzy siedzą przy biurku nadają linie priorytetami, nie kierownicy. Administrator też nie ma czasu wybierać linii, tym bardziej że dział planistów, nie może się wyrobić z zatwierdzaniem linii i często do 23.30 linie są wydawane na bieżąco. Zanim administrator wydrukuje wszystkie linie jest 24.00, i tu zaczynają się piorytety, których nie może zamienić miejscami. Wniosek jest jeden, a mianowicie jaka linia nam się trafi to czysty przypadek.

@Wydająca 2

Są 2 osoby przeważnie, jedna kobieta i jeden mężczyzna.

Xd
@Szkoda Gadać

Ale ty (usunięte przez administratora) wypisujesz, przecież widać kto lata po magazynie z pełnymi kartonami a kto z lekkimi....

@Xd

No tak Ty wszystko widzisz, wszystko słyszysz i wiesz najlepiej. Nie podoba się to zmień pracę. Rób swoje, a nie zaglądaj po wózkach.

@Xd

Od ilu kg. to dla Ciebie ciężka wz ?

Wydająca 2
@Zmiana

Który kierownik taki mądry? Zapunktuje sobie jak da lżejsze Wz?

@Wydająca

A kobieta to jest ta, której nikt nie lubi bo się szarogęsi na magazynie?

@Lola

Wy ankietę przeprowadzacie kto kogo lubi, a kto nie? To Wam się priorytety pomyliły. To jest PRACA , a nie przedszkole . Przychodzisz zarabiać, a nie plotkowac czy się kogoś lubi czy nie. A ta strona jest po to , żeby wyrażać opinie o pracodawcy , a nie obrażać anonimowo innych pracowników czy pisać jakim się jest nieszczęśliwym.

Jess
@Szkoda Gadać

Zgadzam się z przedmówcą. To jest praca a nie płac zabaw. Ocenianie kogoś po sic! wyglądzie? ( bo ma dłuższe paznokcie czy rzęsy) no i co że ma? Też możesz sobie zrobić. Takie osoby też pracują. Skoro pracujesz w firmie to wiesz, że ile zrobisz tyle zarobisz. Każdy pilnuje swojej roboty. Ktoś dostaje lekkie wz? Owszem, zdążą się że jest sam Donegal, ale za to następna ma 200kg i trzeba to zrobić. Pani przy biurku może nie ma czasu na bycie przyjaciółką każdego bo ma na głowie linie itp. I służy pomocą w razie problemów. Szukasz przyjaźni? To idź do klubu albo załóż konto na Tinder. To jest praca. Można pogadać ale w rzeczywistości nie ma na tyle czasu. Nie bronie nikogo, ani nie jestem firmowym lizusem. Owszem, widzę co się dzieje i nie wszystko mi się podoba. Ale co? Mam stanąć i zacząć tupać nóżką? Co mi to da?

Co jaki okres czasu w AMBRA Sp.z.o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Zapomnij

O podwyżkę? Ludzie od lat pracują na tych samych stawkach, zero podwyżek. Tak samo kierownicy którzy są za wszystko odpowiedzialni zarabiają śmieszne pieniądze. Panie na wydawce mają tyle samo. W innych zakładach podwyżka jest co roku, premiera roczna, wczasy pod gruszą, a tu tego nie ma.

Zapomnij

To chyba tylko wydawka dostała .No cóż ktoś musi robić.

@Zapomnij

No tak, na wydawce się robi więc dostalysmy, masz rację. Wózków też dostali, po co siejesz ferment?

@Jola

Sugerujesz że podwyżka to przeskok z 2250 na 2600? Czyli najniższa krajowa która się należy jak psu buda? Nie wspominam o dodatkach ale mówię o podstawie.

@Alexa

Widzę, że nie jesteś zbyt bystra, więc już tłumaczę. Najniższa to 2 600, prawda. I na tym by się mogło w zasadzie skończyć, ale na nasze wypłaty składa się wiele czynników i dodatków co w rezultacie daje kwotę znacznie przewyższająca kwotę minimalną. Wytłumaczyć Ci jeszcze jaka jest różnica między kwotami brutto, a netto? Może nie wszystko naraz, bo możesz tyle wiedzy nie przyswoic.

@Jola

Nie bądź taka hop do przodu bo wiem więcej niż ci się wydaje. Wiem też że mamy różne dodatki. Swoje mądrości zostaw dla siebie.

Xd
@Alexa

To właśnie podstawa jest 2600,nie wiadomo o jaką podstawę Ci chodzi. Do tego dochodzi za nie chorowanie, za akord. Wiadomo że akord ładny mają nie liczne, tylko te ci dzień dzień dostają fajne linie, reszta rypie ciężkie i ciężko o fajny dodatek akordowy. No ale ta kwestia już nie raz była poruszana no i dalej nikt nic z tym nie robi. Bo ja rozumie jest dana linia i osoby przypisane do lini z automatu pobierają wzke. Ale kierownicy widzą które linie są ciężkie które lżejsze i już wiedzą co ktorej grupie przydzielić. Jest to niesprawiedliwe bo każda z nas by chciała lepiej zarobić.

@Xd

Dobrze napisałaś, widzę że należysz do grona tych wydających co robią większość tych ciężarów....

@Magazyn

Zawsze były, są i będą jakieś wybrańce co się nie narobią a zarobią. Pyskate , które wiecznie narzekają. Lepiej sobie poszukać spokojnej pracy. Ta praca nie jest na dłużej.

Ala

Nie polecam tego pracodawcy, dziewczyny które się w ostatnim czasie przyjęły to się już zwolniły. Może Wam odpiszą dlaczego. Starsze panie zasuwają na nocnych zmianach, a młode wybrańce na pierwszej zmn.

@Ala

dlaczego się zwolniły? Aż tak źle jest?

Była

Piszesz prawdę !!!!!

Jakieś szczegóły?

A kto się zwolnił...

Wera
@Ala

Pracodawca jest ok.Jak pracujesz sumiennie to i wypłata jest ok.Atmosfera ostatnio nie jest najzdrowsza przez niektóre osoby plotkujące,ale grunt nie wdawać sie z nimi w zbedne dyskusje i tez jest ok.

@Magazyn

Z tego co pamiętam to nikt się w przeciągu 9 miesięcy nie zwolnił. Chyba tamta pani co to pisze dawno w Ambrze nie pracowała :) albo myli inne Ambry co są na rynku z naszą firmą :D

...
@Była

Niech więcej osób coś napisze dlaczego się zwolniły.

Magazy
@I

Też się mi tak wydaje że się nikt nie zwolnił, a tamte panie już dawno odeszły. Ludzie jakie wy tu brednie wypisujecie. Pracuję już długo jakoś nie mam nic do ambry, do pracodawcy, do wypłat i do pracowników. Ja tam nie narzekam

Pracownica

Jest w końcu tą impreza filmowa czy nie? Kiedy? Bo różnie mówią.

Lara

Jak to jest? Jedni pracują na dniówki a inni robią tez nocki? Mowa o magazynie. Ci na nockach zarabiają wiecej? Są jakieś zmiany w systemie pracy czy ciągle pracuje się tak samo?

@Lara

Jeśli cię przyjmą to na nocki.Pracujesz na 17,18,i dwa razy na 19.Zarobisz więcej przez dodatek nocny

@Lara

W tej kwestii to tylko jedna osoba robi jak chce, raz na 13,raz na 14,takiej nikt nie zabroni bo ustawiła się jak gęś. Nikt za nią nie przepada na magazynie. Omijać szerokim łukiem, strasznie fałszywa

Magazyn 2
@Magazyn

Brawo Ty, masz rację. Więcej jest takich co się ustawiają.

Zmiana
@Magazyn

Rano przychodzimy do pracy a tu się okazuje że gwiazda nawet nie wydaje towaru do rana. Starsze osoby zapiepszaja do rana a ona zamiast wydawać to ściemnia przy biurku. Ze nikt tego nie widzi. A jeszcze pozwalają na to... Pracownicy mają jej już dość...

@Zmiana

Pani ta wykonywała polecenia przełożonego. Nie stała tylko pracowała. Pracowała jak to pani nazwała przy tym biurku ponad swoje obowiązki. Co pani zrobiła ostatnio dodatkowego oprócz podstawowych obowiązków, że śmie oczerniać innych anonimowo ? Przekonany jestem że zapewnie nic, bo się pani nie chciało. Nie wolno wypisywać takich farmazonów z zazdrości, bardzo nie ładnie, wstyd.

@Zmiana

O kim mowa?, Napisz inicjały albo tylko imię. Bo za bardzo nie wiem o kogo chodzi.

@Zmiana

Są takie gwiazdy co się nie przemęczają, szczególnie panie z 1 zmn Marzena i spółka , 8 h coś pościemnia niby coś tam robi, a punkt 14 już pod bramą. Takie to pożyją.Może by tak zamianę zrobić, kuriera to każda potrafi zrobić.

Pracownica2
@I

To co Ona przy tym biurku robiła?

Lopez

A dlaczego pytasz?

M

Nie

Hello

Masz rację z tymi telefonami, co druga na telefonie siedzi zamiast trochę robotę podciągnąć. Powinien być zakaz.

Jaka jest umowa w firmie AMBRA Sp.z.o.o.? Wiecie czy jako Operator zatrudniają na zlecenie?

Nie ma zleceń

...

Dziwna jest ta firma, samowolka i tyle. Zarobki masakra.

@...

To pracuj szybciej,to nie jest nic takiego,a jak przyspieszysz to zobaczysz różnicę na wypłacie.Prawda,niektóre widać że im nie zależy.Chodzą w doklejanych pazurach,rzęsach,a to fryzurka co dzień to inna.Taka to nie zarobi,ale są dziewczyny które fajnie wydają,i fajnie zarobią.

@Pewna

Pewnie jedną z tych sztucznych są S.Sz. ,Weronka P. Itd... I po co takie przyjmują , na pokaz?

3 tyś zrobicie?

@I

To chyba zasuwasz , cały czas na nogach, i co msc masz tyle?

Żal (usunięte przez administratora) ściska !!!!! Zazdrośnica

@Pewna

Tam to nawet Ukrainki nie wyrabiają , te młode miały już dość pracy.

@Pracownica

Z tymi sztucznymi rzęsami to jest tak , że za niedługo swoje stracą . No ależ cóż gwiazdy muszą święcić.

@Pracownica

Święcić to sobie można jajka na Wielkanoc. A co swoje straciłaś, że wiesz jakie mogą być skutki?

@...

A co masz do zarobków? Widocznie nie wysilalas się specjalnie. Ja tam na zarobki nie narzekam:-) wręcz przeciwnie,W różnych zakładach pracowałam i po kilku latach tyle nie zarobiłam. Kto jak pracuje tyle ma....

@Pracownica

Ale w ambrze tylko na nogach zasuwasz,przecież nie na głowie,Ty widocznie tylko na telefonie zasuwalas....

Wera
@Pewna

Szkoda mi tylko tych dziewczyn co fajnie wydają że dalej nie mają żadnych dodatków,A niektóre co otrzymały dodatek to mają w nosie wysilanie sie bo tak jak to ostatnio jedną tam podsluchalam na lokacji ,mam dodatek 200 to po co bede zapiepszac.to jest nie w porządku.

@Wera

Pewnie to jakaś wazelina, co ma znajomośći i najbardziej pyskata, po co się będzie wysilać. Tak samo jak Marzenka z 1 zmn wazelinka, dobrze umie wchodzić , niech sobie nocki popracuje.

@Wydająca

Powinien być zakaz używania telefonu w pracy. Większość Pań to tylko siedzi na Instagram , fb, zamiast się roboty chwycić,

Ada
@Wera

Większość Pań to zarobi tyle co kierownik zmiany, który jest odpowiedzialny za wszystko normalnie porażka że na takim stanowisku są takie małe zarobki .Przyszła nowa i zasuwa w Akordzie i zarobi 3 koła.

M a j a
@Pracownica

A co niby mają stracić, te rzęsy czy paznokcie

M
@Pracownica

Lepsze takie niż takie (usunięte przez administratora) do kierowników jak ta z opaską emotki czy te które przychodzą romansowac do pracy bo każdy widzi że utworzyła się nowa miłość.... Te sztuczne chociaż pracują nie wiem co macie do tych sztucznych

Stokrotka
@Pracownica

Co ci do tego kto jak wygląda

Zzz

Jak wam się nie podoba to pracę zmieńcie. Trzyma was ktoś na siłę? Jakos mi się to nie wydaje.

Wtf

Hejka, za niedługo bawimy się na imprezie firmowej. Jak się Wam podobało rok temu?

XYZ
@Wtf

Rok temu było super. A będzie w tym roku, wie ktoś coś? , bo różnie mówią.

@XYZ

Zamiast (usunięte przez administratora) imprez, dali by ludziom więcej zarobić. Każdy by się ucieszył.

XYZ
@Tak

Nie powinno być zamiast a jeszcze. Wczasy pod gruszą też powinny być, w eurocashu we wszystkich firmach są oprócz u nas. Ale imprezy jak najbardziej są godne, taki wielki +.

@XYZ

Nie wszyscy są chętni na takie imprezy, co Ci z tego że wypijesz i potańczysz jak i potem tak Cię obgadają .Lepiej dać ludziom więcej do wypłaty , wczasy pod gruszą...

@Tak

Dużo osób na to chodzi jest cały stół ładowaczy, cały ściągających, oraz zawsze około 4 stoły wydajacych, 2 stoły kierowców, 7 stołów biurowca, oraz jeden stół przyjeć w stoliku minimum 10 osób. Zawsze pełna sala, szkoda że w tym roku coś kombinują i chodzą pogłoski że imprezy nie będzie.

@Tak

Imprezę zabiorą a wczasów pod gruszą i tak nie dadzą, to samo z pięniedzmi.

@Tak myślałem

No i dobrze że nie będzie, jestem za tym żeby zrezygnować z imprez, dać pracownikowi więcej zarobić .

Tak myślałem

Bardzo jesteś naiwny jak myślisz że jak zabiorą imprezę dadzą Ci więcej pieniędzy. Te pieniądze są ze socialnego, wezmą imprezę a nie dadzą nic w zamian i taka jest prawda. Pracuje w Ambrze ponad 11 lat, będzie jak ze słodyczami na świeta paczki były za ponad 150 zł a dostałeś w pieniądzach więcej o 50 zł :) z czego jeszcze musisz podatek odliczyć , czyli wzięli Ci z wypłaty, a i karty zamiast na 3 lata i doładować to co roku nowe, bo za karty odejmują ci z kasy około 40 zł. Dla myślących tak to działa myślisz że Ci dają a w gruncie wychodzisz na tym o wiele gorzej.

@Tak myślałem

Sprostowanie do tych paczek żeby wszyscy dobrze zrozumieli, bo niejasno napisałam. Zamiast 150 zł w słodyczach, masz 50 zł w pieniądzach czyli o 100 zł mniej.

@Tak myślałem

Wszystko już pomału zabierają, nawet vouchery.

I

Luźny czwartek też zabrali i nic w zamian nie dali.

@I

Za to macie luźną niedziele. Ha.

Szkoda Gadać

Nie czepiaj sie niedzieli, na nią chodzą tylko chętni, nikogo nigdy nie zmuszają . Chcesz dorobić idziesz , nie to po co się wypowiadasz.

Zostaw merytoryczną opinię o AMBRA Sp.z.o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w AMBRA Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMBRA Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMBRA Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 18 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMBRA Sp.z.o.o.
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Hutnicza 7
    43-502 Czechowice-Dziedzice