Opinie o Paulina Schroeder Medverita Group w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paulina Schroeder Medverita Group, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paulina Schroeder Medverita Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulina Schroeder Medverita Group w Kraków

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Paulina Schroeder Medverita Group?

Anonymous
Klient

Czy ktoś weryfikował jakość tych suplementów od Pani Pauliny? Widziałem, że laska niezłe wały robi od lat. Mam pewne obawy co do jakości ich produktów.

klient Nowy wpis
@Anonymous

Można prosić coś więcej o tych "wałach" w Medverita, to by było pomocne klientom

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Paulina Schroeder Medverita Group?

Marek Nowy wpis

Ktoś poda adres do firmy ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

bapona

Interesuje mnie, GDZIE powstają produkty Medverita - tzn GDZIE mieści się zakład produkujący te wszystkie suplementy. Gdyż podany adres w Krakowie, to prawdopodobnie siedziba biura (lokal numer 2 - tu chyba nie powstają witaminy?). Bardzo proszę o odpowiedź.

butosracz
@bapona

sam byłem ciekawy i po pobawieniu sie w detektywa doszłem do wniosku że produkowane i pakowane są przez firme DSM Nutritional Products, na niektórych suplementach medverity są nazwy ich witamin z copyrightem

KLIENTKA
Klient

Szukam kontaktu do Medverita, ponieważ po zażyciu B-50 Aktywny B-Komleks mało się nie udusiłam. Dostałam tak silnej alergii , że całe ciało miałam wysypane i, puchłam i miałam duszności. Skontaktowałam się z lekarzem i oczywiście padło pytanie - co brałam. Zaczęłam sprawdzać Medverita i nie znalazłam żadnego certyfilkatu ani informacji o dopuszczeniu leków. Mój błąd , że wcześniej tego nie sprawdziłam. Mam nauczkę, żeby zażywać leki , te zakupione w aptece.

Marynia
@KLIENTKA

To uczulenie mogła spowodować witamina B3 - niacyna (50 mg (312% RWS*) (amid kwasu nikotynowego / kwas nikotynowy 35/15 mg). Niektórzy tak reagują na kwas nikotynowy, ale to nie jest groźne. Wystarczy wziąć witaminą C i przechodzi. Też chciałabym wiedzieć czy Medverita posiada jakieś zezwolenia/certyfikaty na produkcję suplementów!!!

Jakieś nowe wieści pojawią się o firmie Paulina Schroeder Medverita Group w miejscowości Kraków? Wiecie coś na ich temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Schroeder Medverita Group - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paulina Schroeder Medverita Group
0/5 Na podstawie 0 ocen.