Opinie o Pilomax Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pilomax Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pilomax Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilomax Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Pilomax Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 3500 PLN można liczyć na dodatkową premię?

Administrator Nowy wpis

Pracując jako influencer średnie płace kształtują się na poziomie 5000 PLN. A jak płacą w firmie Pilomax Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Pilomax Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Pilomax Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Wszystkie dotychczas odbyte szkolenia opłacił mi pracodawca

logo firmy ADWOKAT do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Elektryk teletechnik / pomocnik
Warszawa
Elprim Piotr Piotrowski
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Aplikant adwokacki / radcowski (1-2 rok)
Warszawa
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kamila

Zapewne wiecie, że Pilomax to producent aptecznych kosmetyków do włosów WAX, stawiają tam tylko na skuteczne i dobre jakościowo produkty. I tak się składa, iż planują teraz powiększyć swój zespół o nowego pracownika - specjalistę ds. marketingu. Wymagają jednak znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1. Ktoś spełnia ten warunek i zamierza wysłać CV?

marketingowiec
Kandydat
@Kamila

Jestem marketingowcem z Warszawy, ale raczej nie aplikuję do pilomax. Raczej nie ma dobrej opinii jako pracodawca. Odpadam

WAWA
Były pracownik
@Kamila

Nie polecam. Straszna atmosfera.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Pilomax Sp. z o.o.?

Marti

NIE POLECAM , trzymajcie sie od nich z daleka

Marzena
@Marti

Cześć, bardzo zainteresował mnie Twój wpis. Dlaczego konkretnie nie polecasz pracy w Pilomax? Chciałabym uzyskać trochę więcej informacji na ten temat i dowiedzieć się co było przyczyną tego, że właśnie takie zdanie masz odnośnie firmy. Wyjaśnisz?

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pilomax Sp. z o.o.?

Paweł
Pracownik
@Pytanie

Jeśli to ważne, to bardzo szybko.

pracownik

nie polecam. Sypianie po hotelach,ogromny teren pracy. pracując na własnej działalności, Pilomax nie płaci ZUSu, wieczne czepianie się, niezadowolenie, wieczne pretensje,a co ostatnio modne-zwalnianie ludzi,którzy wykonują załozony plan. Szaleństwo

Sebastian
@pracownik

Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. W szczególności chodzi mi o zdanie, które dodałeś na temat własnej działalności gospodarczej. Chciałeś przez to napisać, że firma Pilomax współpracuje jedynie z pracownikami, którzy zakładają własną działalność gospodarczą? Nie ma możliwości zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bądź zlecenie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik
@Sebastian

proszę przeczytaj treść ze zrozumieniem.Nie ma nigdzie informacji,że firma zatrudnia tylko na zasadzie własnej działalnosci. Opisałem swój przypadek,gdy współpracowalem z Pilomax na zasadzie owej działalności. Jeszcze jeden problem wspólpracując na swojej działalności-pracodawca wciąż widzi w swoim pracowniku oszusta,który ponoć podczas odwiedzania aptek , robi inne czynności związane z własną działalnością, Reasumując,pracodawca ma problem,ze pracownik którego zatrudnił z własną firmą, prowadzi działalność z nią związaną-to absurd!

Sebastian
@pracownik

Dlatego właśnie prosiłem o wyjaśnienie, ponieważ nie do końca rozumiałem wcześniejszą wypowiedź. Gdybyś miał ocenić na podstawie swoich doświadczeń to, jak myślisz lepiej jest rozpocząć współpracę z Pilomax na podstawie właśnie własnej działalności gospodarczej, czy może raczej starać się zostać zatrudnionym bezpośrednio przez pracodawcę? Pod względem zarobków, która opcja jest lepsza?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lala

Dziwna polityka firmy. Zwalniają ludzi, którzy wykonują plany. Szukają frajerów, którzy będą pracować za 2000zł na wielkim terenie, z noclegami w hotelach włącznie.

Kamila
@lala

Proszę Cię, żebyś następnym razem pamiętała o stosowaniu kulturalnego języka. Jeśli to co piszesz jest prawdą, to trzeba powiedzieć, że aktualna sytuacja w firmie Pilomax przedstawia się bardzo niepokojąco. Nadmieniłaś, iż pracodawca ten zwalnia tych pracowników, którzy spokojnie wyrabiają plany. A jak tłumaczy ich zwolnienia, jaki konkretnie podaje powód? Niewiele nam powiedziałaś, więc teraz uzupełnij - jeśli możesz - swoją wypowiedź.

Iza

Przypominam wszystkim zainteresowanym, że firma Pilomax szuka nowych ludzi, którzy wspomogą ich zespół. Możecie ubiegać się o chociażby o stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego (różne lokalizacje). Firma oferuje wybranym pracownikom: pracę z dermokosmetykami o bardzo wysokiej skuteczności, zadaniowy czas pracy-elastyczne godziny, praktyczny CRM-Farmaprom, bazę stałych Klientów do obsługi na wyłączność,Tipo automat, smartphone, laptop, akcesoria firmowe, umowę o pracę lub na działalność gospodarczą, wynagrodzenie podstawowe + jasny i stabilny system prowizyjny oraz niekorporacyjny klimat. Takie warunki są już bardzo zachęcające. Kto zatem zechce aplikować?

PF
@Iza

i tyle w kwestii teorii. Rzeczywistość wygląda zupełnie odmiennie.Z doświadczenia ODRADZAM.

przedstawiciel farmaceutyczny
@Iza

dobry żart :-) dopisz jeszcze,ze trzeba sypiać po hotelach,więc ogromny teren pracy.

Iza
@PF

Jak rozumiem - nie zgadzasz się z informacjami, które przekazałam w swoim poprzednim poście. Oczywiście, masz do tego pełne prawo. Ale sam chyba przyznasz, że należałoby odpowiednio umotywować swoje zdanie, czego nie zrobiłeś. Proszę wobec tego, abyś zrobił to w kolejnym komentarzu. Dlaczego właściwie odradzasz nam pracodawcę, jakim jest firma Pilomax? Podaj jakieś konkrety.

Viola

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, zapowiada się OK. Wynagrodzenie takie jak oczekiwałam dodatkowo premie. Znam teren na którym mam pracować, więc bez obaw. Produkty super, bo sama miałam okazję używać . Zobaczymy co będzie dalej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pilomax Sp. z o.o.

Proszę zgłaszać, jestem bardzo ciekaw treści, bo to, że czyjeś oczekiwania się pokrywają z proponowanymi warunkami jest dość naturalne, inaczej nikt by nie pracował. To, że produkty są dobre, to będąc Przedstawicielem Farmaceutycznym można łatwo zweryfikować. Z perspektywy ostatniego półtora roku- to, że znajdą się pojedyncze osoby, które pracowały dla Pilomax i są niezadowolone też jest naturalne, ponieważ z firmą związani są obecnie ludzie pracowici, ambitni, ceniący sobie możliwość pracy z produktami rzeczywiście działającymi i klimat niekorporacyjny. Jeśli ktoś zainteresowany jest tylko ostatnim aspektem po to, aby móc uniknąć kontroli obijając się, to na pewno nie ma co liczyć na uściski przy pożegnaniu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Miguel
@Viola

Hej. A napisz proszę jakiego wynagrodzenia oczekiwałaś? :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

nie polecam. wielkie tereny,spanie po hotelach, szału nie ma z kasą, no i towar trudno zbywalny. Szefowi wciąż mało. Patrzą na Ciebie jak na oszusta,kombinatora,a czasami jak na złodzieja. W biurze pracownicy niczym zombie-zastraszone. Odradzam Moje sugestie dla Pilomax Sp. z o.o.: poszanowanie ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szanować swoich pracowników

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza
@anonymous

W czym to większe poszanowanie dla pracowników mogłoby - Twoim zdaniem - się objawiać w Pilomax? Może przeczyta to jakaś osoba związana z firmą i zdecyduje się wprowadzić pewne zmiany w życie. Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony w Pilomax?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paweł
@Iza

Tego na pewno nie pisał nasz były przedstawiciel, który pracując jeszcze dla Pilomax szykował swoją wersje WAXów: https://naturalwax.pl/ , tylko mu trochę sprzedaż nie idzie, co widać po dostępności pół roku od startu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Magdalena
@Paweł

To są pomówienia (§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.) Pomysł i jego realizacja była moja a nie jak piszesz przedstawiciela, którego zwolniłeś w bardzo "profesjonalny" ale dla Ciebie naturalny sposób czyli przez e-mail . Zastanów się Pawle co piszesz i gdzie bo nie zamierzam tego tak zostawić. Zawsze miałeś nienajlepszy przepływ informacji ale tym razem Ciebie uswiadomię - sprzedaż idzie mi bardzo dobrze ( między innymi dlatego ,że mam Twoich byłych przedstawicieli u siebie i tutaj mogą się wykazać a nie tak jak w Twojej firmie byli ograniczeni Twoją dziwna polityka dotycząca rozwoju sprzedaży) . Dowodem na to jest to ,iż po pół roku ( co jest bardzo krótkim okresem) właśnie rozpoczęłam produkcję drugiej partii towaru z powodu wyprzedaży prawie w całości pierwszej . Nawet Twoje próby blokowania mojego towaru nie powiodły się bo obronił się on sam . Pozdrawiam i życzę Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Magda

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Magdalena K
@Paweł

To są pomówienia ( Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.) Pomysł i realizacja była moja a nie jak piszesz przedstawiciela , którego notabene zwolniłeś w bardzo "profesjonalny" ale dla Ciebie naturalny sposób czyli przez e-mail. Zastanów się Pawle co i gdzie piszesz bo nie zamierzam tego tak zostawić . Zawsze miałeś nienajlepszy przepływ informacji więc tym razem Ciebie uświadomię - sprzedaż idzie mi bardzo dobrze ( miedzy innymi dlatego ,że mam u siebie Twoich byłych przedstawicieli którzy tutaj mogą wykorzystać swój potencjał do zwiększenia sprzedaży a nie tak jak u Ciebie gdzie byli ograniczani Twoją dziwną polityka która podcinając skrzydła , zmniejszała ilość sprzedanego towaru ) . Dowodem na to jest to , iż po pół roku obrotu towarem ( co jest jak dla młodej firmy bardzo krótkim okresem ) , rozpoczęłam produkcje drugiej partii towaru z powodu wyprzedaży prawie w całości pierwszej . Nawet Twoje próby blokowania mojego towaru , nie powiodły się bo obronił się on sam. Pozdrawiam i życzę Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia . Magda

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Magdalena

To mnie rozbawiłaś :) Życzę powodzenia w sądzie, albo chociaż, aby te sukcesy handlowe przeniosły się w krótkim czasie na oficjalne dochody, może komornik przestanie się u nas o nie dopytywać.

Magdalena
@Pilomax Sp. z o.o.

No i kolejne pomówienia i to kłamliwe . Oj Pawle...robisz to na forum , źle to się skończy jak nie zaczniesz myśleć o sobie ,firmie a nie o zemście. Komornik? No chyba ,że mówisz o komorniku który puka do drzwi PILOMAXU ? Jeżeli tak to nawet mi nie jest przykro. Pawełku drogi a powodzenie przyda się tobie . Pozdrawiam . Magda

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kari

Witam,zaprosili mnie na rozmowy do Pilax. Proszę o opinię o Firmie,warunki pracy, ilość wizyt, narzędzia pracy, czy produkt dobry i kawa czy dobra. Będę wdzięczny za bieżące informacje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mgr
@Kari

nie polecam. popytaj w aptekach o firmie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kari

Witam,byłbym zainteresowany pracą w Pilomax. Proszę, może ktoś mógłby mi opowiedzieć o firmie: jej zaletach i wadach. O produktach czy łatwy produkt? Ile wizyt? Jakie autko służbowe? Czy nadal są jakieś kary finansowe za niezrobienie wizyty- szkolenia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza

@roxi, co wpływa na Twoją opinię? Podzieliłabyś się z innymi użytkownikami całokształtem Twojego doświadczenia z Pilomax Sp. z o.o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
roxi

Odradzam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza

@olo, nie zgadzasz się z opinią pozostawioną przez użytkownika @Pamela. Czy, w takim razie, mógłbyś przedstawić pracę w Pilomax Sp. z o.o. ze swojej perspektywy? Na jakim stanowisku pracujesz lub pracowałeś? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia, jakie proponuje pracodawca przed podpisaniem umowy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza

@Pamela, ważne, aby czuć się dobrze i spokojnie w miejscu pracy. Widać, że Pilomax Sp. z o.o. Ci to zapewnia. Za co najbardziej cenisz współpracę z tą firmą? Jaka atmosfera na co dzień towarzyszy pełnionym przez Ciebie obowiązkom? W jaki sposób pracodawca dba o swoich pracowników, może organizuje im atrakcyjne szkolenia lub zapewnia benefity?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ha ha ha
@Iza

kto to pisze???? jakie głupoty...Pamela:-))))) dobre, dobre :-))))

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pamela

Pilomax to moja pierwsza firma w której jest mi dobrze!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Pilomax Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilomax Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Pilomax Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilomax Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 42 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Pilomax Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii