Opinie o Pilomax Sp. z o.o.

neo

Pilomax to firma o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym, która oferuje stabilne warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. To, co wyróżnia Pilomax na tle innych firm to przede wszystkim NIEKORPORACYJNY model pracy – bez inwigilacji i mobbingu!! Plany sprzedażowe są realne do osiągnięcia dla WSZYSTKICH, którzy chcą rzetelnie pracować i są zaangażowani, a nie udawać, że pracują! Przedstawiciel na start otrzymuje pakiet narzędzi służbowych (samochód (Toyota), smart phone i laptop oraz dostęp do profesjonalnego narzędzia CRM (baza aptek, składanie zamówień, historia działań). Firma jest otwarta na innowacje, wychodzi naprzeciw swoim Klientów – zarówno jeśli chodzi o produkty jak i w kwestii aktualnej oferty sprzedażowej. Produkty są najwyższej jakości, bardzo dobrze znane na rynku farmaceutycznym. POLECAM pracę w Pilomax ze względu na przyjazne relacje, stabilność ustaleń i brak presji w każdym zakresie.

Katy

Również odradzam pracę w Pilomax. -Wielkie tereny działania, (usunięte przez administratora) -złe traktowanie Klientów, -złe traktowanie pracownków -wieczne braki towarowe -pogarszanie warunków z aptekami(rabaty) -BARDZO SŁABE WARUNKI FINANSOWE -przełożeni-do wymiany -Apteki wymieniają produkty Pilomax na konkurencję

Pilomax Sp. z o.o.
pracodawca
@Katy 21.08.2017, 15:39

Jeśli dalej pracujesz, a jest tak źle to czemu nie odejdziesz? Jeśli nie pracujesz, to czemu podpisujesz się neznanym w firmie nickiem? Może jesteś z konkurencji? Piszesz generalnie bzdury. - jaki jest teren dowiadujesz się na wstępie, nikt na siłę Ci go nie zmieni jak nie chcesz - złe traktowanie aptek? Co masz na myśli? Przedstawiciele dostaje co miesiąc kurierem kilka wielkich pudeł zapakowanych próbkami, minisami i dużymi produktami - wszyscy chwalą sobie luźny kontakt i brak spiny, atmosfera jest właśnie dobra w przeciweństwie do wielu dużych firm - warunki dla aptek są bardzo stabilne i rabaty raczej rosną - warunki finansowe poznajesz na starcie, jeśli są zmieniane w trakcie umowy, to tylko na lepsze - przełożeni potrafią być surowi, ale trzymają się ustaleń - konkurencja jest duża, często na fali nowości gdzieś tracimy, ale Pacjenci wracają, bo to dobre produkty, Przedstawciele pozyskują wiele nowych aptek do współpracy i w wielu rozszerzają asortyment, a apteki przychylnie patrzą na produkty Pilomax, bo nie ma ich w drogeriach

wolf

plusy: - atmosfera - normalny czas pracy - brak upierdliwych raportów, tabelek itp. zwłaszcza w weekend - dobre produkty - ludzie je znają i chwalą więc od zera nie zaczyna się rozmów - bezpośredniość właścicieli i własna działalność - komuś będzie to pasowało, komuś nie. minusy: - mała firma więc o awans trudno kasa - jak na małą firmę ok, zawsze w terminie bez krętactw.

Była

Odradzam

Viola

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, zapowiada się OK. Wynagrodzenie takie jak oczekiwałam dodatkowo premie. Znam teren na którym mam pracować, więc bez obaw. Produkty super, bo sama miałam okazję używać . Zobaczymy co będzie dalej.

Pilomax Sp. z o.o.

Proszę zgłaszać, jestem bardzo ciekaw treści, bo to, że czyjeś oczekiwania się pokrywają z proponowanymi warunkami jest dość naturalne, inaczej nikt by nie pracował. To, że produkty są dobre, to będąc Przedstawicielem Farmaceutycznym można łatwo zweryfikować. Z perspektywy ostatniego półtora roku- to, że znajdą się pojedyncze osoby, które pracowały dla Pilomax i są niezadowolone też jest naturalne, ponieważ z firmą związani są obecnie ludzie pracowici, ambitni, ceniący sobie możliwość pracy z produktami rzeczywiście działającymi i klimat niekorporacyjny. Jeśli ktoś zainteresowany jest tylko ostatnim aspektem po to, aby móc uniknąć kontroli obijając się, to na pewno nie ma co liczyć na uściski przy pożegnaniu.

kontrahent

Firma ciężka we współpracy NE POLECAM

Jom
użytkownik zarejestrowany

Z tego co wiem, warto spróbować pracy tutaj, o ile jest możliwość od razu przejście na umowę o pracę, bo mnie nie interesuje zupełnie inny typ pracy, już się narobiłem za zlecenie, słyszę dobre opinie, ale za co?

Amcia
użytkownik zarejestrowany

Bardzo dobra firma, rozwojowa, ciekawa, naprawdę.

xxxxxxx

Mimo tego co tutaj przeczytałam, ja uważam firmę za godną polecenia. Miła atmosfera, z pewnością to duży atut. Dodatkowo pracownik traktowany jest poważnie, nie tak jak w innych firmach. A poza tym super produkty i skuteczne ! :)

a--m
@xxxxxxx 07.05.2015, 19:33

To chyba zart? Tu pracownik to dodatek do produktu ,łatwo i szybko zastępowany kolejnym.

escobar
@xxxxxxx 07.05.2015, 19:33

jakie bzdury. Pracownik jest traktowany poważnie/ w którym momencie? Już w ogłoszeniu rekrutacyjnym pokazują jaką są firmą: 3 województwa,spanie po hotelach,na umowe zlecenie. Masakra.

a--m

Oferty pracy b.obiecujące a póżniej coraz gorzej. Zdecydowanie odradzam jesli ktoś szuka stabilizacji i poważnego traktowania

marta

Firma na początku dużo obiecuje po czym są tylko coraz większe wymagania a zero z obietnic. Pracownik jest traktowany z góry i nie ma za wiele do powiedzenia. Porażka to za mało powiedziane.

zawiedziony

Przestrzegam , przed tą firmą. Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników. Wyzysk!!!!nie jasne zasady, dostaniesz ogromny teren i do Twoich aptek będzie wydzwaniał telemarketing i z Twojej pracy nie dostaniesz grosza, bo firma odgórnie zgarnia zamówienie.Zarobki żenujące. Za szkolenia i Twój czas nie płacą.Bo po co? Kary finansowe za brak min jednej wizyty w aptece lub szkolenia. Prezes spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia po kilkanaście dni. Ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy ktoś ma na utrzymaniu rodzinę. Firma beznadziejna z kiepskimi produktami. Przestrzegam każdego , tak jak kolega i koleżanka się wypowiedzieli, wiele nadaje się do Sądu Pracy

xxx
@zawiedziony 02.11.2014, 15:21

przepraszam że się wtrącę ale umowy cywilno-prawne nie podlegają jurysdykcji Sądu Pracy a Cywilnemu

monika
@xxx 05.05.2015, 09:20

akurat to jest najmniej istotne w tej całej dyskusji i wyrażaniu opinii o tej firmie :D

anty-pilomax

Pewne sprawy trzeba ruszać bo: -obiecują podstawę przez 2 miesiące / w sumie niby fajną /, jednak jak przychodzi do podpisania umowy , okazuje się , że UWAGA : podstawa jest uzależniona od wyniku - super !! -własna działalność i samochód -kilometrówka od 0,60gr z każdym miesiącem idzie w dół / gdyby płacili w każdym miesiącu / -umowa jest dość ciekawa m.in. kary za niezrealizowanie wizyt -tabelki,raporty,analizy itp. -jak ktoś sobie chce pojeździć to SZCZERZE POLECAM ;)

monika

Szczerze-szkoda czasu i zdrowia! Na początek (2 pierwsze miesiące) firma obiecuje duże pieniądze, po tym okresie z miesiąca na miesiąc kasa coraz mniejsza a wymagania kosmos! Trzeba też założyć własna działalność. Do tego swój samochód, sama płacisz sobie ZUS i wszelkiego rodzaju wydatki. Dostajesz region bez bazy klientów. Właścicielka zakochana w swoich produktach, uważa, że konkurencja na rynku nie istnieje i myśli, że jest jedyna w Polsce! Wiadomo, tak nie jest. W trakcie trwania umowy, ciągle jakieś poprawki, aneksy. Co tydzień nowy pomysł co do zasad pracy i premii pf. Jeśli Ci nie odpowiada (ustalenia w umowie na początku zatrudnienia były inne), albo wiesz za dużo wylatujesz! Rodzinna firma, która nie widzi świata poza czubkiem swojego nosa i tyle! Odradzam!

karaluch
@monika 09.07.2014, 09:25

Dodałbym coś więcej jako były pracownik, ale pewnych spraw nie warto ruszać, bo zaczną śmierdzieć :)

Zostaw opinię o Pilomax Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilomax Sp. z o.o.