Opinie o NewU sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy NewU sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NewU sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NewU sp. z o.o. w Warszawa

Cześć, możecie zrobić dla mnie jakaś symulacje zarobków? chodzi o recepcjonistkę, widnieje teraz oferta, w której wpisane zostały przedziały od 3 do 12 tys brutto na umowie o pracę. w treści piszą o nadgodzinach, premiach i prowizjach. ile mogą wynosić by móc mieć te 12 tys?

Marta Nowy wpis

Witam. Czy warto pracować dla tej firmy ? Wiem , że trzeba pracować na własnej działalności , a co z autem ? Jakieś opinie?

Ilona Nowy wpis

Czy wciąż wymagają założenia działalności gospodarczej? Czy może już można tutaj pracować na przykład na umowę zlecenie?

Philipedo Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i ile jest etapów ? Jakie są auta służbowe ? I jaką proponują stawkę na okres próbny ?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Bardzo nieuczciwy pracodawca!!! Ostrzegam wszystkich ludzi ! Czas powiadomić odpowiednie instytucje na jakich zasadach pracuje się w Newu. Rotacja pracowników,brak kompetencji właściciela czy osoby zarządzającej to pestka ... Praca bez umowy,oszukiwanie pracowników przy rozliczeniach,dyskryminacja,mobbing to wierzchołek góry ! Na wszystko są jednak dowody Zbieram grupę osób poszkodowanych przez NewU Tym razem nie odpuścimy

Teżposzkodowana
@Anna

Ja również zamierzam dołączyć do tej grupy. Praca bez umowy, bez jakichkolwiek świadczeń, ustalenie wynagrodzenia "na gębę" a później jak przychodzi do wypłaty to kwota okazuje się być inna. Najwyższy czas aby właściciel oraz jego kochanka (i pseudo manager) zapłacili za swoje traktowanie pracowników.

Magda
@Anna

Zdecydowanie coś trzeba zrobić! Poza tym co napisałaś dodam coś co z pewnością zainteresuje Urząd Skarbowy ! Dowodów nie brakuje !

Ciekawa
@Anna

Powiedz proszę coś o modelkach na zabiegi ? Czy warto skorzystać z takiej oferty na fb ? Ceny dość wygórowane wydaje mi się ?

@Ciekawa

Czy dowiedziałaś się czegoś na temat bycia modelka? Jakie są opinie po zabiegach? Czy warto? Jak wykorzystywane są robione zdjecia modelkom?

Odp.

Mają wysokie opłaty.

Zabieg
@Ciekawa

WARTO SKORZYSTAĆ. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z ZABIEGU SUPER ATMOSFERA. PROFESJONALIZM LEKARZY ????????????

Pytajnik

Cześć. Widzę , że okazało się ogłoszenie na Przedstawiciela Medycznego na Śląsk. Może ktoś powiedzieć dlaczego jest rekrutacja? Zostaje tworzone nowe miejsce pracy czy ktoś się zwolnił?( jak tak to dlaczego) Czy może firma zwolniła? ( jak tak to dlaczego) Jakich konkretnie klientów się obsługuje? I na jakich warunkach się jest zatrudnionym? Proszę o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam.

gość
@Pytajnik

Wymagane jest założenie własnej DG (działalności gospodarczej) i prowadzenie jej na zasadach okresonych przez firmę.

Rafal

Ani o pracę ani zlecenie. Namawiają na zakładanie działalności. Niby pokrywają koszty jej prowadzenia, ale podatek trzeba płacić samemu, więc umówiona kwota ma się nijak do realnego wynagrodzenia. Do momentu założenia działalności pracuje się bez umowy.

Joanna

Z Twojej relacji wyraźnie wynika, że w Newu jest jakiś chaos organizacyjny - ale może to tylko przejściowe problemy. Nadmieniłaś, iż od pracowników oczekuje się tam zaangażowania również poza godzinami pracy. Co to oznacza w praktyce? Możesz rozwinąć ten temat?

Lucja
@Joanna

Praca u tzw "prywaciarza" często wiąże się z tym, że nie można bądź nie wypada czegoś odmówić. Pracownicy w obawie o utratę pracy poświęcają swój wolny czas na rzeczy, które często nie są w ich kompetencjach, a zostały im narzucone od osoby zarządzającej, o której wyżej pisałam. Chaos na pewno nie jest tymczasowy. Spychanie obowiązków na innych(usunięte przez administratora)Nie widzi sygnałów wysyłanych przez pracowników, pozwala kolejnym osobom odejść, nie słucha tego co mówią. W przeciągu 3 miesięcy przewinęło się tam ok 10 osób, o ile nie więcej. Nie jest to pracodawca godny polecenia. Trudno podać jakikolwiek pozytyw pracy w tym miejscu :( nie wiem czy istnieje były pracownik, który wypowiedziałby się pozytywnie o firmie.

Stefan

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie piszecie od dawna na forum?

Joanna

@Wiola w ofercie pracy jest napisane, że zapewniają samochód służbowy. Czy aplikujesz może na ofertę Przedstawiciela Handlowego? Czy ktoś z was podzieli się swoją opinią o pracy w firmie Newu Sp. z o.o.?

ola
@Joanna

Zapliowalam na przedstawicielatraz czekamy na tel,i napisze jak będzie na rozmaicie jak mnie zaprosza

Magda
@ola

I jak po rozmowie?

Joanna

Aktualnie firma Newu Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy/Telekonsultant – Medycyna Estetyczna, Ginekologia i Chirurgia. Z oferty można wyczytać, że zapewniają współpracę na stabilnych i czytelnych warunkach, atrakcyjne warunki premiowania uzależnione od wyników sprzedaży, dużą samodzielność planowania i realizacji zadań, perspektywy rozwoju zawodowego, wsparcie zaangażowanego i profesjonalnego zespołu. Może ktoś aplikuje na taką ofertę pracy?

Wiola
@Joanna

Jest ogera pracyale przedstawiciel handlowy czy dajecie auto

Wiola
@Joanna

Widziałam ofertę pracy ale mam zapytanie czy dają auto na przedstawiciela handlowego a nie telekomsultant jak pisze Joanna Wiec o co chodzi bo chciałam aplikowac

opa

Czy ktoś kto pracuje albo pracował w tej firmie może coś o tej firmie napisać ?!

Joanna

Jesteś pracownikiem Newu? Podziel się swoimi doświadczeniami. Jakim pracodawcą jest firma? Co w niej jest warte pochwały, a co warto by jeszcze zmienić? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad przesłaniem swojej aplikacji do firmy.

jk

A wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie teraz?

Zostaw merytoryczną opinię o NewU sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NewU sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NewU sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NewU sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NewU sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NewU sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.

NewU sp. z o.o.