Newu Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Newu Sp. z o.o.

Joanna

@Wiola w ofercie pracy jest napisane, że zapewniają samochód służbowy. Czy aplikujesz może na ofertę Przedstawiciela Handlowego? Czy ktoś z was podzieli się swoją opinią o pracy w firmie Newu Sp. z o.o.?

ola
@Joanna 03.10.2017 11:47

Zapliowalam na przedstawicielatraz czekamy na tel,i napisze jak będzie na rozmaicie jak mnie zaprosza

Magda
@ola 04.10.2017 08:13

I jak po rozmowie?

Joanna

Aktualnie firma Newu Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy/Telekonsultant – Medycyna Estetyczna, Ginekologia i Chirurgia. Z oferty można wyczytać, że zapewniają współpracę na stabilnych i czytelnych warunkach, atrakcyjne warunki premiowania uzależnione od wyników sprzedaży, dużą samodzielność planowania i realizacji zadań, perspektywy rozwoju zawodowego, wsparcie zaangażowanego i profesjonalnego zespołu. Może ktoś aplikuje na taką ofertę pracy?

Wiola
@Joanna 05.09.2017 11:38

Jest ogera pracyale przedstawiciel handlowy czy dajecie auto

Wiola
@Joanna 05.09.2017 11:38

Widziałam ofertę pracy ale mam zapytanie czy dają auto na przedstawiciela handlowego a nie telekomsultant jak pisze Joanna Wiec o co chodzi bo chciałam aplikowac

opa

Czy ktoś kto pracuje albo pracował w tej firmie może coś o tej firmie napisać ?!

Joanna

Jesteś pracownikiem Newu? Podziel się swoimi doświadczeniami. Jakim pracodawcą jest firma? Co w niej jest warte pochwały, a co warto by jeszcze zmienić? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad przesłaniem swojej aplikacji do firmy.

jk

A wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie teraz?

Zostaw opinię o Newu Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Newu Sp. z o.o.