Opinie o Piecexport-Piecbud w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piecexport-Piecbud. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Piecexport-Piecbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piecexport-Piecbud w Dąbrowa Górnicza

I było jak zawsze

no to 12 wylot dla wszystkich info

"ponoć" :)

szok

ponoć jest wyjazd 5 czerwca ktoś coś wie ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przyję Kierowcę Kat. C+E w firmie Piecexport-Piecbud? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Leszno

I dalej będą

szok

ciekawe kiedy ludzie wrócą do pracy do Egiptu siedzą już bez pracy od 27 marca !!!!!!!!!!!!!

zainteresowany

Witam kiedy wylot do Egiptu ? Planowo miał to być 17 kwietnia czy coś się zmieniło?

Tutaj niektóre szczegóły rozmijają się z prawdą.Wypłaty są bardzo nieterminowe,a terminów wypłat jest dużo i są przekłądane na później.Ludzie czekają po pare miesięcy i nie otrzymują w całości zaległości!

BF
@ja

Zalegają z pieniędzmi za część lipca , sierpień , wrzesień , pażdziernik,listopad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Praca w Egipcie jest nadal i z tego co wiadomo szybko sie nie skończy pracują płacą itd , a że w firma w upadłości układowej to nic nie zmienia pierwszy liczy się pracownik lolo - 2014-05-04 10:37:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Moj znajomy tam pracuje na wyjezdzie. 3 razy do roku zjezdza na wolne okolo 3 tygodnie w domu. Firma placi za przelot itd. Mieszkanie zapewniaja w godziwych warunkach. Oprucz pensji na konto ktora jest w terminie dostaja kase na jedzenie wedle jakiejs tam stawki zywieniowej. Ponoc na pewno na jedzenie ci nie braknie. Sam skladam teraz papiery moze sie uda dostac. Warunki pracy o jakich pisze dotycza egiptu. Ale koncza juz na egipcie remat pieca bedzie nastepny na wschodzie . Generalnie z tego co sie dowiedzialem jesli chcesz zarobic i poswiecic troche zycia na prace za granica za dobre pieniadze proboj. Czyli nic nie wiesz pozdro

Cisza na forum, hmmm ciekawe czmu, może dlatego, że jakieś 5 stron opini zostało wykasowanych przez administratora. I to prawda są w Upadłości Układowej, ale chyba jakieś prace maja z tego co z chłopakami z byłych brygad rozmawiałem.

hamilton

Własnie sprawdzałem firmę piecexport-piecbud w krajowym rejestrze sądowym i niestety, ale mają status w upadłości. Oznacza to oczywiście, że nie działają i raczej tam pracy nie znajdziemy, nawet nie raczej tylko na pewno. Ciekawi mnie co się z nimi takiego stało, bo w sumie cisza na forum i nikt nie pisał o problemach.

mietek

no i ta firma to ogólnie działa czy tak nie za bardzo? bo już nie wiem czy szukać czegoś czy nie. Wiem,że budowlanka jakoś rusza później na pewno, jakoś od wiosny tak naprawde, ale nie wiem czy to jest stereotyp, ze od widsny czy wczesniej budowy już się mogą zaczynać, jak sądzicie? Dajcie znac jak cokolwiek wiecie.

reksio

Witam, czy aby nie ma teraz jakis przestojów z ta praca przez picexport piecobud? Bowiem faktycznie, okolice Egiptu zbyt przyjazne chyba nie są, dodatkowo zbliża sie zima. Dawno tez nie widzialem aktualnych ofert od firmy, stalo sie cos, czy jednak jest spora szansa na załapanie sie do firmy? Pozdrawiam.

lolo

gogdo

nie zapominajcie że zarząd jest nowy , a co musi zrobić każdy zarząd nowy ? (usunięte przez administratora)

....

ok

(...............)

anonim - 2013-08-07 11:28:42czy ktoś może mi napisać coś o tym czym zajmuje się firma piocexport-piecbud? jakie są tam warunki pracy? .................................... Jeśli chcesz spokojnie pracowac i zarabiać to właśnie w tej firmie. Zapraszamy.

zainteresowany

Słyszałem różne opinie o tej firmie. Napiszcie jak w końcu tam jest jak z wyjazdami do Egiptu na ile się wyjeżdża jakie są warunki mieszkaniowe, i oczywiście czy płacą tak jak było uzgodnione.

hmmm

i wszystko wypłacone:) w terminie

om

jaka cisza przed burzą,,,, jutro 10!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piecexport-Piecbud - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Piecexport-Piecbud?

Zobacz opinie na temat firmy Piecexport-Piecbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piecexport-Piecbud?

Piecexport-Piecbud
1.7/5 Na podstawie 262 ocen.
  • 3-go Maja 1 A
    41-300 Dąbrowa Górnicza