BOWIM S.A.

Sosnowiec

Opinie o BOWIM S.A.

Agata

Firma aktualnie prowadzi rekrutacje na stanowisko Specjalisty ds. logistyki i transportu. Może ktoś brał udział w podobnej i wie, czego na takich rozmowach można się spodziewać?

widomski12

totalna porazka!wczoraj 27 05 2017rok zaladunek 11 godzin .odpowiedzialni za zaladunek ludzie nie do zycia aroganccy brak slow szczeze nie polecam tej niby firmy!

byłem tam

Jeszcze dodam że w tej branży liczy się szybka informacja( zakupy ) , cena , szybka dostawa , dostępność materiału a byś miał o czym gadać z klientem( oferta całościowa ) , też obsłużysz kontrakt co inne firmy nie mają . Polityka cenowa jest dobra ,ponieważ szacują materiał kiedy od traci na "wartości" już przy nowych zamówieniach . Z inną polityką na dzisiaj nie ma szans przetrwać w tej branży . Mają też dział kontroli jakości ( atesty ) gdzie wymaga tego rynek ( większy klient ) inni nie mają . Ach wzięło mi się na pisanie .

byłem tam

W branży płacą na HP średnią krajową lub więcej + premia na jasnych zasadach za sprzedaż .Pracowałem tam i nigdy prezesi nas nie zawiedli .Jak obiecali to dotrzymali słowa .Uwaga jest to ciężka branża , ponura z nudną otoczką . Przez lata w branży dużo się zmieniło na gorsze . Jeśli chodzi o poznań to Pokrywka jest normalny chyba że się zmienił . On ma też dużo do stracenia w razie potknięcia. Sprzedawać trzeba , taki zawód .

w. nioska

@kam na pewno nie tak łatwo jak ci się wydaje, może własnie dlatego jak jest ogłoszenie o prace na handlowca teraz to zaznaczyli że wymagana jest znajomość technik sprzedaży - śmiało, wyciągnij wnioski...

Bowimnie

Co łatwo zaoferować? Pietruszkę na bazarze? Masz pojęcie o pracy w handlu stalą? Co Ty pieprzyzz za głupoty.

tfuuuj

Kierowcy dużych ciezarowek,jeśli tylko macie możliwość nie dajcie się wje..ac w to szambo,dwa dni zmarnowane.Jak wam spedytor da ten adres to od razu mówcie że sie auto popsuło albo coś innego wymyslcie,normalnie katastrofa!!!!Uciekac od tego bagna jak najdalej!!!y

LifeOfPablo
@tfuuuj 08.07.2016 21:15

podobno nikt nie chce jezdzic do Bowimu na załadunki . Słowa jednego z kierowców: "Prędzej się zwolnię niż pojadę do Bowimu " :D

@sprzedawca 24.04.2017 08:45
Proponować zawsze można. Każdy szuka taniej siły roboczej za 1600 zł . Nie musicie się na to godzić . Biedronka dzisiaj płaci 2...

A w Bowimie pracuje ktoś za 1600? Tak tylko pytam bo pier.... jak, że się słuchać nie da.

miaumiau
@Pracownik 20.07.2017 10:35

słyszałem że taką podstawę proponowali jeszce niedawno nowym osobom,,,

trans

ludzie co to jest za zklad 12 godzin stania z 2 paczkami ludzie opamiętajcie się nigdy więcej nie wezme ladunku z tej firmy skurwysynstwo i nazłosc drugiemu człowiekowi pozdrawiam wytrawlych

Wkuzona

Jestem za pip ..chyba sama zglosze ..pracownicy muszą sami pilnować całego zakładu a gdy inni mieli wypadek to kierownik byl tak najebany że nie mial siły podnieść głowy .A prezesi wiedzą i zamiast wyjebac to kryją sprawę..A starszych pracowników tych co. Sie starają nie docenia tylko straszą głupimi telefonami Ale któryś kiedy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nagra ....A na dodatek chłopcy muszą sami sobie radzić bo nawet butów pożądnych nie mają .. gdzie Bhp [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który wiek..mamy ...za chlanie kupę kasy a za zapierdalanie marne grosze

nick

(usunięte przez administratora) dają i garba się można dorobić jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wchodzisz to nic nie zarobisz

on

no jak dyrektor sprzedaży mówi ze nie interesuje go zwiększenie sprzedaży w firmie to jak może być tam dobrze? :D

LifeofPablo

To prawda. Można zarobić i 4 tysiące w Bowimie. W trzy miesiące :)

sukol

branża stalowa to ciężki kawalek chleba , mam dobrą informację , siedem lat chudych za nami , teraz nadchodzą lata tłuste i tego sobie zyczmy na ten 2016 rok . sukol

pablo

W Poznaniu jest super dyrektor, spróbuj.

Super

gratulacje, jest się czym pochwalić

sukol

ja pracuję ponad 10 lat i może dotrwam do emerytury

niet

nie, nie warto iść na rozmowę. Proponują 1500 podstawy na rękę !!! Ludzie, jak najdalej od firm z polskim kapitałem, są gorsze niż zachodnie korporacje

premier
@niet 30.07.2015 23:06

Nie słyszałem o takich pensjach jak 1,5 tys zł ,chyba że fuksem takiego znaleźli . Jak bym napisał ile ludzie tam zarabiali w dobrych czasach to być osiwiał. Z premią wychodzili lepiej niż premier polski . Ale takie czasy minęły w całej branży,

stal

Poszukują handlowca do biura w Poznaniu.Warto iść na rozmowę?

dudzik

Oddział w Gdańsku to porażka dyrektor totalny wariat omijać z daleka

gts

Ach tam, odkad odszedł dyrektorek, który gral na flecie wlascicielom i tematy puszczal przez swój Ters...to się skonczylo. Zabral wszystkich dobrych handlowcow, teraz majac mniejsze koszty sowito ich wynagradza (klientów również) i z ta rotacja wygląda jak wygląda. Zanim w branzy zrozumieją co i jak to już mu skarbonki się napelnia. Ci co odchodzą muszą patrzeć z czego żyją wiec szukają pracy na rynku bo chcą sobie polepszyć - proste

arcelor

W BOWIM oszukują pracowników i kontrahentów magazyn z epoki GIERKA gdzie jest PIP

Kierowca bombowca

Grzesiu z Transita ma 100% racji. Jeśli jedziecie tu na załadunek/rozładunek to weźcie walizkę jedzenia i tabletki na uspokojenie. O ile panie w DOK (blondynka i ruda) były naprawdę miłe i w porządku,mile i sympatyczne to pracownicy na placu i na hali zachowywali się jakby byli na zesłaniu. Kogo mają ładować/rozładowywać wybierają wg ich tylko znanego systemu. Sprzęt do załadunku/rozładunku ma na tabliczkach rok produkcji 1970 i wcześniej. Za pierwszym razem myślałem, że kręcą tutaj kolejny film Barei. Za drugim razem było identycznie to samo. Jak się dowiedziałem od jednego z pracowników, to zatrudniają na wiecznie przedłużane umowy zlecenia. Zupełnie obiektywnie nie chciałbym tu pracować nawet będąc w więzieniu.

Grzesiu z Transita

BOWIM SSIE !!!!!!! OSTATNIO CZEKALEM NA ODBIÓR 1 SZT. RURY MAŁYM SAMOCHODEM. I MYSLALEM ZE MNIE SZLAK TRAFI PATRZAC NA TEMPO PORUSZANIa się i organizacji pracy zatrudnionych , zarówno w dziale obsługi klienta , jak i ,, wykwalifikowanych" magazynierów i operatorów suwnic.

Emil

Bowim szuka pracowników handlowych co kwartał to dobremu przedstawicielowi wiele mówi o firmie , hiper-rotacja najlepiej świadczy o poziomie firmy. Dobra firma nie wymienia co 3 miesiące pracownika.

były pracownik

Jak w każdej pracy, jak się nie zaangażujesz to nie masz co tam szukać. Za siedzenie i picie kawki już nie płacą. Czasem lepiej czasem gorzej. Po 7 latach pracy w tej firmie mogę powiedzieć ,że wiele się nauczyłem. pozdrawiam wytrwałych. Wypłata w terminie a to najważniejsze...

arek

bowim odradzam to gromada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i i [usunięte przez moderatora]!! a ludzi traktuja jak nie wolników

Zostaw opinię o BOWIM S.A. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOWIM S.A.