Opinie o BOWIM S.A. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BOWIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BOWIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOWIM S.A. w Sosnowiec

Damian

Bowim oferuje bogaty wybór wyrobów stalowych. Firma stawia na długoterminowe partnerstwo i dba o satysfakcję klienta.

Leszek

Zespół firmy Bowim był niezwykle pomocny i kompetentny. Udzielili nam wszelkich informacji i porad dotyczących naszego zamówienia, co bardzo ułatwiło nam podjęcie decyzji.

Rafał

Jak się teraz pracuje na stanowisku operatora prasy krawędziowej? Może pytanie dziwne ale ogłoszenie jest a i chęci na aplikowanie :D Chcę zweryfikować kilka informacji, co podali. Można przeczytać, że umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Brzmi klasycznie ale rodzi się pytanie, ile na rękę dają? Jakieś dodatki są? Bo o tym nie wspomnieli. No i mnie to najbardziej ciekawi, czy szkolenie jakieś jest wprowadzające. Na coś takiego można liczyć?

Dzień dobry, proszę o opinię na temat pracownik administracyjno-biurowy? Jak wygląda praca i oczywiście jaka płaca, czy są jakieś dodatki? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo pozytywnie. Duży szacunek do rozmówcy. Pełen profesjonalizm.

Bez owijania w bawełnę, szybko jasno i konkretnie. Firma ma mocno sprecyzowany cel i nakreśla go przyszłemu pracownikowi.

dawid

Szybka realizacja sporego zamówienia także na plus, polecam

Pawrl

Wszystko ok zamowienie dostarczone blyskawicznie , brak problemow z kontaktem

Konrad

Wyroby hutnicze firmy Bowim są absolutnie doskonałe pod względem jakości. Materiały używane do produkcji są wysokiej jakości, co przekłada się na trwałość i niezawodność tych wyrobów.

Blazej

Wszystko na plus, Bowim to bardzo profesjonalna firma już od pierwszej rozmowy rekrutacyjnej odniosłem pozytywne wrażenia, oby tak dalej.

blue

Witam. Praca w Bowim , na ile zmian??? I jakie zarobki ??? Pozdrawiam

Xtb
@blue

Wszystko zależne od stanowiska przecież

Nikodem
@blue

Pracuje jako przedstawiciel handlowy i muszę przyznać ze dzięki wskazówkom firmy bowim jestem skuteczny w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami. Zawsze jestem gotów odpowiedzieć na pytania, doradzić i zapewnić najlepsze rozwiązania, co pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów. Super zarobek, premie i atmosfera. Polecam

Magdalena
@Nikodem

Napiszesz widełki w takim razie? Dobrze byłoby przeczytać tez coś więcej o premii. Od czego jest zależna? Od pozyskanych klientów zakładam? To jakiś konkretny %? :D Jak rotacja wygląda u handlowców? Nie szukacie teraz tam kogoś? Jakie doświadczenie miałeś, gdy firma cię zatrudniała?

Erykoo

Szybka realizacja. Indywidualne podejście do klienta. Polecam

Łukasz
@Erykoo

Zgadzam się, na bieżąco kontakt, ogarniają to od A do Z.

Łukasz

Firma z dużym doświadczeniem na rynku. Pracownicy wyróżniają się wiedzą i zawsze są niezwykle pomocni.

Mantru

Bezproblemowy kontakt, szybko realizowane zamówienia i rzetelność. Współpracujemy długofalowo i to się nam opłaca.

Kamil

Firma dba o terminową dostawę, co jest niezwykle ważne w przypadku przemysłu, gdzie czas jest często kluczowy.

Jaggis

Mi tam pasowało, kawał czasu tutaj robiłem i mogę polecić. Fajni ludzie z którymi normalnie się da dogadać. Też można się rozwinąć. Dobra opcja zarówno dla tych młodszych mniej doświadczonych, jak i tych którzy już trrochę robią w branży.

Bonn

Dobra umowa, spoko ekipa, raczej nie ma co narzekać.

Stefan
@Bonn

Dobra umowa to jaka? Masz na czas nieokreślony z płatnymi wszystkim składkami? Jak z ludźmi można się dogadać to z przełożonym pewnie też, co?

Kostek

Warunki pracy dobre, jasno określony zakres obowiązków.

Grego90

Bardzo profesjonalna i dobrze zorganizowana firma. Swoich klientów traktują z szacunkiem i często sami wychodzą z inicjatywą by pomóc klientom w wyborze najlepszego rozwiązania. Jestem zadowolony, że rozpocząłem z nimi współpracę.

Mati

Proszę o informacje jak wygląda praca jako Ph w firmie. Czy jest to kontakt telefoniczny czy praca w terenie. Będę wdzięczny za wszelkie informacje

Adik91

Gorąco polecam, doskonała obsługa

Xtb

Warunki do pracy dobre, jasno określony zakres obowiązków. Sama praca moim zdaniem jest dobra i na razie jestem zdania że nie ma co kombinować i szukać innej roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o BOWIM S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w BOWIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BOWIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 254.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOWIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 202 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BOWIM S.A.?

Kandydaci do pracy w BOWIM S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BOWIM S.A.
4.5/5 Na podstawie 571 ocen.
  • Niwecka 1E
    41-200 Sosnowiec