Opinie o BOWIM S.A. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BOWIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BOWIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOWIM S.A. w Sosnowiec

Jagas

Firma Bowim to godny zaufania partner w branży hutniczej. Ich zaangażowanie w dostarczaniu wysokiej jakości prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jest widoczne w każdym projekcie. Profesjonalizm i terminowość to ich znaki rozpoznawcze.

hej, szukają operatora automatu tnącego. Widzę po opiniach, że pracownicy jak i klienci zadowoleni. Chociaż pracownicy to sie wypowiadali dwa lata temu, więc może jest szansa dowiedzieć się czy dalej atmosfera i zarobki są ok u nich? Piszą w ofercie, że wynagrodzenie jest adekwatne do kompetencji, to ile tak maksymalnie na stanowisku operatora byłbym w stanie u nich zarobić?

Iza

We wrześniu było ogłoszenie widzę na przedstawiciela handlowego, a już zniknęło wszystko z treści. No i teraz nie dowiem się tam, czy pracuje się ogółem w firmie w oparciu o podstawę, powie mi ktoś tutaj, jak ta kwestia wygląda? I są w ogóle jakieś oferty teraz aktualne?

Nikola

Solidna firma. Polecam. Korzystałam wielokrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona.

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo pozytywnie. Duży szacunek do rozmówcy. Pełen profesjonalizm.

Bez owijania w bawełnę, szybko jasno i konkretnie. Firma ma mocno sprecyzowany cel i nakreśla go przyszłemu pracownikowi.

Leszno
Berto

Zadbali o każdy szczegół, dostosowując się do naszych indywidualnych potrzeb.

Keentis

Nie ma co narzekać. Płacą na czas, ludzie normalni z którymi da się dogadać.

@Keentis

Słyszałem że w firmie ogólnie panuje dobra atmosfera. Możesz się do tego odnieść? Jest ok?

Rollo
@Adam

Atmosfera jest okej, pracownicy w porządku robisz swoje ????

Riko
@Keentis

Gdzie tacy normalni, może Ci na samym dole, czyli w magazynie a reszta brak słów.

Hunter

Zgadzam sie

robik
@Keentis

zgadzam się, dobra firma do współpracy

Klubi

Zgadzam się, warunki fair

Jetis

Zgadzam się, normalna robota

Lisu

Zgadza się. Opóźnień nie ma

Drimm
@Keentis

Warunki zarówno jeśli chodzi o zatrudnienie jak i płacę są naprawdę ok, jak na tą branże.

Renata
@Drimm

To znaczy? Wpisy tutaj, obojętnie czy klientów czy pracowników są identyczne i niewiele wnoszą. "Ok" można napisać o minimalnej krajowej, jeśli komuś się ziemia pali, jak i o 10 tysiącach na rękę, jeśli ktoś zarabiał 15 tysięcy wcześniej. Jak już piszesz, to może jakieś konkrety, co?

Hunter
@Keentis

Trochę pracowałem i zgadzam się, dobra firma

Kostek
@Keentis

Pracowałem w BOWIM i jak ktoś myśli czy się zatrudnić to ja ze swojej strony polecam. Kasa dobra, umowa też ok. Pewnie gdyby nie przeprowadzka to dalej bym pracował.

Robik
@Keentis

Robiłem tam dłuższy czas i dobre są warunki. Przyszedłem z totalnie innej branży i przeszkolili mnie, wdrożyli i sobie poradziłem.

Goody

Konkretni i profesjonalni. I ceny i jakość w porządku.

Maras

Ceny i jakość bez zarzutu, do tego bezproblemowy kontakt.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie BOWIM S.A.? Na GoWork.pl jest 9 sierpnia kilka ogłoszeń.

Lombi

Nie ma do czego się przyczepić jeśli chodzi o jakość. Polecam!

Harpuun

Muszę przyznać że jakościowo są na pewno jedną z najlepszych opcji. Dobry kontakt, wyroby stalowe dobre, ceny też konkurencyjne. Polecam

Karol

Z firmą współpracuje mi się dobrze. Jakiś większych zastrzeżeń co do ich działania nie mam.

@Karol

Ale o jaką współpracę konkretniej chodzi? A jak z pracą tutaj, wiesz może? Ktoś pisał że niby kiepska atmosfera, potwierdzasz to? Bo nie wiem czy warto się zgłaszać

Pastik

To firma, której zaufałem i z pewnością będę kontynuował współpracę z nimi w przyszłości.

Topola

Jakieś 99% opinii tutaj jest tworzonych według tego samego schemtatu i nijak ma się do rzeczywistości. Te same, powtarzające się frazy, słowa. Pracowałem w tej firmie. Nie polecam tej firmy. Kiepskie warunki i kiepska atmofera.

@Topola

I właśnie dlatego wielce szkoda, że sam się wpisałeś w ten trend i zostawiłeś drętwe frazy, tylko że o odwrotnym znaczeniu. Nie można było napisać, czemu nie polecasz, co to wg Ciebie kiepskie warunki i atmosfera? Może czas dać dobry przykład?

juhas

Ceny i jakość taka że nie ma co kombinować i szukać innej firmy do współpracy. Pewni i sprawdzeni w tym biznesie.

Jasiek

Przede wszystkim słowni. Potrafią dobrze doradzić. Co do kontaktu nie mam zastrzeżeń. Podobnie co do jakości. Absolutna czołówka!

patryk

Współpraca od ponad 2 lat układa się bardzo dobrze. Wszystko załatwiane szybko i konkretnie.

Jak dla mnie najlepsi. W kwestii wyrobów hutniczych wybieram ich od wielu lat i się nie zawiodłem.

Gris

Dobre warunki współpracy. Dobra jakość, kontakt bezproblemowy.

Kamil

Współpracuję z nimi już ponad 2 lata. Od samego początku wzorowa obsługa.

@Kamil

Na jakiej zasadzie współpracujesz? Jako klient czy wykonawca? Mnie bardziej interesuje współpraca jako pracownik. Wiesz ile osób jest tu zatrudnionych? Nie ma w sieci żadnych rekrutacji i dlatego próbuje się dowiedzieć cokolwiek.

Zostaw merytoryczną opinię o BOWIM S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w BOWIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BOWIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 254.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOWIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 202 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BOWIM S.A.?

Kandydaci do pracy w BOWIM S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BOWIM S.A.
4.5/5 Na podstawie 571 ocen.
  • Niwecka 1E
    41-200 Sosnowiec