Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalex Ireneusz Kaczorowski

Bydgoszcz

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalex Ireneusz Kaczorowski

Możecie opisać świeżą sytuację Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalex Ireneusz Kaczorowski? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Cezary

Stalex ma opinię świetnego pracodawcy!!! Czy to konkurencja pisze te opinie?

Dokładnie właściciel firmy ma ludzi za nic traktuje jak śmieci płaci grosze a wymaga jak by płacił milony

Sylwia82

Nikt nie musiał mi płacić pracuje w firmie Stalex i jest zupełnie inaczej niż w komentarzach.PS a może panu zapłacili za wypisywanie głupot? ???Pozdrawiam i miłego dnia życzę

mariusz

kto ci za to zapłacił i ile?

Sylwia82

Właściciel jest bardzo miłym człowiekiem oraz cała załoga pracujaca w tej firmie jest naprawde super

KOLEJNY BYŁY KLIENT

POTWIERDZAM IZ WŁASCICIEL FIRMY STALEX NIE JEST GODNY ZAJMOWANIA SIE JEGO OSOBA POMIJAM FAKT BRAKU KULTURY CHODZI TU O COS WIECEJ O UCZCIWOSC W BIZNESIE A TEJ NIESTETY NIE MA,JAK MOZNA SPRZEDAWAC TOWAR ZAKUPIONY JAKO 2 -GI LUB JESZCZE GORSZY GATUNEK ,PRZEBIERAC GO I SPRZEDAWAC JAKO PEŁNOWARTOSCIOWY ? PANIE SZEFIE JAK TO SIE NAZYWA>? JAK PAN MYSLI? JEST TYLKO JEDNO SŁOWO KTORE TU PASUJE I PAN JE ZNA.WIEC PROSZE NIE UDAWAC OBRAZONEGO JAKIE DOBRE PRAKTYKI ?POWOŁUJE SIE PAN NA PRZEPIS KTÓRY SAM PAN ŁAMIE JAK PAN SMIE

były już klient

kilka dni temu zostałem obrażony przez jakiegoś dziadka na terenie hali firmy stalex że niby nie mam prawa wejść na nią a dookoła inni jakoś się poruszali.okazało się później że to właściciel firmy.widać że selekcjonuje klientów bo chwilę później w zupełnie inny sposób rozmawiał z innym klientem bo był w garniturze.widać ze pracownicy uważają na zachowanie bezpieczeństwa klientów chociaż stali po sam dach na hali.tekst właściciela który napisał powyżej pokazuje jego osobowość.domagać to się pan możesz,zastraszać i wypisywać skopiowane ustawy. prawde o panu i tak wszyscy znają pozdrawiam

czarodziej

Masakra. Gościu z biura proponuje mi na lewo sprzedaż stali Niebskorzystalem a do tego po przywiezieniu towaru były liczne braki preta

dostawca

drogi panie wszystko jest prawda i pan o tym wie,przykladów mozemy podac dziesiatki, sam pan wie jakie stosujecie praktyki i z kim mamy dośc dowodów by to wam udowodnic

Właściciel

Niniejszym oświadczam, że zamieszczone powyżej opinie o mojej firmie Stalex są nie prawdziwe, kłamliwe i mające jedynie na celu zdyskredytowanie naszej wieloletniej działalności. Z takimi wpisami nie zamierzam polemizować, albowiem są to oszczercze wpisy mijające się z prawdą. Dlatego domagać się będę od właściciela strony na której te wpisy są dokonane, do ich usunięcia, a w przypadku autorów powyższych wpisów, będę domagać się ich ujawnienia na podstawie Ustawy z dnia 23 sierpnia o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym ( Dz.U.2007 Nr.171 poz,1206 ze zmianami. Informuję również, że w przypadku nie usunięcia oszczerczych wpisów zastosowane zostaną dalsze działania prawne. Z poważaniem (usunięte przez administratora) Właściciel firmy.

kamil

niestety jest to prawda, nie rozumiem jak taka firma moze funkcjonowac, bazują głownie na materiałach II gat, który jest sprzedawany jako gat I, przyjezdaja tiry profili w 2 gat jest przebierany i spradawany jako pełnowartosciowy towar to jest zwykłe osz......

Szefostwo jest pój. ... szkoda gadać grosze najniższa krajowa zimno w szatni oszczędza na wszystkim A wymagania mają jak w mittal

czym sie tu dzielić firma dno nie szanuja pracowników nie szanuja klientów stal kupuja jako II gat wybierają i sprzedają jako I jak tak można?? jak panie kacz.....?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalex Ireneusz Kaczorowski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalex Ireneusz Kaczorowski