piecexport-piecbud

Dąbrowa Górnicza

Opinie o piecexport-piecbud

Nowy

Witam wlaanie dostalem oferte pracy w tym zakladzie I teraz po przeczytaniu forum mam mieszane uczucia cos sie zmienilo placa na czas I czy firma ma prYszlosc

yyy

Do tej pory wiszą mi kasę i myślę że jest już nie do odzyskania:(

???

Co z zaległymi wynagrodzeniami czy ktoś coś wie?

walczący

Panowie co wy na to by założyć związek zawodowy NSZZ Solidarność ? Ktoś by się pisał ?

@walczący 11.05.2017, 08:32

Durnowaty ty !!!! Przecież taki związek już istnieje. W jakim świecie ty żyjesz

Chciwi 2 x tracą

Dawni pracownicy są zajęci pracą w innych zakładach...

Pobudzony

Co tam słychać? pytanie kierowane do dawnych pracowników. Działają coś na terenie zakładu?

ciekawy

Jakieś opinie, jak aktualnie z sytuacją w tej firmie

I było i się skończyło

Ten co zawsze

Wreszcie zrobili porządek w firmie i "posprzątali" m.in. pana RM Może Syndyk pozamiata gęściej

Pracownik biura

Po latach burz wreszcie spółka wychodzi na prostą. Jest już kontrakt na Egipt, tylko trzeba dopiąć parę szczegółow. No i w kraju się ruszyło no MŁ ma bombę też:)

@Pracownik biura 26.09.2016, 10:13

Chyba coś Ci się pomyliło. A co takiego się w kraju ruszyło co miałoby wpływ na wyjście firmy na prostą? Firma w upadłości likwidacyjnej, kontrakt realizowany z łaski. Uważaj żeby ta bomba pana M.Ł. nie zmiotła wszystkiego w przyśpieszonym tempie.

Ten co zawsze

Doprowadzili do tego co chcieli Współczuję tylko Panu W.P. który tyle kasy włożył a wszyscy Go "wyhuśtali" a w szczególności panowie A.M.,M.Z., no i oczywiście "sławetny" pan R.M.

Egon

A zapłacą pewnie pracownikom jak robotę zrobisz bo przecież oni pieniędzy nie mają. No chyba że pan W.P coś wyłoży ale powątpiewam. Wiedz będzie jak zawsze zrobisz to zapłacą a jak powiesz że nie robię do momentu kiedy nie zapłacicie to ci odpowiedzą jak zejdziecie to pieniędzy nie dostaniemy. Wiele razy to słyszałem w Egipcie.

Prcownik

Słyszał ktoś może o przyjęciach do ZKRM?, podobno oni przewidują przyjęcia murarzy i pomocników bo przymierzają się do robót gorących na Zdzieszowicach. Pozdrawiam chłopaków z Egiptu. Janek trzymaj się i uważaj na tych co po przyjeździe będą wiele obiecywać (czytaj zarząd, były zarząd).

Dzindzinier
@Prcownik 29.06.2016, 09:21

powiem tak, coś mi się o ucho obiło, bo wczoraj dzwoniono do byłych pracowników z pytaniem czy nie wrócą bo robot na Zdzichach, wiec coś w temacie, ehhh najpierw zwalniali a teraz chcą spowrotem

jcd

Co w tym przypadku z zaległymi wynagrodzeniami ?????

Pracownik biurowy

Firmie naszej nie udało się zatwierdzić Upadłości z możliwością zawarcia układu, na tej podstawie sąd zmienił postępowanie z układowego na likwidacyjne. W najbliższym czasie funkcję zarządu przejmie syndyk.

???

Firma wychodzi na prostą a nowe kontrakty raczej pewne :)

Rtl

Słyszałem o Włoszech, opowieści tylko i nic więcej. Opowieści pana Mironiuka o temacie na już , od czterech lat to samo. Jako dyrektor finansowy już dawno powinien beknąć za nadużycia. Pewnie stara gwardia go trzyma bo zbyt dużo wie.

???

Ponoć niedługo będzie praca we Włoszech i w RPA ?

olek

Ostatnio miałem okazję poznać MZ opinie mieszane. Ktoś miał z nim styczność?? Ja też słyszałem, że ledwo ciągną...

Ten co zawsze

Nie sądzę żeby się udało reanimować Piecbud - nie przy tym zespole zarządzającym. Ci którzy dbali o firmę odeszli lub zostali do tego zmuszeni.Ci którzy zostali dbają tylko o własną kieszeń

olek

Dlaczego piszecie, że M. Z. rozłożył firme? co z tym gościem nie tak??

@olek 12.04.2016, 13:08
Dlaczego piszecie, że M. Z. rozłożył firme? co z tym gościem nie tak??

Rozłożył najbardziej dochodową część firmy ( białych murarzy) Poszli do konkurencji niestety a konkurencja wiedziała jak ich "wykorzystać" z pożytkiem dla firmy i pracowników. on udawał, że "zna " się na robocie

K.K

Czyżby w P-P zaczęły się wreszcie porządki? To jeszcze niech się zajmą panem R.M.

Ten co zawsze

Wreszcie pan M.Ż odszedł z Piecexportu. Rozłożył jedną firmę i teraz będzie próbował drugą.

Ten co zawsze

A także umieć się nisko kłaniać i broń Boże przyznać się, że ten dobry pomysł jest Twoim pomysłem.Szczególnie wtedy jeżeli jesteś w pionie pana R.M.

???

W piątek kolejna tura wyjazd do Egiptu czyli wszystko jest O.K.

Ten co zawsze

Naucz się najpierw normalnie pisać a potem zabieraj "głos"

Ten co zawsze

Praca wszędzie jest dobra pod warunkiem,że pracuje się z ludźmi, którym zależy na kształceniu nowych kadr a nie na trzymaniu się kurczowym własnych stołków i utrącaniu wszystkich, którzy w/g ich mniemania im zagrażają. Potrafią Cię w oczy chwalić jaki to jesteś dobry a za plecami wszystkie Twoje zasługi przypiszą sobie a Ty dostaniesz "kopa". Wide pan R.M.

Ten co zawsze

Sowita może by i była jak jesteś "znajomym" ale czy ją dostaniesz i w jakim terminie to już inna bajka

Ten co zawsze

Kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi Obyś tylko nie trafił na pana R.M. bo cię "wyssie" a potem wykopie jak już nic na Twojej pracy nie wyciągnie dla siebie

Afh

Jezeli stac cie zeby przezyc za wyplate raz na kwartał to serdecznie zapraszamy

Asd

Racja!!!rozkradli co tylko bylo mozna!!!i juz wiekszosc z nich pouciekala z firmy a powinni majatkiem odpowiadac!!!

Add

Firma super ale wiekszosc zarzadzajaca by trzeba wymienic i zaczac placic na czas!!!

???

Atmosfera jest dobra! Ludzie uczciwie pracują i zarabiają godziwe pieniądze. Ci co im zazdroszczą zawistnie wypisują bzdury! Mimo wszystko pozdrawiam Wszystkich (:

Ten co zawsze

Była dobra. Teraz to jest dwulicowość powodowana chęcią utrzymania swoich stołków i kasy oraz zazdrość o jakiekolwiek "dowody uznania"

A w Piecexporcie jak widzę wszystko po staremu i bez zmian. Za nas było podobnie po kilka miesięcy beż wypłat (średnio 2 - 3 miechy), później redukcja załogi, sporo nas zwolniono, miała firma stanąć na nogi po tym całym zabiegu a widzę że od 3 lat nic się nie zmieniło. Naprawdę wyrazy współczucia, tylko dziwie się, że dobrzy fachowcy (jeżeli jacyś jeszcze pozostali ze starych składów) pozostali i nie szukają pracy w konkurencji lub firmach pokrewnych. Życzę wam abyście wywalczyli swoje w sądzie tak jak część z nas to zrobiła 3 lata temu oraz byście znaleźli lepszą firmę która wam da godne pieniądze i w terminie.

ja
@Ten co zawsze 21.12.2015, 20:34
Komu? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Kolejny raz usuniecie posta ?...

W tej firmie mają kasę na wszystko oprócz wypłat dla "roboli"

!!!!!!!!!!

a co nie macie dobrze ? Przecież zaległości zotały wypłacone w piątek !!!

Ten co zawsze

A miało być tak dobrze. Nikt Ci tyle nie da co pan M.Z. naobiecuje. Wszystko zaczęło się jak przyszedł ( za niby "zasługi" dla firmy) M.Z. i to była już równia pochyła. A dzielnie pomaga mu pan R.M

zła

Nie płacą ludziom po kilka miesięcy,wyznaczają terminy wypłat i niestety się z tego nie wywiązują.Pracujesz w ciągłej niepewności i czekasz kiedy obiecanki się spełnią.Pracownicy dostają tygodniówki,ale rodziny w kraju muszą liczyć tylko na własny dochód.Jeśli nie macie zapasów gotówki może nie być wesoło.To praca dla tych co mogą czekać kilka miesięcy na częściowe wypłaty.Tylko po co są umowy.Powinno się pracodawców porządnie z tego rozliczać !!!

???

A kasy jak nie było tak dalej nie ma kolejny miesiąc

I było jak zawsze

no to 12 wylot dla wszystkich info

"ponoć" :)

szok

ponoć jest wyjazd 5 czerwca ktoś coś wie ?

I dalej będą

szok

ciekawe kiedy ludzie wrócą do pracy do Egiptu siedzą już bez pracy od 27 marca !!!!!!!!!!!!!

zainteresowany

Witam kiedy wylot do Egiptu ? Planowo miał to być 17 kwietnia czy coś się zmieniło?

ja

Tutaj niektóre szczegóły rozmijają się z prawdą.Wypłaty są bardzo nieterminowe,a terminów wypłat jest dużo i są przekłądane na później.Ludzie czekają po pare miesięcy i nie otrzymują w całości zaległości!

BF
@ja 15.12.2015, 17:00

Zalegają z pieniędzmi za część lipca , sierpień , wrzesień , pażdziernik,listopad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Praca w Egipcie jest nadal i z tego co wiadomo szybko sie nie skończy pracują płacą itd , a że w firma w upadłości układowej to nic nie zmienia pierwszy liczy się pracownik lolo - 2014-05-04 10:37:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Moj znajomy tam pracuje na wyjezdzie. 3 razy do roku zjezdza na wolne okolo 3 tygodnie w domu. Firma placi za przelot itd. Mieszkanie zapewniaja w godziwych warunkach. Oprucz pensji na konto ktora jest w terminie dostaja kase na jedzenie wedle jakiejs tam stawki zywieniowej. Ponoc na pewno na jedzenie ci nie braknie. Sam skladam teraz papiery moze sie uda dostac. Warunki pracy o jakich pisze dotycza egiptu. Ale koncza juz na egipcie remat pieca bedzie nastepny na wschodzie . Generalnie z tego co sie dowiedzialem jesli chcesz zarobic i poswiecic troche zycia na prace za granica za dobre pieniadze proboj. Czyli nic nie wiesz pozdro

były pracownik

Cisza na forum, hmmm ciekawe czmu, może dlatego, że jakieś 5 stron opini zostało wykasowanych przez administratora. I to prawda są w Upadłości Układowej, ale chyba jakieś prace maja z tego co z chłopakami z byłych brygad rozmawiałem.

Zostaw opinię o piecexport-piecbud - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piecexport-piecbud