Opinie o Piecexport-Piecbud w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piecexport-Piecbud. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Piecexport-Piecbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piecexport-Piecbud w Dąbrowa Górnicza

Chciwi 2 x tracą

Dawni pracownicy są zajęci pracą w innych zakładach...

Pobudzony

Co tam słychać? pytanie kierowane do dawnych pracowników. Działają coś na terenie zakładu?

ciekawy

Jakieś opinie, jak aktualnie z sytuacją w tej firmie

I było i się skończyło

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przyję Kierowcę Kat. C+E w firmie Piecexport-Piecbud? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Ten co zawsze

Wreszcie zrobili porządek w firmie i "posprzątali" m.in. pana RM Może Syndyk pozamiata gęściej

on sam tego nie wie

Taaaaaaa. Już słyszę jak jest "Ok". śmiechu warte

Ten co zawsze

Tak się stało w tej firmie od czasu jak Piecexport podłączyli do Piecbudu. Firmę na łopatkach do Firmy na dużym plusie i z duuużą przyszłością

Pracownik biura

Po latach burz wreszcie spółka wychodzi na prostą. Jest już kontrakt na Egipt, tylko trzeba dopiąć parę szczegółow. No i w kraju się ruszyło no MŁ ma bombę też:)

@Pracownik biura

Chyba coś Ci się pomyliło. A co takiego się w kraju ruszyło co miałoby wpływ na wyjście firmy na prostą? Firma w upadłości likwidacyjnej, kontrakt realizowany z łaski. Uważaj żeby ta bomba pana M.Ł. nie zmiotła wszystkiego w przyśpieszonym tempie.

Ten co zawsze

Doprowadzili do tego co chcieli Współczuję tylko Panu W.P. który tyle kasy włożył a wszyscy Go "wyhuśtali" a w szczególności panowie A.M.,M.Z., no i oczywiście "sławetny" pan R.M.

Egon

A zapłacą pewnie pracownikom jak robotę zrobisz bo przecież oni pieniędzy nie mają. No chyba że pan W.P coś wyłoży ale powątpiewam. Wiedz będzie jak zawsze zrobisz to zapłacą a jak powiesz że nie robię do momentu kiedy nie zapłacicie to ci odpowiedzą jak zejdziecie to pieniędzy nie dostaniemy. Wiele razy to słyszałem w Egipcie.

Prcownik

Słyszał ktoś może o przyjęciach do ZKRM?, podobno oni przewidują przyjęcia murarzy i pomocników bo przymierzają się do robót gorących na Zdzieszowicach. Pozdrawiam chłopaków z Egiptu. Janek trzymaj się i uważaj na tych co po przyjeździe będą wiele obiecywać (czytaj zarząd, były zarząd).

Dzindzinier
@Prcownik

powiem tak, coś mi się o ucho obiło, bo wczoraj dzwoniono do byłych pracowników z pytaniem czy nie wrócą bo robot na Zdzichach, wiec coś w temacie, ehhh najpierw zwalniali a teraz chcą spowrotem

jcd

Co w tym przypadku z zaległymi wynagrodzeniami ?????

Pracownik biurowy

Firmie naszej nie udało się zatwierdzić Upadłości z możliwością zawarcia układu, na tej podstawie sąd zmienił postępowanie z układowego na likwidacyjne. W najbliższym czasie funkcję zarządu przejmie syndyk.

???

Firma wychodzi na prostą a nowe kontrakty raczej pewne :)

Rtl

Słyszałem o Włoszech, opowieści tylko i nic więcej. Opowieści pana Mironiuka o temacie na już , od czterech lat to samo. Jako dyrektor finansowy już dawno powinien beknąć za nadużycia. Pewnie stara gwardia go trzyma bo zbyt dużo wie.

???

Ponoć niedługo będzie praca we Włoszech i w RPA ?

olek

Ostatnio miałem okazję poznać MZ opinie mieszane. Ktoś miał z nim styczność?? Ja też słyszałem, że ledwo ciągną...

Ten co zawsze

Nie sądzę żeby się udało reanimować Piecbud - nie przy tym zespole zarządzającym. Ci którzy dbali o firmę odeszli lub zostali do tego zmuszeni.Ci którzy zostali dbają tylko o własną kieszeń

olek

Dlaczego piszecie, że M. Z. rozłożył firme? co z tym gościem nie tak??

@olek

Rozłożył najbardziej dochodową część firmy ( białych murarzy) Poszli do konkurencji niestety a konkurencja wiedziała jak ich "wykorzystać" z pożytkiem dla firmy i pracowników. on udawał, że "zna " się na robocie

Zostaw merytoryczną opinię o Piecexport-Piecbud - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Piecexport-Piecbud?

Zobacz opinie na temat firmy Piecexport-Piecbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piecexport-Piecbud?

Piecexport-Piecbud
1.7/5 Na podstawie 262 ocen.
  • 3-go Maja 1 A
    41-300 Dąbrowa Górnicza