Plasma System S.A.

Siemianowice Śląskie

Plasma System S.A.
0 0

Opinie o Plasma System S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mariusz

@Nowy, ja jestem moderatorem serwisu gowork, nie jestem w żaden sposób związany z firmą Plasma System. Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, proszę Cię napisz nam jak została odebrana Twoja aplikacja, byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? A może już zacząłeś prace? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi!

Mariusz

Obecnie firma Plasma System prowadzi bardzo szybki wzrost na polskim rynku wyrobów hutniczych, zachęcam osoby zainteresowane pracą w tej firmie do odwiedzenia oficjalnej strony tego pracodawcy w internecie: https://www.plasmasystem.pl/ @Nowy, czy poczyniłeś kroki ku aplikowaniu do firmy Plasma System? Jeśli jesteś już po pierwszej rozmowie, opisz ją w dla nas na forum, będziemy niezwykle wdzięczni za Twój kolejny wpis.

Nowy
@Mariusz 19.04.2018 22:58

@Mariusz jesteś pracownikiem płaska system. Możesz opisać jaka atmosfera w pracy i czy firma ma dużo zleceń. Szukam firmy która oferuje stabilne zatrudnienie. Złożyłem papiery jako inżynier. Procesu. Czekam. Napisz czy warto zatrudnić się w plaska system. Jak wygląda praca

Nowy

Witam Na stronie firmy jest dużo ogłoszeń o pracę. Czym to jest spowodowane, tyle zleceń, czy rotacja pracowników. Jak atmosfera pracy, na jakie zarobki można liczyć jako inżynier procesu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Plasma System S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

anonymous

Chcialbym podjąć prace a plasmasystem jako handlowiec. Jakie warunki pracy stawki atmosfera. Wyplaty sa na czas jsk kondycja finansowa

Możecie opisać aktualną sytuację Plasma System S.A.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

obersclrisen

popieram wyzysk na robolach 2000 zl ty co czytasz ile masz 30000 tysiecy wyszczelac wszystkich darmozwiaduw

nick

czekam (usunięte przez administratora) na dalsze opinie

nick

popieram Karola,100%prawdy.

karol

rozwija sie zarabiaja miliony ty 2000 zl dyrekci 70 roboli 20 i reszta darmo zjaduw

Zostaw opinię o Plasma System S.A. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plasma System S.A.