Opinie o Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.
counter
4 57 143 5 1
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Expert Nowy wpis
@Pytanie

Tak. Jeżeli wymagany jest angielski to rozmowa jest po angielsku. W firmie praktycznie codziennie używa się tego języka i jest on naprawdę niezbędny. Czasami przydaje się też francuski, ale angielski to podstawa.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Hej, czy w firmie Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
###
Nazwa działu: Produkcja
@Pytanie

Nie płacą bo ich w ogóle nie ma.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś1
Stary87
@Pytanie

Jezeli liczysz na nadgodziny to zapomnij. Nie ma takiej mozliwosci bo nie ma nadgodzin. Pracuje sie 8 godzin dziennie i nic wiecej.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Marta
@Stary87

To z samej podstawy nie da się dobrze wyżyć? Ile tam teraz w Aperam dostajecie? I na jakich stanowiskach?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Portierka
@Marta

Daj spokój z tymi wynagrodzeniami, w biurze co raz gorzej na produkcji zarabiają fajną kasę

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
###
@Portierka

Ciekawe że niby na produkcji fajnie płacą chyba w firmie obok

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Expert
@Portierka

Zapraszamy na produkcje :) Dotychczas nie było problemu zeby przeniesc sie z biura na produkcje.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Brak nicku Nowy wpis
@Expert

Myślę że lepiej by się pracowało, gdyby dali ludzia zarobić a nie wydawali niepotrzebnie pieniędzy . Ale to tylko odpowiednie osoby dysponują finansami

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Stary87 Nowy wpis
@Brak nicku

no tak... najlepiej jakby sprzedali cała firmę i pieniądze rozdali pracownikom... (sarkazm)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie6
Zgłoś
PZ

Dziękuję za konstruktywną i merytoryczną krytykę. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy i miłego wieczoru.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Bogucice ale nie king

Widzę że wyznaje Pan teorie ofiara ataku jest sobie sama winna że została zaatakowana. Good Job.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
anonim

(usunięte przez administratora)

PZ

Jeżeli faktycznie coś takiego miało miejsce, to dlaczego nie zgłosiłeś gdzieś tego? Mogłeś to zrobić w firmie (również anonimowo). Jest mnóstwo formalnych możliwości, żeby to zrobić naprawdę skutecznie. Zawsze możesz też zgłosić to do PIP-u, do czego szczerze zachęcam (oczywiście jeżeli masz cokolwiek na poparcie swoich słów, bo za bezpodstawne oskarżenia i zniesławienie, ktoś może podać Cię do sądu).

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Sebastian Loranty
Nazwa działu: Handlowy

Dzień dobry, niniejszy post dedykuję wszystkim obecnym i przyszłym pracownikom firmy. Z dniem 31.12.2019 roku zakończyłem pracę, po ponad 12 latach w Aperam (Aperam to ostatnia nazwa, wcześniej był to ArcelorMittal, a jeszcze wcześniej Ugine&ALZ). Zaczynałem w 2007 roku jako handlowiec zewnętrzny, odchodzę ze stanowiska dyrektora sprzedaży. Z pełną świadomością pozwalam sobie na wystawienie bardzo wysokiej oceny dla firmy jako pracodawcy. Dla mnie osobiście jest to najlepsze miejsce pracy/najlepszy pracodawca dla którego miałem możliwość pracować w całej mojej dotychczasowej karierze zawodowej. Dla tych, którzy nie boją się pracować jest to miejsce, w którym można wykorzystać swój potencjał, wiele się nauczyć, rozwinąć i zdobyć ogromne doświadczenie (również: międzynarodowe). Dodatkowo warto podkreślić rzeczowe podejście do rozwiązywania wszelakich problemów, naprawdę miłą współpracę i atmosferę wśród pracowników, widoczne zaangażowanie na każdym szczeblu organizacji i we wszystkich wydziałach organizacyjnych firmy. Aperam to Ludzie! Naprawdę wyjątkowi! Warto znaleźć się w tym gronie! Polecam wszystkim, bez względu na doświadczenie. Każdy może się tu rozwinąć. Jednocześnie dziękuję wszystkim współpracownikom za doskonałą przygodę i wspólne doświadczenia, a przełożonym za szansę, rozwój i wiarę we mnie. Dzięki Wam mogę kontynuować moją podróż w nowym obszarze świata stali nierdzewnych. Powodzenia i do zobaczenia! Sebastian

Pomocna?
Tak13Nie4
Zgłoś
PZ
@Sebastian Loranty

Sebastian, bardzo żałuję, że zdecydowałeś się od nas odejść, ale jednocześnie jest to dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Czasami w życiu pojawiają się takie okazje, z których po prostu nie można zrezygnować… Powodzenia! I dziękuję za wiele lat współpracy oraz naprawdę budujące słowa. To niezwykle rzadkie, żeby ktoś pisał coś pozytywnego o firmie, w której już nie pracuje.

Pomocna?
Tak9Nie4
Zgłoś
Bogucice king
@PZ

Zaraz się rozpłaczę, klub wzajemnej adoracji , korporacyjne pajacowanie pod publikę,

Pomocna?
Tak5Nie9
Zgłoś
...
Nazwa działu: Produkcja

To takie typowo europejskie żeby anonimowo zgrywać szeryfa w internecie, to był oczywiście sarkazm gdyby ktoś miał watpliwości. A tak na poważnie to, że ktoś wypowiada się zgryźliwie w internecie nawet wulgarnie to nie typowo polskie tylko ludzkie, od tego jest wolność słowa jak i wolny internet jeżeli komuś to przeszkadza to raczej nie dorósł do internetu. Kompleks pochodzenia można leczyć

Pomocna?
TakNie10
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

PZ

Ale ten wpis jest żałosny... nic konkretnego nie wnoszący i na dodatek ohydnie wulgarny. Naprawdę mi wstyd, że ktoś taki pracuje (albo pracował) w Aperam, bo przecież na jakiejś podstawie musieliśmy go przyjąć do pracy. Niestety, takie błędy też się zdarzają, ale mam nadzieję, że są naprawdę sporadyczne.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Gregu
 Pytanie

Cześć mam pytanko jakie zarobki na produkcji mam uprawnienia na suwnice z poziomu 0 i doświadczenie ale w branży motoryzacyjnej produkcji

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Obiektywny
Nazwa działu: Produkcja
@Gregu

2300 na rękę max.

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś1
Bogucice king

Daj sobie spokój z praca w tej firmie.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
???
Nazwa działu: Produkcja
@Bogucice king

Czemu tak uważasz?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
niedziela
@???

Bo to jakaś maruda jest ;) Ja pracuję tutaj od 2019 i nie mogę narzekać. Wszystko co mi obiecali na rozmowie jest dotrzymane, a nawet pojawiło się kilka fajnych niespodzianek. W porównaniu od mojej poprzedniej pracy tutaj organizacja i atmosfera jest bardzo dobra. Pieniądze też się zgadzają, więc na razie chcę tu zostać.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Zysiek

Tez podbijam pytanie @gregu - ile na produkcji na suwnicy można wyciągnąć miesięcznie?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Lol
Nazwa działu: Produkcja
@Zysiek

Nie zgrywaj głupa bo dobrze wiesz

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Znam odpowiedź
Nazwa działu: Produkcja
@Zysiek

Na suwnicy miesięcznie można "wyciągnąć" bardzo dużo ale ton.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Bogdan

Na ten moment firma potrzebuje pracowników na 2 stanowiska. Poszukiwani są: pracownik produkcji m/k oraz samodzielny/a księgowy/a. Link do ofert znajdziecie tutaj: https://pracodawcy.pracuj.pl/aperam-stainless-services-solutions-poland-sp-z-o-o,24791 Chciałem Was zapytać co sądzicie na temat tego pracodawcy? Czy wynagrodzenie i atmosfera są na tyle dobre, że warto byłoby aplikować?

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
Honotu

Siara wstydzić to powinieneś się ty być takim albo taką dwulitrową że między swoimi grasz kolega a poza nimi To dzida w plecy Weź ty się ogarnij w końcu.

Pomocna?
Tak1Nie5
Zgłoś
Honotu

Właśnie pan panie prezesie pokazał Ada słonie napisał na końcu swojej jak zwykle wyczerpująca i wypowiedzi jak to jest traktować pracownika i zmotywować nie chcę niech nie pracuje droga wolna jakie to podejście Panie prezesie do pracownika zamiatarko zmotywować a nie powiedzieć pracownikowi droga wolna.

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
Siara
@Honotu

Kolo Honotu. weź sie troche ogarnij i nie przynoś wstydu, bo nie da sie zrozumiec o co chodzi w twoim wpisie.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Ferryt

Panie PZ niech się Pan ogarnie i czasami wyjdzie z biura to dostrzeże Pan rzeczy o których się Panu nie śniło a Pańskie argumenty pękną jak bańka mydlana, nie trzeba nosić głowy w chmurach.

Pomocna?
Tak4Nie8
Zgłoś
PZ
Nazwa działu: Produkcja
@Ferryt

Szanowna/y Pani/e Ferryt. Cóż to za błyskotliwa reakcja po ponad 2 miesiącach… Czego dotyczyła? Obiecuję, że postaram się ogarnąć i wyjść na halę, mimo że bardzo lubię moje biuro. Na co, lub na kogo mam w szczególności zwracać uwagę? (dla wyjaśnienia – to był sarkazm i pytanie retoryczne). Bardzo łatwo można wszystkim „dokręcić śrubę”, ale po co? Skoro wyniki są OK, większość ludzi jest zadowolona, ja też z większości jestem zadowolony, to nie zamierzam zmieniać czegoś dla sfrustrowanych i anonimowych jednostek. Widzę wystarczająco dużo i wcale nie potrzebuję widzieć więcej (a w szczególności nie muszę widzieć rzeczy o których mi się nie śniło…). Od tego mam wielu zaangażowanych i kompetentnych ludzi, którym ufam i nie zamierzam wchodzić w ich zakresy odpowiedzialności. I jeszcze jedno – starałem się nie używać tego argumentu w czasach, gdy bezrobocie było wysokie, ale teraz chyba sytuacja na rynku pracy jest w miarę komfortowa. Nikt u nas nie pracuje z przymusu ani za karę. Niezadowolonym – droga wolna. Pozostałym - miłego weekendu.

Pomocna?
Tak18Nie1
Zgłoś
Expert
Nazwa działu: Produkcja
@PZ

W punkt szefie. Nie zawsze sie z panem zgadzam, ale tym razem calkowita racja.

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś
Swój

Dobra firma

Pomocna?
Tak10Nie2
Zgłoś
Robert
@Swój

Mógłbyś rozwinąć swój post i napisać jakie pozytywne strony widzisz w zatrudnieniu. Pisząc dobra firma masz na myśli wynagrodzenie i atmosferę w pracy? Chętnie dowiem się więcej o benefitach jakie pracodawca oferuje do pensji, bo to może zachęcić potencjalnych pracowników do podjęcia pracy. Liczę, że mi dopowiesz.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gosc z polski

Ale ta ochrone to powinniscie zmoenic kreca sie jak mlode koty pytaja o dane jeden przez drugiego jak dwie baby na bazarze sieja panike z blachej sprawy

Pomocna?
Tak10Nie10
Zgłoś
Wilczek Marek szef ochrony
@Gosc z polski

A czego się obawiasz Przyjacielu??? Ochrona działa zgodnie z Ustawą oraz zaleceniami właściciela obiekt, który wymaga posiadania sprzętu BHP dla bezpiecznych warunków pracy, nikt Ci osobistej kontroli przecież nie robi to o co te pretensje to dla twojego bezpieczeństwa i po to abyś wrócił do rodziny bez szwanku dbamy byś posiadał sprzęt BHP i nawet darmowo firma go często użycza przepraszam, ale takich warunków i udogodnień dla kierowców na obiekcie obiętych ochroną to za wiele w Polsce a nawet na Świecie nie ma to opinie twoich kolegów , macie nawet możliwość darmowej kąpieli po zakończonej pracy. Szanuj siebie i prace innych dobra rada i szerkościv

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś
Ram

Zacząć szczerze rozmawiać. To proponuje a nie że z pracownikami na hali jedno a poza nią to juz inna bajka. Przestańcie w końcu na inne serwis-centra sie oglądać i sie zachwycać jacy to oni są fajni i w ogóle. Pracownik ma do pracy przychdzic chetnie a noe po części z przymusu. Bo bez tzw.....FIZOLA lezycie i prosicie pana Boga o lepsze. Miłego dnia życzę i weekendu juz niebawem.

Pomocna?
Tak3Nie7
Zgłoś
PZ
@Ram

Muszę się wtrącić w dyskusję... Być może się mylę, ale uważam, że wprowadziliśmy na produkcji wszystko co możliwe, dużo więcej niż ktokolwiek inny oferuje na rynku. Przerwa na śniadanie trwa 30 minut zamiast standardowych 15. Oprócz tego w gorące dni wprowadziliśmy dodatkowe przerwy w pracy. Ubrania robocze najlepsze jakie są tylko dostępne na rynku, dobierane zgodnie z Waszymi sugestiami, lekkie, wygodne, antyalergiczne. Wentylatory na hali produkcyjnej, klimatyzacja na jadalni i w kontenerze magazynu. Woda, soki, kawa, herbata… Staramy się oferować pracownikom zarówno w biurach jak i na produkcji wszystko co tylko najlepsze, ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Niestety, w lecie zawsze na hali produkcyjnej będzie ciepło. Jeżeli komuś to nie pasuje, to naprawdę bardzo mi przykro, ale niech poszuka sobie hali klimatyzowanej. Powodzenia! I miłego weekendu!

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś
Ram

Zima,Ty to jesteś pewnie taki troche z góry i z dołu więc najgorsze co może byc. Biuro bardzo dobrze wie że jest gorąco na dole ale to mie od handlowca czy pd pani od zakupów zależy to czy jest możliwość zeby cos zrobić zeby bylo chlodniej tylko od PREZESA DYREKTORA KIEROWNIKA ITD... poprostu zarządu. No chyba że to oni mają w poważaniu i wydaje sie im że jest kolejka za drzwiami to takie myślenie nie zatrzyma pracownika. Oczy sie otworzą dopiero wtedy kiedy ktoś zasłabnie czy zemdleje i przyjedzie karetka i stwierdzą że od temperatury to juz sie nie da ukryć przed ich szefostwem to może dopiero zaczną trochę myśleć jak pracownik co jest głównym trybem w tej maszynce. Miłego dnia życzę i .........

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zimą
@Ram

RAM - rozumiem, ale napisz co proponujesz? Jakaś logiczna i rozsądna propozycja?

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Wiosną

I od jutra się zacznie włączenie w temperaturach niegodnych pracownika ale jak zwykle ci panowie i panie z biura nie zwracają na to uwagi bo mają koło siebie pilot od klimatyzacji a pracownik fizyczny musi robić bo aperam nie jest taki piękny jak go opisują

Pomocna?
Tak2Nie10
Zgłoś
Zimą
@Wiosną

Trochę trudno zrozumieć o co ci chodziło, więc dla ułatwienia zaznacz proszę jedną prawidłową odpowiedź: a) Temperatury w lecie są niegodne (???) więc nie chcę już pracować. b) Panie i panowie w biurach mają nie włączać klimatyzacji, bo jest mi przykro, że oni mają a ja nie. c) Aperam nie jest piękny, bo pracownicy fizyczni muszą pracować w lecie. Ale o co tak naprawdę ci chodzi? I jak możemy ci w tym pomóc?

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
Romek

Mam wrażenie jakby konkurencja zainspirowała niektórych do pisania na forum?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Końcówka
Nazwa działu: Produkcja

To co widzialem dzis jak znowu p.kier.......pokazuje swoje oblicze. A kidgtys na pierwszym miejscu bylo BHP!!!!!!!!!!!ale czasy sie zmieniaja i trzeba udowodnic ze po trupach do celu. Tegraz to juz tylko TONY TONY I TONY i nawet szczerego dziekuje nie da sie islyszec. Wszystkie dobrego dla hali.

Pomocna?
Tak4Nie12
Zgłoś
Mariusz
@Końcówka

Witam. Możesz opisać co się stało?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
prawdziwy hanys
Nazwa działu: Produkcja
@Końcówka

To musi być fake news.... nie uwierze ze dla kogos tony byly wazaniejsze od BHP..... Ta firma ma prawdziwego pier..lca na tym puncie i nikt nigdy nie zaryzykuje niczego w tym temacie. ZAPPA rulez!

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 57 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Henryka Krupanka 97
  41-103 Siemianowice Śląskie
 • NIP: 1132165052 KRS: 0000038055
Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.