Opinie o Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Księgowa. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 4300 ?

4300 brutto to jest średnia na produkcji

Małgorzata

średnia z jakim odchyleniem standardowym? da radę czwórkę na rękę wyciągnąć? i czy to już z nadgodzinami jest liczone czy jak?

@Małgorzata

4 z dodatkami ale to osoby które pracują dłużej i są zaangażowane. W firmie nie ma nadgodzin

Małgorzata

Aha czyli doświadczenie docenianie ale tylko w firmie? jak ktoś spoza niej przyjdzie z paroma latami za sobą to słabo się to liczy? pisząc o zaangażowaniu chodzi po prostu o jakieś lepsze wyniki? jakie są przykładowe dobre, można to do czegoś przyrównać dla wyobrażenia?

@Małgorzata

To zależy... pewnie jak ktoś przyjdzie z doświadczeniem ze stali nierdzewnej, albo na maszynach do cięcia stali, to dostanie więcej. Ale raczej trudno o ludzi z takim doświadczeniem. A produkcja pączków nie bardzo się liczy..... Dobry pracownik potrafi nauczyc się większości w 3-4 miesiące, gorszym zajmuje to ponad pół roku. Dlatego tak ważne jest realne doświadczenie. Ale oprócz tego oceniane jest też zaangażowanie i to, czy ktoś chce się uczyc i rozwijać. Jeżeli tak, dosyć szybko można być docenionym.

Wiktoria
@Expert

A w jaki sposób można zostać docenionym? Rozwiniesz? :) Powiedz mi, dużo osób się nie sprawdza w tej pracy i rezygnuje? Albo firma mu dziękuje? Skoro doświadczenie odgrywa taką rolę

Doświadczony

Jako doświadczony pracownik który spędził w tej firmie kilka lat coraz bardziej myślę by jednak z stąd odejść,inflacja ceny opłaty poszły strasznie w górę ostatnio bardzo idzie to odczuć a zarobki tutaj to tak naprawdę kpina dla obecnej sytuacji finansowej jak na Polskie realia już nie mówię o nowych pracownikach zarabiających poniżej 3 tyś zł przykre jest to że nie dba się o nas zwykłych szarych pracowników zamiest dać nam podwyżki płac które zapewniły by godne życie w tych drogich czasach to oferuje się zabawy wyjazdy jakieś rzeczy na które idą nie małe pieniądze a nasze pensje płaczą przy dzisiejszej inflacji.Niestety fajnie się pracowało ale pieniądze są jednak ważniejsze niż te całe tło i coraz bardziej myślę nad zmianą pracy bo życie drożeje a zarobki stoją w miejscu.

@Doświadczony

Trudno dyskutować z faktem, że inflacja powoduje wzrost cen i że jest obecnie bardzo duża. Można się tylko zastanowić co spowodowało taką sytuację i czyja to wina (bezpośrednia i pośrednia)... Jednak stwierdzenie, że w Aperam "zarobki stoją w miejscu" to chyba jednak pewnego rodzaju nadużycie. Fakty są bowiem następujące: średnie coroczne podwyżki od 2018 do 2022 roku wynosiły odpowiednio: 6,5% - 5,4% - 13,3% - 9,9% - 10,4% (przy czym zawsze wyższe od tej średniej były dla "zwykłych szarych pracowników"). W analogicznym czasie oficjalna średnia inflacja w Polsce wynosiła odpowiednio: 2,0% - 1,6% - 2,3% - 3,4% - 5,1%. Nawet w pierwszym roku "Covidowym" mieliśmy podwyżki, mimo że w większości firm w Polsce raczej ograniczano wtedy koszty zwalniając ludzi, niż zwiększało wynagrodzenia. Tyle w temacie zarobków stojących w miejscu - różnicę chyba widać gołym okiem. Wolałbym nie wnikać w temat "godnego życia w trudnych czasach", w tutaj każdy może mieć trochę inne wyobrażenie o co chodzi. Zazwyczaj to bardzo duża strata dla nas, gdy doświadczony pracownik decyduje się odejść. Dlatego staramy się, żeby zarówno wynagrodzenie jak i warunki pracy, narzędzia i atmosfera były najlepsze na jakie nas stać. Jednak nie jesteśmy w stanie wszystkich uszczęśliwić, więc czasami musimy ten fakt zaakceptować i powiedzieć sobie "do widzenia - powodzenia w nowym miejscu pracy!"

Turystka

Witam! Pracowałam w Aperam we Francji, zastanawiam się nad tą firmą w Polsce. Czy są teraz jakieś przyjęcia?

@Turystka

W jakim dziale pracowałaś? Co Cie interesuje? Napisz na siemianowice@aperam.com i poczekaj na propozycję.

engel

krotkie pytanie.czy sa przyjecia do firmy?tak lub nie.poprosze o krotka odpowiedz.

@engel

Produkcja czy biuro Cię interesuje?

Produkcja

@1

Nie ma póki co

Robert

W listopadzie jak pisałeś nie było przyjęć a teraz coś się zmieniło? Można składać CV na produkcje? Jest szansa na etat?

@Robert

Tak są przyjęcia na produkcję i utrzymanie ruchu . Minus taki , że umowa agencyjna ale jest duza szansa jak sie sprawdzisz to przejdziesz pod firmę. Stawka ? Podejrzewam 3850 brutto ale to moje zdanie

@engel

Tak

@Pracuś

A żeby napisać coś więcej niż tak lub nie. Na popularnym portalu z ogłoszeniami o pracę znajdziesz wszystkie informacje. Firma szuka osoby na produkcję, do utrzymania ruchu, do działu sprzedaży i do działu księgowości. Dawno nikt nie odszedł a nigdy nie szukali tak dużo osób, więc chyba oznacza to mocny rozwój firmy.

Józek
@Robert

Tak można. Zarobki na czysto koło 3 tys.

Szybki
@Józek

Dla nowych na pewno nie. Przecież nowi nie mają premii, bo jest dopiero po roku. A jest jej max 250 zł brutto, średnio od 130 do 190 zł brutto.

@Szybki

Jak jesteś naprawdę dobry, to premie można dostać wczesniej niz po roku. Tak jak napisał @Józek - z wszystkimi dodatkami zarobki około 3000 na rękę. Bez nadgodzin.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zakupów technicznych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Expert sl1,cl1,cl10, nożycowy

Czy jak też będę siedział 30minut w toalecie robiąc sobie dodatkową przerwę jak Dawid P. I Marcina Ł. zamiast patrzeć na jakość materiału który ma iść do klienta to się na (usunięte przez administratora) patrzy! to też dostane tą lepszą umowę większą o 1000zl ??? :). Firma nie docenia starych sumiennych pracowników którzy naprawdę ciężko pracują na chleb i zarabiają 1000zl mniej bo nie spodobał się majstrowi ze względów tylko czysto prywatnych! . W tej firmie wieje kolesiostwem z Daleka !!! Jest to aż przykre ! Zappa rulez. Uważam że powinna być większa motywacja w wysokości 1000zl dla nożycowych niz dla kolesiostwa dając nierobą za piękna minkę 1000zl extra. Każdy o tym wie i żadne tłumaczenie tego nie zmieni przykro mi bardzo prawdy się nie ukryje

Pracownik :)
@Expert sl1,cl1,cl10, nożycowy

Jeżeli masz jakiś problem do tych pracowników to może zwróć im uwagę w pracy, pogadaj z nimi o tym że Ci się to nie podoba :), ( Ty pewnie 8h w pracy sasuwasz), pisanie takich komentarzy na necie o danych osobach jedynie świadczy o Twojej słabości i o tym że byś nigdy im tego nie powiedział :) masz do kogoś problem pogadaj z nim w pracy , napewno sobie to jakoś wyjaśnicie :) , nie pozdrawiam

@Expert sl1,cl1,cl10, nożycowy

Godzina o której pisałeś ten post świadczy o jej treści.. Czyli jest poplątana jak Twój język :) mogę poswiadczyc że Dawid nie siedzi w toalecie tyle czasu. A odnośnie zarobków fakt wiodący maja duże premie kwartalne ale widocznie na to sobie zasłużyli pracując tyle czasu. Co nie zmienia faktu że są lepsi od co po niektórych operatorów starszych :)

Gandalf
@Expert sl1,cl1,cl10, nożycowy

Bardzo słaba to prowokacja... tylko po co? Marcin Ł. nie pracuje u nas już od 3-4 lat. Innego Marcina nie ma w całej firmie... o co więc chodzi panie "expert..."? Po co siać ferment? Konkurencja?

Ostatnie zdanie chodziło mi że są operatorzy starsi którzy bardziej haruja od wiodacych

Miron

Może mają doświadczenie i dużo umieją w tej pracy, tylko czy ktoś widzi że oni nie są najważniejsi? Docenia się tylko ich a my jesteśmy na szarym końcu. Przecież nasza praca na linii jest równie ważna.

Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Działu Sprzedaży. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Byłam!

Byłam na rozmowie - wrażenie bardzo dobre. Wszystko o czasie, w miłej atmosferze, konkretne pytania i konkretne informacje. Wysoka kultura osób prowadzących rozmowę, wydaje się, że wszystko szczere i naturalne. Propozycja finansowa na podobnym poziomie z jakim spotykam się na innych rozmowach, ale ja nie muszę zmieniać pracy i chciałabym więcej. Raczej więc nic z tego nie będzie, ale ogólne wrażenie pozytywne.

?
@Byłam!

Czyli jaka stawka brutto?

Robert
@Byłam!

Myślałaś że dadzą więcej? Może ta kwota tylko na początek i potem mogłabyś negocjować stawkę. Napiszesz ile ci zaproponowali?

Wiem
@Robert

Negocjować stawkę to pewnie tylko mogą ludzie z wieloletnim doświadczeniem czyli prowadzący.

@Wiem

Nie ma negocjacji , dowiadujesz się na rozmowie z kierownikiem ile dostajesz podwyżki i tyle

Kamila
@Wiem

Czemu tak myślisz? mi się wydaje że każdy może negocjować, zawsze, kwestia odwagi :)

BB
@Robert

Stawka jest odgórnie ustalona. raczej jej się nie zmienia.

Qwerty

Witam,na jakie zarobki można obecnie liczyc na poczatek ?

Cl1
@Qwerty

W tamtym roku na start 3750 brutto

Kamila
@Cl1

Mega słabo a w tym? Ja mam doświadczenie :)

@Kamila

3750 jeśli nowi pracownicy przeszli pod firmę co rok temu miało szybko miejsce co jest dużym plusem. Tak to mieli 3500 brutto. Kamila zachęcamy do złożenia cv wtedy dowiesz się na rozmowie ile proponują.

@Kamila

Jakie doświadczenie? a/ w stali nierdzewnej? b/ na maszynach CTL albo STL? c/ na suwnicach z chwytakaimi i trawersami? d/ na dużych wózkach widłowych? Jeżeli chociaż jedno "TAK" to napisz do firmy - jeżeli się dogadacie to będziesz zadowolona.

Czy firma Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak finansuje w całości :)

Nie będę

Nie jestem malarzem, kosiarzem, sprzątaczem, konserwatorem, płytkarzem, pilarzem itd. Tylko operatorem maszyn i nie będę robił czegoś za co mi nie płacą. A swoją kreatywność zostawię dla siebie.

???
@Nie będę

ALE O CO CHODZI ??????? tak zrób a nawet więcej- po prostu zostan w domu. zostaw swój czas i energie tylko dla siebie. nic nie musisz. pracować też nie. ani kosic, sprzątać, malować, ani nawet myśleć. bądź wolnym człowiekiem- zwolnij się i zrób miejsce dla innych. PLEASE!!!!!

XD
@Nie będę

Będziesz będziesz ????

Kobieta

Przestańcie tyle siedzieć na jutubie

???

Jaki jest zakres obowiązków na stanowisku Operator maszyn - magazynier???

Operator
@???

Obowiązkiem operatora magazynier jest : - koszenie - zbijanie palet - obsługa maszyn - plewienie - ściąganie pajęczyn ( ci co maja zwyzke) - załadunek rozładunek materialu - odkurzanie - malowanie - przestrzeganie zasad BHP - szkubanie tuleji

Też operator
@Operator

Dodałbym jeszcze: - spuszczanie wody (po sobie) w kiblu, - wkładanie naczyń (po sobie) do zmywarki, - pranie ciuchów roboczych (swoich) w domu (za kasę), - uzupełnienie wody lub kawy w ekspresie, czasami wyrzucenie fusów (to tylko dla pijących kawę), - wymiana butli z wodą Eden (jak się skończy a chcesz się napić), - no i jeszcze uczestniczenie w szkoleniach, spotkaniach, minutkach itd. W sumie to naprawdę dużo obowiązków i mega ciężka praca :)

Musk
@Operator

Ale jak to koszenie, plewienie, ściąganie pajęczyn, odkurzanie i malowanie? To tak na dniówce czy dodatkowo?

Jeszcze jedyn łoperator
@Też operator

Zapomniałeś o ciągle zajętym kiblu przez jednego gościa i ciągłym oglądaniu (usunięte przez administratora)

@Musk

Na dniówce, jako praca dodatkowa gdy np jest postój linii i chwilowo nie ma pracy dla pracowników produkcji. Przede wszystkim pracownicy na produkcji zajmują sie produkcją:)

Benedykt

Jak wygląda praca na hali? Temperatura lato /zima, bhp itp?

Szew wszystkich szewów
@Benedykt

Wysoka latem a niska zimą.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Yyy

Jeśli instrukcja na to pozwoli. Do każdego narzędzia jest tak owa. Do tego są wszelakie zakazy i nakazy.

Rrrr

Koniec biegania!

Karolek

Dzień dobry chciałbym się u was zatrudnić czy zatrudnienie jest bezpośrednio w firmie o zarobki nie pytam bo rozumie że w takiej firmie to chyba zarabia się odpowiednio dobrze. Mam doświadczenie na produkcji i magazynie .

Zioło
@Karolek

Fajnie że masz doświadczenie cieszymy się bardzo :-) A co do zatrudnienia najpierw pogadaj z szefem może ci da umowę .

Miro
@Zioło

Praca jest spoko pracuje tu już sporo to co mogę powiedzieć to starzy pracownicy to (usunięte przez administratora) i uważają się za wielkich wodzów A tak naprawdę słoma z butów wystaje. Mówię o tych z produkcji. Pozdawian starch weteranów haha

Bolo
@Miro

Pracuje tu kilka lat. Nie jestem wiec ani stary ani nowy. W porownaniu do moich poprzednich prac, tutaj jest prawdziwe eldorado. Jak ktos nie pracowal na akord u prywaciarza, to nie wie o czym mowie. Jest cicho, spokonie, nie ma narwowych reakcji, atmosfera wcale nie jest taka zla jak niekorzy tu pisza. Po prostu nie doceniaja tego co maja. Albo niegdzie wczesniej nie pracowali albo juz zapomnieli jak moze byc. Szkoda ze pisza takie pierdoly w internecie, bo znowu wyglada ze na produkcji nie potrafia sie dogadac.

Czesław
@Bolo

Co możesz powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia w Aperam Stainless Services & Solutions Poland? Fajnie, że podzieliłeś się swoją opinią na temat firmy i mam nadzieję, że niedługo odpowiesz również na moje pytanie.

Ola
@Miro

Ale głupoty piszesz przecież każdy wie jak jest, nikt nikomu tu nie pomaga, na produkcji też tak jest widziałam jak się traktuje tu nowych pracowników i nie dziwię się że co niektórzy szybko odeszli.

Elon
@Ola

A prowadzący jak traktują swoich podwładnych którzy z nimi pracują???

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.?

Pracownik Ł

Wpływają całe i bardzo często 1-2 dni robocze przed koncem miesiąca , natomiast w grudniu wypłacane są przed świętami.

Pikaczu

Wpływa całe. Nie ma nic w gotówce. Nawet jak chcesz pożyczkę, to też jest przelana na konto. Nic przed żoną ani komornikiem nie ukryjesz :)

Zuzanna
@Pikaczu

To właściwie bardzo dobrze, że wszystko odbywa się tak, jak powinno. Domyślam się, że znasz warunki pracy w firmie. W związku z tym być może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego, jak oceniasz tę pracę i czy poleciłbyś ją innym. Atmosfera jest okej?

Sebastian Loranty

Dzień dobry, niniejszy post dedykuję wszystkim obecnym i przyszłym pracownikom firmy. Z dniem 31.12.2019 roku zakończyłem pracę, po ponad 12 latach w Aperam (Aperam to ostatnia nazwa, wcześniej był to ArcelorMittal, a jeszcze wcześniej Ugine&ALZ). Zaczynałem w 2007 roku jako handlowiec zewnętrzny, odchodzę ze stanowiska dyrektora sprzedaży. Z pełną świadomością pozwalam sobie na wystawienie bardzo wysokiej oceny dla firmy jako pracodawcy. Dla mnie osobiście jest to najlepsze miejsce pracy/najlepszy pracodawca dla którego miałem możliwość pracować w całej mojej dotychczasowej karierze zawodowej. Dla tych, którzy nie boją się pracować jest to miejsce, w którym można wykorzystać swój potencjał, wiele się nauczyć, rozwinąć i zdobyć ogromne doświadczenie (również: międzynarodowe). Dodatkowo warto podkreślić rzeczowe podejście do rozwiązywania wszelakich problemów, naprawdę miłą współpracę i atmosferę wśród pracowników, widoczne zaangażowanie na każdym szczeblu organizacji i we wszystkich wydziałach organizacyjnych firmy. Aperam to Ludzie! Naprawdę wyjątkowi! Warto znaleźć się w tym gronie! Polecam wszystkim, bez względu na doświadczenie. Każdy może się tu rozwinąć. Jednocześnie dziękuję wszystkim współpracownikom za doskonałą przygodę i wspólne doświadczenia, a przełożonym za szansę, rozwój i wiarę we mnie. Dzięki Wam mogę kontynuować moją podróż w nowym obszarze świata stali nierdzewnych. Powodzenia i do zobaczenia! Sebastian

@Sebastian Loranty

Sebastian, bardzo żałuję, że zdecydowałeś się od nas odejść, ale jednocześnie jest to dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Czasami w życiu pojawiają się takie okazje, z których po prostu nie można zrezygnować… Powodzenia! I dziękuję za wiele lat współpracy oraz naprawdę budujące słowa. To niezwykle rzadkie, żeby ktoś pisał coś pozytywnego o firmie, w której już nie pracuje.

Bogucice king
@PZ

Zaraz się rozpłaczę, klub wzajemnej adoracji , korporacyjne pajacowanie pod publikę,

...

To takie typowo europejskie żeby anonimowo zgrywać szeryfa w internecie, to był oczywiście sarkazm gdyby ktoś miał watpliwości. A tak na poważnie to, że ktoś wypowiada się zgryźliwie w internecie nawet wulgarnie to nie typowo polskie tylko ludzkie, od tego jest wolność słowa jak i wolny internet jeżeli komuś to przeszkadza to raczej nie dorósł do internetu. Kompleks pochodzenia można leczyć

@Bogucice king

Ale (usunięte przez administratora) jest na produkcji ludzie okropnie beznadziejni zero koleżeństwa i pomocy ze strony starych pracowników zreszta starzy wyżej stają niż (usunięte przez administratora) mają. Trzymają się tu rękami i nogami bo jak by trafili gdzie indziej to byłby płacz bo by sobie nie poradzili. Wieś im z butów wystaje brudasy (usunięte przez administratora) Dużo by szło pisać o Rubym , Krzyśku czy tym fałszywym Mareczkiem. (usunięte przez administratora) głupoty i obgaduje kolegów. Posrej morda. Dobrze że z nim nie pracuje.

Beata

W końcu ktoś prawdę napisał szacunek dla anonima. Brawo.

Padyszach

Uważaj lepiej żebyś nie stracił Starszego. Powinieneś coś o tym wiedzieć z autopsji...

Szpaku
@Beata

Szacunek dla tchórzostwa? Beata ogarnij się. Chyba nie znasz ludzi z produkcji . Może nie wszyscy są idealni ale zarzucać im beznadziejnosc to szczyt zidiocenia.

Co wchodzi w socjal Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.?

Kumpel Experta

Socjal w Aperam jest następujący: • system benefitów do wyboru (dwa z trzech): karta Multisport Plus lub ubezpieczenie grupowe lub pakiet opieki zdrowotnej, • dofinansowanie dojazdów do pracy, • dofinansowanie do obiadów z obiadomatu, • nagrody jubileuszowe co 5 lat, • plan emerytalny PPE finansowany w całości przez firmę, • fundusz socjalny: bony świąteczne, dofinansowanie do wczasów, paczki na Mikołaja, Dodatkowo w firmie woda, soki, różne herbaty, mleko, kawa - praktycznie bez ograniczeń. Jest jeszcze kilka innych dodatków, ale nie wiadomo kiedy znikną, więc ich nie wymieniam.....

Karolek

A proszę mi powiedzieć jak atmosfera między pracownikami na produkcji ? Bo chyba się zdecyduję na pracę .

@Karolek

Ty się zdecydujesz????? Buahahaha!!!!! Raczej będzie trudno, bo teraz nie ma zbyt dużo do roboty i firma chyba nie przyjmuje do pracy. A atmosfera jest przyzwoita, dużo lepsza niż w moich poprzednich fabrykach. Wiadomo jak to jest na granicy Chorzowa i Sosnowca :-) czasami widać tez podział na starych i nowych, ale pracowników jest mało, wszyscy się znają i jest git.

@Pikaczu

Nie rozumiem co znaczy na granicy Chorzowa i Sosnowca? Wytłumaczysz?

Beata
@Pikaczu

Dlaczego śmiejesz się z kolegi że się zdecyduje ? Co boisz się czegoś czy może nie lubisz nowych pracowników, bo z tego co słyszałam to nowi u was na produkcji mają ciężko.

@Beata

@Beata Nie śmieję się z kolegi. Nie boję się. Nowi wcale nie mają ciężej. Wszyscy mają tak samo. Decyzja teraz nie zależy od kolegi Karolka, tylko od kierownictwa. A teraz nie zatrudniamy. @Karolek Jeżeli nie czaisz różnicy pomiędzy hanysem a gorolem, to nie mam co wyjaśniać. To był taki żart dla wtajemniczonych, nic ważnego.....

@Pikaczu

Już wszystko rozumiem dobrze że o tym wspomniałeś bo ja jestem akurat z Mydlic i tego się nie wstydzę ale wy pewnie w większości z tamtych stron więc nie lubicie nas. Więc życia bym nie miał pracując z wami.

@Karolek

Naprawdę nie ma z tym problemu, skądkolwiek jesteś. Połowa ludzi jest tutaj z Zagłębia a połowa ze Śląska. Czasami pojawi się jakiś żart, ale bardzo niewinny i bez żadnego (usunięte przez administratora) Nawet kibice Ruchu, Górnika, Polonii czy Zagłębia potrafią ze sobą współpracować bez problemów. Atmosfera na produkcji jest naprawdę dobra, dużo lepsza niż na przykład u sąsiadów w Adiencie.

Reżyser kina akcji

Firma, ludzie, praca, kasa, atmosfera, dezynfekcja, produkcja, dystrybucja, mastur.... tego ten? W/g mnie jest co najmniej nieźle. Pracuję, żyję, pozdrawiam. Jak to w "korpo" - są dziwne pomysły. Na szczęście większość pomysłów jest z głową. W tych dziwnych czasach (i nie tylko) ciągnijmy ten "wózek" w jedną stronę. Pozdrawiam wszystkie działy i dobre duszeczki

@Reżyser kina akcji

To fakt. Czasami pomysły wydają się idiotyczne (jak zakaz telefonów komórkowych na produkcji albo obowiązek chodzenia w maseczkach w biurach), ale trzeba uczciwie przyznać, że przed pandemią firma broni się dobrze. Patrząc na sąsiadów, nasze cztery dni postojowego w czerwcu dało się zrozumieć i przeżyć. Jak na razie to trudno się do czegoś przyczepić. Oby tak dalej, bo prezes coś dużo opowiada i straszy drugą falą wirusa.

Zioło
@Expert

No w czerwcu piątki były wolne tylko czyim kosztem ? Naszym bo my wypłaty wzięliśmy mniejsze A firma od państwa kasę dostała ! TO jest sprawiedliwie nie?

@Zioło

Od połowy marca realnej pracy jest dla max. 50 osób, a nas ciągle jest ponad 70... Czyim kosztem i kto za to płaci? Można było od razu zwolnić kilkanaście osób i wtedy nie byłoby potrzeby ograniczania pracy w czerwcowe piątki. Z przedstawicielami załogi uzgodniliśmy jednak, że staramy się chronić miejsca pracy tak długo jak tylko jest to ekonomicznie możliwe. Myślę, że mimo wszystko to bardzo fair podejście.

Zostaw merytoryczną opinię o Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Henryka Krupanka 97
    41-103 Siemianowice Śląskie

Aperam Stainless Services & Solutions Poland sp. z o.o.