Opinie o ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ w Siemianowice Śląskie

Weronika

@Anastazja, a jak wygląda ścieżka rozwoju pracownika?

Pracowałam...za długo...
@ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ

Potwierdzam - ścieżka rozwoju w to świetlisty szlak; Zwykle głownie przy zatrudnianiu i przekonywaniu do podjęcia pracy. A potem - jak zwykle. Wykonuj polecenia - nie myśl, pracuj i niczego się nie domagaj. Wynagrodzenie ustalane kwotowo, a następnie rozdzielane formalnie (ale bez wcześniejszego uprzedzenia i uzgodnień z pracownikiem) na podstawę i premię uznaniową. W momencie, w którym firma ma do pracy pracownika zastrzeżenia - rzeczywiste lub - najczęściej - wyimaginowane - obniży lub pozbawi premii uznaniowej jednorazowo lub na pewien czas i już w tym momencie orientujesz się, że zostałaś zwyczajnie (usunięte przez administratora) bo nie taką kwotę wynagrodzenia się umawiałaś.Zapisana w umowie uznaniowość powoduje, że nie masz podstawy się odwołać jeśli tylko podstawa spełnia warunek wynagrodzenia minimalnego. Jeśli chcesz pracować w firmie - bądź asertywna i dla swojego dobra umawiaj się na podstawę w oczekiwanej kwocie za konkretny zakres obowiązków na piśmie. Za czynności ponad określony zakres domagaj się premii uznaniowej. Zwróć uwagę na zapis w zakresie obowiązków - "wykonywanie innych poleceń przełożonych"...to furtka, żeby dorzucić ci roboty poza ustalonym zakresem i za nie nie zapłacić. Firma oczekuje, że wykonasz obowiązki podstawowe i te inne - dodatkowe - w nominalnym czasie pracy. Jeśli wykonywanie zleceń dodatkowych zajmie za dużo czasu i nie wyrobisz się z podstawowymi - pojawiają się zastrzeżenia do pracy pracownika i kółeczko się zamyka...tracisz kolejną premię uznaniową itd...itp. W firmie "łaska pańska na pstrym koniu jeździ" - nawet jeśli obiektywnie jesteś świetnym pracownikiem - w przypadku niepowodzenia firma będzie dążyć do ustalenia, kto personalnie zawinił i obciąży cię finansowo - jak? Już się domyślasz - pozbawi premii uznaniowej...raz lub wiele razy, zależnie od stopnia braku sukcesu...uważaj na słowa i nawet lekko brzmiące obietnice - zadeklarujesz, że spróbujesz załatwić powierzone zadanie (często może ci się wydać absurdalne i nielogiczne) - bądź pewna, że kierownictwo usłyszało że "załatwisz" - bez "spróbujesz" i z tej obietnicy rozliczy. Nie załatwiłaś - no to popadasz w niełaskę i zyskujesz w oczach kierownictwa (opinię nieudacznicy), często - a jakże - z potrąceniem części lub całości zwyczajowej premii uznaniowej...cóż - gdybym ponownie zaczynała pracę w tej firmie - niektórych poleceń domagałabym się na piśmie - tak prędko się zmieniają...że do końca nie wiadomo, za wykonanie których zostaniesz oceniona pozytywnie, a za które pozbawiona...wiesz czego... Pozytywy: pracując tutaj ciągle gimnastykujesz umysł, idąc do pracy nie wiesz, czego się spodziewać, i jakim absurdem zaskoczy cię dzień:). Jeśli wytrzymasz rok - to codzienne zaskoczenie nawet staje się fajne - i nawet się do tej nienormalności przyzwyczajasz. A potem obserwujesz z uśmiechem, jak kolejni nowi pracownicy są zaskakiwani rzeczywistością i cieszysz się, że ten etap masz już za sobą...aż następuje moment, kiedy bezczelność, ignorancja z niewdzięcznością kumulują się i czara goryczy się przepełnia...po czym ponownie zauważasz, że za ogrodzeniem firmy nadal istnieje normalność, u furtki - wbrew zapewnieniom kierownictwa - nie stoi kolejka desperatów do pracy, nie musisz parzyć herbatki leniwej szefowej, która nawet tak prostej czynności nie wykona samodzielnie, a w następnej firmie, która zapewni ci zatrudnienie - są dużo lepsze warunki finansowe, zasady pracy rządzą się logiką, a szef, szefowa posiada wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje lepsze od ciebie i potrafi docenić, że "nowa" świetnie sobie radzi nawet z trudnymi, wydawałoby się z absurdalnie trudnymi zadaniami...a ty znów się uśmiechasz, bo wiesz gdzie tę umiejętność rozwiązywania absurdów dnia codziennego nabyłaś...

Weronika

@Anastazja, a jak wygląda ścieżka rozwoju pracownika?

@Weronika

W atrium nie istnieje coś takiego jak ścieżka rozwoju pracownika.

@Weronika

Szanowna Pani Weroniko, ścieżka rozwoju w firmie ATRIUM niczym się nie różni od ścieżek rozwoju w innych firmach. Ścieżka rozwoju jest bardzo jasna i przejrzysta w zależności od stanowiska. Wystarczy wykazywać zainteresowanie swoją pracą, aktywność i zaangażowanie oraz chęci rozwoju. Serdecznie pozdrawiamy. Firma ATRIUM.

@były pracownik

Szanowny „Były pracowniku” nie zgadzamy się z zamieszczoną opinią. Prosimy o kontakt, spróbujemy przeanalizować, z jakiego powodu nie udało się Panu/Pani rozwinąć zawodowo, skoro twierdzi Pan/Pani, że w firmie nie ma ścieżki rozwoju. Serdecznie pozdrawiamy. Firma ATRIUM.

Pracowałam...za długo... Nowy wpis

W_R

Firma słaba, najsłabsze zarządzanie. Niestety, ale osoby, które rzekomo powinny podejmować ważne decyzje nie są w stanie tego robić z braku kompetencji, odwagi, profesjonalizmu. Szczególnie Pani na najwyższym stanowisku. Takze, radzę uważać i raczej omijac firmę.

@W_R

Każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na tym portalu. Natomiast tą opinię traktujemy jako napisaną pod wpływem emocji, ponieważ nie jest zgodna z rzeczywistością. Krytykę przyjmujemy, jeśli jest konstruktywna, a w tym przypadku dobrze wiadomo, że tak nie jest i świadczy o braku profesjonalizmu i obiektywizmu piszącego. W trakcie zatrudnienia ocenia się firmę pozytywnie i wyraża chęć dalszej pracy przez kolejne lata a gdy kończy się pracę pisze się w internecie , że firma jest słaba. Szkoda, że nie docenia się doświadczenia zdobytego w firmie, które na pewno będzie procentować w przyszłości. Resztę pozostawiamy bez komentarza.

Życzliwy
@ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ

Jak słusznie pani dyrektor zauważyła każdy ma prawo do zamieszczania swojej opinii. Ale dlaczego opinię raczej negatywną z miejsca uznawać za niezgodną z rzeczywistością? Tylko dlatego że jest nieprzychylna? To chyba dopiero jest brak profesjonalizmu. Skoro nawet wewnętrznych głosów krytyki, tzw. "zarząd" nigdy nie przyjmował, nie mówiąc już o wyciąganiu płynących z niej wniosków, to rzeczywiście świadczy to o braku kompetencji, odwagi i profesjonalizmu. Firma działa siłą rozpędu, ale czy długo jeszcze, to czas pokaże. Oznaką siły bynajmniej to nie jest, a może właśnie to główna jej słabość, a z pewnością nie jedyna. "Pani na najwyższym stanowisku" jest zaledwie pracownikiem w funkcji dyrektora, a rządzi i dzieli kompletnie oderwany od rzeczywistości pan na najwyższym stanowisku (J), który już dawno powinien powierzyć stery firmy ludziom kompetentnym i z wizją rozwoju. A dzięki temu, że tego nie robi - pani (P) jeszcze piastuje swoje zaszczytne "stanowisko". Choć kompetencje menadżerskie są w tym przypadku wątpliwe. Pisać można by jeszcze całkiem sporo, ale z pewnością znowu zostanie uznane to za niezgodne z rzeczywistością, więc raczej nie ma po co. Powyższa opinia nie jest wylewaniem żalu byłego pracownika, ale próbą zwrócenia uwagi na rzeczy ważne i zasadnicze. Choć pewnie próbą skazaną na niepowodzenie. Firma nie oferuje żadnych benefitów, poza terminowo wypłacanym wynagrodzeniem, którą to cechę można uznać za zaletę. Chyba jedyną z punktu widzenia potencjalnych pracowników. To w ramach znalezienia jakichś pozytywów w obrazie firmy atrium. Dziękując za zdobyte w firmie doświadczenia (zarówno pozytywne jak i negatywne) życzę mimo wszystko sukcesów. Szkoda byłoby zmarnować potencjał tak długo działającej na rynku firmy.

TRUEAnonim
@ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ

Ja dalej w niej pracuje ale PANI dyrektor jak i księgowość jest do bani. Dziwie sie ze takie osoby dalej piastuja swoje stanowisko. Pani dyrektor jest nieudolna, nie potrafi zarządzać firma, swoje obowiązki zrzuca na innych a w razie problemów ma na kogo zwalić winę.(usunięte przez administratora)

@TRUEAnonim

Po co się męczyć? Jak wynagrodzenie i warunki mi nie odpowiadały to już kilka lat temu się pożegnałem i tyle. Gdyby zarząd i księgowość byli nie kompetentni to firma by tak długo nie działała. To fakt że z pracownikami nikt z zarządu czy kierownictwa rozmawiać nie potrafił, do dziś wspominam obiecane premie, których nie było a za stracone soboty i niedziele dostaliśmy poza ustawowym wynagrodzeniem po kawałku torta. Pozdrawiam

Doświadczony Nowy wpis
@ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ

To prawda, firma dała mi bardzo duże doświadczenie. Jak nie robić biznesu, jak nie traktować klientów, jak nie zarządzać zespołem itp. itd. - Generalnie robiąc coś odwrotnie niż polityka firmy mamy dużą gwarancję na osiągnięcie sukcesu.

szczery głos Nowy wpis

Niestety nie polecam. Brak nowoczesnego podejścia do zarządzania firmą. Brak szacunku dla pracownika ze strony już wcześniej wspominanej Pani ....

Kiedyś pracownik Nowy wpis
@szczery głos

Dokładnie tak.. w firmie dalej panuje pogląd, że my mamy produkt i klient musi o niego walczyć. Niestety, te czasy już się skończyły - teraz trzeba dać klientowi coś więcej niż produkt, to producent ma walczyć o klienta, nie odwrotnie. Takie samo podejscie jest niestety do pracowników. Często słyszało się, że na twoje miejsce jest już kolejka pod bramą. O podwyżce nie było co marzyć, prowizja w postaci premii uznaniowej to też porażka - ja niestety nie dostałem wszystkiego co należne. Ale w momencie złożenia wypowiedzenia dostałem propozycję podwyższenia podstawy, zmiany stanowiska itp. niestety, nie tędy droga.. Podobnie sprawa ma się do rzekomo oferowanych niezbędnych narzędzi do pracy. Służbowym samochodem wstyd podjechać do klienta - pamiętam jak podjechałem na budowę i zostałem wyśmiany przez kierownika który stwierdził że liczy na produkt lepszy niż stan samochodu. Telefon po prezesie, laptop na wpół sprawny po kimś, nie wspominając o stanowisku pracy.

Natalia

@magnat1977 a jak kierownictwo, tez spoko?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Ślusarz narzędziowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jak się pracuje z ludźmi z ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ?

Magnat1977

Super firma ,super ludzie

Oczywiście dzień dobry Panu Prezesowi ,kłania się PAN inżynier (usunięte przez administratora).tak zaczynam Firma słaba ,produkcja kiepska na maszynach z 19 ( wieku /Może automat i gilotyna to nowoczesność. Pracownika się nie docenia ,żadnych umów ustnych się nie dotrzymuje, kasa kiepska i to umowy śmieciowe , atmosfera wśród pracowników do przyjęcia choć na paru trzeba uważać bo V kolumna. Dyrektorka słaba ,sama nie wie co chce i jak tym zarządzać.Jakby nie Pan Prezes i Pan Kierownik Jerzy ,To dawno by to było na śmietniku. Jedyny plus to że wypłaty a raczej stypendium jest na czas. Acha ,gdyby nie Pan (usunięte przez administratora), to wcale by tego noie było ,a "JA SAM TO TYTLKO KASE BIERZE I MYSLI ZE BEZ NIEGO ZAKLAD PADNIE MÓ TEL 601359832 JAK CHCESZ SIE DOWIEDZIEC CZEGOS WIECEJ

zainteresowany

czy prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje?

@zainteresowany

Dzień dobry, Prowadzimy rekrutację na stanowisko ślusarza narzędziowego. W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@atriumsystem.eu. Pozdrawiamy. Firma ATRIUM

zenrad

Zgadzam się z negatywnymi opiniami, pomiędzy pracownikami z dołu miła atmosfera ale pomiędzy "szefostwem" to lepiej nie wspominać, rotacja nowych pracowników bardzo wysoka, zarobki bardzo słabe a wymagania bardzo duże, (usunięte przez administratora)

Adonis
@zenrad

Jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora)tejże firmy to miałem okazję poznać ją w czasach szkolnych,,, no i ... powiem tyle - od samego początku już była osoba egoistyczną nastawioną na własne cele typu "po trupach do celu", drugie osoby się nie liczyły tylko zawsze JA JA JA, poza tym miała ogólnie opinię KUJONA, także nie dziwię się, że kontakty z pracownikami ma naganne, Mało tego, nie spodziewałem się nigdy, ze jacykolwiek pracownicy w jej firmie będą mieć dobrze i że będzie kogokolwiek szanować.

Czy jest szansa na zatrudnienie z jezykiem rosyjskim i angielskim? Jakie stawki?

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na chwilę obecną nie prowadzimy procesu rekrutacji, ale można przesłać CV na adres: sekretariat@atriumsystem.eu. Pozdrawiamy. Firma ATRIUM

Zgadzam się z wpisem "Obserwatorka z 24.04.2017 00:24", administrator usuwa tylko niewygodne wpisy na polecenie przedstawiciela Firmy. Firma ta wytwarza niskiej jakości wyroby - konkurencja wytwarza lepsze jakościowo produkty, są to kopie wyrobów z innych firm lecz nieco zmodyfikowane w celu uniknięcia plagiatu. Jest kilka osób którzy donoszą na swoich pracowników - to standard w tej firmie, szczególnie wśród pracowników biurowych szczególnie p. Zenka oraz niektórych fizycznych. Jedyna zaleta to płaca na czas

bob budowniczy
@anonymous

Witam. A mógłbym się dowiedzieć które schody z jakiej firmy zostały skopiowane? Chciałbym po prostu kupić oryginał a nie podróbkę zwłaszcza że będę w przyszłości potrzebował większą ilość.

@bob budowniczy

Szanowny Anonymous! Dziękujemy za cenną opinię. Przykro nam czytać tak nieprzychylne słowa o naszej firmie. Jednakże musimy się nie zgodzić z tą opinią. Nasz przedstawiciel nie usuwa niewygodnych wpisów, ale zgodnie z regulaminem GoWork tylko te nie zgodne z prawem. Nie podzielamy Pańskiej opinii dotyczącej naszych wyrobów. Jak już wcześniej wspominaliśmy w komentarzach firma ATRIUM posiada certyfikaty i aprobaty na swoje produkty, co świadczy o tym, że zostały wnikliwie przebadane i dopuszczone do użytku i sprzedaży. Nie są to kopie wyrobów innych firm- każda firma produkująca schody ma własną technologię, własną produkcje , różnorodne elementy konstrukcyjne, które wyróżniają nasze schody na tle innych schodów konkurencji. Oczywiście jeśli zakupił Pan u nas wyrób niskiej jakości, prosimy o złożenie odpowiedniej reklamacji, ustosunkujemy się do niej. W przeciwnym wypadku prosimy o nie wystawianie komentarzy wprowadzających w błąd naszych Klientów. Odnosząc się do donosicielstwa. Po przeanalizowaniu tych zarzutów, ze zdziwieniem zauważamy, że najczęściej w naszym biurze donosi Asystentka- kawę i herbatę z naszej pracowniczej kuchni. Robi to jednak z takim uśmiechem, że przyjmujemy taką formę donosicielstwa. Innych form donosicielstwa, póki co, nie zauważamy, Jeżeli poczuł się Pan/poczuła się Pani urażona przez kogokolwiek z naszych pracowników- prosimy o szczegóły w wiadomości prywatnej. Postaramy się wyciągnąć z tego konsekwencje. Pozdrawiamy z uśmiechem, Zespół ATRIUM

Henry

Może nie wszyscy są zadowoleni ale to raczej norma. Jeszcze nie spotkałem się z tym żeby wszyscy mieli takie samo zdanie na jakiś temat!!

Obserwatorka

Na początku kwietnia 2017 było na tym portalu ponad 70 wpisów o tym pracodawcy - dotyczyły okresu ostatnich 5 lat - w ogromnej większości drastycznie negatywnych; Najwyraźniej na wniosek firmy administrator portalu usunął 3/4 z nich i na dodatek zmoderował te które pozostały, w sposób który znacznie łagodzi średnią opinię; Gdzie więc rzetelność Panie administratorze? Czy to powszechna praktyka usuwania nieprzychylnych wpisów, czy robicie to tylko na wniosek pracodawcy? Ciekawa jestem, czy odpłatnie i ile trzeba zapłacić?

Obserwator
@Obserwatorka

O rzetelności w tym przypadku nie może być mowy. Firma niestety woli trwonić środki na sztuczne tworzenie pozorów "pozytywnego wizerunku", niż zadbać sama o prawdziwy wizerunek. No ale z taką "ekipą" lizusów u władzy (i nie tylko) ... ŻENADA i WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Obserwatorka

Szanowna Pani „Obserwatorko” pozwolimy sobie odpowiedzieć na Pani opinię. Jak Pani słusznie zauważyła, większość opinii była „drastycznie negatywna”. Były to opinie niepoparte rzetelnymi dowodami. Opinie nie zostały usunięte, tylko zarchiwizowane, dotyczyły one okresu sprzed paru lat. Odnosiły się do tematów nieaktualnych, również nieprawdziwych, obrażających godność pracowników firmy i naruszały dobre imię firmy. Jeżeli ma Pani jakieś zastrzeżenia, co do pracy firmy w ATRIUM prosimy o bezpośredni kontakt. Nawiązując do Pani Nicku, jest Pani jedynie obserwatorem, nie zna Pani wewnętrznej sytuacji firmy ATRIUM. Serdecznie pozdrawiamy. Firma ATRIUM.

@Obserwator

Szanowny Obserwatorze. Wystawiona opinia według nas nadaje się tylko do zarchiwizowania, ponieważ jest obraźliwa i działa na niekorzyść naszej firmy. Jednakże, zgodnie z naszymi przyjętymi standardami, postaramy się na nią odpowiedzieć. Nie są nam znane motywy, jakimi Pani/Pan się kieruje wystawiając, co rusz negatywne opinie. Na pewno nie jest Pani/Pan osobą obecnie pracującą, ponieważ jesteśmy zdania, że osoba zatrudniona nie działałaby na niekorzyść firmy ATRIUM. Skąd taki negatywny stosunek? Jeżeli jest Pani/Pan byłym pracownikiem, przykro nam, że nie udało nam się sprostać Pani/Pana oczekiwaniom, jako pracodawcy. Prosimy o podanie konkretnych przykładów potwierdzających prawdziwość Pani/Pana opinii, bo jak na razie jest ona bezpodstawnie wystawiona i narusza dobre imię naszej firmy. Pozdrawiamy. Firma ATRIUM.

Obserwatorka
@ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ

Przyglądam się opiniom o różnych firmach - nie tylko o Państwa firmie i wyciągam wnioski z wpisów dokonywanych w różnym czasie i przez różne osoby. Państwa wyjaśnienie do mojej "obserwacji" z 24.04. jest dosyć pokrętne, ponieważ: - dane niewidoczne dla internauty należy nazywać po imieniu - czyli jako "usunięte" (choć być może gdzieś tam zarchiwizowane); - mało wiarygodna jest odpowiedź, że - jak pisałam poprzednio - ponad 70 opinii było negatywnych i że wszystkie "zawierały nieprawdziwe lub nieaktualne dane itd." Wpisywały opinię różne osoby i przez okres kilkuletni, i były to typowe negatywy - przypadek, czy jednak coś jest lub było na rzeczy? W tej chwili na stronie widać niewielką ilość opinii - w zamyśle pozytywnych , bo przefiltrowanych już przez Admina (patrz przypisy typu "usunięte przez administratora"), a jednak nadal niejednoznacznych; - ten portal służy przekazywaniu opinii, a nie przedstawianiu dowodów - więc trudno "firmo Atrium" - domagać się uzasadnienia lub przedstawienia dowodów; Każdy może napisać co myśli. - nie dostrzegłam naruszeń godności pracowników firmy - wręcz przeciwnie, nawet w tych komentarzach, które pozostały pracownicy są chwaleni...ale jest negatywna wypowiedź o kierownictwie - pewnie pracownicy wiedzą najlepiej ile w tym prawdy. Jeśli te opinie mijają się z prawdą - niepotrzebny jest komentarz obronny, rzeczywistość sama zaprzeczy - jeśli nie skrzeczy... - czy "dobre imię firmy" i opinia o firmie - to to samo? Raczej nie. Na pierwsze trzeba zasłużyć, a drugie przychodzi samo i w różnych kolorach...zależnie od punktu widzenia (i siedzenia) komentującego - jak to w życiu...; np. szef wystawi o swojej firmie tylko pozytyw, podobny do tego jak na przykład wyżej osoba podpisująca się "Eden"... - Skąd "firma Atrium" na pewno wie, że opinii nie piszą obecni pracownicy? Czasami jest to jedyny sposób, by komunikat dotarł do kierownictwa i wywołał refleksję lub prawdziwie "dobrą zmianę" - bez narażania się na restrykcje lub miano "wroga ludu"... - dziś każdy produkt na rynku posiada jakieś dopuszczenia, certyfikaty i aprobaty - nie daje to gwarancji dobrej jakości. Do aprobat i badań przedstawiane są wybrane z serii lub specjalnie przygotowane wymuskane egzemplarze lub partie wyrobu (nawet śmietana, masło i ser). Jakość ocenia użytkownik podczas konsumpcji. I często okazuje się, że mimo certyfikatu seryjny wyrób jest do d....jeśli produkcja lub kontrola jakości w firmie "leży" i wyprodukować większą ilość wg certyfikowanego wzorca trudno . Nawet najlepsze światowe marki mają wpadki jakościowe - więc nie będąc jeszcze światową marką może warto się tej jakości przyglądać i reagować? I może jednak "Kiki" z jednego z pierwszych komentarzy miał/miała rację - w części lub całości...? - Przyjmijcie te opinie w dobrej wierze i nie blokujcie ich różnorodności - one Wam mogą tylko pomóc, jeśli wyciągniecie z nich prawidłowe wnioski.

Aktualność

Już jest!

Nasz nowy sklep internetowy.

Zapraszamy do zapoznania się z oferą sklepu atriumshop.eu

kiki

Na dole raczej pozytywnie - zdarzają się różne sytuacje, na górze lepiej nie mówić. Wyroby to raczej buble, reklamacje to sprawa przegrana przez klienta, chaos organizacyjny prac to codzienność . Rotacja pracowników na dole to nagminność, nie wiesz co będziesz robił za godzinę itd. Mile widziani pracownicy pracujący dłużej po godzinach ale nie upominający się o wynagrodzenie. Nie wiem czy opinia zostanie w całości zaprezentowana czy jak wiele informacji negatywnych usunięte przez "administratora"

@kiki

Nie zgadzamy się z zamieszczoną opinią. Firma ATRIUM posiada certyfikaty i aprobaty na swoje produkty, co świadczy o tym, że zostały wnikliwie przebadane i dopuszczone do użytku i sprzedaży. Komentarz wprowadza w błąd, sugerując, że produkty firmy ATRIUM to „buble”. Oczywiście zdarzają się reklamacje, jednak odsetek reklamacji jest nieznaczny. Każda reklamacja jest wnikliwie badana i w bardzo dużej mierze, jest rozstrzygana pozytywnie na korzyść klienta. Prosimy o przesłanie dowodu, że reklamacje „to sprawa przegrana dla klienta”. Odnosząc się do sytuacji pracowników. Nie ma możliwości, żeby godziny nadliczbowe były nieodnotowane i niewypłacone pracownikowi lub odebrane, jako godziny wolne od pracy. Rotacja pracowników? Skąd taka informacja? Osoba wykazująca zaangażowanie, chęci do pracy, przychodząca do pracy regularnie i wywiązująca się ze swoich obowiązków, może liczyć na długotrwałą współpracę. Proszę o podanie przykładu, bo na chwilę obecną Pani komentarz jest nieobiektywny i nieprawdziwy. Serdecznie pozdrawiamy. Firma ATRIUM

Anastazja

Zgadzam się z poprzednią opinią. Pracowałam w ATRIUM bez większych problemów. Wiadomo, czasem coś się zdarzy - jak wszędzie, ale przez 4 lata nie zauważyłam niczego podobnego do historii, o których tu mowa. Pracownicy to na prawdę wspaniali i zaangażowani ludzie. Do dzisiaj mam z nimi kontakt i z przyjemnością odwiedzam firmę kiedy tylko jestem na Śląsku ;) tym bardziej czuję się zobowiązana stanąć w obronie ATRIUM. Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury! Szczerze i całym sercem współczuję ludziom, którzy piszą takie opinie. p.s. zwolniłam się sama z powodu przeprowadzki do Gdańska

eden

Jestem zaskoczony tak złymi opiniami. Gruba przesada... Warunki jak w innych firmach.. za to bardzo fajny zespół. Dobrze wspominam =)

Nie opowiadaj bzdur. Sympatycy partii rządzącej mają się tam dobrze np. z-ca kierownika.

Wypłata zawsze była na czas. A pomiędzy ludźmi zawsze jest raz lepiej raz gorzej.

W Atrium jak i w każdej firmie gdzie pracowałem jest monitoring. Niestety niektórych pracowników trzeba pilnować z uwagi na alkohol, nieprzestrzeganie przepisów bhp. A armię donosicieli wymyślili sobie ludzie, którzy od pracy wolą papierosa co 10 minut albo alkohol i nieraz zostali nie dopuszczeni do pracy z tego powodu. Pracę tam mogę polecić emerytom, rencistom, gdyż stawki są bardzo niskie. Jakość produktów moim zdaniem jest na zadowalającym poziomie.

hihi2

Zatrudnionych jest kilka osób (usunięte przez administratora)którzy pilnują produkcji- pozostali to pracownicy od czarnej roboty, liczą się tylko zyski a jakość pozostawia wiele do życzenia

Zostaw merytoryczną opinię o ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ
1.6/5 Na podstawie 62 ocen.

ATRIUM SPÓŁKA JAWNA M.T. PIECHOWICZ