HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków

Ustka

HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków

Opinie o HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Teresa

@Jckobcio, może to jakaś jednorazowa sytuacja spowodowana zewnętrznymi czynnikami? Jak długo już pracujesz w HYDRO NAVAL Adkonis Michałek Sobków? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? Jak wyglądała Wasza rozmowa rekrutacyjna? Czy mieliście do wykonania jakieś szczególne zadania?

Jckobcio

W firmie tak oszczędzają że na magazynie nie chcą wydać okularów ochronnych za kilka złotych czy groszy także sami sobie możecie odpowiedzieć na pytanie czy warto pchać się w to (usunięte przez administratora) :) Pozdrawiam serdecznie (:

Jckobcio

Nie pchajcie się tam do roboty beznadziejna firma :)

Teresa

@Byly pracownik, ostrzegam, że Twój komentarz może zostać usunięty przez administratora, ponieważ narusza obowiązujący na forum regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin . Jeśli masz coś rzeczowego do powiedzenia na temat pracy w HYDRO NAVAL Adkonis Michałek Sobków - zachęcam. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

John

Jaka panuje tam atmosfera w pracy?

Jan

Jak wygląda w tej chwili praca w Hydro?

Teresa

@clarius piszesz, że jesteś zadowolony - może powiesz coś więcej na temat firmy HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków? Jakie są warunki zatrudnienia, wynagrodzenia, może jakieś dodatkowe benefity? Widziałam, że na ich stronie w zakładce "Praca" znajduje się wiele ofert pracy - czy ktoś z Was już aplikował?

clarius

a mi tu jest dobrze zawsze marudzą zwolnione leszcze..

welder
@clarius 07.09.2016 21:03

szefie tobie jest najlepiej, wszyscy o tym dobrze wiedzą. Powiedz czemu nie chcesz płacić. Spawacze zarabiają od 5000 netto wzwyż w polsce. Ciebie też to czeka !

ragnaroth

jaka 1/3 ludzi co ty bredzisz - odeszlo paru nierobow i to wszystko

welder
@ragnaroth 07.09.2016 21:04

odeszli co nie chcieli być jeleniami, a że tobie dobrze z porożem to inna sprawa

xcv

Witam, na jakie zarobki może liczyć ślusarz monter

Old Worker

Ta firma albo celowo dąży do upadłości alb o zarządzana jest przez idiotów.Najpierw obniża się stawki pracownikom o 43% potem podpisuje kontrakty wieloletnie ze światowymi markami,obniżka stawek skutkuje odejściem ponad połowy doświadczonej załogi.Została nas garstka,większość to doświadczeni ludzie w wieku przedemerytalnym,coraz częściej mówi się o możliwym zatrudnieniu ukraińców,co i tak nie uratuje sprawy.Polityka kadrowa to istne sceny z Barei,dział głównego mechanika gdzie na dwóch pracowników przypada trzech kierowników.Wielką i zarazem zagadkową rolę pełni tu szef produkcji.Puentując można tylko dodać że to wolno postępująca agonia nie tak dawno b.dobrej firmy.

Leszcz

Ha ha to ile teraz zarobiłeś 10 procent fanie hydro.Albo grzejesz stołek tam, to nie jest źle cieplutko internecik, kawka. A biały montaż niech sie tu wypowie

Były Pracownik 2

Jak wspomniano umarło wszystko po wprowadzeniu zmian w firmie, przez to 1/3 ludzi się zwolniła i wszyscy udają ze jest ok. Pare osób zarabia godną kase to fakt ,reszta to popychadła z naj niszą krajową jak tam liczysz na dobra kasę musisz odbębnić 1,5 roku i mieć dobrą gadkę, majster takich lubi!!!.

natan

a są przyjęcia do pracy ile na początek dają

BYŁY PRACOWNIK

LUDZISKA HYDRO-NAVAL UMIERA NIE PAKUJCIE SIĘ TAM DO PRACY WYNAGRODZENIE NAJNIŻSZA KRAJOWA WYMOGI ASTRONOMICZNE KIEDYŚ TO BYŁA BARDZO DOBRA FIRMA

edek

firma bardzo OK dobry socjal fajna atmosfera pracy

Zostaw opinię o HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków - Ustka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków