Leann Stańczyk Spółka Akcyjna

Słupsk

Opinie o Leann Stańczyk Spółka Akcyjna

zaza

przyszedł do was podobno z AJ w Redzikowie d@mi@n s. uważajcie na niego bo to kawał H..ja. Wszystko wie i umie a ludzi ma dokładnie tam Trzymajcie się nie dajcie się.

Mig
@zaza 13.12.2017 21:33

To fakt był tam kierownikiem ,ludzi miał za nic. Jak ktoś miał odwagę i się postawił, szukał na niego haka i zwalniał pod byle pretekstem kawał z niego g@wna

Olek

Jak ktoś nie lubi pracować to musi znaleźć powód żeby oskarżać firmę. Tylko dlatego, że oczekują pracy

Karolina

@Piotrek hej jeśli chodzi o umowy to na każdym stanowisku są inne, czy była jakaś możliwość, aby awansować na stanowisko, gdzie dają umowę o pracę? @Piotr...co było powodem rezygnacji z pracy? Czy były to tylko opinie innych współpracowników?

nik

witam praca dobra nie prawda ze niema umów o prace kadrowa w porządku wszystko ci załatwi płace normalne jak wszędzie tu jest na czas jak chcesz dorobić to niema problemu możesz pracować w soboty to masz 100 płacone a te złe opinie kto pisze to len ja bym też nie płacił za darmo tu jest selekcja zostaje ten kto chce pracować a z umowom niema problemu polak by chciał zarobić 5000 i nic nie robić a co do Ukraińców my też jezdzilismy do Niemiec za pracom każdy chce zarobić a co do majstrów i do kierownika są normalni ludzie zawsze ci pomogą

Piotr...

Pracowałem w magazynie 2 dni i po opiniach współpracowników,postanowiłem zrezygnować.Nie polecam nikomu.Teraz na gwałt szukają pracowników,ale kto normalny będzie pracować za najniższą krajową,mając uprawnienia na wózki !? dostałem inną lepszą pracę za 1860zł na rękę i praca od 7-15 jedna zmiana,a nie 2 jak w leanie,i blisko domu,bo do pracy miałem 10km.

johan

Ani jak dojechać,ani zwrotu za dojazd do pracy.Praca za 1500zł miesięcznie w hałasie,przerwa 1 tylko 15 min.na 8 godzin.a w czasie przerwy trzeba dojść do stołówki i walczyć o herbatę,czyli przerwa 11 min.Hałas,hałas,hałas i już.Ostatnio był facet z inspekcji i chodzil z bhpowcem,to wyłączyli maszyny na 2 godz.,a jak poszedł to hałas,hałas hałas a korki do uszu nie pomagają.

Piotrek hej

Ludzi robią w konia,bo zamiast umowy o pracę jest umowa o dzieło,czyli nie masz nic przez miesiąc.Zero badań lekarskich,zero socjalu,zero szafki,zero ubrań,zero dodatku za pranie własnych ciuchów.Firma bogaci się na umowach śmieciowych.Zatrudniają ukraincow ,którzy pracują po 12 godz.dziennie przez 6 dni w tygodniu za 2000 zł.Dają najniższą krajową,a kierownik gada o nadgodzinach i pracy w son boty i niedziele.Firma się rozwija kosztem okradania,w omię prawa państwa.A podobno pani Stańczyk jest prawnikiem

2w3e43

to dobrze ze atmsofera jest dobra @kejko :) fajnie tez ze oferowane sa umowy o prace ciekawe tylko czy tak jest jednak na kazdym stanowisku w firmie tutaj?

Teraz umowę dają wszystkim jak leci ,nie ważne że pracownik przychodzi w kratkę i co drugi dzień na kacu Firma jest w takiej desperacji że dają wszystkim ,nawet Ukraińcom -tylko patrzeć jak zwolnienia chorobowe się zaczną

tyle to wszyscy pracownicy wiedzą ale czas najwyższy żeby ktoś to sprawdził np.inspekcja pracy

bomba

Człowieku jaki socjal i jakie fundusze za te pieniądze to rozjerzdzają się po wakacjach i wczasach.

Fundusz obowiązkowy Fundusz socjalny obowiązkowo muszą utworzyć pracodawcy, którzy zatrudniają – według stanu na dzień 1 stycznia danego roku – co najmniej 20 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty. Bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników fundusz tworzą obowiązkowo państwowe i samorządowe jednostki budżetowe, zakłady budżetowe i gospodarstwa pomocnicze jednostek budżetowych. Bardzo ważną kwestią jest to, że o obowiązku utworzenia funduszu socjalnego decyduje stan zatrudnienia na dzień 1 stycznia danego roku kalendarzowego. Zmiany w zatrudnieniu w ciągu roku kalendarzowego nie powodują powstania tego obowiązku ani też z niego nie zwalniają.Najwyższy czas zainteresować się tym gdzie się podziewają NASZE PIENIĄDZE !!!!

haber

LEAN TO FIRMA Z WIESZCHU PIĘKNA JAK Z BAJKI,ALE W ŚRODKU TO DOBIERO OBORA PRACUJE TAM MOJ ZNAJOMY NAŻEKAJĄ ŻE PRACOWNICY PO WYPŁĄTACH OPUSZCZAJĄ NA DZIEŃ LUB DWA PRACE.SAM BYM SIĘ NAJ.... JAK BYM TAKA WYPŁATE ODBIERAJ BO KROJĄ RÓWNO.A CO MOŻNA POWIEDZIEĆ O KOORDYNATORZE CO CODZIEŃ NA BOMBIE I WALI MU Z PYSKA JAK Z GOŻELNI.KOŃ BY SIE UŚMIAŁ,TYLE BY MÓWIĆ.ZERO USZANOWANIA PRACOWNIKÓW

DOMIN

MOJE ZDANIE O TEJ FIRMIE NIE JEST NAJLEPRZE BYŁEM TAM DZIEŃ KIEROWNIK PORASZKA CHODZI GACIE PODCIĄGA NAWET DZIĘDOBRY NIE POWIE POZATYM KOBIETY TAM ZAPIERDA.... JAK PSY A UKRAINA OPIERDALA SIĘ JAK JAK NIE WIEM CO.POZATYM MAJĄ LEPRZE PRZYWILEJE NIŻ MY POLACY.BRYGADZIŚCI TO SIĘ POZAMIENIALI MUZGAMI Z OSOBAMI UPOŚLEDZONYMI,JAKIEŚ CHORE TEKSTY NIE POTRAFIĄ SIĘ WYSŁOWIĆ,O PRACY NIE MAJĄ POJĘCIA CO NIE KTÓRZY ZAPOMNIELI O MYDLE.SZKODA MI NORMALNYCH LUDZI KTÓRZY GODNIE PRACUJĄ A NIKT TEGO NIE DOCENIA.CO PRAWDA TO PRAWDA KTO NIECHCE TO NIECH NIE PRACUJE TAM ALE NIESTETY UNAS W SŁUPSKU Z PRACĄ JEST MASAKRA.PRZYJMUJĄ CIĘ NA DANE STANOWISKO A ROBISZ CO INNEGO BO NIKT NIE WIE CO A POZATYM CIĄGLE LUDZI ZAMAŁO.

Marian

to idz tam pracuj mongole jak ci pasuje!!! zwolnic się zawsze i kiedy chcem mogę a ty zobaczymy ile tam zarobisz od razu widać ze frajer jesteś!!! po tym co piszesz powodzenia hehehe

Marina

Nie polecam nikomu tej firmy!!! omijajcie szrokim łukiem!!! umowa o dzielo najnisza stawka jeszcze wielkie wymagania nie polecam

praca w tej firmie to porażka -najniższa krajowa i nie ma szans na premie .Zero socjalnego .Starych pracowników traktują jak śmieci zero szacunku .Ich motto jest proste "Nie podoba się to won " na Twoje miejsce przyjmą Ukraińców .Nie polecam

firma ok tylko nic nie daja na swieta zadnej kasy albo bonów porazka

patryk

tragedia nienormalni kierownicy i glodowe pensje

POlack

Co ty czlowieku[usunięte przez admina]Tam zarabiaja najnizsza krajowa a ci co pracuja kilka lat to maja 100 zl wiecej!!! I to jest duzo dla Ciebie? Ty bys robil za darmo!!! A o umowie zapomnij!

MIGOMAT

jak dla mnie firma spoko. atmosfera przyjazna tylko co niektórzy zamiast robić paplają 8h o pierdołach lub załatwiają prywatę w pracy a zarabiają niemałe pieniądze... zamiast takich fizyczni na produkcji mogliby zarabiać więcej ale to się raczej nie zmieni przy obecnym kierowniku...

Zostaw opinię o Leann Stańczyk Spółka Akcyjna - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leann Stańczyk Spółka Akcyjna