Opinie o HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków w Ustka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków w Ustka

Wesołych Świąt

Szanowny Zarządzie HN. Skoro nie chcesz z nami rozmawiać twarzą w twarz może porozmawiasz za pośrednictwem GOWORK-a i poinformujesz o terminie wypłat lub chociaż zaliczek. Na życzenia świąteczne raczej chyba nie mamy co liczyć. Tak czy inaczej z mojej strony życzę wszystkim z HN Zarządowi także Wszystkiego najlepszego, a w Nowym Roku wytrwałości i więcej zrozumienia dla drugiego człowieka z wypłatą czy bez wypłaty. Jak to się mówi z pustego to i Salomon nie naleje!.

Ktoś

Gdzie jest moja wypłata? Rozumiem restrukturyzację , przebolałem zwolnienia grupowe, ale bez słowa tłumaczenia do porządku dziennego przechodzą rzeczy , które nie powinny mieć miejsca. Ostatnimi czasy przed brakiem wypłaty było jakieś zebranie. Teraz takiej akcji nie potrzeba, bo po co płacić pracownikom. Jakoś przeżyją!

@Ktoś

Może dostaniesz w następnym tygodniu Ale na 100 %.niewiadomo czy będzie.

Tak jak w Bajcarze?

Darmozjady
@Ktoś

Idź do zarządu i zapytaj. Na to czekaliście teraz przecież jest lepiej, kontakt bezpośredni chodzą po hali rozmawiają z pracownikami dbają o was, mają nowe zlecenia... Wojtek ci nie powiedział kiedy zapłaci? Gnojki niereformowalne obyście zgnili za za ten jad. Karma wróci. (usunięte przez administratora)

bolo.
@Darmozjady

SWETER..skończ te głupie wpisy,MŁODZI i tak ciebie wydymają...

Mogo

He he heeee, upadacie jak szczochy na blachę, w końcu.... Macie swego Stasiaka i inne łajzy, co mysleliscie sobie ze będąc czopkiem w (usunięte przez administratora) dyrekcji się ostaniecie? Haha i bardzo dobrze :)

Z hali

Zarząd niedobry bo najlepiej zwalić na nich, a na hali sam (usunięte przez administratora) zero integracji, jeden na drugiego nadaje nie ma zawartej i zżytej ekipy która gra do jednej bramki. Niestety najgorszy wśród załogi jest dwulicowy Tadeusz, który to Stasiakowi w (usunięte przez administratora) właził, a jak się ekipa zmieniła to głównie na niego nadaje zresztą na wszystkich "młodych" bo teraz trzyma sztamę z wielkim WM. Nie zdziwiło by mnie jakby większość tego syfu w komentarzach byłaby jego zasługą. Tadeusz pierwszy powinien zostać wywalony bo 90% skłóconej załogi z M1 to jego zasługa, a za litość ze strony zarządu odwdzięcza się pluciem i oszczerstwami w ich stronę. W sumie teraz ma cel bo komuś innemu w tył się pakuje... Idealny duet. Tylko głupol nie zważa co i przy kim pierd..i. Szkoda firmy, ale sami jej nie szanowaliście głównie ci co byli rozwydrzeni przez "wujka", dwulicowi Tadeusze i ci co sr....ą wyżej niż spoglądają. Mądrzy "młodzi" coś jeszcze zrobią, a reszta plebsu będzie zawsze plebsem i być może kiedyś staniecie u progu i będziecie błagać.... Pamiętajcie ten się śmieje kto się śmieje ostatni...

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
edek

Usuwają komentarze, więc jeszcze raz parówki ojszczane, do PUP albo (usunięte przez administratora) obierać za 2k. Macie swój BLACK FRIDAY flaki nieumyte.

Normalny

Co sądzicie o dyrektorze produkcji M.S?

byly pracownik
@Normalny

opowiem ci cos o stasiaku :) taki jak on nigdy nie powinien zarzadzac zasobami ludzkimi poniewaz on nie szanuje wogole ludzi zwykly prymityw ktory kreci lody na boku koszrem hydro navalu i mam nadzieje ze po tej "restrukturyzacji" zostanie wycisniety jak "pryszcz" z tej firmy co jej tylko wyjdzie na dobre a przy okazji poleci reszta jego wafli z biura :)

Niedoszły
@byly pracownik

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Mogę to potwierdzić. Może super fachowcem może i nie jestem , ale takiej pogardy dla człowieka tonie widziałem.

Normalny

Przecież dyrektor produkcji miał ratować Hydro. Jak to jest? Teraz rozwija swoje ds?

Lolo

Witam Panowie . Mam nadzieję, że te ostatnie opinie to jakiś frustrat którego zwolnili. . Poszukuję pracy na stanowisku spawacz . Jestem spawaczem z dużym doświadczeniem , chcę zjechać zza granicy do kraju i poszukuję pracy w konkretnej firmie. Czy w firmie są aktualnie przyjęcia a jak tak to jakie są warunki pracy w firmie tzn ( ile można zarobić na wejście i ewentualnie jakie benefity firma oferuje) Proszę o poważne odpowiedzi . Dziękuję .

do lolo
@Lolo

poczekaj chwilę, aż zrobią porządek z nierobami, mam nadzieję, że wkrótce ze zdwojoną siłą ruszymy i będziesz miał szansę na pracę

Benek
@do lolo

Po zasiłek?

byly pracownik
@Lolo

na wejscie masz najnizsza krajowa

Powinni(usunięte przez administratora), ale Wojciech wszystkich chronił. A w ogóle to większość nawet do cebuli się nie nadaje.

Samsung

Szkoda firmy ale nie odpowiedni ludzie na stanowiskach i tak to musiało się to skończyć HN MAM NADZIEJE ODRZYJESZ

@Samsung

Wstanie jak feniks z popiołu Ciekawe kogo masz na myśli

@Samsung

chłopie sięgnij po słownik ortograficzny, pomożesz sobie w pisaniu komentarzy.

do samsung
@Samsung

uważaj bo teraz są odpowiedni ludzie na stanowiskach już ogłoszenie wisi tacy niedobrzy byli młodzi.... to was starzy skasują....

cymbale

jakich ty pieniędzy nie dostałeś, jest problem z terminem, ale nigdy w HN nie było, że czegoś nie wypłacono, kombinowano itd. weź się pierdolcu do pracy

Anonimus a szkoda

Niestety, firma umiera, Sam zarząd ja wykancza,przykro sie patrzy jak pan.M.S wraz z A.D wszystko prznosza do swojej firemki do Ustki, Pracuja na sprzecie HydroNavalu jak i jego pracownikami,pomalu podkupujac ludzi na swoja strone. Monteży sie zwalniaja, w narzedziowni mazaków nawet nie ma, nie wspominajac o rekawiczkach. Magazyn również swieci pustkami tylko pozostaly puste kuwety po śrubach, ciagle są jakies braki i opóźnienia w dostawach materiałów ze wzgledu na brak pieniedzy na zaplacenie zalegajacych faktur.Tlen do palników jest przywożony na sztuki po jednej lub po dwie butle, aż dziw ze do sztaplarki jeszcze jest gaz. Tylko czekac na kolejne zebranie o opóźnieniu wynagrodzen badz o jego braku. Mamy juz nowy miesiac a wyplat za zalegle nadgodziny do tej pory nie ma.

Anonimus a szkoda

I sie zwolnie, akurat nie mozesz mnie nazwac darmozjademn,codziennie chodzę do pracy za którą moge nie dostac zapłaty. To miejsce akurat jest do wyrażania opini o pracodawcy. I tak zrobiłem w odróżnieniu od Ciebie. Twój post nic nie wnosi do Tematu, więc chyba nie jesteś @normalny

Umarły
@Anonimus a szkoda

HN umiera przez nierobów co dużo gadają i mało robią. I to tak niby po cichu!!!.

Katarzyna
@Anonimus a szkoda

Zgadzam się co do tego, że jest to forum służące do wyrażania swoich opinii o pracodawcach i każdy ma prawo podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Jeśli uważacie, że w HYDRO NAVAL jest inaczej niż przedstawia to Wasz poprzednik to napiszcie jak to wygląda z Waszej perspektywy. Wy nie macie choćby żadnych opóźnień w wynagrodzeniach?

nic nie szkoda
@Anonimus a szkoda

i bardzo dobrze, dwoje madrych ludzi prubuje ratowac cos od innej strony, a mam nadzieje ze nikogo z hydro nie wezma za ta zawisc jak czytam to wszystko to twierdze, ze szkoda ciągnąć ten jad, ktory jest w większości pracownikow hydro, sami sobie zgotowaliscie ten los, nie zarzad lenie smierdzacy! nie szanowaliscie firmy jej możliwości pieknego socjalu to idzcie w swiat po stodolach garazach na czarno rzadko ktora firma ma takie zaplecze, mozliwosci i najwazniejsze bardzo dobre zarobki pijawki!

@nic nie szkoda

Próbuje pisze się przez o z kreską.

Jak wygląda podstawa w HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków?

Exbyły

Podstawą na godzinę plus do 20% premii. Nadgodziny rozliczane normalnie (100% i 50%) tylko nie wiadomo kiedy do wypłaty, generalnie firma fajna można pracować przy ciekawych urządzeniach i jest jeszcze od kogo się uczyć. Podobno jakieś zmiany wprowadzają , oby na lepsze

HogoFogo
@Exbyły

Ta zmiana to ogłoszenie upadłości i syndyk.

Mirosław
@HogoFogo

Skąd podejrzenia na temat upadłości tej firmy? Nigdzie nie widzę informacji jakoby HYDRO NAVAL miało zakończyć działalność.

Zetor
@Mirosław

To nie podejrzenia,tylko smutna rzeczywistość.Te wasze infantylne wstawki w postach mają za zadanie przyciągnąć na tonący okręt niezorientowanych w temacie? Na tym teraz polega praca zarządu?! Żenada

Mirosław
@Zetor

Czy w związku z postami o upadłości firmy pracownicy dostaną odprawę lub będą mieli szansę przeniesienia się do innych oddziałów lub pokrewnych firm?

Ludzie na co jeszcze czekaxi, jak nie odzyskaliscie pieniędzy to działajcie! Nawet nie idźcie z nimi do Sądu bo strata czasu i waszy pieniędzy. Aktualnie jesteśmy z nimi na drodze karnej, możemy wam pomóc. Zapraszam 515825924

Spawacz

Ponad 2 lata temu zaproponowali mi testy, okres próbny. Wyjechałem na zachód Europy i obecnie zarabiać ponad 12k zł. Na dobre go konia postawiłem?

Do spawacz
@Spawacz

Na bardzo dobrego konia postawiłeś murzynie... Widać byłeś leszczem że cię nie wzięli.

Spawacz
@Do spawacz

Masz problem z rozumowaniem. Zaproponowali mi termin na zrobienie próbek ale zdecydowałem się skorzystać z lepsze oferty. Obecnie zarabiam ponad 150 tys zł rocznie, bez nadgodzin, z 1h przerwą (2x15 + 1x30 min), do tego mam mieszkaniem za darmo. Jak na spawacza całkiem nieźle. Najważniejsze, że jak myślę, macie jeszcze lepiej ode mnie.

Marcel
@Do spawacz

Stali pracownicy hwalą hydro, murzyn to ty jesteś bo za banany tam pracujesz, tez pracowałem w HN, zwolniłem się bo nie to że atmosfera o CH.. rozbic to zarząd tez a teraz niby poprawa? Kpina pod nogami się pali to po wiochah plakaty wiszą

@Spawacz

Kolego a nie wiesz czy nie potrzebują spawaczy? MAG 135, 136 i 138 będę wdzięczny za odpowiedź

Marian Paźdzoch

Witam , patrząc na wasze opinie zygac mi się chce, osobiście miałem przyjemność pracować w firmie Hydro Naval, firma porażka podzielona na pracowników wchodzacych w dupeczke i nie wchodzących typu pan Janek pan Hame..skin itp dobre opinie to chyba sami sobie wystawiają, i dziwią się że pracowników nie ma jak traktowali/traktują jak byle kogo, za żadną kasę nie wrócił bym a prosili hahaha masakra dajcie sobie spokój z tą firmą porażka w Słupsku jest tyle pracy że nie ma co sobie zawracać (usunięte przez administratora) , pozdrawiam Pana Janka

Jacek
@Marian Paźdzoch

Czy praca w Hydro Naval to tylko minusy? Wypowie się ktoś jeszcze na ten temat ?. Dzięki.

Cichy

Jak ktoś mam jakiś problem z Cichym to zapraszam do pomieszczenia E4, tam możemy to przedyskutować. Odpowiedz smutnego to nie moja, fakt całości nie dostaliśmy ale nie robię z tego jakiegoś larum. Pieniądze dostaniemy czy to od zarządu czy od komornika albo innego syndyka. A reszta jak ma odwagę to proszę mówić i pisać otwarcie nie chowając się pod jakimiś nickami. ( Prawda ślimak tzn. Edek )

@Cichy

krótki jesteś przemądzrzały flaku, aa i nie trafiasz z nickiem pajacu.

Roman
@Cichy

Od Edka się (usunięte przez administratora) !!!

Były spawacz

A to e3 to jaskińa staśaka? Jesteś fachowcem olej to guwno

Marian Paźdzoch

I jeszcze jedno, dobrze że są takie portale, przynajmniej ludzie wiedzą z kim mają doczynienia, widziałem plakaty o zatrudnieniu już wiszą po 100 km od firmy ponoć na Ukrainie też wiszą :)

do smutny

Panie "smutny" może opisz jak to ty okradasz firmę swoim podejściem i opierd...niem, brakiem szacunku do kolegów i firmy oraz całkowitym brakiem szacunku i przywiązania do zakładu, który cię i twoją rodzinę karmi darmozjadzie. Pomóż sobie, kolegom i tym młodym ludziom z zarządu podnieść tą firmę z kolan bo tylko chęć i zaangażowanie odpłaci w przyszłości. Wielki szacunek dla zarządu, że przez 4 lata walczą o życie dla wszystkich, którzy tam pracują, ale niestety jest grupa ludzi, która cały czas robi ich i swoich kolegów w ch.… Ktoś pisze o atmosferze w pracy... (usunięte przez administratora) kto tworzy tą atmosferę- kierownik, technolog, zarząd???, czy banda durni co nie wie po co przychodzi do firmy i pierd...i zamiast robić. Weźcie się w garść, albo wypad szukać swojego miejsca na polu truskawkowym na czarno. Świat stoi otworem, każdy może założyć firmę i przekonać się jak to jest super użerać się z takimi cymbałami- np. cichymi, smutnymi.... Firma działa w branży, która ma wzloty i upadki, bywało różnie, ale zawsze udawało się wypłynąć na wierzch i tego sobie i wszystkim - normalnym- życzę! Tadek, Serek weźcie się k...wa do roboty i przestańcie się dawać (usunięte przez administratora) na sucho! Panie dyrektorze produkcji przejdź się pan po zakamarkach i oczyść trochę firmę z barachła jak to kiedyś zrobiłeś!

racja
@do smutny

szefie dawaj na halę jak za starych dobrych czasów zrob pozadek bo kierownik nie ma jaj

nikt
@racja

A pierwszego Mańka!

edek

cichy flaku, po co wracałeś i teraz rzygasz na HN ?

Zostaw merytoryczną opinię o HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków - Ustka

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków?

Kandydaci do pracy w HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków
2.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Braci Staniuków 16
    76-200 Ustka

HYDRO NAVAL Spółka Jawna Adkonis Michałek Sobków