Krupińscy II Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Dąbrowa górnicza

Opinie o Krupińscy II Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Strata czasu

Firma porażka. Gdyby PIP działała jak należy, to by tą manufakturę zamknęli. Mobbing na każdym kroku, krzyki, słownictwo z rynsztoka. Firma bez zasad, procedur, istne pole minowe. Niestety, szef choleryk, szefowa histeryczka, którą rządzi foch, a nie racjonalne myślenie, nie mają bladego pojęcia o zarządzaniu pracownikami. Motywacja? A co to takiego? Ich metoda jest tylko jedna: darcie mordy odpowiednio doprawione wulgaryzmami. Szkoda, bo branża rozwojowa, ale z takim podejściem do ludzi i klientów nigdy nie wyjdą z tego zagraconego podwórka, które idealnie odzwierciedla bałagan panujący w firmie.

szukam pracy

czy praca jest ciezka i czy ktos przyucza so zawodu?

sw
@szukam pracy 04.10.2016 22:13
czy praca jest ciezka i czy ktos przyucza so zawodu?

Ale do jakiego zawodu????????

były

Ludzie to jest oboz pracy. Nikomu przy zdrowych zmyslach nie polecam. Atmosfery brak

Wyzysk, rodem z 19 wieku. Lepiej tam nie pracować.

sw

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy . Zatrudniają tylko na umowę zlecenie , praca także w soboty i niedziele , płaca żadna . Ma opinię pracodawcy dla desperatów . Jeżeli jedziesz na robotę 3 godziny i wracasz 3 godziny , pracujesz 1 godzinę ,to zapłacą Ci tylko za tą 1!!!!! godzinę .

bezrobotny
@sw 14.06.2016 10:10

Sw a jak atmosfera tam?

Zostaw opinię o Krupińscy II Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krupińscy II Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa