Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o. w Sławków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o. w Sławków

Odradzam pracę w tej firmie. Jedna wielka (usunięte przez administratora) Pracownicy robią na złość, podkładają świnie. Pseudo kierowniczka (usunięte przez administratora) nic nie robi i do wszystkiego się czepia. Pracownicy nadają jeden na drugiego. Jedna wielka (usunięte przez administratora) razem z kierowniczką. Zarobki śmiech. Nie polecam pracy w alda, wszędzie tylko nie tam.

Boguśka

A czy te osoby mają coś z tego, że tak sobie robią na złość? Szefostwo pochwala takie zachowania czy nic o tym nie wie? Możesz podać przykład za co można dostać burę od kierowniczki?

disco polo

Pani Małgorzato M. Gratulujemy awansu i cieszymy się że nie będzie Pani zasmucać na swoim widokiem, ploteczkami i słodyczami pochowanymi w każdym kącie swego biurka. Mamy również nadzieje że nadmiar słodyczy i ciasne pomieszczenie nie wpłyną źle na Pani zdrowie (fizyczne i psychiczne) Pan budowlaniec długo się męczył aby stworzyć odpowiedniej wielkości pomieszczenie takiej wielkości , Brawo dla Pana . Mamy nadzieje ,na kolejnej imprezie nie zaszczyci nas Pani swą obecnością ,aby nie było komu skarżyć iż nikt nie chciał dzielić z Panią siedzieć Pozdrowienia i buziaczki .

Pracownik 11

Praca OK. Umowa o pracę pod zakład brak umów zlecenie pod agencje pracy. Praca zaczyna się o 6 rano kończy o 14 . Moja liderka nie czepia się mojej pracy , mam czas spokojnie zjeść śniadanie. Ludzie w miarę pomocni.

@Pracownik 11

Mi właśnie zależy na umowie o pracę, więc fajnie, że jest taka możliwość. Po okresie próbnym już dostaje się umowę na czas nieokreślony? Jak wdrożenie wygląda, jest czas na naukę? No i może podzielisz się czy stawki są równie OK teraz co sama praca?

wyzwolona Nowy wpis

Pracuje w @Pracodawca już ponad rok i wydaje mi się że jest to jedna z lepszych firm w jakich pracowałam. ostatnio nawet klimatyzatory zamontowali na każdej chali więc jest i ciepło zimą fajnie. wypłaty na czas, stołówka z nową lodówką widać że dbają o pracowników.

@wyzwolona

Ile przerwy Wam przysługuje w pracy? Zarobki w zestawieniu z obowiązkami, jak się prezentują?

Zuzanna Nowy wpis
@wyzwolona

Mąż jest zainteresowany pracą na produkcji, czy Twoja opinia dotyczy właśnie tej (usunięte przez administratora) Dla męża to bardzo istotne żeby pensja była zawsze na czas, bo mamy kredyty, więc napisz, którego dnia przypada ten szczęśliwy dzień :) Po roku już można mieć umowę na stałe?

Anita Nowy wpis

Pracowałam już tam kiedyś. Czy są planowane jakieś przyjęcia?

Pracownik 11

@Pracownik 11

Halina

Czyli atmosfera taka sobie, co. A co z pensją? Może z racji kasy albo dla ciekawych dodatków pracowniczych warto tu przyjść? Może firma zapewnia jakiś fajny rozwój?

Boguśka

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jak wygląda praca sprzataczka

Pojawiło się ogłoszenie na specjalistę ds. eksportu. Pracodawca wspomina o dyspozycyjności i gotowości do krajowych i zagranicznych okazjonalnych wyjazdów służbowych - w jak dużej częstotliwości są? Można też liczyć na zwrot kosztów dojazdów, czyli paliwo można brać na fakturę?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o.?

disco polo

Estera

O jakiej kasie mówisz, dają więcej niż najniższa krajowa? Mogłabyś opisać konkretną sytuację odnośnie jak to nazywasz poniżania, bo ciężko mi konkretnie sobie wyobrazić o co może chodzić?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Beee

Nołp.

Szymon

Czy może ktoś napisać jak wyglądają wypłaty w firmie? Czy są jakieś premię? Czy jest sens skakać CV?

Teresa
@Szymon

O jakie stanowisko ogólnie pytasz? Ciekawa też jestem czemu akurat ta firma Cię interesuje, możesz powiedzieć?

Darek
@Teresa

Kierownika produkcji .

Szymon

Teresa
@Szymon

Moim zdaniem warto złożyć. Ogólnie to na jakie stanowisko chcesz się starać? Jakie masz doświadczenie?

Eksport eksport

Czemu poszukują do działu eksport ?

Ggg
@Eksport eksport

A czemu nie ?

Dominika
@Ggg

Bo może myślał, że stabilne zatrudnienie tam znajdzie i nikt raczej nie odchodzi? No chyba, że zespół powiększali?

Jaka atmosfera jest między działami w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o.?

Tttyytrr

Pomiędzy działami , super ????nie idzie przechwalić , zajebiaszczo. Tylko dyrekcja ma odchyły , chcąc robić mega produkcje i przykręca śrubę pracownikom . Zakaz odchodzenia od maszyn , rozmów itp

@Tttyytrr

Słabo że tak to wygląda ;/ Po świętach coś się poluzowało? :D

...

Powiedzmy że lakko tak

Honorata
@...

Co to znaczy lekko tak? :D Pozwala wam na rozmowy? :P

Cristina M Eurostart Romania

Alda SP.z o.o.has been our supplier since 2015, during which time we had a very good collaboration both in terms of the information transmitted and in the quality of the products, not having complaints about the products delivered. Alda has constantly developed during in this period, expanding it's product portfolio according to market requirements, which has been a big plus for us.

#Konkurencja

Oby was zjadła ta Brabantia z Holandii. Za to co z pracownikami robicie to wam się należy. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Jak źle było z magazynem to jest dalej... Co z produkcją się stało to też ludzie pojęcie przechodzi... Więcej wam pieniędzy tylko w głowie a człowieka traktować jak zero waste (żeby zarobił tyle by tylko zjeść i tyrać więcej i więcej koszy)

Czy firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ttt

Jakie szkolenia ? Firma nie podnosi kwalifikacji pracowników . Darmowe jest szkolenie bhp ????

@Ttt

Szkolenia z zakresu BHP są oczywiście bezpłatne. W przypadku pozostałych szkoleń jak np. z zakresu obsługi wózków widłowych, UTD, SEP czy też innych tzw. miękkich szkoleń, firma finansuje je w zależności od rodzaju szkolenia oraz indywidualnych preferencji pracownika.

Eeeee

Nie

@Eeeee

Rozumiem, że ze szkoleniami słabo. A jakieś inne dodatki albo benefity? Jest coś więcej prócz gołej wypłaty?

Rqqqq

Nie

@Rqqqq

Trochę spodziewałem się takiej odpowiedzi ale jeszcze miałem nadzieje. Jak nie ma dodatków to może napiszesz jaka jest stawka?

@Marek

Dziękuje za pytanie. Poza wynagrodzeniem zasadniczym oferujemy wiele premii, zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdów oraz dofinansowanie do ubezpieczenia NW wraz z pakietem medycznym. Powyższe odpowiedzi prawdopodobnie celowo są negatywne być może od konkurencji lub ewentualnie zaszło jakieś nieporozumienie przez co jest Nam bardzo przykro. Jeżeli potrzebuje Pan więcej szczegółów, proszę o śledzenie otwartych rekrutacji na portalach ogłoszeniowych i w przypadku zainteresowania wybraną ofertą, gorąco zapraszam na spotkanie gdzie wyjaśnimy zasady wynagradzania.

Pola
@Marek

Są dodatki i benefity. Każdy zatrudniony na umowie je dostaje.

Gggorg
@Pola

Proszę , przedstaw jakie .

mrok

Nic nie dają.

kar28

Nie wiem skąd takie opinie. Jak ktoś nie lubi pracować to niech nie pracuje. Ja przepracowałam kilka lat i nie tak dawno odeszłam. Może nie zarobi i się góry pieniendzy ale robota jak robota. Pracowałam na montarzu i było ok. Wypłata zawsze na czas, szkolenia sa za darmo i nie wiem dlaczego ktoś pisze inaczej apteczki i gasnice są wszędzie do tego zbudowali nowe szatnie i wc wiec jak moga tak dbają. ja dobrze wspominam ten czas firma moze niema dużo kasy lub tak muwią ale robia co mogą a narzekaja tylko ci którym nie chce się robić. nie rozumiem tych (usunięte przez administratora) opinii albo ja nie widziałam tych problemów. szkoda tylko ze zezłoszczeni i leniwi ludzie tak oczerniają firme co potwierdzam ze jest nieprawdą.

Drinkerka

Propozycja dla ludzi szukających pracy w firmie Alda . 1)Odpuść .. dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia . 2) Obiecywanie chętnym stałej pracy ( w rzeczywistości na okres 2/3 miesięcy gdy firma ma większe zamówienia . Potrafią zwolnić ,, starych ,, pracowników po czy zadzwonić za 3 dni aby wrócili do pracy . Staż pracy nie ma znaczenia , skoro wszystkich traktuje się jak (usunięte przez administratora) 3 ) Wynagrodzenie ——Wbrew zachętą z ogłoszenia olx nie jest to 3500/4800 brutto , jest to NAJNIŻSZA krajowa , nie daj się omamić systemem premii jaki usłyszysz podczas rozmowy .BZDURA Rzekomy zwrot kosztów dojazdu czyli kilkaset złoty do podziału na 50 pracowników .(15pln/miesiąc ) 4)Rozmowa kwalifikacyjna wciskanie kitu , rzeczywistość nie jest już taka kolorowa . 5) Posmak minionej epoki (usunięte przez administratora),u czyli karty pracy gdzie skrupulatnie trzeba rozpisać każda minute swojej pracy . 6 )Na początku lekka praca ,, czyszczenie pokryw,, aby w pierwszych dniach nie zniechęcić nowego pracownika do ucieczki .

@Drinkerka

Bardzo dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla Nas niezwykle ważna i jest nam niezmiernie przykro, że tak Pani odebrała pobyt w naszej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej z pewnością została Pani poinformowana o wynagrodzeniu oraz jej składowych i całym systemie premiowania uzależnionym od zaangażowania. Jeżeli któraś kwestia jest niezrozumiała lub uważa Pani że nastąpiła pomyłka, zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia nieporozumień. Co do poruszonej kwestii lekkiej pracy na początku a trudniejszej w późniejszym terminie, mamy zaimplementowany szczegółowy system wdrożenia nowego pracownika, który miał za zadanie ułatwić ten proces a widać niestety nie przypał Pani do gustu za co jedynie możemy przeprosić. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się szczerą opinią i zachęcamy do kontaktu w celu ewentualnego wyjaśnienia wszelkich nieporozumień.

Hyh
@Drinkerka

Prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o. - Sławków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Dębowa Góra 27
    42-533 Sławków

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Alda Sp. z o.o.