Opinie o Piecexport-Piecbud w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piecexport-Piecbud. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Piecexport-Piecbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piecexport-Piecbud w Dąbrowa Górnicza

K.K

Czyżby w P-P zaczęły się wreszcie porządki? To jeszcze niech się zajmą panem R.M.

Ten co zawsze

Wreszcie pan M.Ż odszedł z Piecexportu. Rozłożył jedną firmę i teraz będzie próbował drugą.

Ten co zawsze

A także umieć się nisko kłaniać i broń Boże przyznać się, że ten dobry pomysł jest Twoim pomysłem.Szczególnie wtedy jeżeli jesteś w pionie pana R.M.

???

W piątek kolejna tura wyjazd do Egiptu czyli wszystko jest O.K.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przyję Kierowcę Kat. C+E w firmie Piecexport-Piecbud? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Ten co zawsze

Naucz się najpierw normalnie pisać a potem zabieraj "głos"

Ten co zawsze

Praca wszędzie jest dobra pod warunkiem,że pracuje się z ludźmi, którym zależy na kształceniu nowych kadr a nie na trzymaniu się kurczowym własnych stołków i utrącaniu wszystkich, którzy w/g ich mniemania im zagrażają. Potrafią Cię w oczy chwalić jaki to jesteś dobry a za plecami wszystkie Twoje zasługi przypiszą sobie a Ty dostaniesz "kopa". Wide pan R.M.

Ten co zawsze

Sowita może by i była jak jesteś "znajomym" ale czy ją dostaniesz i w jakim terminie to już inna bajka

Ten co zawsze

Kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi Obyś tylko nie trafił na pana R.M. bo cię "wyssie" a potem wykopie jak już nic na Twojej pracy nie wyciągnie dla siebie

Afh

Jezeli stac cie zeby przezyc za wyplate raz na kwartał to serdecznie zapraszamy

Asd

Racja!!!rozkradli co tylko bylo mozna!!!i juz wiekszosc z nich pouciekala z firmy a powinni majatkiem odpowiadac!!!

Add

Firma super ale wiekszosc zarzadzajaca by trzeba wymienic i zaczac placic na czas!!!

???

Atmosfera jest dobra! Ludzie uczciwie pracują i zarabiają godziwe pieniądze. Ci co im zazdroszczą zawistnie wypisują bzdury! Mimo wszystko pozdrawiam Wszystkich (:

Ten co zawsze

Była dobra. Teraz to jest dwulicowość powodowana chęcią utrzymania swoich stołków i kasy oraz zazdrość o jakiekolwiek "dowody uznania"

A w Piecexporcie jak widzę wszystko po staremu i bez zmian. Za nas było podobnie po kilka miesięcy beż wypłat (średnio 2 - 3 miechy), później redukcja załogi, sporo nas zwolniono, miała firma stanąć na nogi po tym całym zabiegu a widzę że od 3 lat nic się nie zmieniło. Naprawdę wyrazy współczucia, tylko dziwie się, że dobrzy fachowcy (jeżeli jacyś jeszcze pozostali ze starych składów) pozostali i nie szukają pracy w konkurencji lub firmach pokrewnych. Życzę wam abyście wywalczyli swoje w sądzie tak jak część z nas to zrobiła 3 lata temu oraz byście znaleźli lepszą firmę która wam da godne pieniądze i w terminie.

Ten co zawsze

Patrz jak wyżej ale ze zrozumieniem !!!!!!!

Ten co zawsze

Komu? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Kolejny raz usuniecie posta ?

@Ten co zawsze

W tej firmie mają kasę na wszystko oprócz wypłat dla "roboli"

!!!!!!!!!!

a co nie macie dobrze ? Przecież zaległości zotały wypłacone w piątek !!!

Ten co zawsze

A miało być tak dobrze. Nikt Ci tyle nie da co pan M.Z. naobiecuje. Wszystko zaczęło się jak przyszedł ( za niby "zasługi" dla firmy) M.Z. i to była już równia pochyła. A dzielnie pomaga mu pan R.M

zła

Nie płacą ludziom po kilka miesięcy,wyznaczają terminy wypłat i niestety się z tego nie wywiązują.Pracujesz w ciągłej niepewności i czekasz kiedy obiecanki się spełnią.Pracownicy dostają tygodniówki,ale rodziny w kraju muszą liczyć tylko na własny dochód.Jeśli nie macie zapasów gotówki może nie być wesoło.To praca dla tych co mogą czekać kilka miesięcy na częściowe wypłaty.Tylko po co są umowy.Powinno się pracodawców porządnie z tego rozliczać !!!

???

A kasy jak nie było tak dalej nie ma kolejny miesiąc

Zostaw merytoryczną opinię o Piecexport-Piecbud - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Piecexport-Piecbud?

Zobacz opinie na temat firmy Piecexport-Piecbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piecexport-Piecbud?

Piecexport-Piecbud
1.7/5 Na podstawie 262 ocen.
  • 3-go Maja 1 A
    41-300 Dąbrowa Górnicza