counter
3 6 9 5 1
Daniel Nowy wpis

Krótko mówiąc firma ma opinię dobrego pracodawcy i wystarczą chęci do pracy, polecam!

Pracownik obecny

Dokładnie Pracodawca z perspektywy pracownika który przeszedł wielu prywaciarzy to jest bardzo w porządku ja już pracuję 3 Rok nigdy nie było tak by pieniędzy nie było na koncie zawsze wypłata jest przynajmniej u mnie co do zarobków to średnio.

Beata
@Pracownik obecny

Cieszę się, że zdecydowałeś się zabrać głos na forum! Piszesz o średnim poziomie zarobków w SZAR - czy mógłbyś podać jakieś orientacyjne widełki wynagrodzeń, jakie oferuje firma? Zawsze to jakieś konkretne informacje i argument ku temu, czy aplikować, czy nie do pracy w tym miejscu.

Dawid
@Pracownik obecny

zarobki średnie... a powiesz coś więcej? ile mniej wiecej?

Pracownik.... Nowy wpis
@Dawid

Od 2.5 tys do 3.5 tys na rękę i wszystko na papierze.

KN Nowy wpis
@Beata

Realnie powinno się teraz zarabiać 3 tys do 4 tys ale w tej firmie to tak jak u operatora sieci komórkowej Nowi mają lepiej.

Nieznany Nowy wpis

Mianowicie zamiast przyjmować kolejnego uzdrowiciela co lazi po placu z rekami w kieszeni i bieze pewnie nie male pieniądze to trzeba przyjąć przedstawiciela handlowego młodego kreatywnego bo na tą chwile to tam tylko pozamiatac plac pozostało i luzne kamienie pozbierać z tego co wiem to firma polega tylko na jednym klijencie dobrze że jest wiosna to można sie za praca rozglądać czas zrobić ten krok w przód a nie stac w miejscu....powodzenia tym co tam pozostaną.

Tomasz

jako pracodawca ok praca jak praca

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie SZAR S.A.!

Zostaw merytoryczną opinię o Szar S.A. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad