Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Remix Grzegorz Kołodziej w Wrzosowa

Marcin Nowy wpis
Klient

Witam.czy wie ktoś czy może są miejsca pracy w tym zakładzie

Marcin Nowy wpis
Klient

Witam czy wie ktoś czy może są jakieś miejsca pracy w tym zakładzie

Piękny

Najgorsza firma jaka znam. Najlepiej pracuj na (usunięte przez administratora) wypłaty jak dopilnujesz to masz. Sam byłem świadkiem dwóch wypadków w pracy. Co zrobiła kierowniczka zostawiła chłopaka z uciętymi palcami i kazała powiedzieć że wypadek stał się w pracy. Kierowniczka zakładu zakłamana osoba jaka tylko znam porażka żenada żal nie polecam

Kunegunda Nowy wpis
@Piękny

Można wnioskować, że ta niby "firma" cały czas cofa się. Ale jaki pan taki kram.

Mirosław Nowy wpis
@Kunegunda

Dlaczego uważasz, że firma się cofa? Najlepiej, aby fakt ten przedstawiła osoba, która po prostu tam pracuje bądź pracowała. Chcę tak czy inaczej dowiedzieć się, czy dla młodych osób, które są żądne wiedzy firma ta byłaby dobrym miejscem na zatrudnienie? Liczę, że tego właśnie się od Was dowiem. Dziękuję.

Franek

Normalnie działacie, czy z powodu pandemii coś się zmieniło i stąd taki spokój na forum?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zainteresowany

Słyszał ktoś że firma potrzebuje teraz nowych pracowników, jak z zarobkami?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrzosowa.

Kunegunda

Nic się nie zmieniło od czasów koralowa. ,,Wariatkowo,,

koralgol

Jeśli lubisz pracować na czarno, być niewolnikiem, pracować bez przerw śniadaniowych i w fatalnych warunkach sanitarnych to polecam. Praca sama w sobie nie jest trudna, ale pracujesz z alkoholikami lub upośledzonymi, których jeszcze musisz pilnować, aby sobie krzywdy nie zrobili. Szefostwo robi o wszystko problemy i wymaga wydajnej pracy na nie nadających się do użytku maszynach, brak też dostępu do wody pitnej (chyba, że już zaczniesz błagać to dostaniesz 0,5l wody mineralnej). Zarobki też wręcz charytatywne :/

Pokemon
@koralgol

Przerwa śniadaniowa trwa 15 minut. Jest czajnik.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Remix Grzegorz Kołodziej - Wrzosowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Remix Grzegorz Kołodziej
0/5 Na podstawie 0 ocen.