Remix Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grzegorz Kołodziej

Wrzosowa

Opinie o Remix Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grzegorz Kołodziej

koralgol

Jeśli lubisz pracować na czarno, być niewolnikiem, pracować bez przerw śniadaniowych i w fatalnych warunkach sanitarnych to polecam. Praca sama w sobie nie jest trudna, ale pracujesz z alkoholikami lub upośledzonymi, których jeszcze musisz pilnować, aby sobie krzywdy nie zrobili. Szefostwo robi o wszystko problemy i wymaga wydajnej pracy na nie nadających się do użytku maszynach, brak też dostępu do wody pitnej (chyba, że już zaczniesz błagać to dostaniesz 0,5l wody mineralnej). Zarobki też wręcz charytatywne :/

Pokemon
@koralgol 28.01.2013 02:49

Przerwa śniadaniowa trwa 15 minut. Jest czajnik.

Zostaw opinię o Remix Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grzegorz Kołodziej - Wrzosowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remix Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grzegorz Kołodziej