Opinie o Piecexport-Piecbud w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piecexport-Piecbud. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Piecexport-Piecbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piecexport-Piecbud w Dąbrowa Górnicza

M8R3RZ

Pseudo słup filia marki piecbud na nowo postawiona pod inną banderą. Niestety nazwa nie zmienia nic. Pracuje 3 miesiące i co mnie rozbroiło : * wypłaty na raty (opóźnienie) * nie płacą za pranie ciuchów roboczych * Kadra dziennie pod wpływem alkoholu * Brak jakichkolwiek norm BHP * HIT : Chcieli zorganizować ekipę na dodatkową sobotę ale okazało się że nie ma materiału żeby pracować ^^

majster
@Paweł

Jak im to pasuje to nie zgłaszają.

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na operator produkcji w firmie Piecexport-Piecbud. Warto aplikować?

Nadal płacą na raty jak tu kiedyś ktoś pisał? Wiem że w tamtym roku w maju szukali jeszcze kierowcy i miałem spytać czy nadal jest taka opcja, ale no żeby płacili na czas. I ile ewentualnie za godz czy jak tam jest naliczane teraz?

@M8R3RZ

Zapomniałem dodać, iż największym plusem jest podróż powrotna w piątek - śmietanka kierownictwa pojazdów mechanicznych wybiera podróż trasą szybkiego ruchu i ślepo twierdzi ze to szybsza droga powrotna - pozdrawiam Januszow za kołkiem.

Paweł Nowy wpis
@M8R3RZ

Z tą kadrą pod wpływem alkoholu to rozwaliłeś system. To jak oni pracują jak są na bani? Nikt tego nie zgłasza?

majster Nowy wpis
@Paweł

Jak im to pasuje to nie zgłaszają.

Jakie są mocne strony pracodawcy Piecexport-Piecbud?

S8P3R

Niebezpieczna jazda podczas drogi powrotnej z Bytomia ze strony kierownictwa budowy (#jurczak)

S8P3R

Brak mocnych stron/ najmocniejszy Jurczak ^^

@S8P3R

No jakieś chyba muszą być? Chociaż jakiś mały plus? ;d

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przyję Kierowcę Kat. C+E w firmie Piecexport-Piecbud? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Cześć, czy ta firma nadal funkcjonuje i zatrudnia ludzi? Ponieważ widziałam tutaj niepotwierdzone niczym info i pytania o to, czy upada.

Były pracuś

Hula jeszcze tą tancbuda?Robiłem kupę lat wstecz i jestem ciekaw

@Były pracuś

No hula. Piecexport szuka suwnicowego, murarza pieców, spawaczy i monterów https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/operator-suwnicy-z-poziomu-0,lento.pl1acfced0d20cdfb32c6c4f35084d8599,dabrowa-gornicza Skoro pracowałeś, to podpowiedz kobiecie, czemu suwnicowy ma takie duże różnice zarobków - od 3500 do 5300 brutto. Od czego zależy, ile się zarabia z tego przedziału?

On

Firma jest faktycznie upadła?

UWAGA Nie uczciwa Firma zleca wykonanie prac za które niepłaca . Zanim coś dla nich zrobisz - zastanów się

Wykorzystany i oszuk

Piec Bud wział sobie jako podwykonawce firme PPHU Jerzy Kupiec z Krakowa ktory nie placi wynagrodzenia ,Piec Bud kompletnie nie przestrzega przepisow BHP na budowie w PŁAZIE

Małgorzata

@htr a możesz opisać atmosferę pracy jaka panuje w piecexport-piecbud? Czy w kontekście możliwości rozwoju oraz dodatkowych benefitów oceniasz tego pracodawce pozytywnie? Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników?

htr

pracowałem tu wiele lat temu, czyżby firma upadła?

zzz

szkoda

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o piecexport-piecbud? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Mark

Bedzie znowu syndyk!! Robią fundament pod turbinę na Hucie Katowice ale Wykonawca znowu ich puści z Torbami!! Omijać z daleka

zzz

szkoda

gtr

Hej, żyje jeszcze ta firma?

zz

Szkoda firmy!!

Ząbek
@zz

coś się stało?

Witam wlaanie dostalem oferte pracy w tym zakladzie I teraz po przeczytaniu forum mam mieszane uczucia cos sie zmienilo placa na czas I czy firma ma prYszlosc

yyy

Do tej pory wiszą mi kasę i myślę że jest już nie do odzyskania:(

???

Co z zaległymi wynagrodzeniami czy ktoś coś wie?

walczący

Panowie co wy na to by założyć związek zawodowy NSZZ Solidarność ? Ktoś by się pisał ?

Ten co zawsze
@walczący

Durnowaty ty !!!! Przecież taki związek już istnieje. W jakim świecie ty żyjesz

Zostaw merytoryczną opinię o Piecexport-Piecbud - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Piecexport-Piecbud?

Zobacz opinie na temat firmy Piecexport-Piecbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piecexport-Piecbud?

Piecexport-Piecbud
1.7/5 Na podstawie 262 ocen.
  • 3-go Maja 1 A
    41-300 Dąbrowa Górnicza