Opinie o Multistal & Lohmann sp. z o.o. w Poznań

Multistal & Lohmann sp. z o.o.
3 31 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Multistal & Lohmann sp. z o.o.?

Radosław Nowy wpis

(usunięte przez administratora).Doswiadczonym handlowcom polecam omijać szerokim łukiem.

Tak5Nie1
Administrator Nowy wpis

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Multistal & Lohmann sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Wojtek Nowy wpis

Nadgodziny są tylko dla wybranych handlowców .najczesciej po targach.????

Tak14Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Iwona

@Wojteknie do końca rozumiem Twój wpis. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w Multistal & Lohmann? Jakie konkretnie możliwości rozwoju zapewnia pracodawca? Wspominasz też o nadgodzinach. Często się one zdarzają?

Wojtek

Szefostwo bardzo aktywnie wspiera pracowników w podnoszeniu kompetencji Nawet po godzinach pracy .Ciekawe co myślą o tym ich żony

Tak8Nie

Iwona

Jesteś pracownikiem Multistal & Lohmann? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie. Co uważasz za jej największy plus?

arczibald

Realna firma do realizowana realnych potrzeb. Fantastom i "Januszom Biznesu" nie można sprostać, czasami nawet nie warto ....

Tak1Nie

nik

Najgorsza firma jaka znam nie polecam

Tak5Nie1
pooola

no i widze, ze magazynier jest u nich potrzebny teraz.

Klient

Ja jako klient współpracuję na co dzień z oddziałem w Mikołowie, dzięki obsłudze klienta (jeden z Panów Tomków) mogę powiedzieć, że są firmą godną współpracy, bardzo duży asortyment materiałów i błyskawiczna odpowiedź na zapytania. Póki co nie zdarzyły mi się (odpukać) wady jakościowe w materiale z ich dostaw.

Toja

Jeśli jest dobrze to po co zmieniać pracę? Pozdrawiam wszystkich pracowników Multistalu zwłaszcza oddział w Mikołowie

Sylwia Wspaniała

Kierowcy zatrudnieni w Multistalu w Poznaniu i Mikołowie kombinują jak mogą by dorobić do pensji oraz kierownik w Mikołowie

praca praca

chcialbym zeby moja przyszla praca byla idealnym miescem na wiecej niz jeden miesiac albo nawet 3 szukam pracy na laty ! nikt dawno nie pisał o zarobkach chybanwet nigdy to chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na temat samej pracy mam nadzieje, ze cos powiecie w tym temacie. troche cos czuje ze nic nie bedzie w porzadku

...

Wiele zalezy od tego do jakiego działu aplikujesz. Jak wszędzie są ludzie i ludziska.

pracownik z Mikołowa

Firma jak najbardziej godna polecenia, może o tym świadczyć bardzo mała rotacja. Jest kilka osób, które pracują ponad 10 lat, następnych kilka które pracują niewiele krócej. Atmosfera spoko, roboty jest dużo, zarobki też niezłe. Zaleczy kto co robi, jak długo pracuję i jak się przykłada do roboty.

Tak1Nie2

Firma tragiczna pod względem zarządzania, brak kompetencji menedżerskich szczególnie u kierownika(oddział Mikołów\"), brak umiejętności komunikacji oraz troski o klienta face to face,

Mikołów
@anonim

Pamiętam koleżankę, po 2 tygodniach pracy, kiedy nie sprostało się oczekiwaniom trudno o obiektywną ocenę firmy.

Tak6Nie

han

towar z licznymi wadami hutniczymi ogólnie nie polecam .;(......a szkoda bo blisko miałem, a teraz na starołęke

Tak3Nie

eeee tam Promar , eeee tam Multistal, eee tam Akrostal, przecież wiadomo ,że najlepszy jest STALPOZ

Tak7Nie

niko

Ja panów pogodzę , bo robię zakupy w Promarze.

Tak2Nie

ja

widać kolego akrostal musi strasznie kiepsko funkcjonować skoro potrzebuje takiej reklamy. żenada

Tak1Nie

zakupowicz

Jak zakupy wyrobów hutniczych to tylko w Akrostalu , Akrostalu. Akrostal najlepszy jest , ole!

Tak1Nie1

PRACOWNIK

Znam tę firmę i wiem , że jest godna polecenia i proszę nie sugerować tym co wypisują konkurenci z Poznania.Firma z Romana Maya jest rozdrapywana przez samych właścicieli , którzy się wiecznie kłócą i nasyłają na siebie detektywów.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Multistal & Lohmann sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Multistal & Lohmann sp. z o.o.